Si do ta vrisnit te mesipermin - 116 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66975

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2875 ne: 14-02-2010, 14:19:03
sa sadist je ore..i pashpirt ^o) :P

 • Postime: 12234

#2876 ne: 14-02-2010, 14:21:57
hahahhhahha....Edhe do degjoja po me kerkon per ndihme apo jo...LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2877 ne: 14-02-2010, 14:25:36
hahahh u ftofsh..do jepje ndihme at all? :P

 • Postime: 12234

#2878 ne: 14-02-2010, 14:34:26
hahaa...Do u mendohesha mire dhe do te te jepja ca kushte.... :D

#2879 ne: 14-02-2010, 14:39:35
Marrje shpirti ne menyre te ngadalte... :D

 • Postime: 12234

#2880 ne: 14-02-2010, 14:41:42
Vetem biftekun do ja haja se tjerat do i beja sugjuk...LOL

#2881 ne: 14-02-2010, 14:43:28
Huh? ^o)
Ti do vrare me buke n'goje!... LOL

 • Postime: 12234

#2882 ne: 14-02-2010, 14:47:46
Do e  mbyllja ne shtepi ama vetem me mua ... :D

#2883 ne: 14-02-2010, 14:49:41
Do e hidhja nga dritarja me e afert... :)
 :D

 • Postime: 12234

#2884 ne: 14-02-2010, 14:55:18
Do e vrisja me nje makro e plus nje mikro...LOL

#2885 ne: 14-02-2010, 15:00:45
Ik se s'te vras! :D
Je treguar shume zemergjere me mua... s'ma ben zemra! LOL

 • Postime: 12234

#2886 ne: 14-02-2010, 15:03:50
Do ja jap menu-n ta zgjedh vet...LOL

#2887 ne: 14-02-2010, 15:06:20
Pa shiko... ke dhe menu eee??? :P Apo e di permendesh? LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2888 ne: 14-02-2010, 15:07:31
Windi-t do ja shkul floket :P

 • Postime: 12234

#2889 ne: 14-02-2010, 15:09:08
Po moj i di permendesh... :D


Kujdes nga Miss se tybe ska meshire...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2890 ne: 14-02-2010, 15:12:04
E di ky si e vras une......apo jo mo Lefto?? :P

#2891 ne: 14-02-2010, 15:14:43
S'po e vras une... meret lefteri me ket pune! LOL

 • Postime: 12234

#2892 ne: 14-02-2010, 15:17:31
Do i mbyllja te dyjat me nje dhome dhe kaq mbaron filmi...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2893 ne: 14-02-2010, 15:21:38
....dhe Lefteri nuk doli me nga dhoma i gjalle..... LOL

Cfare i ndodhi valle ? LOL

#2894 ne: 14-02-2010, 15:24:37
Hahahahaaa... vdiq window nga tqeshmet... LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2895 ne: 14-02-2010, 15:26:28
Wind-i doli vullnetare vet te vritet,spaska pune shume :P LOL  :perqafim

 • Postime: 12234

#2896 ne: 14-02-2010, 15:28:24
Hec jepi nje dore  mos e le ashtu gjysme...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2897 ne: 14-02-2010, 15:29:59
Cfare i ndodhi Windit valle,pasi i dhashe doren ? LOL


Windddddddddddddddd dddd............... ...  :D

#2898 ne: 14-02-2010, 15:33:24
Boll tashi! Edepsezer... ^o)
Rregulloni krevatet dhe mblidhni puplat e jastekeve...


LOL

 • Postime: 12234

#2899 ne: 14-02-2010, 15:34:12
Ne tavolinen e kuzhines e di kjo se si...LOL

Vetem e vetem se me frikesoi zocken.. :D

Temat e fundit