Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: Dalber ne 24-06-2007, 17:07:27

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 24-06-2007, 17:07:27
nese nje dit do ju binte ne qafe anetari i mesiperm tregoni si do ja benit gropen :P :D :D

hajde i pare qe do me vrasi muan :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 24-06-2007, 18:15:14
Shyqyr qe s'me bie ne qafe ky mua  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 24-06-2007, 20:18:20
Kta do e vrisja me hisla. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 24-06-2007, 20:50:29
jepi nje qerre me femra se vetem nga ato te vjen vdekja :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 25-06-2007, 11:36:00
do e varja me nje ferre te bere shuge :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2007, 12:36:29
do e turturoja duke i futur miza kali ne kurriz LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2007, 16:50:54
Do ja lyeja gjërat me mjalte dhe do ta varja afër ndonjë pemë e cila te ishte afër ndonj strofke ariu i cili kur ta nuhaste mjaltin do ta vdiste vetëm me te lepime. LOL LOL LOL LOL

Ps. tashi po qe se do kish ndonjecike shanc  Capi mund edhe ti fuste ndonej DRU ;) po këtë po ja le ne dorë rastesise. LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 25-06-2007, 16:52:41
une ketij do i fusja ariun ne krevat ahahaha LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-06-2007, 16:57:37
Do e punesoja ne nje kapanon Ushtaresh. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Belinaa ne 25-06-2007, 16:59:51
te kisha shty prej te tretit kat po isha frikësu qe nuk mytesh
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2007, 20:54:02
Kte se kisha prek.Ne vend te kesaj ate Willin. :D...Do ja kisha mbush veshin me vaj ta zier. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 28-06-2007, 01:03:36
Me kallash. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 28-06-2007, 09:03:59
do e kisha mbyt me ate tedi birin qe ka ne dore :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 28-06-2007, 10:22:43
Me puthje  LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2007, 11:20:02
Kjo duhet shumuar e jo mbytur  :perqafim
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 12:15:31
Do te hedhja ne uje te nxehte :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-06-2007, 12:46:24
Ky mbytet vet, sme le mua te hy ne gjynah  :P

(ani me uje te nxehte  :@ , se ke idene sa kam frike nga zjarri dhe uji vale )
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 13:03:46
Hahah...:D

Këtë lart do ta mbytja me puthje ..:D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2007, 13:05:15
sdo e vrisja fare....se me vjen keq :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-06-2007, 13:07:08
E di e di se me do ti :DUne kete do e mbysja dru deri ne mengjes :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 29-06-2007, 17:21:52
Ja kisha vu nji dinamit ne xhep. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SmiLey ne 29-06-2007, 22:10:41
.. duke e lene me femrat me te bukura ne bote brenda ne nje dhome :P ky i lidhur aty e ato duke ia marr shpirtin deri ne rreze :D LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: prijsi ne 30-06-2007, 10:08:28
duke supozuar qe eshte femer,do ja merrja shpirtin me puthje derisa ta mbysja me gjuhen ne gurmaz
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 31-08-2007, 19:42:19
.. duke e lënë me femrat me te bukura ne botë brenda ne një dhome :P ky i lidhur aty e ato duke ia marr shpirtin deri ne rreze :D LOL

E dija gjethmone qe  ma doje te miren,po kaq qe po ma doje te miren nuk e dija. :D


Kete siper meje do e vrisja me kallash.Dale ngadale nga nje gisht nga nje gisht. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elegance ne 31-08-2007, 20:05:01
Kete siper s'do ta vrisja fare se e kam shume xhan dhe mezi e kam. Do ta lija te jetonte 9 jete po te mundeshe, atje vetem mes zockave, sa me shume zockave - gjinise se tij te preferuar.

