Si do ta vrisnit te mesipermin - 137 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 67018

 • Postime: 266

#3400 ne: 29-01-2012, 20:22:11
Krushke kam thon un -NJI KRUSHKE KAM POR E KAM SI YLLLLL   :engjell:

 • Postime: 12743

#3401 ne: 30-01-2012, 09:20:10
Kingun nji te vetem e kemi....nuk ka shance ta vrasi kush  :perqafim

 • Postime: 1281

#3402 ne: 30-01-2012, 09:25:35
Vec te jetoje edhe te me shohe.
ME SHUME SE VRASJA KJO! ;)

 • Postime: 12743

#3403 ne: 30-01-2012, 09:29:40
nuk do ia falja kurre kenaqesine te me takonte ndonjehere e jo me ta vrisja....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#3404 ne: 30-01-2012, 14:42:09
...do e paketoja dhe do ja nisja kingut. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3405 ne: 30-01-2012, 14:44:09
E falim sot :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3406 ne: 30-01-2012, 14:47:25
Me baby boys vetem   :D

 • Postime: 12743

#3407 ne: 30-01-2012, 15:01:11
do e kapja....do e terhiqja per leshrash dhe do i thoja...ketu pihet cigare jo aty ku e pi ti mi LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3408 ne: 30-01-2012, 15:02:28
Sot nuk ka ndermend te vras kend :D

 • Postime: 2173

#3409 ne: 30-01-2012, 15:03:19
do ta mbysja me ashtu. :-[.buke dmth ne goje :P

 • Postime: 12234

#3410 ne: 30-01-2012, 15:04:30
Do e hedhja ne grope septike  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#3411 ne: 30-01-2012, 15:04:52
Duke i dhene kofsh...pule pa pjek :P

 • Postime: 2173

#3412 ne: 30-01-2012, 15:05:48
Duke i dhene kofsh...pule pa pjek :P
..po ai ashtu i ha moj :P

 • Postime: 12234

#3413 ne: 30-01-2012, 15:07:15
Do e leshoja ujin pas tij...natyrisht  per ta shtyre ne kanalizim... :D

 • Postime: 2173

#3414 ne: 30-01-2012, 15:08:02
do ja hiqja hallatet..se kot i mban :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#3415 ne: 30-01-2012, 15:08:59
Me zoccka te njoma :D

 • Postime: 12234

#3416 ne: 30-01-2012, 15:09:59
Do e lija  1 ore m Willin....LOL

 • Postime: 2173

#3417 ne: 30-01-2012, 16:04:21
çekiç kokes hmmmmm:

 • Postime: 12743

#3418 ne: 30-01-2012, 16:12:17
do e hidhja ne ate lumin qe ndan Austrine me Gjermanin LOL

 • Postime: 1281

#3419 ne: 30-01-2012, 18:25:50
Do e vija aktore ne filmat qe adhuron ;) jo per ta vrare,por per  tu ndier dikush :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3420 ne: 30-01-2012, 18:52:25
e ka vra zoti ska nevoje ta vras une

 • Postime: 1281

#3421 ne: 30-01-2012, 19:14:21
Trongoline kjo,e kush ia var? ;) :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3422 ne: 30-01-2012, 19:53:41
torolinge je vet

 • Postime: 1281

#3423 ne: 30-01-2012, 20:00:01
Po me vjedh e kjo idete,me duket.

Nuk e vras,por i jap libra me lexu :S

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3424 ne: 30-01-2012, 20:09:00
i pranoj me kenaqesi

Temat e fundit