×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66414

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#425 ne: 10-11-2007, 16:16:28
Me carcaf te bardhe do te te takoja apo pa gje fare? :D :D :D

Kesaj do i hidhja pak cianur ne kafe dhe e dinte vet pasojen mo. :D :D

#426 ne: 10-11-2007, 16:22:48
Pa gje do ishe po pa gje fare se harrove qe te dogja. LOL. kete pasi te vinte ne ate dynja dhe te me takonte do e vrisja prape ou edhe ketu smu ndave e vet me te vrara. hahahaha. ps. tipi sorry per injorancen ca ishte ai elementi tek kafja?

 • Postime: 12234

#427 ne: 10-11-2007, 20:24:44
Kete do e lidhja me tel te telefonit. :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 11-11-2007, 16:45:55
duke e lere te digjej i teri mbi skare te MC  :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#429 ne: 11-11-2007, 20:50:36
tu e mbyll ne sarkofag prenda ne piramid :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#430 ne: 11-11-2007, 20:52:37
pupupu s'ta do njeri te miren nowadays. :D
LOL LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#431 ne: 11-11-2007, 20:53:18
ja kam peshperit ne vesh se si :D :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 11-11-2007, 23:16:06
ketij do ia mbushja barkun barut pastaj me nje fije shkrepse duke ia futur ...  :D  :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 12-11-2007, 03:24:58
do e kisha shtyp me motorr mos ti shkoj me menja per motorra  :D

 • Postime: 4261

#434 ne: 12-11-2007, 07:54:01
Nuk do te mundja ta vrisja kete :D

 • Postime: 2173

#435 ne: 12-11-2007, 11:36:54
per koke te komshies(qe me dhimbset me shume se vetja ime) :D,ketij do ja perdridhja koken si te ZOGUT :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 12-11-2007, 12:58:19
këtij do ia mbushja barkun barut pastaj me një fije shkrepse duke ia futur ...  :D  :D

do e ksiha be tullumbac tu e fryjt me marmiten e motorit tvet :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#437 ne: 12-11-2007, 16:36:49
do e kisha var nga ura George Washingtonit :P

 • Postime: 4261

#438 ne: 12-11-2007, 16:39:59
Ncuk ..nuk do te mundja kurr :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#439 ne: 12-11-2007, 16:41:36
do ja kisha rras lepurin nga mbrapa :Prrofsh qe po me len te jetoj  :D

 • Postime: 4261

#440 ne: 12-11-2007, 16:44:23
Po te le ta shijosh edhe pak rinin :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#441 ne: 12-11-2007, 17:00:57
kete siper do e kisha mbyll me celes ne nje dhome me buzeqeshjen.....ahh cvdekje... :P :P

 • Postime: 4261

#442 ne: 12-11-2007, 17:04:45
Ahhh medet cfar torture do te me kishte bere :D


Kete nuk e kisha vra...se mbesin femija jetim :D jam i meshirshem une apo joo :D

 • Postime: 12234

#443 ne: 12-11-2007, 19:47:07
Kete do e rrjepja sikur lepurin do mbaja ne uthull per nja 2 dite(se ashtu pergatitet lepuri),e pastaj do e pjekja ne furre.Dhe ne fund kur ish pjekur(edhe pse dyshoj se piqet ky ndonjihere  :D).Do a jepja pijaneceve qe i kam ketu ne lagje qe t'a bejne meze per raki. :D :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 07-12-2007, 01:13:35
ahh kete siper ne menyren me gjeniale ....do ta kisha lene ne nje ishull vetem me burra ...
Do vdiste vete dale ngadale :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#445 ne: 07-12-2007, 01:15:54
Ne qjellin e shtate...por prej se gjalli :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 07-12-2007, 01:20:33
hahah ma the dhe njehere kete ti mua :D


Kete siper ....hmm si do ta vrisja ...

Do ta merrja zvarre (normalisht do kisha dy ndihmes se nuk do lodhem tu terheq Cheken une :D)
Do ta lidhja brenda ne nje arkivol me vrima shume te vockla sa per ajer dhe do ti fusja brenda vetem nje ekrep (po marshalla akrep :D)
Te shikoja ke do merrte uria me pare :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#447 ne: 07-12-2007, 01:33:33
Ka ndonje opcion tjeter...te pakten te vdes me koken lart... :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 07-12-2007, 01:35:29
Do me vdek me koken lart ti ...po me patjetër ....

Pedro dhe Pablo ngrejeni pak me kembe arkivolin e Chekes :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#449 ne: 07-12-2007, 01:38:50
Uleni, uleni...m'ka zene koka keq.... :D

Temat e fundit