Si do ta vrisnit te mesipermin - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do ta vrisnit te mesipermin

Si do ta vrisnit te mesipermin

· 3833 · 66990

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#925 ne: 21-04-2008, 15:28:19
ketij do ta lidhja nga kembet dhe do e hidhja ne ne nje pus te thelle  :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#926 ne: 21-04-2008, 21:17:27
kete do e dergoja ne hene pa kostum astronauti.

 • Postime: 12234

#927 ne: 23-04-2008, 00:28:51
Kte do e dergoja per Joga  ne Polin e Veriut. :D(te arushat e bardha  :D)

#928 ne: 23-04-2008, 08:12:23
do ja zhysja koken ne wc-te te avni rustemi.

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 23-04-2008, 11:48:50
sdo ta vrisja kkkkkkkuuuuuuuuuurr rrr

#930 ne: 23-04-2008, 14:17:20
Me too,me too

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 23-04-2008, 16:48:46
do e shtyja nga shkallet. LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#932 ne: 23-04-2008, 18:53:17
do e shtypja me makine. :D :D

#933 ne: 23-04-2008, 19:28:44
do e perplasja per muri

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#934 ne: 23-04-2008, 19:32:24
do e kapja, do e terhiqja zvarre, do e coja....

lere fare.  LOL LOL

#935 ne: 23-04-2008, 19:44:26
kujdes se me vrave. hahaha. kete do e hidhja nga maje e llogaras

 • Postime: 2173

#936 ne: 23-04-2008, 19:45:19
mooos ti shkoje mendja kujt :perqafim

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#937 ne: 23-04-2008, 19:46:49
me sniper nga 15 kateshi

#938 ne: 23-04-2008, 19:46:59
kete ja le ne dore nai komshije te re, e ndreq ajo

 • Postime: 2173

#939 ne: 23-04-2008, 19:48:36
e ruajte ZOTI,kete siper :perqafim

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#940 ne: 23-04-2008, 19:49:15
ketij do i blija 1 motorr :P

#941 ne: 23-04-2008, 19:57:37
do e leshoja pa frena ne qafe krrabe. varet ku do e mbante frymen

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#942 ne: 23-04-2008, 20:41:19
fiksimin ta hedh nga shkallet e kam akoma. LOL LOL LOL

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#943 ne: 23-04-2008, 20:51:53
Qafen, me furce dhembesh LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 23-04-2008, 20:55:30
me bishtin e luges. LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#945 ne: 23-04-2008, 21:09:33
do e leshoja pa frena ne qafe krrabe. varet ku do e mbante frymën
do e zbrisja me ulje marshi.  :P

kete me kacavide

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 23-04-2008, 21:15:18
Me limë! LOL :P

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#947 ne: 23-04-2008, 21:17:46
do e varja me koke poshte..  :D

 • Postime: 12234

#948 ne: 23-04-2008, 23:01:53
Kte per mjekerr. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 24-04-2008, 00:07:14
ketij siper do ja vija pistoleten  ne balle..dhe do e detyroja te mbyllte kete teme njehere e pergjithmoneee :@ :@ :@

Temat e fundit