Si do ta vrisnit te mesipermin - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 72200

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#725 ne: 21-02-2008, 14:28:02
Kete me puthje :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#726 ne: 21-02-2008, 14:28:40
Kete me shpulla :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#727 ne: 21-02-2008, 14:32:43
Prap me puthje


Ti nje shpull une nje puthje ty :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 21-02-2008, 14:33:26
Tani me boksa :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#729 ne: 21-02-2008, 14:36:47
A kishe mundur te me vrasesh ee :D


Une kurr nuk kisha mundur pervete

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 21-02-2008, 14:38:08
Po mer pse jo :D


Tani me shkelma :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#731 ne: 21-02-2008, 14:39:00
Une joo nuk e vras ket se me duhet me vone :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 21-02-2008, 15:14:05
Kete me helem ne kaffe :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#733 ne: 21-02-2008, 15:22:01
Kesaj i kisha jep ilaq qe te me doje me shume :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 21-02-2008, 15:23:36
Hahahhahahhahah kete do e fali tani.. nuk do e mbys..

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 21-02-2008, 15:43:17
me bishtin e luges. :P

#736 ne: 21-02-2008, 16:09:16
me kocifos do e helmoja :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 21-02-2008, 16:30:00
do e zhysja ne nje kade me alkool. :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#738 ne: 21-02-2008, 17:27:34
Do e hidhja pa parashute nga aeroplani. :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 21-02-2008, 18:24:36
Do ja prisja koken me sopat keti :P

#740 ne: 21-02-2008, 18:57:30
do e digjja ne ndonje zjarr te madh :P

#741 ne: 22-02-2008, 13:13:08
Do e leshoja te kopshti zoologjik ti bente shoqeri ujkut dhe cakallit

#742 ne: 22-02-2008, 13:13:47
Do e coja ne Xhungel LOL LOL ta hante Tarzani LOL

#743 ne: 22-02-2008, 13:19:07
pse mi xheni jam une? kete do ja lija tipit ne dore se vete skam zemer. LOL LOL

#744 ne: 22-02-2008, 13:23:51
Rrofsh....po mos me co neper ato vende se te ha gjarpri andej LOL LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 22-02-2008, 13:32:34
Do i fusja nje hu tejpertej dhe do e piqja ne prush duke e rrotulluar. LOL LOL LOL

 P.S  Mishel Ok si menyre ?

#746 ne: 22-02-2008, 13:36:08
Ku do e fusje ?


Sa per info jo per gje ........


ketij asgje sdo i beja..ia kam lene femrave te tjera ta vrasin LOL

#747 ne: 22-02-2008, 14:01:17
e pse do ja lejshe femrave te tjera? nuk thu shyqyr qe te doli ne shteg!  mshtillja tashti. Tipi me origjinal se kshu ngja si kanibal. LOL LOL

#748 ne: 22-02-2008, 15:18:19
do e hidhja nga helikopteri :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 22-02-2008, 15:19:51
Do ti bija me lepitke kokes. LOL LOL LOL

Temat e fundit