Si do ta vrisnit te mesipermin - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 72202

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 01-01-2008, 23:21:27
Kete siper e kisha marre dhe e kisha lidh ne Bark te kalit (ai me bark kali me bark) vet i kisha hyp kalit dhe kisha shku ne ndonje maj mali .....
Pastaj e kisha fut me ndonje shpelle te erret ekisha lidh mire e mire ....i kisha vene dhe nje kamera qe ta incizonte ndersa e hanin minjte dite me rradhe ...
Pastaj e kisha postu vidjon ketu dhe e shikonim te tere ...:D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 01-01-2008, 23:26:41
qyre ma nderin e familjes ca doka me mba kja...sa mire qe mtregove  :D
un ket siper e kisha lidh per shtrat nji her fort...kisha marr kamzhikun e ti kisha ra e vapp e vappp e vapppp derisa kishte maru krejt si njiri kjo... me kamer nuk e kisha marr se ka ktu edhe nen moshe...  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 01-01-2008, 23:28:30
ti e di shume mire se ne kete menyre vetem nga qefi do kisha maru :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#578 ne: 01-01-2008, 23:31:35
po pra pernjat po tham se kan dek njerez edhe prej qefit te madh  :D se menyre tjeter sdi un per ty  :D

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#579 ne: 04-01-2008, 22:47:24
do i fusja helem ne ver  :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 04-01-2008, 22:49:15
sa mire qe ma the se ma mire po pi raki  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 04-01-2008, 22:52:01
do e lidhja tek heronjte e vigut..

sdo ishin me 5..por 6.. :P :P

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

#582 ne: 04-01-2008, 22:52:22
po ti pse nuk tregove si te runa edhe une :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 04-01-2008, 22:53:36
Kete siper do ja beja sic ja bene asaj Lopes qe theren ne Pogradec (kur kam qene ne nje dasem vite me pare...dhe thoni nga me hipi lezeti per gjak pastaj :D)

Ja futem me nje derro cekici mu ne lule te ballit dhe ra si thes ne toke pastaj me nje mashalla thike ja hoqen gerrmazin :D
Keshtu dhe ti Raldush

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#584 ne: 04-01-2008, 22:57:50
ruju cika ruju se per nder te familjes ske me e dit ca ka me tgjet :D

mashala mashala lisa...a ske naj menyre tjeter a?  :D megjithate ta tregoj un ty po hajt... vec mas vish ne shpi se bri pa thy skam me te lan  sa ske me ken e zonja as me u cu ne kam lene ma me kap cekicin  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 04-01-2008, 23:04:02
LOL sa enderron me i shkret ...keshtu ke qene (apo ke ken) qe i vogel u ulje ne byth te plepit dhe enderroje :D

Kete siper do ta kisha lidh brenda ne nje arkivol dhe do kisha marre nje nga ato makinat e medhaja (si traktore) po qe jane per te prere dru (peme te medhaja i kthejne ne tallash brenda dy minutash ...nese e keni idene perse po flas)  dhe do ta kisha vene arkivolin ne nje si eskalator qe ti afrohej avash avash deri da ta merrte te terin ....ti plaste gjaku te mi bente pantallonat e bardha me model...:D Dhe te mos i mbeste as nam as nishan

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 04-01-2008, 23:11:06
cfar imagjinatet ke maj nderin e familjes gjithmon mke pelqy per ket gja  :D
ty tkisha fut nji dhome te izolume ku nuk ka asigja vec 4 mureve... kishte kalu dita e par pa hanger pa pi,kishe duru ti se e di se nuk e ul vedin ...vjen dita e dyte ti prep nuk e ul vedin se e ke kryt mur por prep pa hanger e pa pi...vjen dita e tret ti prep nuk e ul vedin...por nga darka fillon e thu raldush aman smund te duroj ma ,mban derman tluuuuutem...un futem brena me nji got uj e ti me ulesh ngjunje aman aman mban derman baj ca te dush ti ...vazhdon... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 04-01-2008, 23:19:23
LOL


degjo e di ca kom pas onderr une ty me te ba ...qe diten e pare qe te kom taku me ka njel pishmon mo te modh qe nuk ta bona kur u dame ...po u tregove i shkathet u zhduke pa lene gjurme :D

Une do te te marr e kom me te lidh me i karrige ...e kom me te dhone me pi uje te hollum me acid ..jo shume po mjaftushem me te te bo dom ....ene ashtu kom me te majt i jave ...masnej kom me te hap ka moja rryliy e deri te moja ... e di vet ti mo :D
E kom me pa se care ka bo ai acidi aty mrena :D Kot per sport :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#588 ne: 04-01-2008, 23:26:18
LOL LOL

...vazhdimi...
ti e ulur ngjunje para mejet dhe un me goten e ujit ne dor...fus doren tjeter ne xhep dhe nga aty nxjerr nji pikatore nga ato te voglat fare :D e fus te gota dhe e mbush pak...te them lisa hape nje cik gojen e ti me vrap hap gojen...tak ta hedhi nje pik e ti si e marume pret piken tjeter por tjetra do vije pas gjysem ore... e ti nderkohe ben ca te them un  :D cdo gjysem ore do kesh nga nje pike...derisa ose do arrish te me bindesh mu qe nuk ban ma sherre ose ose shkon per boj krejt  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 05-01-2008, 00:39:47
dmth prap nuk ta bo zemra me m'vra :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#590 ne: 05-01-2008, 00:50:45
edhe ket her jo ...vec nqs mban ma filma ateher sta fali sekondin ma  :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 05-01-2008, 00:55:11
ty do te te kisha fut ne nje vaske me uje ...edhe vet do rrija ne kembe duke bere floket me mash  nudo ....kur te ishe qetsuar komplet ti do ta fusja ate mashen ne uje per ca sekonda pastaj do ta nxirrja ...e do thoja "Do me per Xha Milon" naaa dhe do ta fusja prap ...
Qe te te drejtoheshin kacurrelat te tera :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#592 ne: 05-01-2008, 01:22:20
Do te lija ne një dhome me Chekevaren dhe ne një anë te saj do vendosja një sharre me motorr.
Do ishe ne dileme mes pranimit te kerkesave te djalit ose do shihje se si do shnderrohej ne një tip si ai te filmi "american psycho" :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 05-01-2008, 01:24:45
Do te lija ne një dhome me Chekevaren dhe ne një anë te saj do vendosja një sharre me motorr.
Do ishe ne dileme mes pranimit te kerkesave te djalit ose do shihje se si do shnderrohej ne një tip si ai te filmi "american psycho" :D
Maxo..flm.. :D ta paqa borgj :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 05-01-2008, 01:26:42
No problemo :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 05-01-2008, 01:27:24
LOL LOL

Djali duket simpatik ....nuk i dihet jo :D

Mos u trem Cheke po fillo stervitjen :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#596 ne: 05-01-2008, 01:31:39
tìhiqe mos e kput e kam une... :D.....lisa m'duket se asht tu tu krujt..per i shpull :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 05-01-2008, 01:55:21
Cheke une ty do te te kisha fut me i qoshe muri ne do te te kisha rrethu me nja 6 Qelpsa te te spruconin njehere mire e mire ...qe mos te te ikte era per nja 6 muj ...normalisht vetem 6 muj se i bie atehere te shkoj te Talje une dhe kush do ma bej turen pastaj :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#598 ne: 05-01-2008, 12:28:15
Me te gjitha organet trupore qe kam ne dispozicion :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#599 ne: 05-01-2008, 12:40:18
do i fusja 2 speca te djeges.1 nga mbrapa e 1 ne goje :D

Temat e fundit