Si do ta vrisnit te mesipermin - 134 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 72472

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3325 ne: 03-06-2011, 19:10:52
:D ua sa e bukur kjo :perqafim arjol

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3326 ne: 03-06-2011, 19:11:14
Arjol, sa te duan mor aman :P.

E ke pare filmin Hostel 1 dhe 2. Zgjidh nje vrasje me te leht hahaha

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3327 ne: 03-06-2011, 19:16:08
:D e ben veten qe ta duan ai gjumash :D

merrni shmbull :Pti meriton nje vdekje te papritur ne gjume qe mos te vuash :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3328 ne: 03-06-2011, 20:12:20
Sdua te me dote njeri :) Se kam frik pastaj mos vrasi veten :P

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3329 ne: 03-06-2011, 20:26:35
do e vrisja veten para teje, pastaj ti do beje vetvrasje  :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3330 ne: 03-06-2011, 20:35:51
Jo moj, se do ngeli libri pa shkruar.  :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3331 ne: 03-06-2011, 21:17:21
doo e kisha vra personin qe me thot tet vras ty  ;)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3332 ne: 03-06-2011, 21:19:30
dapojone, jam si puna e djallit.
E di cili eshte mashtrimi me i madhe i djallit?
Qe e beri nje pjes te popullates te besojn qe nuk egziston ;)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#3333 ne: 03-06-2011, 21:21:18
dapojone, jam si puna e djallit.
E di cili eshte mashtrimi me i madhe i djallit?
Qe e beri nje pjes te popullates te besojn qe nuk egziston ;)
LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3334 ne: 03-06-2011, 21:23:18
Ore, sorry po cdo te thote dapojone? :-[

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3335 ne: 03-06-2011, 23:06:19
kete e kisha len pa uje ne sahare a :D

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#3336 ne: 03-06-2011, 23:09:30
kete e kisha len pa uje ne sahare a :D

 LOL

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3337 ne: 03-06-2011, 23:12:16
nuk ma ben zemra  :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3338 ne: 04-06-2011, 14:26:35
Do e  beja kryebashkiak te Tiranes  :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3339 ne: 04-06-2011, 15:07:12
kete e kisha cu ne akullnajat te antarktistit e te kisha dhen me pi uje te ftoht :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3340 ne: 04-06-2011, 23:06:38
do e mbyllja ne 1 dhome plot me gjarperinj  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3341 ne: 04-06-2011, 23:11:37
kete e kisha mbyt me fjalë :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3342 ne: 04-06-2011, 23:12:38
do e lija ne shkretetire pa pike uji :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3343 ne: 04-06-2011, 23:18:46
edhe kete do e beje ca zemre paske :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3344 ne: 04-06-2011, 23:21:42
gur o gur e kam hahahaa

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3345 ne: 04-06-2011, 23:28:36
sa e guximshme qenke duhet ta kesh zemren gur gjigande si ai miu gjigand :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#3346 ne: 15-06-2011, 10:49:22
shkop me maje te holle ne prapanice..jo me i shkurter se 3 meter gjatesia shkopit hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3347 ne: 16-06-2011, 09:40:19
kete me uje te perveluar....avash avash qe mezi ti dal shpirti..ose si i themi ne nga anet tona ti dal shpirti na bitha LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3348 ne: 16-06-2011, 10:30:13
Me  leng trimerie burrash. LOL :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3349 ne: 16-06-2011, 11:18:08
hahahahha

kete do e varja per kembesh dhe do e hidhja nga mali i tomorrit poshte,.,..edhe nese do jetonte prape do zbrisja poshte dhe e do beja m.t per pula...maskara qe nuk do te vdesesh...LOL

Temat e fundit