 :perqafim :-*
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-09-2007, 00:57:19
uee sa tem interesante .....

hmmmmm  si do ta vrisja une Elegancen ..... hmmmmm:

do ta kisha marre e do ta kisha var nga duart dhe kembet e lidhura te tendosura per te mos i dhene mundesi te levize do ta lija vetem me te mbathura pra recipeta dhe mbathje .....pastaj do merrja mjete te ndrushme pende ..pupla etj etj  Dhe do ta gudulisja rendshem  deri ne vdekje.... (?) (?)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: anonimus ne 01-09-2007, 12:21:50
Lisa...hmmmmmmmmmmm mm...
 S'më ka bërë gjë e shkreta por hmmmmm: do ta kisha lidhe për njërën këmbë dhe do ta kisha sjelle nëpër qytet derisa te alivanoset :D vetëm ne te brendshme, paramendoni burrat rrugës duke shkulur floket po s'do t'i lejoj ta prekin  Jojo: :love:
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-09-2007, 12:38:07
Kjo tema me ngacmon fantazine mua :D

Kete vajzen do ta kisha shtrire ne nje arkivol xhami dhe duke i thene shshshhshsh mos leviz do ti kisha hedhur nja 15 cop akrepa brenda..... C'tmerr ee te mos dish te bertasesh e te mundohesh te dalesh nga kutia apo te qendrosh pa bere asnje levizje se pickohesh nga akrepat .....

ncncncncncn.......:D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-09-2007, 16:57:56
Uhaaaaaaa ani dhe ti e ke fantazine shume te kufizuar. ;) :P
Une kete siper do hidhja ne nje bazen plot me peshkaqena,dhe do  ulesha aty prane me nje  birre ne dore dhe do sikoja se si me kerkon ndihme. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2007, 17:49:59
Une kete siper do ta vrisja me kallash te vet ...:D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: anonimus ne 01-09-2007, 20:05:43
Une JUve  :D mesiper do ju kisha fute ne nje grope perplote gjarperinj dhe do ju kisha fotografuar me qejf (lisa,charlie,lefter),rrobat s'ju duhen ashtu keshtu dhe do te isha argetuar deri ne ... e dini me  :D
 serial killer :D
hihihihihi
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-09-2007, 22:48:20
Ca thu ti po na fute ne te treve nudo ne grop ti behet party ...mire ne po e po ...por dhe gjarperinjte kane party masnej :D  Tregoj icik goces lefto si shkoj keto pune :D

Kete siper  hmmmmm: do ja lidhja duart dhe kembet me 4 kamjone dhe do ti kisha bere terheqje :D Pa e da katsh nuk e kisha lone :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-09-2007, 01:55:24
Mire e ka Lisa :D aq interesante do te ishte bere sa qe edhe ti ishe zhveshur dhe kishe kercy posht bashk me neve te tre dhe pastaj kishin bere gjarprinjet " The party begain now" :D  ehhh pastaj me as helmi i gjarperinjeve nuk te do kishte patur efekt per juve dyja :D


p.S. Kete siper ia kisha lene ne dore gjarperinjeve nudo fare :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: anonimus ne 02-09-2007, 02:51:40
jo une juve se vet s'do hyja kurre me gjarperinje
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 02-09-2007, 04:12:32
Goce mu bone si mocat njela tu te vra :D Po ta fal jeten kete rradhe :D

Pa i vra te gjithe ka i her nuk e lej :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-09-2007, 12:29:16
jo unë juve se vet s'do hyja kurrë me gjarperinje

Kur te shofin ty nudo gjarperinjet do te iknin pastaj :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 02-09-2007, 14:35:48
Jo mo, se me dhimbet.....
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 03-09-2007, 06:13:44
kenga nuk ka ketu me te falme ......ketu behet fjale si do ti vrisnim jo si do ti falni ....


Kengen time ....do ta pyesja kush eshte kenga jote njehere dhe do ja vija ne sfond.....mepas me nja dy gjilpera do ja mpija trupin dhe do filloja tja hapja mishin si petale trendafili :D Nuk do ndjente gje normalisht por do vdiste nga paniku ....e nese paniku nuk i ben efekt do vdiste nga humbja e shumte e gjakut :D Sorry :S
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 03-09-2007, 10:43:04
Ahh si e kisha vrar kete ...:D e kisha var ne litar e kisha zhvesh nudo dhe i kisha ra me kamxhik :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-09-2007, 12:12:11
Do sygjeroja qe ta vdisnin me tranguj. LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Emira ne 03-09-2007, 12:14:25
me puthje ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-09-2007, 12:18:52
vetem me perkedhelje ;) ;) ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 03-09-2007, 13:19:18
ky lart nga avatari shihet se eshte vecse duke vrare veten .. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elegance ne 03-09-2007, 17:03:45
Brentianin nuk do e vrisja fare, do t'i thosha te me plotesonte 3 deshira te medhaja, meqe i fala jeten pra. ;D

Deshira e Pare: te fitonte se s'ben llotarine me te madhe dhe trecerekun e parave te ma jepte mua.

