Si do ta vrisnit te mesipermin - 27 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66429

#650 ne: 15-01-2008, 23:14:31
nuk do guxonte ai wili. kete se vras se kam hall se me del lugat naten.

 • Postime: 12234

#651 ne: 16-01-2008, 00:14:14
Kesaj do ja mbushja mendjen ta vriste vet veten. :D :D

 • Postime: 4261

#652 ne: 16-01-2008, 00:53:51
Do ta hedhja ne bunar :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 16-01-2008, 06:32:29
me helem ne nje gote uiski  :D

#654 ne: 16-01-2008, 07:59:08
me nje goditje te rufeshme pas kokes dhe...hajt se folim LOL

 • Postime: 2173

#655 ne: 17-01-2008, 22:00:25
nuk do e mbysja po do e torturoja :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 18-01-2008, 05:39:00
dume dume dum papa me nje sacme derri se me nxen foto e saliut. :D

 • Postime: 12234

#657 ne: 24-01-2008, 19:42:24
Do e vrisja me kobure. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 24-01-2008, 19:54:50
ketij do i kisha dhene dhe nja 70 vite jete.. :D

 • Postime: 12234

#659 ne: 24-01-2008, 19:56:36
Moooooooooooooo...M os me nem. :D..Sdua te behem plak i keq. :D(si Xha Milo  :D)..Kot nuk thojne vdis heret qe te kesh kufomen e bukur. :D
Kete as vet se di se si ta vras,por do e bej. :D

 • Postime: 2173

#660 ne: 24-01-2008, 20:10:26
do i kepusja koken e do luaja top me te :D

#661 ne: 25-01-2008, 00:48:52
hellin ketij nga poshte lart

 • Postime: 2173

#662 ne: 25-01-2008, 22:42:47
sa mire e paske menduar si radhe veprimi moj mishel ;)(pse jo nga siper??) hmmmmm:

#663 ne: 27-01-2008, 17:10:33
qe ti ndiesh lezetin pastaj dhimbjen

 • Postime: 2173

#664 ne: 28-01-2008, 00:16:23
mire e ke menduar,po kam frike se do fillosh edhe ti tja ndjesh lezetin dhe do harrosh te me mbysesh pastaj :D

#665 ne: 28-01-2008, 09:50:11
ky me nje dru pas qafe boll e ka

 • Postime: 12234

#666 ne: 31-01-2008, 22:22:47
Kte do e hidhja ne mes te oqeanit. :D

#667 ne: 31-01-2008, 22:28:24
ket do e fusja te burgu 302 i grave por vetem ne qeli me gra te denuara per vrasje, kanosje, perdhunime burrash

 • Postime: 12234

#668 ne: 31-01-2008, 22:30:59
hahahha...Amin amin prej gojes tende ne vesh te Zotit. :D


Ket do e hidhja nga aeroplani dhe me parashute te shpuar. :D

#669 ne: 31-01-2008, 22:43:50
kete do ja lija ne dore nai nimfomaneje e te thoshte amin pastaj

 • Postime: 12234

#670 ne: 31-01-2008, 22:51:41
Amin amin... :D


Kete  do  e vrisja vet me duart e mia dal ngadale. :D

#671 ne: 31-01-2008, 22:57:06
ket do e coja te burgu i burrave te mblidhte sapunat sa here ti binin nga duret te burgosve ups sa e dhimshe hahahaha

 • Postime: 12234

#672 ne: 31-01-2008, 23:03:15
uuuuu..Tu thafte goja.LOL


Kte e do e hidhja ne ndonje PUB te kamionxhive. :D(si ata qe jan ne filma amerikane  :D)

#673 ne: 31-01-2008, 23:06:50
Tashi mos pret te them une amin amin hahahahahaha. kete ne furrik te pulave te bente grusht me kaposhin e tufes

 • Postime: 12234

#674 ne: 31-01-2008, 23:10:18
Moj une doja  qe ata te te vrisnin. :DDo ja mbusshja mendt qe ta vret veten vet kjo. :D

Temat e fundit