Si do ta vrisnit te mesipermin - 118 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 67088

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2925 ne: 17-02-2010, 18:59:41
Poliandri dhe poligjini  LOL

 • Postime: 12234

#2926 ne: 17-02-2010, 19:00:19
Uhaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa.......Ju hangsha shpretken....LOL

#2927 ne: 17-02-2010, 19:02:14
Do e beja kukurec! :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#2928 ne: 17-02-2010, 19:02:16
me dru pas shpines :P

#2929 ne: 17-02-2010, 19:02:52
ue ca dhune mer ej...  :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2930 ne: 17-02-2010, 19:05:33
Me dru b.... LOL

 • Postime: 12234

#2931 ne: 17-02-2010, 19:06:30
hahahha...Nuk tregoj se dojne te gjitha vajzat pastaj...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2932 ne: 17-02-2010, 19:11:25
....edhe ketij nje dru by....se na cmendi  :P  LOL

#2933 ne: 17-02-2010, 19:20:12
Kam une nje hu, urdhero miss.  :)
Meshoji! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2934 ne: 17-02-2010, 19:23:09
E ke te trashe moj....? LOL LOL LOL

#2935 ne: 17-02-2010, 19:23:56
Eshte i holle, i gjate, me pak kurriz te dale! LOL

 • Postime: 12234

#2936 ne: 17-02-2010, 19:25:45
Une e kam te trashe  :D

#2937 ne: 17-02-2010, 19:26:27
E pac pas qafe ti! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2938 ne: 17-02-2010, 19:29:52
Jo nuk duhet i holle...Leftos i duhet e trashe....qe ti gjuaj  :P :P

 • Postime: 12234

#2939 ne: 17-02-2010, 19:32:15
Te dyjave nga nje..... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2940 ne: 17-02-2010, 19:38:38
Ta ben zemra ta vrasesh.....kete peshkaqen te vogel e te bukur....moj aman..... LOL LOL

#2941 ne: 17-02-2010, 19:43:44
Mua po, do e vras edhe do e ha me sallate jeshile edhe me nje gote vere.
Leftyn dmth LOL se missi do jete duke ngrene me mua! :D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#2942 ne: 17-02-2010, 19:45:06
Se kap dot kete se edhe mud ta kishim vrare pak embel.. :D

#2943 ne: 17-02-2010, 19:46:53
Leri vrasjet, po na u bashko se po hame peshk lefty LOL

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#2944 ne: 17-02-2010, 19:48:21
Atehere duke ngrene peshk Lefton bashke... :D

#2945 ne: 17-02-2010, 19:49:43
Booo... e paske nda menien... :P
Kujdes se une e gatova peshkun. ;) LOL

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#2946 ne: 17-02-2010, 19:51:36
Pa  merak se meritat te vijn pasi ta kemi provu peshkun... LOL :D

#2947 ne: 17-02-2010, 19:53:34
Pikerisht pra! Pyetja eshte, a do arrish deri te komplimentat ose kritika! :P LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2948 ne: 17-02-2010, 19:54:44
Ndal....ca beni keshtu.....dddddddd dddd kto.... LOl


Lefton.... do ta haj veten nruja vet... LOL  :P

 • Postime: 12234

#2949 ne: 17-02-2010, 19:56:04
Atehere duke ngrene peshk Lefton bashke... :D
Uhhaaaaaaaaaaaaaaa. ...edhe nje kandidate...LOL

Temat e fundit