×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66417

#850 ne: 28-03-2008, 00:39:02
po une nga 2 shkalle rreshkita e theva doren , imagjinon nga kali uhhh e tera ne allci. kete do ta lija nje nate me ate luren dhe te bente ato stilet amazona ajo LOL LOL. Lesht per triko e ku di une hahaha

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 28-03-2008, 11:01:24
Këtë do ta lija e Buzeqeshjen dhe Luren qe ti mesonin stilet e tyre dhe me pas ta vrisnin sepse do ndienin konkurrence. LOL LOL

#852 ne: 28-03-2008, 11:36:54
hahahaha kete do e nisja per rekrut ne lufte.

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 28-03-2008, 16:03:36
me bar miu :)

#854 ne: 28-03-2008, 16:11:56
me overdoze

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 28-03-2008, 16:12:37
me pistolete me uj

#856 ne: 28-03-2008, 16:13:13
me amonjak

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 28-03-2008, 16:21:54
duke e mbytur me jastek :)

 • Postime: 1580

#858 ne: 28-03-2008, 16:24:57
Duke i futur nje gjarper nga goja deri ne stomak

#859 ne: 28-03-2008, 16:27:54
brenda llojit sbej vrasje une hahaha

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#860 ne: 28-03-2008, 16:28:53
Dukei dhënë puthjen e vdekjes pastaj e vras pa pishmanllik ;)

#861 ne: 28-03-2008, 16:34:18
pas puthjes do doje te me jepje me shume qe keshtu te deshton plani. hahaha kete do ta lidhja te kryqzimi i vasil shantos dhe ti benin makinat hesapet me te

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#862 ne: 30-03-2008, 22:27:16

  brenda llojit sbej vrasje unë ...

 • Postime: 12234

#863 ne: 30-03-2008, 23:37:27
Me pracka do e vrisja. :D

 • Postime: 4261

#864 ne: 30-03-2008, 23:45:21
Kta me shigjet :D

 • Postime: 12234

#865 ne: 30-03-2008, 23:51:30
Ktij do la lidhja i guri te madh ne kembe dhe do e hidhja ne mes te detit. :D

#866 ne: 31-03-2008, 00:02:09
do ta leshoja nga avioni jo me parashute,por me cader

 • Postime: 12234

#867 ne: 07-04-2008, 23:52:39
Une kte me kobure. :D

#868 ne: 08-04-2008, 00:00:17
kte do ta mbysja me i pike cice

 • Postime: 4261

#869 ne: 08-04-2008, 00:44:37
Kete me dru :D

#870 ne: 08-04-2008, 10:02:26
kete me gura te varur qafes

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 08-04-2008, 11:02:37
sdo e vrisja KUUUUUURR

#872 ne: 08-04-2008, 11:28:37
as une kete

 • Postime: 4261

#873 ne: 08-04-2008, 12:49:00
Me revole te ujit :D

#874 ne: 08-04-2008, 14:09:04
aksident me makinen e m..it

Temat e fundit