Si do ta vrisnit te mesipermin - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 72201

#550 ne: 29-12-2007, 00:43:15
hahaha po te hane veshet heee. kruju tipi kruju

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 29-12-2007, 06:29:58
Njela tu te vra paske qene si moc ne ti mo ....:D

Do te te kisha var prej llape :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 29-12-2007, 11:38:48
Kesaj do i kisha hequr syte me bicak dhe pastaj do e shpija buze nje gremine dhe do i thosha ec drejt. :P :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 29-12-2007, 15:17:55
aman se ky me kete avataret romantik me kenaqi fare ....do ja kisha bo qefin do ja kisha fut i ko*e plumi ciper nanjones ....:D

#554 ne: 29-12-2007, 15:40:15
ket do e kisha var si qingj ne cengel dhe ta therte ai tironci im se i jepet duresh shyqyr hahahahaha

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#555 ne: 29-12-2007, 16:25:34
Do te ja jepja ca helm :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#556 ne: 30-12-2007, 14:33:46
Duke i fut nje gjarper nga goja ne stomak LOL LOL

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 30-12-2007, 15:02:42
sa e keqe keke ti moj  :D
kurse persa e perket temes... i kisha than bernit se un svras femna :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#558 ne: 30-12-2007, 15:13:29
Jam ca jam :D

Dmth ti vriske vetem meshkuj,, :D  :S

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 30-12-2007, 15:16:42
spo tham se vras meshkuj po femra jo nji herese a gjynah i zotit me i vra...ne ku jena me i shumu edhe ma teper :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#560 ne: 30-12-2007, 15:19:48
E re dreq ee qoke optimist :D

Une raldushin se vras se e kom xhan :D :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 30-12-2007, 15:23:23
he pra a shef sa mire...nuk i baj keq kujt un pse me mvra mu tshkretin :D
edhe un po tfali ty spo tvras :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#562 ne: 30-12-2007, 15:34:56
Ortak nga te kam ore?Wo bist du?


Do e vrisja  ne mes te zockave,se i ka marak dreqi. :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 30-12-2007, 15:39:45
ku je ma ortak ? un qe itu ka nja 2 dit qe u riktheva :D

ket siper mejet nuk e kisha vra un...e kisha fut ne dhom me nja 3 bjonde e 3 brune me fal  4 brune se i ka merak dreqi...edhe kishin dit ata mandej si me e torturu ket  :D kesaj i thojn me dek per qef  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 30-12-2007, 17:44:55
Ketij siper ja kisha kput "Organin seksual :D "
Do vriste veten ky pastaj nuk do e kish dasht mo jeten :D LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#565 ne: 30-12-2007, 19:38:08
Vallai nuk kisha guxuar me vra kete kurr :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#566 ne: 30-12-2007, 21:43:52
si ma din te ramen kjo mar zot ... ca sdin edhe ti  :D po normal mas me e dit ti kush ka me e dit... po megjithate bane prov nji her ti e din se tmarr edhe ty me vedi mandej :D

meqe ra fjala ket siper po e fali se mduket se i paska shku nedja asaj siper ma perpara :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#567 ne: 31-12-2007, 02:38:02
me merr me vedi ti ...ehhh mire do ishte ....me pelqen erresira :D

Ti je i vdekur tani apo akoma nuk e ke zgjedhur ne do te jetosh apo jo ne kesi far gjendje :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#568 ne: 01-01-2008, 12:41:00
Skam fuqi me vra kete siper :D

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#569 ne: 01-01-2008, 12:53:01
kete si do ta vrisja ne menyren me mizore do i bej shum vuajtje ketij

 • Postime: 187
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 01-01-2008, 15:18:51
Kete siper nuk do ta vrisja as me pupula ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#571 ne: 01-01-2008, 18:01:58
Nuk ja vlen :D

 • Postime: 187
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 01-01-2008, 18:39:09
Po qe për te vrarë, di xhaja ca mënyra....., por nuk ishte dita sote për te vrarë, dhe aq më pak, se përpara me doli një fëmijë.
  Ty me sipër, ta kam një recete vasjeje borxh... :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#573 ne: 01-01-2008, 18:46:26
Ty te kisha bere ushqime per minje :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#574 ne: 01-01-2008, 23:14:41
ket siper  hmmmmm: ... po ket e kam vra nji here mduket  :D

Temat e fundit