Si do ta vrisnit te mesipermin - 139 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 75463

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#3450 ne: 06-02-2012, 16:09:53
me masazh :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3451 ne: 07-02-2012, 08:00:43
me kallash

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3452 ne: 07-02-2012, 21:51:39
po ku ma ben dora mua te vras kte

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3453 ne: 09-02-2012, 10:29:24
as mua.... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3454 ne: 09-02-2012, 10:31:46
Do e hedhja ne akuarium te peshkaqeneve  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3455 ne: 09-02-2012, 11:00:27
ne goje te ujqerve

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3456 ne: 09-02-2012, 11:21:21
...2 dite me Gimin :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3457 ne: 09-02-2012, 11:28:36
tre dite me lefton LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3458 ne: 09-02-2012, 11:29:01
3 ore me Willin...LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3459 ne: 09-02-2012, 11:30:01
10 min me Miss-Tatu-Summ-Lisa. :D :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#3460 ne: 09-02-2012, 11:31:01
vetem 3 minuta dhe jo me shume :engjell:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3461 ne: 09-02-2012, 11:31:08
Uffff ca vdekje e lezetshme  :D
Do e pjekja per darke... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3462 ne: 09-02-2012, 13:44:14
do e zhysja ne rere dhe vetem koken jashte.....dhe do e lija ashtu derisa ta hanin sorrat LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3463 ne: 12-02-2012, 17:43:33
ne nje vaske me shkume

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3464 ne: 17-02-2012, 21:22:51
...nuk e vras :D se me vret Miss-i pastaj :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3465 ne: 17-02-2012, 21:31:34
kete e mys fare.. :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3466 ne: 17-02-2012, 21:34:42
Misheli-t do ja lija ne dore kete siper. :P

St. :perqafim

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3467 ne: 17-02-2012, 21:35:19
nuk ka shance ajo me mua se e mus edhe ate. LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3468 ne: 17-02-2012, 21:37:06
Cne kaq i sigurte? :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3469 ne: 17-02-2012, 21:37:30
sepse deri ne tre zocka i mys krejt... LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3470 ne: 17-02-2012, 21:43:35
hahaa ehe :D :P

Do e mbyllja me ndonje dhome e ta lija aty me dite. :D pa pranine e gazetareve. :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3471 ne: 17-02-2012, 21:43:59
po ti thuaj qe me do vetem per vete mos i bjer nga kina. LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3472 ne: 17-02-2012, 21:46:11
LOL LOL

Pse, ku jam une aty majmun? Aty flitet per vrasje LOL  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3473 ne: 17-02-2012, 21:49:17
epo ngulja vrasje eshte. LOL LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3474 ne: 17-02-2012, 21:51:42
Do e lija ne nje dhome me dite te tera...me deren e kycur NGA JASHTE :P e celesin Tatu. :D

Temat e fundit