×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66418

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 25-02-2008, 21:09:35
do e kisha betonu ne kemzen e ndonje ure e te lindte legjenda "ARGJIROGREN" :P

#776 ne: 25-02-2008, 22:33:04
hahahaha cta vras kete. me beri per te qeshur.

 • Postime: 1460

#777 ne: 26-02-2008, 09:14:24
kesaj boll ti vesh nji BAN, dhe e vra krejt LOL

#778 ne: 26-02-2008, 09:40:19
varet nga lloji i BAN-it ne fakt! kete do e vrisja pa mu dridh dora e qerpiku, si kafshe te eger dmth.

 • Postime: 12234

#779 ne: 26-02-2008, 17:33:16
Do e beja darke per vete. :D

 • Postime: 2173

#780 ne: 26-02-2008, 22:59:08
si zog pule :P

 • Postime: 4261

#781 ne: 26-02-2008, 23:13:38
E kisha detyru te kercen nga kati i 20 :D

 • Postime: 12234

#782 ne: 27-02-2008, 00:16:11
Do e detyroja te bej shoqeri atij siper,ashtu ashtu iu shkon muhabeti. :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 29-02-2008, 01:28:07
Kete do e vrisja me kallash LOL LOL LOL

 • Postime: 12234

#784 ne: 15-03-2008, 19:11:43
Kte do e varja nga kembet te Ura e Shenjte. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 19-03-2008, 18:34:43
kete do e lidhja pas kembes se krevatit te Joss Stone dhe do e lija aty derisa te vdiste :D :D

 • Postime: 12234

#786 ne: 19-03-2008, 19:23:54
Amin amin... :D(vdekje e embel i thuhet asaj  :D)Kte   du e gjuaja ne Bungy Jumping.(ama pa e lidh fare  :D)

 • Postime: 4261

#787 ne: 20-03-2008, 00:34:22
Nje plumb ne goje :D

#788 ne: 20-03-2008, 14:32:35
ketij nje plumb ne b...ne balle ore ku tjeter!

#789 ne: 20-03-2008, 14:32:46
ketij nje plumb ne b...ne balle ore ku tjeter!

 • Postime: 12234

#790 ne: 20-03-2008, 23:12:22
hahaha..e madhe je. ;)..Ket siper do e ndihmoja qe ta vrisnim ate me siper. :D

#791 ne: 20-03-2008, 23:53:08
nuk e vras jo se mezi e kemi.

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 21-03-2008, 02:54:47
do ta lidhja dhe do ti lija ti derdheshin pika uji nga 3 metra lartesi per 5 dite....  :D :D :D :D

#793 ne: 21-03-2008, 11:52:24
Ky eshte minoren se vras dot , me kap ligji :D

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 21-03-2008, 12:04:45
Ky është minoren se vras dot , me kap ligji :D
Po ku te vajti mendja mo Michel te me shohesh vjetet  :)
Po mir mos me vrit se te vras un se mua me kap ligji bile ne burg minorentesh. Un jam akoma gjalle

#795 ne: 21-03-2008, 12:26:12
Eshte taktike ajo mor djale. kete do e fusja ne nje kafaz me ujkun dhe cakallin !

 • Postime: 5949

#796 ne: 21-03-2008, 13:12:38
me nje kove me gure :P... pelltuqqqq e cof ne vend LOL

 • Postime: 4261

#797 ne: 21-03-2008, 13:43:27
Kete me zemra e kisha vra :D

#798 ne: 21-03-2008, 15:00:24
kete e kisha cu ne humnere dhe me nje te prekme te gishtit do e coja ne fund te saj

 • Postime: 4261

#799 ne: 21-03-2008, 15:25:36
Kesaj ia kisha thy koken per muri :D

Temat e fundit