Si do ta vrisnit te mesipermin - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 73866

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 09-01-2008, 01:12:02
Kete siper ahh kete siper do e kisha marre nje here ne Boten time ....(eee jo ate te cudirave jo ajo eshte bota Lizes megjithese edhe ne kete timen shume cudira ndodhin cuditerisht :D )

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 09-01-2008, 01:17:43
teta lisa...vetem kafshe te egra te moskete..se kam frike une pastaj :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 09-01-2008, 01:23:32
Jo jo vetem kafshe te buta shtepiake ka ...Pantera ...Krokodile gjarperinj dhe merimanga te zeza ....asgje me rrezik aaa po vetem kujdes se ka ca akrepe qe dalin tek tuk ne dite me shi :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#628 ne: 09-01-2008, 01:25:34
eeeee..mir pla..une kujtova mos kishte lepurushe, kotele, qenusha..dhe ndonje zog..nga ata..kanarinat e rrezikshem.... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 09-01-2008, 01:31:51
Jo jo ato gjerat e rrezikshme i gjen vetem ne boten tende :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#630 ne: 09-01-2008, 01:48:40
sa mil...gjithmon me kane pelqyer panterat...sa te buta jane..me pelqen te ju perkedhel kurrizin dhe brinjet... :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#631 ne: 12-01-2008, 05:24:07
do ti ipja nje dreke te madhe ne jug me qengj e me miresi.edhe nje cupe nga keto te forumit per qejf njehere.edhe pastaj ne vendin e derrit ta vriste ajo me dashuri. :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#632 ne: 12-01-2008, 16:14:47
E di shumë mirë bujarine e jugyt..ore Labik :)...po cilën pjesë te shelekut do me nxjerresh përpara...koken apo bishtin.....
sa për çupen e forumit..a mund ta zgjedhi vete? :D

Ty labiko do të te lija vetëm ne një maje mali...andej nga korabi me një cuc dardane 2 metroshe...dhe o burra..deri në fund :D

Përshëndetje Laberia :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 12-01-2008, 16:31:37
dashke dhe te zgjedhesh ti ...pff jo nuk ka te zgjedhesh do besh si do besh se une te rash per hise tani :D

Une kete siper do ta kisha zhytur deri ne fund ne nje fuci te mbushur me glasa pulash ....pale do ti vija dhe kapakun pastaj ....:D Qe mos te kishte burre none qe ta merrte persiper ta varrosnin :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 12-01-2008, 16:35:28
Per kete siper ka vetem nje menyre......me te puthura..nga ato qe te marrin frymen :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 13-01-2008, 15:00:49
Ketij do t'i fusja ne pantallona kepucet e preferuara se Lises dhe do t'i lidhja duart nga mbrapa me litar; njerin skaj te litarit do ta fiksoja maje shpates se Skenderbeut dhe tjetrin do ta leshoja poshte qe ta kapte Lisa.
/me merr kokoshka dhe nje pale dylbi dhe sheh shfaqjen :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 13-01-2008, 20:34:34
ceke po ore vella ti zgjidhe.
aman rrofsh se vdes per keto cupat e gegerise i kam dobesi.lol
kete njeshin ketu do ta lija me lisen per nje dite vallahi e vriste ajo.lol

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#637 ne: 14-01-2008, 18:28:22
Do e  hidhja nga Helikopteri. :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#638 ne: 14-01-2008, 19:44:33
do ja lidhja zorret e veta ne qafe,e do ja shtrengoja fort hmmmmm:  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#639 ne: 14-01-2008, 20:24:56
Do e varja nga topet...LOL...

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 14-01-2008, 23:02:34
Me ate parudhen qe do maj ne dor kur te me presi tek avioni  :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#641 ne: 14-01-2008, 23:14:13
Do e gjuaja nga avioni. :D(se u bene qe 3 vjet tu e prit ne aeroport  :D)

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 14-01-2008, 23:21:42
sekret...gjeta nje menyr tjeter  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#643 ne: 14-01-2008, 23:23:10
Pa he  trego ketu ne shesh. :D


Une do e vrisja dal ngadale kete. :D

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 14-01-2008, 23:32:54
do vrisja me buk ne goj :P :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#645 ne: 14-01-2008, 23:43:09
Do e vrisja me shpulla. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#646 ne: 15-01-2008, 00:13:33
Me te gjitha mjetet e mundshme nuk i kisha kursy fare :D

#647 ne: 15-01-2008, 10:57:22
ketij nje kallup fishekzjarri ne prapanice dhe me te mira shoku.

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 15-01-2008, 14:48:46
Mishelin kam mbyt njher,,por kesaj radhe do ai kisha prere kaqurrelet e bukura te bardha.. :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#649 ne: 15-01-2008, 23:11:31
po ta prekte me dore mishelin,kete do e varja ne litar hmmmmm:

Temat e fundit