Si do ta vrisnit te mesipermin - 133 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 67044

 • Postime: 12743

#3300 ne: 02-05-2011, 23:16:33
tia hap trute me gure dhe shkembij jhahha

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3301 ne: 20-05-2011, 22:50:06
Do e lija ne nje dhome paniku me Bernin :D

 • Postime: 4261

#3302 ne: 22-05-2011, 12:27:00
Hahah cfar vrasje :D


Kete do ta falja :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#3303 ne: 22-05-2011, 17:36:42
E ka vra Zoti kete, s'me la asgje mua :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3304 ne: 22-05-2011, 17:41:26
Do i merrja PS3, :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#3305 ne: 27-05-2011, 14:43:12
me vaj te nxeht ne vesh....

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#3306 ne: 03-06-2011, 15:14:56
Do i dhuroja vdekjen qe ajo preferon :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3307 ne: 03-06-2011, 15:18:14
ne nje dhome me 3 rumune :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#3308 ne: 03-06-2011, 15:25:15
Ashtu te dua Shejtane e drejt-perdrejt mos te trembet syri vazhdo me vrit :P :P

Nuk meriton te vritet =))

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3309 ne: 03-06-2011, 15:29:34
ky te vret me pambuk ku te ben dora ta vrasesh kete :P

 • Postime: 12743

#3310 ne: 03-06-2011, 15:30:16
shejtanen do ta vrisje me vrasje ne opinion publik LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3311 ne: 03-06-2011, 15:38:03
ma gjeti piken e dobet shtriga :P LOL

kesaj do i binte infakt po ta merrte vesh qe do merrja dhe 1 mace tjeter dhe do ja vija emrin Luana  LOL LOL

 • Postime: 12743

#3312 ne: 03-06-2011, 15:39:15
hahahahahaha e paske kap keq me femijet e mi....
dukesh qe me dashuron deri ne detaj LOL LOL LOL

kete do e vdisja duke i rrembyer te dyja macet

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3313 ne: 03-06-2011, 15:40:01
hahahahahaha e paske kap keq me femijet e mi....
dukesh qe me dashuron deri ne detaj LOL LOL LOL

kete do e vdisja duke i rrembyer te dyja macet

uuuu ti fal me shume deshire... ne oferte ke dhe 1 breshke me barre LOL LOL

 • Postime: 12743

#3314 ne: 03-06-2011, 15:42:07
po breshka si e ka emrin...Griselda??? LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3315 ne: 03-06-2011, 15:43:12
Gisi shkurt LOL LOL

 • Postime: 12743

#3316 ne: 03-06-2011, 15:49:25
joooo nuk e dua ate lloj breshke se eshte mashtruese e per me teper edhe me probleme psiko-analitike LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3317 ne: 03-06-2011, 15:50:18
po prit moj mos degjo llafet e keqija...cupen e kena te ndercme :P

 • Postime: 12743

#3318 ne: 03-06-2011, 15:53:20
po po po kops fare...i cike me barre gjoja LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3319 ne: 03-06-2011, 19:00:50
Mishel e kam then nje here, por ta them dhe nje here :P

Do te fusja ne nje dhome paniku me Bernin. Te rrini 1 jave aty.
:D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#3320 ne: 03-06-2011, 19:01:52
Do ta mbyllja ne nje dhome me PC.  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3321 ne: 03-06-2011, 19:03:24
ate e vret po ta nxjerr se brenda eshte...


ti arjol e meriton nje vaske me uje me akull dhe nja 3 femra per te ngrohur ujin... :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3322 ne: 03-06-2011, 19:03:47
Ore ti, mos fol shume, se te mbylla ne WC me Gimin :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#3323 ne: 03-06-2011, 19:07:15
Po zgjedh vdekjen qe me jep erela :D

Me kocifos ne kaffe :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#3324 ne: 03-06-2011, 19:09:54
ate e vret po ta nxjerr se brenda eshte...
ti arjol e meriton nje vaske me uje me akull dhe nja 3 femra per te ngrohur ujin... :D
ahh ashtu me deno dhe ti si shejtania :D

ty do te lija te jetoje e lumtur derisa te zgjidhje vet kur ti jepje fund jetes tende, dhe une do te hapja deren e parajses  :engjell:

Temat e fundit