Si do ta vrisnit te mesipermin - 154 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 68234

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3825 ne: 01-07-2013, 20:21:51
hahahaaa...larg qofte goce  ^o)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#3826 ne: 01-07-2013, 20:31:58
pse mi....ka lezet

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3827 ne: 01-07-2013, 20:34:27
Tibenestrefkulla... :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#3828 ne: 01-07-2013, 20:37:59
sa bukur e ke thone mi. .mu si arabe vogel

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3829 ne: 01-07-2013, 20:46:23
kam ca ne lagje rrine me qira LOL
Kte do ta le te jetoje deri sa te plaket fare..pastaj s'do ta vras..do vrase veten... :P

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#3830 ne: 01-07-2013, 20:47:46
jo skom bythe per ate akt

kte do e hudh te liqeni farkes

 • Postime: 1445
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3831 ne: 01-07-2013, 21:25:02
mosss se sdi me notu....
do ta terheq pas vetes :D

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#3832 ne: 01-07-2013, 23:00:31
do te zhysja ne gjol

Temat e fundit