Si do ta vrisnit te mesipermin - 119 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66484

#2950 ne: 17-02-2010, 19:56:37
Ky akoma se ka kuptu qe po e hane... LOL

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#2951 ne: 17-02-2010, 19:57:09
Aman moj se paska shume hala ky peshku...kam pershtypjen se dorezohem... :D sidomos me Misss-in nuk matem dot... LOL

 • Postime: 12234

#2952 ne: 17-02-2010, 19:59:01
hahhahhah...Cilen pjese ja filluat....? :D

#2953 ne: 17-02-2010, 19:59:58
une te mora zemren per vete... LOL

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#2954 ne: 17-02-2010, 20:03:44
Me siguroni "helmin e nates" si pije dhe do haj pak peshk...si thua Lefto...me mire po pyes Missin  :D :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2955 ne: 17-02-2010, 20:04:23
Lefto...hic spo me pelqen....qenke si peshk pa shije ahahha  :P :P

 • Postime: 12234

#2956 ne: 17-02-2010, 20:04:43
Mos e pyet hic ha komplet... :D..E jotja eshte  :D

#2957 ne: 17-02-2010, 20:05:08
si shume i konsumuar me duket mua... jo i fresket! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2958 ne: 17-02-2010, 20:05:15
Me siguroni "helmin e nates" si pije dhe do haj pak peshk...si thua Lefto...me mire po pyes Missin  :D :P

Per Missin hajeni krejt...se mua nuk me pelqeka....i pjekur....me pelqen me shume i gjalle :P LOL

 • Postime: 12234

#2959 ne: 17-02-2010, 20:07:12
I konsumuar ama kvalitativ...LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2960 ne: 17-02-2010, 20:10:45
Me vjen keq zemer....levreku ta merr ne kthese... LOL LOL

#2961 ne: 17-02-2010, 20:12:32
pale merluci... te shkel me kembe... LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2962 ne: 17-02-2010, 20:18:23
Po korani....hapu nje cike se po kaloj une thote... LOL


Leftoooooooooo..... ...... :D

 • Postime: 12234

#2963 ne: 17-02-2010, 20:28:03
hahahhha....Ndihem si peshku ne hell....LOL

I gatshem  per tu konsumuar... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2964 ne: 17-02-2010, 20:32:53
Ca do te konsumojme aman...qenke....vet em me hala  :P :P

#2965 ne: 17-02-2010, 20:33:28
eshte peshk me trup sportiv! LOL

 • Postime: 12234

#2966 ne: 17-02-2010, 20:34:14
Do e haja nga darka ne mengjes...LOL

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#2967 ne: 17-02-2010, 23:56:17
Do ja lidhja duart mbrapa, dhe do i coja dy goca si te avatari. Do vdiste i lumtur.

Apo jo mo Lefto.

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#2968 ne: 18-02-2010, 11:17:29
Do e shkilja me tractor.. :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#2969 ne: 18-02-2010, 12:02:20
Duke e vesh me shorts.. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2970 ne: 18-02-2010, 12:06:40
Skam arsyje per ta vrare...

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#2971 ne: 18-02-2010, 12:09:33
Missin s'me ben dora pune ta vras,, :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2972 ne: 18-02-2010, 12:11:40
Po shyqyr qe na duket njehere ky....se vrasim dot...  :D  :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#2973 ne: 18-02-2010, 12:13:31
Nuk ju vras

 • Postime: 12234

#2974 ne: 18-02-2010, 23:07:16
Duke ia hequr lekuren dale ngadale... :D

Temat e fundit