Si do ta vrisnit te mesipermin - 138 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 74108

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3425 ne: 30-01-2012, 20:11:26
I pershkruaj ata qe kam lexuar,edhe do heqe opinionin e keq qe kam krijuar :P nga kjo do ndieje vrasje :P :P :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#3426 ne: 31-01-2012, 12:23:40
s'kam arsye perse ta bej :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3427 ne: 31-01-2012, 13:25:24
do e lija ne meshire te fatit...le te vendoste ai menyren dhe formen LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3428 ne: 31-01-2012, 15:47:40
E ka vra zoti i saj ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3429 ne: 31-01-2012, 15:50:16
kete do e vras une edhe pak LOL

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3430 ne: 01-02-2012, 21:37:36
me "kocifos" lol,  apo nuk i thone keshtu  :P :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3431 ne: 01-02-2012, 21:53:45
...do e coja ca dite ne Scotland...ne temp -11 :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3433 ne: 01-02-2012, 22:11:30
me comange dhensh

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3435 ne: 01-02-2012, 22:17:25
duke e lene ne injorancen e tij....boll e ka

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3437 ne: 01-02-2012, 22:41:08
me nje mister x te panjohur :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3438 ne: 03-02-2012, 15:18:59
 hmmmmm:

..do e coja ne nje vend me plot arinj :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3439 ne: 03-02-2012, 15:26:43
Nuk tregoj  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3440 ne: 03-02-2012, 15:28:31
Une tregoj :D

Do e lidhja mire koke e kembe.. :D e do ja dorezoja Tatu-se te te qendiste.. :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3441 ne: 03-02-2012, 15:29:44
Prape nuk tregoj se ashtu puna  :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3442 ne: 03-02-2012, 15:30:47

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3443 ne: 03-02-2012, 15:34:20
ncncncncnc..... :DAshlee Simpson - La La

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#3444 ne: 03-02-2012, 19:47:43
Se vras fare:))

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3445 ne: 03-02-2012, 20:02:22
te vret zoti ta vrasesh kete  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3446 ne: 03-02-2012, 23:38:35
nuk e fus shpirtin ne  gjynah me kete

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#3447 ne: 04-02-2012, 22:36:31
as sdo me shkonte mendja  :)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#3448 ne: 04-02-2012, 22:38:36
Them me puthje  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3449 ne: 05-02-2012, 22:58:47
kete me guxhulisje

Temat e fundit