×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66424

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#500 ne: 08-12-2007, 01:49:44
nuk do ta vrisja une po Xha Milo...do e kisha fut Lefton me zorr te krevati plakes Xha Milos ...

do kishte plas ciftja pastaj :D

 • Postime: 155

#501 ne: 08-12-2007, 02:07:25
Me perqafime.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#502 ne: 14-12-2007, 01:35:47
Pse aq te djersitura jane sqetullat e tua  ?? :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#503 ne: 14-12-2007, 02:46:10
vetem me perqafime se kjo nuk vritet

 • Postime: 4261

#504 ne: 14-12-2007, 10:32:48
Do te ia kishe lene ne dore machorit per nja dy dite ..pastaj ky do te deshironte vet per ta vrar vetveten :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#505 ne: 14-12-2007, 10:33:24
Do e lija jashte ne debore me kete veshje qe ka. :D :P

 • Postime: 12234

#506 ne: 14-12-2007, 19:52:43
E kisha mbyll me Charlien ne nje dhome. :D

 • Postime: 4261

#507 ne: 15-12-2007, 11:51:56
Do te ia kishe lene machorit ne dore per 5 min :D

#508 ne: 15-12-2007, 13:25:44
i dru mas qafe boll e ka

 • Postime: 4261

#509 ne: 15-12-2007, 13:28:29
Te kisha zhvesh edhe te kisha lene ne bore :D

#510 ne: 15-12-2007, 14:05:30
jo sipas menyres qe te vret dynjaja ty!  kete do ja kisha ndru gjethen e rrushit me gjethe hislle. sdo kishte vdek po do i ishte ndez llambushka trurit!

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#511 ne: 15-12-2007, 14:21:56
llambushka trurit LOL LOL


Mishelin si do ta kisha vrare .....po te isha ne ndonje skenar filmi qe do ti shtoja e paksoja vete personazhet ..do ta kisha bere nuse me 5 vjerra :D

#512 ne: 15-12-2007, 14:28:41
lisa mua jo 5 po 10 vjehrra te me vesh aha nuk me ben fajde, ia gjejmendjen hahahahaha! kete hemmm kam pak fantazi. do ta lidhja diku ne nje pyll rreth nje peme, do i leshoja nja 4-5 ujqer dhe do i lija shume prane saj dhe do i urdheroja ta lepinin por jo ta kafshonin! hahahaha

 • Postime: 12234

#513 ne: 15-12-2007, 14:53:58
Kesaj kocifoz do  i kisha dhene. :D

#514 ne: 15-12-2007, 14:58:50
ketij do i beja frymarrje artificiale me ate qe kane pas zhblloku halet, si i kane emrin mi! e ta shifshe rrishe mo gjalle ti

 • Postime: 2173

#515 ne: 20-12-2007, 17:46:20
per kete do jepja jeten e jo me ta vrisja,ose do vrisja qindra te tjere po te me thoshte kjo,keshtu puna dmth hmmmmm:

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#516 ne: 20-12-2007, 20:28:37
Kete do ta coja ne Amazone dhe do t'i leshoja nje anakonde qe s'ka ngrene prej 5 muajsh... :P

 • Postime: 2173

#517 ne: 20-12-2007, 20:31:43
Syrgjyn ta kam borxh nje plumb ballit,ma bej hallall se ta kam vonu pak hmmmmm:

 • Postime: 155

#518 ne: 21-12-2007, 01:16:36
Qa thua mo po te vras kete qe mban flamurin tim kam vrare veten

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#519 ne: 21-12-2007, 01:33:52
Qa thua mo po të vras këtë qe mban flamurin tim kam vrarë veten

Epo mire, vrije vete veten, se po te erdha une... hehe.

 • Postime: 12234

#520 ne: 22-12-2007, 15:00:20
Kete do ja dorezoja Xha Milos,ai e di me mire se si tja bej ketij. :D

 • Postime: 4261

#521 ne: 22-12-2007, 15:03:48
Ketij do ja leshoja siper nje elefant :D

 • Postime: 12234

#522 ne: 22-12-2007, 15:06:12
Ketij nje gomar. :D

 • Postime: 2173

#523 ne: 23-12-2007, 17:46:02
do i fusja spec te djeges nga mbrapa :D

 • Postime: 4261

#524 ne: 24-12-2007, 11:05:26
Do ia kisha lene machorit ne dore per 5 minuta ...ai e kishte ditur se si ta vret kete :D

Temat e fundit