Si do ta vrisnit te mesipermin - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 69661

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#475 ne: 07-12-2007, 12:43:13
Nje overdoze kokaine te perzier me sheqer pluhur. :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#476 ne: 07-12-2007, 12:45:16
Aha ketij vetem sepata i ben pune. :D Do i prisja koken ne nje kercu. LOL1

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 07-12-2007, 13:53:14
Ja ndaj kafken ne dysh me sopat

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#478 ne: 07-12-2007, 13:55:42
Do e lidhja ne krevat do i hiqja rrobat dhe do e lija jashte te ngrinte nga i ftohti. :D :P

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 07-12-2007, 14:00:41
Do e lidhja ne krevat do i hiqja rrobat dhe do e lija jashtë te ngrinte nga i ftohti. :D :P

hahahaha sdo te ta bente zemra po he

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#480 ne: 07-12-2007, 14:13:30
hahahaha sdo te ta bënte zemra po he
Ndoshta, do te te shifja ashtu duke u dridhur dhe do te te fusja brenda per te te ngrohur. :P :P :P

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 07-12-2007, 14:24:42
edi ma merte menja

#482 ne: 07-12-2007, 14:25:41
Do i vendosja nje xham ndares qe te shifte me sy e te plaste me zemer, per ate siper! hahaha vazhdimin po e le me mire

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#483 ne: 07-12-2007, 14:28:51
per asfiksi....ne argetim e siper :D :-[

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 07-12-2007, 15:06:14
Kete siper do ta lidhja ne nje peme nudo ....
Dhe kushdo qe do te deshironte ti gjuante me hislla do ti jepja nga nje dollar per c'do te gjuajtur :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#485 ne: 07-12-2007, 15:07:49
kete siper do ta denoja me i bo yzmet ...ati te lidhmit siper... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 07-12-2007, 15:09:25
uzmeti atij eshte vetem me hislla :D kam pershtypjen se dhe ashtu te pelqen ty :D LOL

Kete siper hmmm do ta qethja tull (ne c'do vend :D) dhe do ta mbuloja me ushojza :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#487 ne: 07-12-2007, 15:12:45
Sa me pelqejn ushojzat...... :D

këtë sipër me e detyru me than....aman boll...se marova

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 07-12-2007, 15:14:47
do ti qe ta them "Aman boll se marova" une e thashe por ti e di qe nuk eshte e vertet ...qejfin ta bera ama :D

Kete siper do ta fusja ne nje fuci me uje me akull

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#489 ne: 07-12-2007, 15:16:58
ja preteksti me i bukur,,,ska gjo fillojm nga e para ne.. :D

ne nje dhome.... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#490 ne: 07-12-2007, 15:18:42
do ta lidhja me zinzire te medhenj nga duart dhe kembet ne tavan duke pare tavanin....

Une do isha poshte me nje kamzhik ...:D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#491 ne: 07-12-2007, 15:20:27
Avash lali avash...kamzhikun e perdor vetem une...u kuptuam... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#492 ne: 07-12-2007, 15:32:29
mesa duket ne fantazine time paskemi nderruar vendet :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#493 ne: 07-12-2007, 15:34:04
leje fantazine..po me thuaj çfare te pelqen prej verteti :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#494 ne: 07-12-2007, 15:39:49
ta le fantazine...pse nuk te pelqeu...:D

Mundohem qe fantazite ti bej realitet :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 07-12-2007, 15:41:25
Mire,mire..po ate kamzhikun..hudhe... une them ma mire n'shpulla :D
si thu ti??? :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 08-12-2007, 00:07:55
se si vdes ti e vendos une se une jam poshte :D (ti je ne tavan dmth :D)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#497 ne: 08-12-2007, 00:25:15
Do e vrisja me nje mjet special. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 08-12-2007, 00:38:32
Me buk ne goje :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#499 ne: 08-12-2007, 00:52:10
Me hu nga prapa. :D

Temat e fundit