×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66410

 • Postime: 12743

#3275 ne: 27-04-2011, 15:40:26
me nje fature te majme....hahahahaha hahahah

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#3276 ne: 27-04-2011, 17:30:56
hahahaha s'ka me boll e kam mbajt me lek kompanine tende.... :D :D tani po shfrytezoj vetem minutat falas pa limit qe kam. :D :D :D

 • Postime: 12743

#3277 ne: 27-04-2011, 22:12:40
ku i ke keto min falas ti....pervec meje hahhahahahahaha
Kete do e vras me lesh pa lare me mes te temp 42 grade lool

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3278 ne: 28-04-2011, 08:42:56
LOL do e vrisja me te qeshura :P

 • Postime: 12743

#3279 ne: 28-04-2011, 13:00:42
ska shanseeee... :D

kete do e vrisja duke e nxjerre nga Dieta...me ushqim me kalori dhe proteina pa fund...nje vdekje e gjate dhe e hidhur iiiiiii :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3280 ne: 28-04-2011, 13:40:09
skam mbaj diete ndonjhere ne jeten time, jam pupel dhe siluete e gjalle :D


ty mendoj mund te te vrisja duke te lene pa uje ne shkretetire :D

 po tani cdo besh :D ?

 • Postime: 4261

#3281 ne: 28-04-2011, 13:41:12
Ty do te vrisja duke te nxit me fol per gjera qe nuk fliten ne publik :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#3282 ne: 28-04-2011, 13:41:49
Aaaaaaaa me vjen keq Mishel qe forumi me detyron te bej gjera te tilla se ti e di qe une te Love ty shume. :D
hmmmm e di si do e vrisja une Mishelin do I rrembja dy engjejt e saj nje rruge e dy pune aman se kush ben dy rruge ne martenitet, eshte mire tu gjesh gati :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3283 ne: 28-04-2011, 13:42:15
@ charlie: hahahhaha pa he nje here cfare do te dish se sma ndjen shume ta them direkt :D

 • Postime: 12743

#3284 ne: 28-04-2011, 13:43:18
hahahahhaha e mire mua jo do me vdisje po do me kallje te gjalle


kete mizen do e zhdukja e do digjja me acid qe mos kishte shance te me merrte Yjet e mi...LOl

 • Postime: 2568

#3285 ne: 30-04-2011, 22:36:05
ne nje vask plot me shkume

 • Postime: 12743

#3286 ne: 30-04-2011, 22:42:22
me clloj shkume re????? Vetem ate qe me shkoi ne mendje mua jo...

Kete si do e vrisja...hemmm do ja fshija emrin nga lista e votimeve hahhahahahah

 • Postime: 2568

#3287 ne: 30-04-2011, 22:43:06
ma ca shkume te doj kjo do e vrisja

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3288 ne: 30-04-2011, 22:45:25
me clloj shkume re????? Vetem ate qe me shkoi ne mendje mua jo...

Kete si do e vrisja...hemmm do ja fshija emrin nga lista e votimeve hahhahahahah

LOL

 • Postime: 12743

#3289 ne: 30-04-2011, 22:46:34
shkume te embel dua une...qe te vdes embel te pakten...loool
Kete do e varja ne maje te abazhurit dhe do e zhvishja lakuriq me duar ne xhepa dhe do merrja ne pupel...e do e kilikosja gjer ti plaste temthi nga te tera llojet e ndjesive....e ke te qarte pak a shume llojet e ndjesive hahahahaahahhahahah ah...dhimbje deri ne detaj loool

 • Postime: 2568

#3290 ne: 30-04-2011, 22:49:26
po dhe te embel ta japim shkumen ti vetem shpreh deshirat

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3291 ne: 30-04-2011, 22:51:34
shkume te embel dua une...qe te vdes embel te pakten...loool
Kete do e varja ne maje te abazhurit dhe do e zhvishja lakuriq me duar ne xhepa dhe do merrja ne pupel...e do e kilikosja gjer ti plaste temthi nga te tera llojet e ndjesive....e ke te qarte pak a shume llojet e ndjesive hahahahaahahhahahah ah...dhimbje deri ne detaj loool

LOL LOL

 • Postime: 2568

#3292 ne: 30-04-2011, 22:52:49
o shejtane do te bien dhembet kaq shume sa po qesh dhe ska as kush te ti mbledhi :D

 • Postime: 12743

#3293 ne: 30-04-2011, 22:57:43
ishte per ty ajo lloj vrasje vullkan...

 • Postime: 2568

#3294 ne: 30-04-2011, 22:59:30
e kuptova por spo kuptoj cka kjo shejtania qe qeshka kaq shume

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3295 ne: 30-04-2011, 22:59:53
LOL

 • Postime: 2568

#3296 ne: 30-04-2011, 23:01:39
te ka hip humori kohet e fundit shpresoj mos te prishet shpejt

 • Postime: 12743

#3297 ne: 30-04-2011, 23:03:27
eee shjtone a do ta vrasesh nai here kete tipin apo e ke bo plan me e plas me te qeshme.....

 • Postime: 2568

#3298 ne: 30-04-2011, 23:04:32
e di shejtania qe as nuk plas kollaj as nuk vritem kollaj un por ka qef kur behet humoriste

 • Postime: 4261

#3299 ne: 01-05-2011, 10:26:50
Me plumb :D

Temat e fundit