×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66403

#800 ne: 21-03-2008, 16:23:51
këtë e kisha hedh nga ura e brooklynit

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 22-03-2008, 12:06:10
kesaj do i thyja duar pastaj kembet dhe pastaj do e hidhja e ndonje grope plot me merimaga. LOL  :P

#802 ne: 22-03-2008, 14:44:06
avash o tipi se e paske kap me vrull te madh! kete do e vrisja me nje predhe nga ato te gerdecit!

 • Postime: 4261

#803 ne: 22-03-2008, 18:15:51
E kisha hedh ne uje te nxehte :D

 • Postime: 12234

#804 ne: 22-03-2008, 18:27:31
Do ja mbushja pelenat me dinamit. :D LOL

#805 ne: 23-03-2008, 01:00:49
hahahaha po ku vritet ky aman hahaha

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#806 ne: 23-03-2008, 01:03:43
nuk  do e vrisja fare eheh

#807 ne: 23-03-2008, 02:15:08
as une kete!

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 23-03-2008, 11:21:34
sdo ta vrisja kuurrr

#809 ne: 23-03-2008, 12:14:40
vriten bebusha si kjo...jooo

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 23-03-2008, 12:17:37
gjynaf  :D

#811 ne: 23-03-2008, 13:44:12
do e mbysja me jastek :D

 • Postime: 12234

#812 ne: 23-03-2008, 18:02:46
Do e lija pa fryme. :D

 • Postime: 4261

#813 ne: 23-03-2008, 21:09:38
Me pushke te derrave :D

#814 ne: 24-03-2008, 01:23:53
me vare kokes

 • Postime: 5949

#815 ne: 24-03-2008, 11:40:11
Këtë me zemra e kisha vra :D

a thu ri :P
ec pra Charlie, luj venit se kane ardh kohe te veshtira lutesi))... vec dru me ca koken te japin robt tani LOL

une te kisha vra vec me karafila hihihihi))

#816 ne: 24-03-2008, 12:07:59
epo kronike e zeze o kjo. kete e kisha vra eee e kisha lidh per kembesh dhe e kisha hudh ne pus pa uje

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#817 ne: 24-03-2008, 12:14:14
Me nje K O Q E plumbi ne balle e vate kjo pune. LOL LOL LOL

#818 ne: 24-03-2008, 12:19:32
i harxho tjetri koqet e plumave pa kriter pfff. kete ja kisha leshu ne dore nai nimfome dhe te shihnim sa do e donte me jeten.

 • Postime: 12234

#819 ne: 24-03-2008, 17:30:15
Kte do e beja darke per vete. :D

#820 ne: 25-03-2008, 00:10:46
kurse une per zemer( vakt e )

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#821 ne: 25-03-2008, 12:29:39
do ta vlisja me pucje dhe pelqafime...e kam xhan

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#822 ne: 25-03-2008, 12:45:17
Do i dhuroja dy kokrra fotoksine dhe  :D

 • Postime: 4261

#823 ne: 25-03-2008, 14:38:42
a thu ri
ec pra Charlie, luj venit se kanë ardh kohe te vështira lutesi))... veç dru me ca koken te japin robt tani LOL

unë te kisha vra veç me karafila hihihihi))


Hahah e praa une nuk e vraj cdo kend me zemra... ti je rast special prandaj :D

Une ty nuk do te kisha zemer me te te vras :D

#824 ne: 25-03-2008, 15:00:51
hajt se  kam une zemer me te vra! ti varsha i gur ne qafe dhe ta leshoja andej nga mali me gropa

Temat e fundit