Si do ta vrisnit te mesipermin - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 73865

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#425 ne: 10-11-2007, 16:16:28
Me carcaf te bardhe do te te takoja apo pa gje fare? :D :D :D

Kesaj do i hidhja pak cianur ne kafe dhe e dinte vet pasojen mo. :D :D

#426 ne: 10-11-2007, 16:22:48
Pa gje do ishe po pa gje fare se harrove qe te dogja. LOL. kete pasi te vinte ne ate dynja dhe te me takonte do e vrisja prape ou edhe ketu smu ndave e vet me te vrara. hahahaha. ps. tipi sorry per injorancen ca ishte ai elementi tek kafja?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#427 ne: 10-11-2007, 20:24:44
Kete do e lidhja me tel te telefonit. :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 11-11-2007, 16:45:55
duke e lere te digjej i teri mbi skare te MC  :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#429 ne: 11-11-2007, 20:50:36
tu e mbyll ne sarkofag prenda ne piramid :D :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#430 ne: 11-11-2007, 20:52:37
pupupu s'ta do njeri te miren nowadays. :D
LOL LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#431 ne: 11-11-2007, 20:53:18
ja kam peshperit ne vesh se si :D :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#432 ne: 11-11-2007, 23:16:06
ketij do ia mbushja barkun barut pastaj me nje fije shkrepse duke ia futur ...  :D  :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#433 ne: 12-11-2007, 03:24:58
do e kisha shtyp me motorr mos ti shkoj me menja per motorra  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#434 ne: 12-11-2007, 07:54:01
Nuk do te mundja ta vrisja kete :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#435 ne: 12-11-2007, 11:36:54
per koke te komshies(qe me dhimbset me shume se vetja ime) :D,ketij do ja perdridhja koken si te ZOGUT :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 12-11-2007, 12:58:19
këtij do ia mbushja barkun barut pastaj me një fije shkrepse duke ia futur ...  :D  :D

do e ksiha be tullumbac tu e fryjt me marmiten e motorit tvet :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#437 ne: 12-11-2007, 16:36:49
do e kisha var nga ura George Washingtonit :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#438 ne: 12-11-2007, 16:39:59
Ncuk ..nuk do te mundja kurr :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#439 ne: 12-11-2007, 16:41:36
do ja kisha rras lepurin nga mbrapa :Prrofsh qe po me len te jetoj  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#440 ne: 12-11-2007, 16:44:23
Po te le ta shijosh edhe pak rinin :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#441 ne: 12-11-2007, 17:00:57
kete siper do e kisha mbyll me celes ne nje dhome me buzeqeshjen.....ahh cvdekje... :P :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#442 ne: 12-11-2007, 17:04:45
Ahhh medet cfar torture do te me kishte bere :D


Kete nuk e kisha vra...se mbesin femija jetim :D jam i meshirshem une apo joo :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#443 ne: 12-11-2007, 19:47:07
Kete do e rrjepja sikur lepurin do mbaja ne uthull per nja 2 dite(se ashtu pergatitet lepuri),e pastaj do e pjekja ne furre.Dhe ne fund kur ish pjekur(edhe pse dyshoj se piqet ky ndonjihere  :D).Do a jepja pijaneceve qe i kam ketu ne lagje qe t'a bejne meze per raki. :D :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#444 ne: 07-12-2007, 01:13:35
ahh kete siper ne menyren me gjeniale ....do ta kisha lene ne nje ishull vetem me burra ...
Do vdiste vete dale ngadale :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#445 ne: 07-12-2007, 01:15:54
Ne qjellin e shtate...por prej se gjalli :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#446 ne: 07-12-2007, 01:20:33
hahah ma the dhe njehere kete ti mua :D


Kete siper ....hmm si do ta vrisja ...

Do ta merrja zvarre (normalisht do kisha dy ndihmes se nuk do lodhem tu terheq Cheken une :D)
Do ta lidhja brenda ne nje arkivol me vrima shume te vockla sa per ajer dhe do ti fusja brenda vetem nje ekrep (po marshalla akrep :D)
Te shikoja ke do merrte uria me pare :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#447 ne: 07-12-2007, 01:33:33
Ka ndonje opcion tjeter...te pakten te vdes me koken lart... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 07-12-2007, 01:35:29
Do me vdek me koken lart ti ...po me patjetër ....

Pedro dhe Pablo ngrejeni pak me kembe arkivolin e Chekes :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#449 ne: 07-12-2007, 01:38:50
Uleni, uleni...m'ka zene koka keq.... :D

Temat e fundit