Si do ta vrisnit te mesipermin - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66434

 • Postime: 4261

#725 ne: 21-02-2008, 14:28:02
Kete me puthje :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 21-02-2008, 14:28:40
Kete me shpulla :D

 • Postime: 4261

#727 ne: 21-02-2008, 14:32:43
Prap me puthje


Ti nje shpull une nje puthje ty :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 21-02-2008, 14:33:26
Tani me boksa :P

 • Postime: 4261

#729 ne: 21-02-2008, 14:36:47
A kishe mundur te me vrasesh ee :D


Une kurr nuk kisha mundur pervete

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 21-02-2008, 14:38:08
Po mer pse jo :D


Tani me shkelma :D

 • Postime: 4261

#731 ne: 21-02-2008, 14:39:00
Une joo nuk e vras ket se me duhet me vone :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 21-02-2008, 15:14:05
Kete me helem ne kaffe :D

 • Postime: 4261

#733 ne: 21-02-2008, 15:22:01
Kesaj i kisha jep ilaq qe te me doje me shume :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 21-02-2008, 15:23:36
Hahahhahahhahah kete do e fali tani.. nuk do e mbys..

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 21-02-2008, 15:43:17
me bishtin e luges. :P

#736 ne: 21-02-2008, 16:09:16
me kocifos do e helmoja :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 21-02-2008, 16:30:00
do e zhysja ne nje kade me alkool. :P

 • Postime: 12234

#738 ne: 21-02-2008, 17:27:34
Do e hidhja pa parashute nga aeroplani. :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 21-02-2008, 18:24:36
Do ja prisja koken me sopat keti :P

#740 ne: 21-02-2008, 18:57:30
do e digjja ne ndonje zjarr te madh :P

#741 ne: 22-02-2008, 13:13:08
Do e leshoja te kopshti zoologjik ti bente shoqeri ujkut dhe cakallit

#742 ne: 22-02-2008, 13:13:47
Do e coja ne Xhungel LOL LOL ta hante Tarzani LOL

#743 ne: 22-02-2008, 13:19:07
pse mi xheni jam une? kete do ja lija tipit ne dore se vete skam zemer. LOL LOL

#744 ne: 22-02-2008, 13:23:51
Rrofsh....po mos me co neper ato vende se te ha gjarpri andej LOL LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 22-02-2008, 13:32:34
Do i fusja nje hu tejpertej dhe do e piqja ne prush duke e rrotulluar. LOL LOL LOL

 P.S  Mishel Ok si menyre ?

#746 ne: 22-02-2008, 13:36:08
Ku do e fusje ?


Sa per info jo per gje ........


ketij asgje sdo i beja..ia kam lene femrave te tjera ta vrasin LOL

#747 ne: 22-02-2008, 14:01:17
e pse do ja lejshe femrave te tjera? nuk thu shyqyr qe te doli ne shteg!  mshtillja tashti. Tipi me origjinal se kshu ngja si kanibal. LOL LOL

#748 ne: 22-02-2008, 15:18:19
do e hidhja nga helikopteri :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 22-02-2008, 15:19:51
Do ti bija me lepitke kokes. LOL LOL LOL

Temat e fundit