Deshira e Dyte: Te kercente nudo nje nate te tere rreth nje zjarri bubulak duke me kenaqur mua dhe duke me sherbyer embelsira, fruta, shampanje, etj.

Deshira e Trete: Te haja perdite sic hane mbreterit dhe Brentiani te siguroheshe te me gjente ushqime te tilla. :D

Dhe nese s'do te m'i plotesonte dot keto 3 deshira do ta lija pa buke te ziun, derisa te vdiste vete. Jam e meshirshme une dhe s'me pelqejne vrasjet me force apo dhune. :d
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 03-09-2007, 19:10:38
Kete do e vrisja duke ia mbushur veshet me vaj te zier. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 03-09-2007, 22:30:47
Kete e kisha lidh ne bodrum dhe ia kisha mbush dhomen me minje :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2007, 01:22:06
Kete siper do ta kisha lidhur kemb e duar dhe do ta kisha ne ndonje shpell te humbur ....do ti kisha vene nje kamera perpara ....dhe pas nja nje jave do isha ulur me kokoshka perpara duke pare se si e hanin minjte .....
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elegance ne 04-09-2007, 06:17:18
Kete do ta kisha vrare duke ja shkulur te gjitha floket qime per qime me forcen me te madhe qe kisha. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 04-09-2007, 07:56:18
uaaa pse mi vdes njeriu me aq ...ne nje vend indjan (indi) eshte rit qe njerzit i shkullin floket tufa tufa ....pffff ku vdes une me aq mi :D
apo nuk kam dhe kok te bukur do ngjaja mire tullace :D


Kete Elegancen do ta kisha vrar me buk ne goj kur bie fjala ...dale me lini te shpjegohem ....
Do ta kisha fruar njehere per darke ne shtepi dhe ne te gjitha ushqimet qe do ti kisha servirur do kisha hedhur doza te mjaftushme acidi .....:D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Bekimi ne 04-09-2007, 15:41:02
Do vishja nje pale corape, do i mbaja nja dy jave pa hequr fare dhe do ja fusja ne goje. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elegance ne 05-09-2007, 18:30:39
Bekimin do e vrisja duke e lene ta shtypte nje kamion nga ata qe mban siper makina, 12 makina brenda. ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 05-09-2007, 19:41:50
do te te kisha cuar ne mes te saharase dhe do te te kisha var shtrire barkas nga lekura me cengela te medhenj ......:D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: erlehta ne 05-09-2007, 20:48:12
Nuk te vras dot..me ke nje borxh  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 05-09-2007, 21:11:10
Këtë sipër do ta zhysja deri në mes të gojës në një fuçi me Colli Lanuvini... apo s'është verë e mirë ajo :d

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi7.tinypic.com%2F48gsxgp.png&hash=01f020272d7612636c04b0113eef303002f0e181)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-09-2007, 21:31:20
Kete siper e kisha vra duke i gjuajtur me procesora te PC-ve ne  koke :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 05-09-2007, 22:00:20
S'do lodhesha shume me kete siper. Ate qe ka ne avatar do t'i bej :d

"Ndalohet kalimi! Shkelesit do te qellohen, te mbijetuarit do te qellohen prape!" :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 05-09-2007, 23:55:00
erlehta ate qe ta kam ta kam ... do ta laj dhe ate se nuk i mbaj dot borxhet une 


Syrgjynin aaa syrgjynin si do ta vrisja ....ne rradhe te pare do ta puthja ne dy faqe dhe maj tocit  jo me falni do ja rruaja tocin ne fillim ...(apo si ka dhe floket e bukura  ) se mos me futeshin qime ne goje pastaj do ta puthja ....se me ka marre malli kohe e gjate pa u shkruar e lexuar ....
Ooooo dhe do kisha shpresuar qe te kishte kaluar vere te mrekullushme ...pastaj andej diku mbas tetorit (se meqe do shkoj ne shqip...do ta lejoja dhe ti pershendeste qent e lagjes per here te fundit :D) do ta merrja dhe do ta lidhja me litar pas makines .....pastaj ai me kembe une me makine ...deri sa te mos mbante mo :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elegance ne 06-09-2007, 18:44:13
Kjo cupka poshte shume dhunuese qenka. Vdiske t'i vrasesh te tjeret moj. Te gjithe po i vret pak nga pak. Mua me ke vrare nja 5-6 here deri tani. Menyre e vrasjes qe me pelqeu me shume ishte ajo e te gudulisurit me pende.

