Si do ta vrisnit te mesipermin - 143 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 75455

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#3550 ne: 09-03-2012, 20:42:35
Do e lidhja do i hidhja ca mjalt dhe ta hanin grezat.

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#3551 ne: 09-03-2012, 20:43:46
Qenke katil ti.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3552 ne: 09-03-2012, 21:17:25
mbyll me salen ne 1 dhome per 24 ore LOL

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#3553 ne: 09-03-2012, 21:19:47
mosssssssssss

mosssssssssssssssss sssss


ja po ju them un nji sekret ju anetareve te forumit. Nqs doni ta torturoni altinin, mos e bone ket gje me dhune ose me pistolet ne kok. por mbylleni altinin me nji dhome me 1 malok.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3554 ne: 09-03-2012, 22:03:10
me rripin e sutjenave te gruse se Sales

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0

#3555 ne: 09-03-2012, 22:05:20
BOLL pra BOLL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3556 ne: 09-03-2012, 22:08:51
eshte teme me te vrame skam ca boj....ti ska gje mos me vrit....

Kete do e coja msus ne vicidol te jepte lenden e seksologjise

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3557 ne: 10-03-2012, 20:20:18
vetem kte qe se vras

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3558 ne: 11-03-2012, 11:32:59
Do e varja me koke poshte :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3559 ne: 11-03-2012, 16:08:38
Do e lija te hante vetem sallate per nja nje vit. :D

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3560 ne: 11-03-2012, 16:11:14
Me nje poezi te Bodlerit.  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3561 ne: 11-03-2012, 16:17:26
Do e lija pa poezi  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3562 ne: 11-03-2012, 16:18:22

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3563 ne: 11-03-2012, 16:19:27
Do e lija pa poezi  :D

Miss-in do ja besoja vullkanit. :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3564 ne: 11-03-2012, 16:23:41
Miss-in do ja besoja vullkanit. :D

Tamam do me vrisje  :S

Dreamm do i heqja cajin per ca jave dhe muziken  :P

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3565 ne: 11-03-2012, 16:24:54
T'ja hiqja kuroren e Miss-it  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3566 ne: 11-03-2012, 16:29:52
 :D :D


Ne nje koncert madheshtor te grupit/kengetarit tij te preferuar! Dmth do vdiste nga kenaqesia  :D :engjell:

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3567 ne: 11-03-2012, 16:30:53
Ne nje party dance madheshtore ashtu sic behen ne Gjermani  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3568 ne: 11-03-2012, 16:34:41
Nqs nuk do dinte not, do e lija ne mes te detit  :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3569 ne: 11-03-2012, 16:37:09
do e hidhja nga kati 11 dhe do zbrisja me vrap ta kapja....

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3570 ne: 11-03-2012, 16:39:10
Do ta lija te dehej me vodka pa pushim  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3571 ne: 11-03-2012, 16:42:07
do e hidhja nga kati 11 dhe do zbrisja me vrap ta kapja....

Pse do mundoheshe miiii? LOL


Kete siper do e vrisja duke me shoqeruar ne cigare dhe birre  :D

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3572 ne: 11-03-2012, 16:43:43
Duke e cuar ne palester  te beje ca muskuj barku :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#3573 ne: 11-03-2012, 16:45:58
Do e lija pa uje ne muajin gusht  :P

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3574 ne: 11-03-2012, 16:48:59
Do ta beja te famshme qe ta bezdisnin paparacet  :D

Temat e fundit