Si do ta vrisnit te mesipermin - 115 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 67089

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2850 ne: 13-02-2010, 21:43:54
pse mi dreq cfare filmi ehte qe se kam pare une  hmmmmm: :-[

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2851 ne: 13-02-2010, 21:47:49
horror brrrrrrrrr :D

kete do e vras bashke me ikona LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2852 ne: 13-02-2010, 21:53:03
ahahahah kete do e vras se nuk po kupton e po me bie ne qafe...  shkulfloket) LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2853 ne: 13-02-2010, 21:56:07
kete e vrava e para s'ka shansa t'me vras mua :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2854 ne: 13-02-2010, 21:59:59
Duke mos ja thene ikonat.... LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2855 ne: 13-02-2010, 22:01:46
pffff e poshter qe paske qene LOL :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2856 ne: 13-02-2010, 22:05:14
ahahahhahahahahha LOL po funksionon me duket :P LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2857 ne: 13-02-2010, 22:07:33
me vrau para sysh kjo :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2858 ne: 13-02-2010, 22:10:12
ec ec se nuk vritesh ti....provoje  ;) :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2859 ne: 13-02-2010, 22:12:32
me vrau me bashkepuntore kjo :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2860 ne: 13-02-2010, 22:13:48
jo mi jo....po hajt se tani do bej kerkesen  hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2861 ne: 13-02-2010, 23:01:52
engjujt nuk vriten :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2862 ne: 13-02-2010, 23:04:15
mazallah :D......kijamet djali yt ? :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2863 ne: 13-02-2010, 23:06:10
jo djali i motres,,,shume e dua kete engjull :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2864 ne: 13-02-2010, 23:07:58
te jete me jete........si molle qenka  :engjell:

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2865 ne: 13-02-2010, 23:09:18
amin,,,te kete fat ne jete :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2866 ne: 13-02-2010, 23:10:28
ishalla vetem fat te mire :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2867 ne: 13-02-2010, 23:13:54
flm :)

nuk e vras sepse eshte e pa mekatshme,,,e paster si loti :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2868 ne: 13-02-2010, 23:15:12
 :-[ :-[ :-[ :-[  :(

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2869 ne: 13-02-2010, 23:17:10
mos u brengos,,,se me te ver8 je ashtu :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2870 ne: 13-02-2010, 23:23:52
te vrava po me the edhe njehere :P

 • Postime: 2568

#2871 ne: 14-02-2010, 08:24:57
duke i mar kitaren nga dora

 • Postime: 12234

#2872 ne: 14-02-2010, 14:12:10
Do e hidhja ne kazan me katran... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2873 ne: 14-02-2010, 14:14:26
nje pale kufje ne veshe dhe muziken ne max. :D

 • Postime: 12234

#2874 ne: 14-02-2010, 14:17:10
Ne mes te detit dhe do shtrihesha ne ndonje jahte e ta shikoja se si po behet ushqim per peshqi... :D

Temat e fundit