P.S. C'fare borxhi i ke Erlehtes ti moj?! :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 18:48:52
C'te duhet ty moj :D Gazetare dreqit :D

Kete siper ahhh si do ta vrisja ....do ta merrja zvarre nga floket dhe do ta kisha futur ne nje fuci me krimba .....le te kalbej aty me ta :D
Jo ne fakt ato do jetonin me shume se Eleganca se do kishin me c'ushqeheshin :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elegance ne 06-09-2007, 18:52:51
C'të duhet ty moj :D Gazetare dreqit :D

Këtë sipër ahhh si do ta vrisja ....do ta merrja zvarre nga floket dhe do ta kisha futur ne një fuci me krimba .....le të kalbej aty me ta :D
Jo ne fakt ato do jetonin me shumë se Eleganca se do kishin me c'ushqeheshin :D

Pse me mua s'kane me se te ushqehen moj?! SE SA ME DI TI MUA MOJ, 40 KILE?! LOL Kesaj poshte s'i pelqeu kjo tema. E dime dreamm qe kemi imagjinate te cuditshme por keshtu e kerkon tema.

Kete poshte do ta rriepja me brisk nga ata qe kushtojne 10-25 cent nje, Do ta rriepja tere trupin, tere lekuren derisa t'i digjte, t'i dilte gjak dhe te merrte fryme per te fundit here. LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 19:00:20
mos u fut dreamm se te vrane .....:D

Elegancen eeee ehh ja mora doren kesaj une .....kete rradhe do ta varja por ekzekutim te fuqishem ....po ta varja dhe do ta hidhja nga 15 kateshi ne tirane ne ora 12 te nates Naten e Vitit te Ri .....qe kur ti vinte fundi litarit ti kerrciste mire qafa :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-09-2007, 20:49:22
Uhaaaaaaaaaaaa..Cfa re fantazie.... :D

Kete para se te vrisja do e  shkruaja emrin tim   dmth .,,Lefter,, neper tere trupin e saj dhe kriposja mire e mire (qe t'a shef se sa i djegest qe jam  :D).... LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 06-09-2007, 22:00:01
o po pusho se une te bej me majasill ne prapanice :D e shikon mire ti te djegmen pastaj ....

Tani besoj e moret vesh se si do ta vrisja une lefterin :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-09-2007, 23:07:53
mos e thente zoti,ta prek njeri as me dore kete krijese engjellore :perqafim
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 08-09-2007, 15:24:51
Kete siper mm kete siper , do ta ulja poshte njehere :D E do ta merrja e do ta lidhja ne ndonje trung shume te trashe peme .....jo me fytyre nga pema :D
Pastaj do merrja nje kove me acid....e do zhysja nje furce (nga ato furcet qe lyenim shtepiat me gelqere dikur :D) dhe do ta perkatja njehere qe ti behej mishi kokrra kokrra...E me pas do filloja ti ripyesja intervisten ....te shikonim nese do pergjigjej apojo :D
Pastaj do e perfundoja me nje shufer hekuri qe i kalonte tepertej molles se Adamit :D
The End :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 08-09-2007, 22:05:43
Kete do e lidhja  ne nje krevat...dhe do e mbushja dhomen me nja 3 gorilla. :D :D...Se besoj se shpeton gjalle. LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 00:34:13
Po me beke nder o derbardhe :D

