Si do ta vrisnit te mesipermin - 36 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66466

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 08-04-2008, 17:23:01
Se vras dot kete lart se esht e mir sma ben zemra

#876 ne: 09-04-2008, 09:30:47
hahaha as une spo te vras

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 09-04-2008, 11:54:26

   Ju dua te gjitheve, prandaj si mund t`ju vras.Tema shlyhet

 • Postime: 12234

#878 ne: 10-04-2008, 01:33:56
E shlyej une,Bossi dora vet. :D
Kte do e lija qe te kap peshkun  me dhembe nga goja e peshkaqenit. :D

 • Postime: 162
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 10-04-2008, 01:50:56
hajde fantazi hajde!

Ca s'lexon te kjo teme. Shume te eger jeni njerez...

Jo, jo une asnje nuk do vrisja   :engjell:

 • Postime: 12234

#880 ne: 10-04-2008, 01:52:33
Eshte natyra e njeriut moj. ;)(paraardhesit tane kan qene te tille  :D)

Kte do e lija ne fund. :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 10-04-2008, 10:59:09
me pistolet me gogla.....hihihi

 • Postime: 1580

#882 ne: 10-04-2008, 11:02:14
Sme ben zemra ta vras jo :D

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 10-04-2008, 11:50:31
as mua kete :perqafim :perqafim

 • Postime: 4261

#884 ne: 10-04-2008, 12:53:01
Ne menyre romatike :D

 • Postime: 12234

#885 ne: 11-04-2008, 00:17:55
De e bëja Whiskas. :D(ushqim për mace  :D)

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 11-04-2008, 11:07:49
eeeeeeeeeeeeeee.... ......prit te mendohem........... ... eeeeeeeeeeee....... .......SDO TA VRISJA..........

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 11-04-2008, 11:14:44
per ta vrare jo, por nje shuplake te vogel, po, per ti thene: shko tek mesimet e leri forumet...

#888 ne: 11-04-2008, 11:44:56
hahahaha predikuesi .

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 11-04-2008, 11:53:33
edhe kete, po e fal per sot :D

#890 ne: 11-04-2008, 12:03:08
ke bere gabim fatal. kete do e varja te kali skenderbeut hahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#891 ne: 11-04-2008, 12:27:59
hahaha...kurse kete do e varja ke ato te kalit te Skenderbeut.... :D

#892 ne: 12-04-2008, 00:28:38
jane jashte skadence ato shoku gahahaha. kete e hidhja nga maja me e larte e dajtit me koke poshte

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#893 ne: 16-04-2008, 16:18:56
me injeksion  :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#894 ne: 16-04-2008, 18:18:38
 hmmmmm:
do dergoja nje femer sexy per ta joshur.
ajo do ta puthte aq shume sa t'i merrej fryma.
steriotipi  rahmet paste....  LOL LOL LOL

 • Postime: 12234

#895 ne: 16-04-2008, 19:35:35
Do ja lija makinen pa frena dhe do beja gara me te. :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 16-04-2008, 19:37:32
 hmmmmm:
do i prishja rripin e sigurimit dhe do e nxirrja jashe piste.  :D

 • Postime: 12234

#897 ne: 16-04-2008, 19:38:36
Do e beja qe te bjer fyllit e deri ti del kobra nga kavanozi. :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#898 ne: 16-04-2008, 19:43:37
 hmmmmm:
do nxirrja cobren nga kavanozi dhe do ja sulja lefterit...

 • Postime: 2173

#899 ne: 18-04-2008, 13:20:15
do ja perdredhja vetem pakezzzz qafen :D

Temat e fundit