Si do ta vrisnit te mesipermin - 43 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 67012

 • Postime: 4261

#1050 ne: 25-05-2008, 17:56:13
Me cm se mati une me meter e mati :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1051 ne: 25-05-2008, 18:01:29
Aq te gjate eee?
Endrra e c'do femre... :D

 • Postime: 4261

#1052 ne: 25-05-2008, 18:02:31
Tjeter ca don te dijsh me teper :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1053 ne: 25-05-2008, 18:04:52
Sa  gjate je? perq sybukur))

 • Postime: 2173

#1054 ne: 25-05-2008, 19:34:40
perdredhje qafe :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1055 ne: 25-05-2008, 21:33:54
Perdredhje te k... :P(ke ndonji hall ti?)

 • Postime: 4261

#1056 ne: 25-05-2008, 22:44:58
Do te ja kisha kap bombat dhe pastaj do te dorzohej vet kjo :D

 • Postime: 12234

#1057 ne: 26-05-2008, 14:21:03
Do e beja ushqim per peshqi. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1058 ne: 26-05-2008, 14:50:14
Nuk do ta vrisja kete fare... :D(me thimbset)

 • Postime: 2173

#1059 ne: 26-05-2008, 15:01:24
Perdredhje te k... :P(ke ndonji hall ti?)
ke ngatrru k.. me p...  me duket.po ska gje :P

 • Postime: 4261

#1060 ne: 26-05-2008, 15:05:20
Edhe ti mos e ngatrro temen ;)


Kete nje plumb ne ball :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1061 ne: 26-05-2008, 15:18:42
Une ore Grens e kisha fjalen per perdredhje te krahut po nejse tash...
Edhe ti nuk ke shanse me ma perdredh mua p..
Leje kete pune te ekspertet :P

 • Postime: 4261

#1062 ne: 26-05-2008, 15:20:25
Hahahah ...lere ore se i ka ik mendja te shkretit kohe me pare :D


Kete me bomba e kisha vra :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1063 ne: 26-05-2008, 15:21:43
Une me mitraloz.. :D

 • Postime: 4261

#1064 ne: 26-05-2008, 15:23:14
Kete me puthje :D vrasje e lehete apo jo : D

 • Postime: 12234

#1065 ne: 26-05-2008, 15:23:24
Kte do e beja kamikaz. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1066 ne: 26-05-2008, 15:25:09
Kete do ta coja ne Irak :D

 • Postime: 12234

#1067 ne: 26-05-2008, 15:25:41
Kte bashke me mua. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1068 ne: 26-05-2008, 15:26:36
Nuk ke ate fat ti jo..

 • Postime: 12234

#1069 ne: 26-05-2008, 15:27:28
hahhaha...ate fat? LOL

Kte do ja lija talibaneve. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1070 ne: 26-05-2008, 15:30:11
Ketij do ja fusja vete dinamitin :P

 • Postime: 4261

#1071 ne: 26-05-2008, 15:30:57
Kete me vegla te mija :D

 • Postime: 12234

#1072 ne: 26-05-2008, 15:35:55
Ktij do ja mbushja pampersat me dinamit. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1073 ne: 26-05-2008, 15:37:18
Ky flet per veten :D

 • Postime: 12234

#1074 ne: 26-05-2008, 15:39:12
Do e vrisja per sport. :D

Temat e fundit