Si do ta vrisnit te mesipermin - 117 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66974

#2900 ne: 14-02-2010, 15:36:40
Po mbledh puplat mduket... LOL

Ec e miss se se kisha me verte!  :D

 • Postime: 2568

#2901 ne: 14-02-2010, 22:31:08
ne nje vask plot me shkume

#2902 ne: 14-02-2010, 23:26:39
Te ajo vaska po me pak acid per lezet! ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#2903 ne: 15-02-2010, 14:07:46
me menyren time te preferuar.. :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#2904 ne: 15-02-2010, 14:08:47
ashtu sikur trepca mbreme :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2905 ne: 17-02-2010, 17:56:38
Sma ben zemra...ama dora po...! LOL  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2906 ne: 17-02-2010, 18:18:05
....do fusja ndonje mik ta linte per vjeshte :D :P (mu thafte goja mu thafte) LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2907 ne: 17-02-2010, 18:24:22
ahahahhahahahah.... mik te forte dashke me gjet Dreamm   :P :P


Dream-in do ja lija Leftos ta vriste se une nuk mundem!  :D :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2908 ne: 17-02-2010, 18:28:11
kete do e vrisja...duke i vrare Trouble mu perpara syve :P :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2909 ne: 17-02-2010, 18:31:02
ahahaha....mos amannnnnnnnnn se e kam me kimet.....  :D


Dream-it do ja vrisja Tipin para syve  :P :P

#2910 ne: 17-02-2010, 18:32:58
....do fusja ndonje mik ta linte per vjeshteLOL

Tashi, ne studentet kto i quajme armik, jo mik... :P

missin do e mbaj ktu tashi, zeje se e vrava... (edhe veten nderkohe) :S LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2911 ne: 17-02-2010, 18:36:10
.... do i prisja internetin....ose me sakte do i hapja nje adrese FB qe ta kete.... LOL

#2912 ne: 17-02-2010, 18:37:15
do ja marr ato librat 500 faqesh qe mka, e tja djeg para syve! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2913 ne: 17-02-2010, 18:41:54
Aman mi digj se me ben nder  :P


Kete do e vrisja duke e hypur ne teleferik  :D

#2914 ne: 17-02-2010, 18:43:16
He se te vras tani une ty! :D
Jam tu ik iher per iher, folim me vone po hyre ok?
:pafshim

:-* :-* :-*

 • Postime: 12234

#2915 ne: 17-02-2010, 18:44:06
Heeeeeeeeeeeee????????????,,,,,Iku dashnia e jetes...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2916 ne: 17-02-2010, 18:44:34
iiiii...ike miiiiii   ^o)


Ma ngece mua Lefton eeee? LOL LOL

#2917 ne: 17-02-2010, 18:45:14
o lefter, te mori e mira, mos hy 5 minuta sa te iki une... :@
LOL

 • Postime: 12234

#2918 ne: 17-02-2010, 18:46:41
Zemer me merr ti jo e mira...LOL

Edhe plus si ske meshire te me lesh vetem me Missin ,se do me vjen hakesh kjo...LOL

#2919 ne: 17-02-2010, 18:48:34
Hajde dhe ti me ne pra, se sna le me msu! :@
Turp kush na nigjo, skemi msu se po rrinim me lefterin... pfffff......


LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2920 ne: 17-02-2010, 18:48:53
ahahahah e more ne qafe djalin mojjjj.... LOLLefterrrrrrrrr..... ..afroju shpejt ketu..... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2921 ne: 17-02-2010, 18:50:14
Hajde dhe ti me ne pra, se sna le me msu! :@
Turp kush na nigjo, skemi msu se po rrinim me lefterin... pfffff......


LOL


Pse cfare te duket Lefteri mojjjj? LOL

Kur te besh provimin shkruaj LEFTER edhe profesoresha direkt 10 aty.... LOL apo jo Zemerrrrrrr........ .. LOL

#2922 ne: 17-02-2010, 18:50:53
Ti miss, si do i thuash pedagogut e? S'mesova se sme la burri?? LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2923 ne: 17-02-2010, 18:55:19
ahahahah burri dhe gruja biles..... LOL

#2924 ne: 17-02-2010, 18:57:30
tkeqen e poligamise... LOL

Temat e fundit