Si do ta vrisnit te mesipermin - 28 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66430

#675 ne: 31-01-2008, 23:21:37
ketij do i kepusja frenat dhe do e leshoja neper llogara! ehi

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 31-01-2008, 23:48:49
Tja hiqja breket kesaj e tja jepja Leftos, dhe Leftoja mos bente gje. :D

#677 ne: 01-02-2008, 00:08:25
xha milo do vrisje mua a lefton? kete do e fusja deri ne fyt ne reren e plazhit  e mos ngelte qen e mace pa e pshurr

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 01-02-2008, 11:46:34
Kete do ta ve perpara gomarit te xhajes :d

#679 ne: 01-02-2008, 11:57:02
u syrgjo sec me zgjove ca ndjesira makabre LOL LOL. kete do e lija ne maje te everestit dhe pa elektrifikim, pa buke, pa uje, pa tilifon dhe pa nrune!

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 01-02-2008, 12:47:49
do e lija lakuriq ne mes te Polit te Veriut. :D

#681 ne: 01-02-2008, 13:02:46
kete do lija ne dore capit per te lare ca hesape

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 01-02-2008, 13:05:13
Cdo gje e prisja prej teje por jo kete. :P :P

 • Postime: 1460

#683 ne: 01-02-2008, 13:11:43
Hajde se mban ti maban LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 01-02-2008, 13:13:14
kete do ta fusja ne ndonje kafaz me ndonje ulkonje ta zbuste pak. :P :P

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 01-02-2008, 13:14:08
Kete siper do ta fusja ne te arushes :d

 • Postime: 1460

#686 ne: 01-02-2008, 13:24:35
Kete siper do ta vija te kendonte HI-POP :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#687 ne: 01-02-2008, 13:26:35
Kete tek alkimisti. :P

#688 ne: 01-02-2008, 13:28:23
me varje  :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 01-02-2008, 13:29:10
me nje hu. :D :P

#690 ne: 01-02-2008, 13:30:37
me nje puthje  :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 01-02-2008, 13:31:15
ik bej testin e shtatezanise njehere. LOL LOL LOL

 • Postime: 1460

#692 ne: 01-02-2008, 14:05:35
Tia fusja koken ne sherbetin e bakllavase :D

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 01-02-2008, 15:59:38
di leashoja nja pesa gjashte qene

 • Postime: 1460

#694 ne: 01-02-2008, 16:57:00
Do ta lija ne mes te derrave te eksituar por lakuriq

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 01-02-2008, 17:02:11
do i leshoja ndonje femer ti priste bishtin. LOL

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 01-02-2008, 17:23:24
Këtë do ta ve përpara gomarit te xhajes :d

Upupupp zer gryken, se po i doli Mishelinkes gomari im, jallah ta perballoje ajo, dhe do me arrestojne sipas Nenit 0900 me motivin "Vrasje me paramendim duke i bllokuar pusin nga kenaqesia"

Rri derman
Qo shtu.

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 01-02-2008, 17:29:26
Xha Milon do ta kisha hedh n'kotec pulave (lakuriq) qe ta coptonte gjeli  :P


P.S Milo, ruhu nga vezet, se mos del nai zog LOL LOL

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 01-02-2008, 17:35:08
Kete lart, do e merja, do e zhvishja lakuriq, e do i thoja plakes time, Ojj plake, nji kjo eshte nji ajo fshatarka qe do me me nda ka ty, hajde tani plake e fillo mile si lope :D. Pastaj te ujdis plaka ime.

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 01-02-2008, 17:50:04
eeewwwww LOL LOL s'ka shanc plaka jote t'me preki me dore muTemat e fundit