Si do ta vrisnit te mesipermin - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 69919

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#450 ne: 07-12-2007, 01:40:21
LOL ho mo ne ti zej ven se i paguj me ore keto :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#451 ne: 07-12-2007, 01:42:20
M'fal Lisa.....por a nuk ka nje plotesim deshire, para se me vdek??? :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 07-12-2007, 01:43:38
Te kom kref para se me te fut mrene ...e kisha mor parasysh :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#453 ne: 07-12-2007, 01:46:14
 LOL LOL LOL ohoho: :  perveç t'krefmes..m'kishe premtu i gjo tjeter, apo e harrove tani :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 07-12-2007, 01:47:16
Po te me njihje me mire do ta kishe dit qe Lisa zorr se premton ...;)

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#455 ne: 07-12-2007, 01:50:17
Do me m'lan me vujt....mire :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#456 ne: 07-12-2007, 01:54:40
no koment hic :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#457 ne: 07-12-2007, 01:55:56
pa tekst..dhe une...pa shprese desha me thene :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 07-12-2007, 02:01:14
shpresa vdes e fundit thone ....:D

edhe pse komshia ime qe e kishte emrin shpresa vdiq para te gjithve :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#459 ne: 07-12-2007, 02:02:29
lisen do ta vrisja me dashuri hahahahahahahahaha

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#460 ne: 07-12-2007, 02:05:10
rrofte shpresa :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#461 ne: 07-12-2007, 02:07:35
sa te thashe qe ka vdek (gjet-rafmet) :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#462 ne: 07-12-2007, 02:09:11
Me fal...desha me thon...komshija e shpreses...te na rroje sa malet... :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#463 ne: 07-12-2007, 02:09:22
shpresa eshte e pa vdekur :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 07-12-2007, 02:18:13
kete siper ..eshte i vogel dreqi , do ti kisha hyp siper nje grua qe kalon perdite perpara shtepise sime ...eshte nja 300 kile (se dy pare shpirt ka ky )...:D
Te pakten te vdiste duke bere bamiresi :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#465 ne: 07-12-2007, 02:20:52
Ksaj: do ti kisha fut i hu, nga ato hujt, qe nuk te lejn shenja fizike, po vetem psiqike :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#466 ne: 07-12-2007, 02:22:24
Mendon se do kisha vdekur ...Nuk ma ha mendja e shumta e shumta do me kishte mbetur fytyra keshtu per nja nje muaj  ==> :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#467 ne: 07-12-2007, 02:23:54
Si e hutuar deshe me than, si e qakorditur, si e pabesushme... :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#468 ne: 07-12-2007, 02:47:00
jo te keqen jo se nuk e kishe dry me ngjyre te erret ti ate (qershie e kom fjalen :D) ...nuk gjendem e pabesuar une ....thjesht :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#469 ne: 07-12-2007, 03:41:13
Do e falja ngaqe i kom premtu veftes se do permirsohem. :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#470 ne: 07-12-2007, 03:55:19
këtë sipër ..është i vogël dreqi , do ti kisha hyp sipër një grua qe kalon përditë përpara shtepise sime ...është nja 300 kile (se dy pare shpirt ka ky )...:D
Të paktën te vdiste duke bërë bamiresi :D

hahaha me mua ishte kjo.lol
ska gje me pelqejne te shendoshat mua.me shume dashuri pastaj ka dhe rezistence ajo.hahahahahaha
do te vish dhe ti lisa? nje treshe te forte shume?   LOL LOL LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#471 ne: 07-12-2007, 08:30:14
E kisha hedh ne det e kisha bere ushqim per peshkaqen :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#472 ne: 07-12-2007, 10:48:04
E kisha grimcuar dhe shnderruar ne ushqim per pula  :D

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#473 ne: 07-12-2007, 11:59:24
s´do  te kisha zemer te vrisja njeri..

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#474 ne: 07-12-2007, 12:31:11
Nuk me ben zemra ta vras por nqs se po do i fusja nje plumb ne balle qe mos vuante shume se do me vinte keq. :P :P

Temat e fundit