Kete siper do ta lidhja ne nje nga ato krevat ne spital psikiatrik .....pastaj do ti vija disa te lajthitura ta perdhunon sa as miku te mos i ngrinte koke me :D
Pastaj do ja vija nje dinamit tamam si ne foto dhe do ja ndizja (normalisht gojen me natriban se e fryn maskarai (e ka praktiku mire te frymen :D)
Dhe ta priste vetem vdekjen :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2007, 11:38:09
Me puthje :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 09-09-2007, 12:31:01
Do e vrisja gjate nje shetitje me limuzine :P :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Poseidon"E"2 ne 09-09-2007, 13:57:32
Do e merja, do egenjeja me nje orbit dhe do e hidhja  me ndo nje puset qe  kendej nga anat  tona nuk  mungojn
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-09-2007, 14:44:24
Meqe e paskemi te ri kendej, Poseidonin do ta fusja deri ne fyt ne det me dallge dhe do ta lija aty deri sa te kalonte batica... :d
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2007, 15:25:57
Do te ja theja nje PC per koke :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2007, 15:38:25
Ketij do ja fusja  ne  vend te duhur kete dinamitin qe po e mbaj ne dore. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2007, 16:14:20
Kete siper do ta varja :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 16:22:09
Me puthje do me vrisje ti mua mo ? Pse aq ere te keqe te mban ajo e shkreta goje :D

Nejse ....une ty do te te leshoja te lire ne nje fushe shume te madhe te mbingarkuar me mina ....edhe ta beje ..kujt ti bie dhjeta booooooooom :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2007, 16:25:47
Hahaha...jo mo nga era po nuk do te mundje qe ti perballosh gjitha ato puthje qe do ti jepja :D


Une kesaj do te ja futja nje mine ne goje :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 16:29:25
eeee se je i pa rezistushem ti .....ke puthje me efekte ansore ti me djal :D

Charlin po meqe nga ato minat shpetoje per qime ...sic ishte aty ne spital do ti fusja nje overdoze qe ti vinin mend't
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 09-09-2007, 16:33:00
Kesaj radhe ne vend te Gorillave do hyja une. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-09-2007, 16:34:37
Kam kam ...nga i do :D i do nga left side apo nga right side , apo i do nga mesi :DKete do ta vrisja duke i hedhur uje te nxehte ne fytyre :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-09-2007, 16:46:49
e tani meqe e vrava njehere kete do ta beja cop cop e do ta hidhja ne nje vaske (ama do luaja pak me pjeset e trupit te tij....e dini vet ju ku do ja vija gojen :D)
Pastaj do e mbuloja me acid...te humbja gjurmet :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 10-09-2007, 17:01:42
Kete po e kursej se ja ka bo bum-bum prej verteti!!!
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: erlehta ne 10-09-2007, 21:44:52
Ujkun????

Jo se na duhet te na ruaj bagetine :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-09-2007, 21:58:58
e tani meqë e vrava njëherë këtë do ta bëja cop cop e do ta hidhja ne një vaske (ama do luaja pak me pjeset e trupit te tij....e dini vet ju ku do ja vija gojen :D)
Pastaj do e mbuloja me acid...te humbja gjurmet :D


Hahaha...aman kujdes me pjeset ee se vlejn kogja shum ato pjese .. po i humbe nje lagje e merr ne qafe :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-09-2007, 10:27:28
Brentianin nuk do e vrisja fare, do t'i thosha te me plotesonte 3 dëshira te medhaja, meqë i fala jetën pra. ;D

Deshira e Pare: te fitonte se s'bën llotarine me te madhe dhe trecerekun e parave te ma jepte mua.

Deshira e Dyte: Të kercente nudo një nate te tërë rreth një zjarri bubulak duke me kënaqur mua dhe duke me sherbyer ëmbëlsira, fruta, shampanje, etj.

Deshira e Trete: Të haja përditë siç hane mbreterit dhe Brentiani te siguroheshe te me gjente ushqime te tilla. :D

Dhe nëse s'do të m'i plotesonte dot këto 3 dëshira do ta lija pa buke te ziun, derisa te vdiste vete. Jam e meshirshme unë dhe s'më pëlqejnë vrasjet me force apo dhunë. :d

avv.. me vonese e pashe menyren tende, sa mizore qe je mo Eleganca lol vetem keto kushte ke ti? do t'i kryeja me gjith qejf, pale pasi te fitoja lotarine ee ... Elegancen do e vrisja duke i ofruar gjithe c'fare kerkon por ne masa te paperballueshme dmth me para, duke iu vertitur perreth nudo gjersa te cmendej duke kerkuar me shume nga une por une veq aq do i ofroja si dhe duke e detyruar te haje gjith c'fare ushqimesh gjersa te trashej obobo sa nuk do te mund te levizte vendit..paramendo vijen e trupit LOL

