Si do ta vrisnit te mesipermin - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 72337

#675 ne: 31-01-2008, 23:21:37
ketij do i kepusja frenat dhe do e leshoja neper llogara! ehi

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 31-01-2008, 23:48:49
Tja hiqja breket kesaj e tja jepja Leftos, dhe Leftoja mos bente gje. :D

#677 ne: 01-02-2008, 00:08:25
xha milo do vrisje mua a lefton? kete do e fusja deri ne fyt ne reren e plazhit  e mos ngelte qen e mace pa e pshurr

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 01-02-2008, 11:46:34
Kete do ta ve perpara gomarit te xhajes :d

#679 ne: 01-02-2008, 11:57:02
u syrgjo sec me zgjove ca ndjesira makabre LOL LOL. kete do e lija ne maje te everestit dhe pa elektrifikim, pa buke, pa uje, pa tilifon dhe pa nrune!

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 01-02-2008, 12:47:49
do e lija lakuriq ne mes te Polit te Veriut. :D

#681 ne: 01-02-2008, 13:02:46
kete do lija ne dore capit per te lare ca hesape

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 01-02-2008, 13:05:13
Cdo gje e prisja prej teje por jo kete. :P :P

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#683 ne: 01-02-2008, 13:11:43
Hajde se mban ti maban LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 01-02-2008, 13:13:14
kete do ta fusja ne ndonje kafaz me ndonje ulkonje ta zbuste pak. :P :P

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 01-02-2008, 13:14:08
Kete siper do ta fusja ne te arushes :d

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#686 ne: 01-02-2008, 13:24:35
Kete siper do ta vija te kendonte HI-POP :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#687 ne: 01-02-2008, 13:26:35
Kete tek alkimisti. :P

#688 ne: 01-02-2008, 13:28:23
me varje  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 01-02-2008, 13:29:10
me nje hu. :D :P

#690 ne: 01-02-2008, 13:30:37
me nje puthje  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 01-02-2008, 13:31:15
ik bej testin e shtatezanise njehere. LOL LOL LOL

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#692 ne: 01-02-2008, 14:05:35
Tia fusja koken ne sherbetin e bakllavase :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 01-02-2008, 15:59:38
di leashoja nja pesa gjashte qene

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#694 ne: 01-02-2008, 16:57:00
Do ta lija ne mes te derrave te eksituar por lakuriq

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 01-02-2008, 17:02:11
do i leshoja ndonje femer ti priste bishtin. LOL

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 01-02-2008, 17:23:24
Këtë do ta ve përpara gomarit te xhajes :d

Upupupp zer gryken, se po i doli Mishelinkes gomari im, jallah ta perballoje ajo, dhe do me arrestojne sipas Nenit 0900 me motivin "Vrasje me paramendim duke i bllokuar pusin nga kenaqesia"

Rri derman
Qo shtu.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 01-02-2008, 17:29:26
Xha Milon do ta kisha hedh n'kotec pulave (lakuriq) qe ta coptonte gjeli  :P


P.S Milo, ruhu nga vezet, se mos del nai zog LOL LOL

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 01-02-2008, 17:35:08
Kete lart, do e merja, do e zhvishja lakuriq, e do i thoja plakes time, Ojj plake, nji kjo eshte nji ajo fshatarka qe do me me nda ka ty, hajde tani plake e fillo mile si lope :D. Pastaj te ujdis plaka ime.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 01-02-2008, 17:50:04
eeewwwww LOL LOL s'ka shanc plaka jote t'me preki me dore mu


Temat e fundit