Si do ta vrisnit te mesipermin - 123 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 67075

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3050 ne: 24-02-2010, 16:09:09
Duhet ta dije perpara se ca eshte..f apo m...pastaj veproj..


 :D

 • Postime: 1498

#3051 ne: 24-02-2010, 16:27:49
pau pau pau :)

 • Postime: 1215

#3052 ne: 24-02-2010, 16:29:34
duke e pa ne syyy....

 • Postime: 1498

#3053 ne: 24-02-2010, 16:31:30
yes yes do te te vras me sandale

 • Postime: 1215

#3054 ne: 24-02-2010, 16:37:50
hahahhaha une do te ha me dhembe

 • Postime: 1498

#3055 ne: 24-02-2010, 16:39:51
e tani me friksove aq me shume pasi me ke afer

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#3056 ne: 24-02-2010, 16:44:43
Se vraf hiç se s'me ben dora pune me vra kete   :D :)

 • Postime: 1498

#3057 ne: 24-02-2010, 16:46:24
shpetove per pak

 • Postime: 12234

#3058 ne: 24-02-2010, 17:15:16
E kisha gatuar per qejf... :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3059 ne: 24-02-2010, 17:17:07
nuk e vras se e kam mik :)

 • Postime: 1498

#3060 ne: 24-02-2010, 17:23:58
si?prit te mendohem pak....eshte pune e veshtire...

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3061 ne: 24-02-2010, 17:32:26
nuk e vras se eshte shume e vleshme per mua dhe rrethin tone :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#3062 ne: 24-02-2010, 19:56:06
As kete sma ben zemra ta vras....  :D  :engjell:

#3063 ne: 25-02-2010, 00:51:58
As muve! :engjell:

 • Postime: 2173

#3064 ne: 25-02-2010, 10:53:36
kembet ne tavan e koken poshte :-[

 • Postime: 1498

#3065 ne: 25-02-2010, 13:41:36
Me corape :P

 • Postime: 2568

#3066 ne: 25-02-2010, 20:15:32
me uj te nxeht

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3067 ne: 26-02-2010, 10:50:47
ne ndonje akullnaje do e lija ca dite :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#3068 ne: 26-02-2010, 12:46:58
do e le te vendos ashtu vet si do :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3069 ne: 26-02-2010, 13:07:00
ne nje guve plot me gjarperinj do e hidhja ket :P

 • Postime: 1498

#3070 ne: 26-02-2010, 13:28:36
Duke qeshur

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3071 ne: 12-05-2010, 20:56:13
me buke ne goje :::::::::   LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3072 ne: 12-05-2010, 21:25:14
qyqja ,luj venit se mezi e kemi  :D :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3073 ne: 12-05-2010, 21:48:12
vendit do luaj..por pra se prap do e vras   LOL

 • Postime: 138

#3074 ne: 12-05-2010, 21:50:10
duke vallzuar :P

Temat e fundit