ps. kete lart do e vrisja fare thjesht me nje plumb mu ne mes te ballit dhe me shume gjakftohtesi  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2007, 10:35:19
Këtë sipër ne mënyrën me mizore do ta kisha vraa :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 11-09-2007, 10:51:56
do e shtypja me makine llogaritese LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-09-2007, 11:46:38
Do ta vrisja me cekan ne koke. :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elegance ne 11-09-2007, 15:54:00
S'do ta vrisja fare se e kam shume xhan sweetien.  :perqafim
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-09-2007, 16:59:09
do ja fusja,koken ne tenxhere me gjelle te nxehte :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 11-09-2007, 17:59:44
Kete do ta ia lidhja me litar kembe dhe duar dhe pastaj do ta kisha ngreh zvar :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 11-09-2007, 19:10:33
Kete do ta hidhja ne humnere :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2007, 19:55:38
do ta mbysja nje nje vaske me shampanje. :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 11-09-2007, 20:24:15
do ta kisha fut ne nje vaske me kakarroca LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2007, 20:25:50
kete do e kısha vrare me buke ne goje  :P :D :D


 :perqafim
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 11-09-2007, 20:31:28
do e kisha lidh mbas makine e do ta kisha terheq neper Qaf Thane LOL  :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-09-2007, 20:33:14
Kerse keet do ta lıdhja mbas makınes e do ta terhıqja ne maje t krabes. :D :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 11-09-2007, 20:34:56
do ja kisha rjep mishin e pastaj do i kisha hedh kryp  :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-09-2007, 20:07:44
kesaj do ja fusja koken ne  koshere bletesh. :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 17-09-2007, 11:38:55
Kete do e hidhja mes krokodilave  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2007, 15:06:51
Me puthjee :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 17-09-2007, 15:12:27
Kete po ua le femrave ta vrasin :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 17-09-2007, 18:47:07
Si ujk qe eshte... hmmmmm:

do ja fusja koken brenda ne koshere te bleteve..te mbytej nga mjalti, meqe vdes per i cike mjalt blete... ;)


 LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-09-2007, 21:15:27
kembet ne tavan e koken ne dysheme ;)(ti binte gjaku ne koke) :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2007, 18:29:02
Do e bluaja ne machine te mishit. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2007, 18:48:31
Do ta kisha djeg si pule ne helli :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2007, 18:52:38
Se di sa prej jush e ka pare filmin ,,The Cannibal,, ku luan Anthony Hopkins(nje nder aktoret e mi te preferuar  ;))
Kete do e beja si ai Dr Lector(e une Dr Lefter  :D),edhe pse ky nuk e ka mishin e shijshem prap do e haja per qejf. :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-09-2007, 21:19:04
kete nuk do e vrisja,por do e beja qe te vriste veten :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 19-09-2007, 22:01:15
Do ta leshoja ne mes te nje fushe te minuar... :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 19-09-2007, 22:06:47
Kete do lija detyre vetem njeres...nje antareje , ta bente te vdekur...kujt  hmmmmm:

Elegancen normalitikisht  :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2007, 23:10:48
Ne menyren me barbaree :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-09-2007, 23:13:04
do i hiqja pantallonat,e do i hyja me thuper thane. :P.pastaj nuk po e vazhdoj se do ju rrenqethet trupi po te vazhdoj :D 
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 19-09-2007, 23:15:08
Jo vazhdo vazhdoo ..apo ke turp :D


Ne kete siper do te vrisja si neper filma horror :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-09-2007, 23:33:09
Jo vazhdo vazhdoo ..apo ke turp :D


