Si do ta vrisnit te mesipermin - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 72336

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#500 ne: 08-12-2007, 01:49:44
nuk do ta vrisja une po Xha Milo...do e kisha fut Lefton me zorr te krevati plakes Xha Milos ...

do kishte plas ciftja pastaj :D

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#501 ne: 08-12-2007, 02:07:25
Me perqafime.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#502 ne: 14-12-2007, 01:35:47
Pse aq te djersitura jane sqetullat e tua  ?? :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#503 ne: 14-12-2007, 02:46:10
vetem me perqafime se kjo nuk vritet

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#504 ne: 14-12-2007, 10:32:48
Do te ia kishe lene ne dore machorit per nja dy dite ..pastaj ky do te deshironte vet per ta vrar vetveten :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#505 ne: 14-12-2007, 10:33:24
Do e lija jashte ne debore me kete veshje qe ka. :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#506 ne: 14-12-2007, 19:52:43
E kisha mbyll me Charlien ne nje dhome. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#507 ne: 15-12-2007, 11:51:56
Do te ia kishe lene machorit ne dore per 5 min :D

#508 ne: 15-12-2007, 13:25:44
i dru mas qafe boll e ka

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#509 ne: 15-12-2007, 13:28:29
Te kisha zhvesh edhe te kisha lene ne bore :D

#510 ne: 15-12-2007, 14:05:30
jo sipas menyres qe te vret dynjaja ty!  kete do ja kisha ndru gjethen e rrushit me gjethe hislle. sdo kishte vdek po do i ishte ndez llambushka trurit!

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#511 ne: 15-12-2007, 14:21:56
llambushka trurit LOL LOL


Mishelin si do ta kisha vrare .....po te isha ne ndonje skenar filmi qe do ti shtoja e paksoja vete personazhet ..do ta kisha bere nuse me 5 vjerra :D

#512 ne: 15-12-2007, 14:28:41
lisa mua jo 5 po 10 vjehrra te me vesh aha nuk me ben fajde, ia gjejmendjen hahahahaha! kete hemmm kam pak fantazi. do ta lidhja diku ne nje pyll rreth nje peme, do i leshoja nja 4-5 ujqer dhe do i lija shume prane saj dhe do i urdheroja ta lepinin por jo ta kafshonin! hahahaha

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#513 ne: 15-12-2007, 14:53:58
Kesaj kocifoz do  i kisha dhene. :D

#514 ne: 15-12-2007, 14:58:50
ketij do i beja frymarrje artificiale me ate qe kane pas zhblloku halet, si i kane emrin mi! e ta shifshe rrishe mo gjalle ti

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#515 ne: 20-12-2007, 17:46:20
per kete do jepja jeten e jo me ta vrisja,ose do vrisja qindra te tjere po te me thoshte kjo,keshtu puna dmth hmmmmm:

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#516 ne: 20-12-2007, 20:28:37
Kete do ta coja ne Amazone dhe do t'i leshoja nje anakonde qe s'ka ngrene prej 5 muajsh... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#517 ne: 20-12-2007, 20:31:43
Syrgjyn ta kam borxh nje plumb ballit,ma bej hallall se ta kam vonu pak hmmmmm:

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#518 ne: 21-12-2007, 01:16:36
Qa thua mo po te vras kete qe mban flamurin tim kam vrare veten

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#519 ne: 21-12-2007, 01:33:52
Qa thua mo po të vras këtë qe mban flamurin tim kam vrarë veten

Epo mire, vrije vete veten, se po te erdha une... hehe.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#520 ne: 22-12-2007, 15:00:20
Kete do ja dorezoja Xha Milos,ai e di me mire se si tja bej ketij. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#521 ne: 22-12-2007, 15:03:48
Ketij do ja leshoja siper nje elefant :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#522 ne: 22-12-2007, 15:06:12
Ketij nje gomar. :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#523 ne: 23-12-2007, 17:46:02
do i fusja spec te djeges nga mbrapa :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#524 ne: 24-12-2007, 11:05:26
Do ia kisha lene machorit ne dore per 5 minuta ...ai e kishte ditur se si ta vret kete :D

Temat e fundit