Si do ta vrisnit te mesipermin - 126 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 67009

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#3125 ne: 13-05-2010, 14:21:01
Po shihet se ia paske kalle daten.. :D

 • Postime: 1498

#3126 ne: 13-05-2010, 14:21:15
me lehte eshte te marr nje pistolete dhe pune e mbaruar.... LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#3127 ne: 13-05-2010, 14:21:49
Te tradheton dora.. :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#3128 ne: 13-05-2010, 14:23:18
pyet oqeanin  ;)   :D

TI mos te rafsh nga dera   :P

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#3129 ne: 13-05-2010, 14:24:00
Brento harrova me te mbyt, he se po ju le vajzave  :P

 • Postime: 1498

#3130 ne: 13-05-2010, 14:24:45
Te tradheton dora.. :D
jam stabile....  ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#3131 ne: 13-05-2010, 14:25:49
Ik shpeto koken tende ti me mire.. :D

Kete duke e lene ne meshiren e Aneses.. :P

 • Postime: 1498

#3132 ne: 13-05-2010, 14:27:56
Duje luajtur Russian Roulette  :perqafim

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#3133 ne: 13-05-2010, 14:29:49
Duke e ndare na Anesaa  :P

 • Postime: 1498

#3134 ne: 13-05-2010, 14:32:36
LOL LOL

me gjeti piken e dobet ky.......

kete do e vras duke e derguar na Aushvic

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3135 ne: 13-05-2010, 14:58:18
ty sot nuk te vras se me duhesh... LOL

P.S. cikito shyqyr paske shpetuar un thash se do te vriste, LOL nese do te rrije me gjat sigut do te vriste por ti paske ik menjeher...pas mua...  edhe thot je nip partizani..... LOL  :P
po po une trim kam qene por me te ikur ja kam lene  LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3136 ne: 13-05-2010, 15:01:49
LOL ok ik edhe ti ke lek per taksi a?
nuk vras joo :S kryesorja ti shpetove sonte edhe pse skishe frik LOL


naten ,,cdo te mir per ty .. :)

jo nuk kisha lek per taksi po thuaj shyqyr qe kam nje cop motorr thuaj se do e kisha bere ne kembe duke fishkellyer
thanks sweety  gjithashtu :)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3137 ne: 13-05-2010, 15:03:02
ME KUMBULLA TE THARTA  :D :D :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3138 ne: 13-05-2010, 15:04:51
LOL   kjo po qe do ishte vrasja e vitit :D

do e shtypja me biciklete :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3139 ne: 13-05-2010, 15:05:56
do e fusja ne centrifugen e lavatriçes   :D :D :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3140 ne: 13-05-2010, 15:07:08
do ja fusja gishtat ne prize  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3141 ne: 13-05-2010, 15:09:46
do e fusja mes tre biondeve dhe do ja lija atyre ne dore tja merrnin shpirtin  LOL LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3142 ne: 13-05-2010, 15:13:33
LOL ... vdekje e lumtur :D


kete mes tre zezakeve   :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3143 ne: 13-05-2010, 15:14:26
LOL ... vdekje e lumtur :D


kete mes tre zezakeve   :P

mos...s'po gjejme dot nje,ti na gjete tre menjehere  :D :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3144 ne: 13-05-2010, 15:15:45
dmth ti je ne kerkim e siper eeeeeeeee   :P :P


ka sa te duash ketu ne athine  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3145 ne: 13-05-2010, 15:18:02
dmth ti je ne kerkim e siper eeeeeeeee   :P :P


ka sa te duash ketu ne athine  :D

obobobo na ngaterroi me jevgjit e athines ky.... :D :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#3146 ne: 13-05-2010, 15:19:14
epo mire pra.... do te mar frymen vete     :D :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#3147 ne: 13-05-2010, 15:32:30
epo mire pra.... do te mar frymen vete     :D :D

ha-ha ...une ty e ti mua  LOL LOL

 • Postime: 4261

#3148 ne: 13-05-2010, 18:46:41
Me mjete speciale :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#3149 ne: 13-05-2010, 21:54:54
ky oshte i vrame i ka dale ene afishja  :D

Temat e fundit