Si do ta vrisnit te mesipermin - 131 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 69725

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3250 ne: 21-03-2011, 21:05:23
ore kopuk je bere per tu uruar  :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#3251 ne: 21-03-2011, 22:20:46
Pse ka pjell kalamonin e 17 ai :D

Kete siper , po nuk ma ben dora mo amani nuk ma ben dora ....po hajt mo po e hedh me nje pus te mbushur me gjarprinj :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3252 ne: 21-03-2011, 22:22:38
a e ke bezdi te te terheq me vete se merzitem vetem :P
 :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#3253 ne: 23-03-2011, 12:59:45
do ja perdredhja qafen si te zogut :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3254 ne: 23-03-2011, 13:03:12
Do e mbyllja ne kafaz me Charlien.... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3255 ne: 23-03-2011, 13:26:24
..do pysja Erelen te zgjidhte menyres e vrasjes.  :P


duke e varuar me koke poshte, e duke e lene ta hane derrat LOL LOL

sa qejf me duket :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3256 ne: 23-03-2011, 14:22:10
Do ta lidhja per krevati pastaj do te vdiste vet ngadal :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#3257 ne: 24-03-2011, 14:00:06
do e lidhja pastaj do ja hypja nje gomar siper ;) :-[

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3258 ne: 24-03-2011, 14:47:38
hahaha...De e shikoja se po i hyp Willi  atij kopukut siper...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3259 ne: 24-03-2011, 14:49:16
nuk e vras se ka me shume pergjegjsi tani :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3260 ne: 24-03-2011, 14:50:25
Do e humbja ne mal .... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3261 ne: 24-03-2011, 14:51:32
une ku te te humb akoma sme njeh ti LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3262 ne: 24-03-2011, 14:54:53
hahahaha.....Me humb ku te doje shpirti se e gjej unerrugen.... :D


Do i lija nje katilit ne dore.... :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#3263 ne: 25-03-2011, 12:00:14
ta marr nje tjeter se une nuk dua :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3264 ne: 25-03-2011, 13:03:17
Hahahaha Lefto as Willi nuk po te pranon LOL


Kete siper do ta lija ne nje dhome me plote minje te uritur :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3265 ne: 25-03-2011, 13:06:34
Ketij do e leshoja ujin siper dhe ish perzier me kanalizim se aty e ka vendin.... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3266 ne: 25-03-2011, 13:07:56
Hahaha erdhe pak a :D :D shyqyr qe erdhe se nuk kisha me ke te luaja topa :D :D


Kete se vras edhe pak jo se kam qef te luaj me te :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3267 ne: 26-03-2011, 19:00:19
Duke ja keputur qafen si zogu!!  :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3268 ne: 28-03-2011, 14:18:32
Ja te pys Trouble. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3269 ne: 28-03-2011, 14:22:47
Mooo se ate e kam lene per desert e vras vet...E sa per ty as per ty nuk tregoj do e shofesh ne veper.... :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3270 ne: 28-03-2011, 14:25:38
Duke e mbyll ne nje dhome..me mua..dreamm dhe Joss. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3271 ne: 28-03-2011, 18:15:46
As me dore se kisha prek  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3272 ne: 28-03-2011, 18:33:16
ket dhe me bicak e vret :P

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#3273 ne: 22-04-2011, 15:00:33
me papuqe...!! :S

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3274 ne: 22-04-2011, 16:40:54
nje plumb ballit e e puth kete bote... :D :D

Temat e fundit