Si do ta vrisnit te mesipermin - 142 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 69659

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3525 ne: 08-03-2012, 19:40:42
Do ta mysja me piiip :P :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3526 ne: 08-03-2012, 21:53:34
M'duhet fisheku :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3527 ne: 09-03-2012, 08:51:24
po ia kursej jeten..meqe jam e lodhur sot

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3528 ne: 09-03-2012, 11:51:31
do e privoja nga te gjitha menyrat e komunikimit, tel, internet, tv, fax...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3529 ne: 09-03-2012, 12:52:24
Me disa ------------ minusa. :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3530 ne: 09-03-2012, 13:15:34
:D do i shtoja ca = qe te dilte...

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#3531 ne: 09-03-2012, 13:16:42
Sdo e vrisja fare :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3532 ne: 09-03-2012, 13:29:05
do ia lija me te zotit ..une skam zemer

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3533 ne: 09-03-2012, 15:36:22
...ja le ne dore altinit. :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3534 ne: 09-03-2012, 15:41:57
Dream
More buqete lulesh dje? :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3535 ne: 09-03-2012, 15:43:00
Pasionin....duke e zhveshur cdo dite nga pasioni...

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3536 ne: 09-03-2012, 15:43:56
 :( :( :(
jo :S :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3537 ne: 09-03-2012, 15:44:14
ehe

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#3538 ne: 09-03-2012, 15:44:57
Mos,,,,,,,,,,,,,,,,,,,**************PLS :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3539 ne: 09-03-2012, 15:45:34
nahhhhh

jo ate fytyre se nuk mbaj me  ^o)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#3540 ne: 09-03-2012, 15:45:58
Do ja lija ne dore Mishelkes  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3541 ne: 09-03-2012, 15:55:20
o lefto veten do me lije ne dore??? sa mire

lefton do ia lija ne dore Missit, summer,tatus dhe enderres

ti benin zbor

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3542 ne: 09-03-2012, 16:32:26
Ti do te na e kthesh mbrapsht lefton apo ta shpiesh tek te shumtin ne duart e atyre grifshave. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3543 ne: 09-03-2012, 16:33:58
ty te vjen radha pas leftos po rri urte :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3544 ne: 09-03-2012, 16:34:39
une nuk i dua tufe si leftoja por tek e tek, dhe pastaj di vete si i bej derman situates. :P LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3545 ne: 09-03-2012, 18:02:20
1 gur ne qafe e direkt ne liqen

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#3546 ne: 09-03-2012, 18:44:27
Duke i lexuar veprat e Enverit .

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3547 ne: 09-03-2012, 19:12:56
mund te me pelqejne

kete duke i lexuar kurbanin e rames

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#3548 ne: 09-03-2012, 19:39:35
E thash se desha vetem te te degjoja zerin e embel se ka dit qe ste degjoj  ;)

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#3549 ne: 09-03-2012, 20:23:16
Kete lart do e lija ne nje stalle derrash, duke qeruar qepe gjithe diten.

Temat e fundit