Si do ta vrisnit te mesipermin - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66856

#600 ne: 05-01-2008, 14:07:21
ket e ka vra tjeter kush ...sjam tu hy ne mekat dhe une

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 05-01-2008, 14:17:27
Ta vras ?!?, hajde se po e vras, po se vras dot, se vras se me me vret ajo, andaj e kisha.

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#602 ne: 05-01-2008, 16:05:59
duke i bere te gjitha fshatarkat te mos i flisnin me  :D

#603 ne: 05-01-2008, 16:17:55
Ket e kisha vra tu i versul gjithe plakat e xha milos uuuu

 • Postime: 2173

#604 ne: 05-01-2008, 18:28:36
me pambuk :perqafim

 • Postime: 12234

#605 ne: 05-01-2008, 19:42:35
Kte me hisla do e gjuaja. :D

#606 ne: 05-01-2008, 19:59:18
kete do ja lija lises ne dore dhe e ka merak vet ajo!

 • Postime: 7992
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 06-01-2008, 06:47:39
Me mungon shume Lefteri per ta vra iher ....hajt se kom dhe metoda te reja tani se ne oshte feju ...a u feju ky dreq apo hala ? :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull

#608 ne: 06-01-2008, 14:50:08
lefteri ka 7 shpirtra nuk vritet kollaj  :D
persa i perket temes kesaj siper mejet ja kam dhan ultimatumin  :D

 • Postime: 46

#609 ne: 07-01-2008, 23:23:39
do e vrisja me gote rakije :D :D :D ;)

 • Postime: 4261

#610 ne: 08-01-2008, 08:34:28
Do ta puthja deri ne vdekje :D

#611 ne: 08-01-2008, 09:02:38
aman cta vras charlin, pff

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#612 ne: 08-01-2008, 12:01:24
do i jepja kete gripi qe kam edhe e dinte vete pastaj pasojen. :P

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 08-01-2008, 12:02:04
Sot s'kam deshire te vras njeri. E habitshme, por e vertete! :P

#614 ne: 08-01-2008, 12:07:38
do i jepja këtë gripi qe kam edhe e dinte vete pastaj pasojen. :P
ore ti nder do me beje se vdiqa te bej nje cike si viktime...po paskam qene kocka fort! hajt me te lehta tip! syrgjin do ta vrisja hemmm do i beja ca skena fetish por per protagoniste do vija elegancen, te kuptohemi...une vetem skenarin do beja hahahahaha

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 08-01-2008, 23:16:59
Do i jepja nje lule te bukur me nje arome te kendshme,,aroam e se ciles e ksihte vene ne nje gjume te perjetshem,   :D

#616 ne: 09-01-2008, 00:29:41
do i beja nje shetitje me jaht neper oqean, do ilidhja spirancen te kembet dhe do e leshoja  poshte....ne fund te oqeanit

 • Postime: 7992
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 09-01-2008, 00:41:38
kete siper ...me kocifoz :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 09-01-2008, 00:47:51
ket siper..para pasqyres...deri sa ti dilte shkuma :D

#619 ne: 09-01-2008, 00:53:00
ket do lija ne dore edres ta bente pecikuku!

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#620 ne: 09-01-2008, 00:55:27
kush asht edra moj cuce?? kete siper do ja lija m'dor t'vllajt t'edres.... :D

#621 ne: 09-01-2008, 01:00:23
eshte lepurush ai. ketij hajt mo boll e vrava

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 09-01-2008, 01:02:01
e di e di..kto 20 min e funit si shum asht tu mhanger lemza.... :D

#623 ne: 09-01-2008, 01:04:40
cheke merr e pi nai got uje se do mytesh he zogu! hahaha. ky imagjinon gjera te paqena

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#624 ne: 09-01-2008, 01:08:13
po kush do me t'vra ty..he ja.....jo nje mekat po 2 bon.... :P

Temat e fundit