Si do ta vrisnit te mesipermin - 134 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66498

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3325 ne: 03-06-2011, 19:10:52
:D ua sa e bukur kjo :perqafim arjol

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3326 ne: 03-06-2011, 19:11:14
Arjol, sa te duan mor aman :P.

E ke pare filmin Hostel 1 dhe 2. Zgjidh nje vrasje me te leht hahaha

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#3327 ne: 03-06-2011, 19:16:08
:D e ben veten qe ta duan ai gjumash :D

merrni shmbull :Pti meriton nje vdekje te papritur ne gjume qe mos te vuash :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3328 ne: 03-06-2011, 20:12:20
Sdua te me dote njeri :) Se kam frik pastaj mos vrasi veten :P

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3329 ne: 03-06-2011, 20:26:35
do e vrisja veten para teje, pastaj ti do beje vetvrasje  :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3330 ne: 03-06-2011, 20:35:51
Jo moj, se do ngeli libri pa shkruar.  :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3331 ne: 03-06-2011, 21:17:21
doo e kisha vra personin qe me thot tet vras ty  ;)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3332 ne: 03-06-2011, 21:19:30
dapojone, jam si puna e djallit.
E di cili eshte mashtrimi me i madhe i djallit?
Qe e beri nje pjes te popullates te besojn qe nuk egziston ;)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#3333 ne: 03-06-2011, 21:21:18
dapojone, jam si puna e djallit.
E di cili eshte mashtrimi me i madhe i djallit?
Qe e beri nje pjes te popullates te besojn qe nuk egziston ;)
LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3334 ne: 03-06-2011, 21:23:18
Ore, sorry po cdo te thote dapojone? :-[

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3335 ne: 03-06-2011, 23:06:19
kete e kisha len pa uje ne sahare a :D

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer

#3336 ne: 03-06-2011, 23:09:30
kete e kisha len pa uje ne sahare a :D

 LOL

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#3337 ne: 03-06-2011, 23:12:16
nuk ma ben zemra  :)

 • Postime: 12234

#3338 ne: 04-06-2011, 14:26:35
Do e  beja kryebashkiak te Tiranes  :D :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3339 ne: 04-06-2011, 15:07:12
kete e kisha cu ne akullnajat te antarktistit e te kisha dhen me pi uje te ftoht :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3340 ne: 04-06-2011, 23:06:38
do e mbyllja ne 1 dhome plot me gjarperinj  :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3341 ne: 04-06-2011, 23:11:37
kete e kisha mbyt me fjalë :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3342 ne: 04-06-2011, 23:12:38
do e lija ne shkretetire pa pike uji :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3343 ne: 04-06-2011, 23:18:46
edhe kete do e beje ca zemre paske :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#3344 ne: 04-06-2011, 23:21:42
gur o gur e kam hahahaa

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3345 ne: 04-06-2011, 23:28:36
sa e guximshme qenke duhet ta kesh zemren gur gjigande si ai miu gjigand :D

 • Postime: 2173

#3346 ne: 15-06-2011, 10:49:22
shkop me maje te holle ne prapanice..jo me i shkurter se 3 meter gjatesia shkopit hmmmmm:

 • Postime: 12743

#3347 ne: 16-06-2011, 09:40:19
kete me uje te perveluar....avash avash qe mezi ti dal shpirti..ose si i themi ne nga anet tona ti dal shpirti na bitha LOL

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#3348 ne: 16-06-2011, 10:30:13
Me  leng trimerie burrash. LOL :P :P

 • Postime: 12743

#3349 ne: 16-06-2011, 11:18:08
hahahahha

kete do e varja per kembesh dhe do e hidhja nga mali i tomorrit poshte,.,..edhe nese do jetonte prape do zbrisja poshte dhe e do beja m.t per pula...maskara qe nuk do te vdesesh...LOL

Temat e fundit