×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66397

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#825 ne: 25-03-2008, 15:26:51
Me duart e saja... :D :perqafim

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#826 ne: 25-03-2008, 19:07:39
me shpaten e SKENDERBEUT...haaha

 • Postime: 4261
Charlie
#827 ne: 25-03-2008, 19:34:39
Me puthje ja kisha zene frymen :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#828 ne: 25-03-2008, 20:06:31
do i fusja nje hekur me maje dhe te skuqur ne flake hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#829 ne: 25-03-2008, 20:08:00
Do ta hidhja ne nje grope plot me gjarperinj. :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#830 ne: 25-03-2008, 20:09:10
Do ta hidhja ne një grope plot me gjarperinj. :D
..tek ajo gropa te ishe ti patjeter hmmmmm:

 • Postime: 4261
Charlie
#831 ne: 25-03-2008, 20:09:47
Do ta hedhja ne uje te ftofte akull :D

 • Postime: 1580
sorelina
#832 ne: 25-03-2008, 20:12:48
Jo jo une nuk do isha  :D Asaj gropes do i shtoja dhe ca akrepa  :syzja

 • Postime: 4261
Charlie
#833 ne: 25-03-2008, 20:16:47
Kete do ta vrisja ne menyre romantike :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer
*ZaNa*
#834 ne: 26-03-2008, 00:58:13
Kete me smoki do e vrisja haahhaha :D

 • Postime: 4261
Charlie
#835 ne: 26-03-2008, 00:59:18
Hahaha edhe une ty ne ate menyre do te vrisja :D

 • Postime: 162
 • Gjinia: Femer
hurma
#836 ne: 26-03-2008, 01:00:35
iiiiiiiiiiiiiiii c'eshte kjo teme koti???

 • Postime: 12234
Lefter
#837 ne: 26-03-2008, 01:00:44
Po me aq vritet ai,se smoki eshte vet. :D


Kte sdo e vrisja e ka vra Zoti  me kohe. :D LOL

 • Postime: 4261
Charlie
#838 ne: 26-03-2008, 01:02:12
Smerr vesh ti o kopuk se ne dy smoki i theme tjeter gjeje :D
mishel
#839 ne: 26-03-2008, 01:05:22
do i sulja balozin

 • Postime: 12234
Lefter
#840 ne: 26-03-2008, 01:06:01
hahhhahhaha..do i ndihmoja. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#841 ne: 26-03-2008, 01:07:56
Edhe Gjergj Elez Alin nese doni merreni :D se nuk ju ndihmon gjee :D

 • Postime: 12234
Lefter
#842 ne: 26-03-2008, 01:11:21
hahha..Ketij do i ndihmoja me keshilla ,se gati eshte qe ta vret veten. :D

 • Postime: 4261
Charlie
#843 ne: 26-03-2008, 01:12:47
Hahah jo eshte krejtsisht e kunderta ti je ne ate procedure e siper per me var veten :D
mishel
#844 ne: 26-03-2008, 11:47:25
ketij ti hiqja karrigen se cau derrasat. ala gjalle mer dreq

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#845 ne: 27-03-2008, 19:45:15
meeeeeeeeeeeeeeee.. ......asgje

 • Postime: 4261
Charlie
#846 ne: 27-03-2008, 19:54:18
Me kiss-a :D

 • Postime: 12234
Lefter
#847 ne: 27-03-2008, 22:45:51
Do ja mbushja pelenat me benzine,edhe flaken  ja kisha fut. :D
mishel
#848 ne: 28-03-2008, 00:03:42
me buke ne goje

 • Postime: 7455
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#849 ne: 28-03-2008, 00:33:22
do e hidhja nga kali i skenderbeut. LOL

Temat e fundit