Si do ta vrisnit te mesipermin - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66989

 • Postime: 4261

#400 ne: 07-11-2007, 23:50:54
Ti vetem nga une ke me vdek prej askujt tjeter :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#401 ne: 07-11-2007, 23:51:52
edhe ky siper, vec nga un LOL

 • Postime: 4261

#402 ne: 07-11-2007, 23:53:08
Kete me puthje do e vrisja deri ne mengjes :D

 • Postime: 12234

#403 ne: 07-11-2007, 23:55:27
Ky siper eshte teper ,,LIGHT,, per t'a vrare une. :D

 • Postime: 4261

#404 ne: 07-11-2007, 23:57:38
Vetem nga dora ime ke me vdek ti nuk e le askend tjeter te te me marr ate knaqesi :D

 • Postime: 12234

#405 ne: 08-11-2007, 00:00:06
Le le te kenaqen gocat. :D..Ty une ste vras se sja vlen. :P

 • Postime: 4261

#406 ne: 08-11-2007, 00:01:41
Mire e ke ..se knaqesi me te madhe se me te vra ty ska :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#407 ne: 08-11-2007, 00:08:05
ju vrava te dyve po s'u ndalet!! :(

 • Postime: 4261

#408 ne: 08-11-2007, 00:10:23
Këtë do ta kisha lidh për shtrati dhe pastaj ....auuuchhh e kisha hanger dal nga dal :D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#409 ne: 08-11-2007, 00:15:48
pastaj un ktij do i vija ne gjum naten dhe do ja thithja gjakun si vampire

 • Postime: 4261

#410 ne: 08-11-2007, 00:18:01
Kete do ta lija qe te vriste si te doje kjo ...:D

 • Postime: 92
 • Gjinia: Femer

#411 ne: 08-11-2007, 00:35:36
LOL LOL ket, jo, s'do mundesha!

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#412 ne: 08-11-2007, 18:21:11
Kete nuk mundem me e vrar se me cfar shoh ne foto kjo paska sof heret. :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#413 ne: 08-11-2007, 20:15:40
e denoj si hyjnit prometeun :D :D

 • Postime: 4261

#414 ne: 08-11-2007, 23:06:34
Ja cpon sytë dhe kycet me tripan LOL haha cfare vrasje si ne fimin SAW 4 :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#415 ne: 09-11-2007, 00:52:47
hahahah... une nuk vras kend :perqafim

 • Postime: 4261

#416 ne: 09-11-2007, 01:19:55
As une kete nuk do te mundja :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#417 ne: 09-11-2007, 13:02:30
duke lutur ndonje goce t'a ngashenjej per vdekje  :D

 • Postime: 4261

#418 ne: 09-11-2007, 13:10:44
Nuk ja vlen me vra kta se ska gje prej tij :D

 • Postime: 2173

#419 ne: 09-11-2007, 20:52:13
me BAR MIU LOL LOL LOL

#420 ne: 10-11-2007, 11:26:59
Kete do ja lija ne dore komshijes. hahahaha

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#421 ne: 10-11-2007, 15:58:39
do i prisja buzet. :P

#422 ne: 10-11-2007, 16:04:28
Prape dic do mbeste! po po te prija une ty nje gje.... i ben llogarit cte mbeste LOL LOL LOL. po nuk do te vrisja kshu se nuk jam e pashpirt. ty do te merrja do te grija dhe do te beja sallam EHW te kenaqeshin ato antaret e forumit hahahaha

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#423 ne: 10-11-2007, 16:08:53
kesaj nje K.O.Q.E plumbi ne balle dhe e puthte Milon. LOL LOL LOL

#424 ne: 10-11-2007, 16:14:37
 :( Imagjinoj ate fletushken tek shtylla. vdiq nga koqja plumbit qorr hahahahaha. pastaj fantazem naten dhe te krevati tipit do ia lagja carcafet me benzine dhe do i vija shkrepsen e do ngrohesha nga zjarri bubulak dhe pastaj sterio te vinte e te me takonte ne dynjane tjeter! LOL LOL LOL. hajde fantazi hajde.

Temat e fundit