Si do ta vrisnit te mesipermin - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 69726

#750 ne: 22-02-2008, 15:26:02
do ia perdridhja qafen si te zogut :P :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#751 ne: 22-02-2008, 17:07:01
Si vras zockat une :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 22-02-2008, 17:08:13
ne gijotine kete :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#753 ne: 22-02-2008, 17:10:32
E kisha hudh ne bunar :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#754 ne: 22-02-2008, 20:07:10
Do e mbyllja me Willin ne nje dhome. :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 22-02-2008, 20:08:13
Do e mbyllja me Willin ne një dhome. :D

Hahahhaaha cfare mbytje :D

#756 ne: 22-02-2008, 20:09:36
me nje puthje helmuese LOL LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#757 ne: 22-02-2008, 20:10:34
Me nje puthje te thjesht :D jo helmusee

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#758 ne: 22-02-2008, 20:16:31
Do e mbyllja me babunet. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#759 ne: 22-02-2008, 20:18:56
Me helm te minjeve :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#760 ne: 22-02-2008, 20:21:46
Do e mbyllja ne kazan te turshive. :D

#761 ne: 22-02-2008, 20:22:49
do e beja te vriste veten LOL LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#762 ne: 22-02-2008, 20:23:35
Me ledhatime :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#763 ne: 22-02-2008, 20:24:49
Do e lija te pi helm. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#764 ne: 22-02-2008, 20:27:21
Do ta lidhja per traktori dhe do ta ngrihja zvarr per toke :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#765 ne: 22-02-2008, 20:27:53
De e beje ushqim per peshqit. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#766 ne: 22-02-2008, 20:31:12
Do e hedhja krokodileve :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#767 ne: 22-02-2008, 20:31:56
De e beja Whiskas. :D

#768 ne: 22-02-2008, 22:50:13
do e mbysja me leter higjenike LOL

#769 ne: 25-02-2008, 12:44:38
do e shpija ne rrip te garzes te pushonte konfliktet atje.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#770 ne: 25-02-2008, 13:58:27
Ia kisha futu koken ne shole :D

#771 ne: 25-02-2008, 15:21:30
ca o kjo shole more? kete ja kisha lene ne dore leftos e dinte ai ca i bente.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#772 ne: 25-02-2008, 16:01:08
Hahhaa :D Kesaj si i thoni juu :D


 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#773 ne: 25-02-2008, 18:51:56
hahha...Mishelke nje je. :-*

Charlien do e hidhja ne humnere. :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#774 ne: 25-02-2008, 20:38:40
edhe ty mbas atij hmmmmm:

Temat e fundit