Ne këtë sipër do të vrisja si nëpër filma horror :D
LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2007, 16:31:26
Do e beja  qe vet t'a vras veten. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 20-09-2007, 17:35:58
Do e bëja  qe vet ta vras veten. :D


 ty sikur te kishte marre malli..dreq...  hmmmmm: hmmmmm:

un nuk vras njerez..keshtu qe nga une keni shpetu... :perqafim


Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 25-09-2007, 12:39:29
kete duke i zene frymen me jastek derisa eshte duke fjetur  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-09-2007, 13:09:58
Do ta zhysja ne det..ti dilte shpirti nga prapa.... :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-09-2007, 13:46:52
kete do e varja me cengel per gjuhe. LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-09-2007, 14:00:56
Kurse kete duke e futur tek burgu i femrave nga mbremja deri ne mengjes ...e te shihte nese do dilte gjalle.. :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 25-09-2007, 15:29:58
do e fusja ne nje dhome me neperka :S :S :S
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 25-09-2007, 16:03:30
me nje tulle ne koke  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-09-2007, 17:04:01
do e falja kete radhe :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-09-2007, 17:16:04
Sdo e falja kurrsesi. :DE kisha vjer nga kembet  me nje litar dho do e leshoja tek babunet me koke teposhte. :D(do e vrisnin ata kete per te treguar se kush eshe babun me i rrezikshem. :D)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 26-09-2007, 11:35:59
kete do e shtypja me makine therrmuese/shtypese se kockat e forta dreqi  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 26-09-2007, 11:44:43
Po sikur mos e vrisja c'do ndodhte???? :engjell: :engjell:
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 26-09-2007, 11:52:17
Do te te vrisja une ty pastaj  :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2007, 14:49:07
Me kishte ardhur keq sepse eshte viktime e pafajshme ky :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 26-09-2007, 14:55:33
Me hanxhar kokes  :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2007, 14:57:22
Me puthje
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 26-09-2007, 15:01:08
A tputht macja ty ishalla :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2007, 15:15:11
Ah me putht mu macja si  lloj i yt ishalla :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 26-09-2007, 16:13:56
c'fare po ndodh askush sdo te me vrase mua sikur jam une djale hasreti lol

kete charlien do t'a vrisja me nje gjuajtje shtize nga harku ne kraharor
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: erlehta ne 26-09-2007, 18:45:17
Do te vritesh ti  :D
Me nje topuz kokes LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2007, 23:09:41
Do ta kisha dergu ne shkretire pa uje nja 30 dite :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-09-2007, 23:20:34
Do e  mbyllja ne makine per larjen e rrobave,dhe do errotulloja deri ti del shpirti. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2007, 23:24:42
Kete do ta kisha lidh per binare te trenit dhe e kisha shkel me tren :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-09-2007, 23:29:33
Do e beja ushqim per qen. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-09-2007, 23:36:52
Une kete ushqim per minje :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-09-2007, 23:54:46
Do e beja sapun. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-09-2007, 03:57:33
Do ta beja pleskavic
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-09-2007, 12:17:45
Vallaji me e vra ket i bo i te mire komunitetit...do ja zhysja koken me noi WC....dhe e sigurt qe nuk do donte vete te jetonte... :D :D :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-09-2007, 12:36:20
Kete nuk do e kisha vra por e kisha malltretu :D ia kisha ngarku nja 3 ton dru mbi shpind dhe e kisha nis per rruge deri sa ta kish leshuar shpirti vet :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 27-09-2007, 14:00:54
da ta zhvishja nga brezi e lart dhe do ta rrihja me kamzhik gjersa t'a leshonte shpirti  :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-09-2007, 16:03:06
Do ja fusja koken  ne nja kazan me zift. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-09-2007, 17:35:44
do ja shtypja koken  :D dhe kokrrat :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-09-2007, 21:17:12
Lermi more kokrrat rahat. :D

Kete lart do e shtypja me ate makine qe shkel e rrafshon asfaltin. :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 27-09-2007, 22:17:54
Di jepja nje zamzane raki e mbaroj puna LOL :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-09-2007, 23:14:09
cila pune moj? hmmmmm: ne e kemi fjalen per vrasje dhe ti e ke tek qefi,hajde mendje hajde :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-09-2007, 10:05:00
Do i hidhja benzine. :D :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 28-09-2007, 10:33:54
do e hudhja ne fund te pusit  :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-09-2007, 11:38:36
do ja plasja me tulle kokes hahaha
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 17:47:58
I kisha leshu nga aeroplani pa parashute. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-09-2007, 18:16:08
Ta dergoja ne nje bote pa femra.....besoj qe s'kish jetu shume  :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 18:22:46
Kisha vdek ne ruge per ate Bote. :D :D

Do e lidhja edhe kadal kadale do e vrisja. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-09-2007, 18:40:27
Jam me ramazan e mos te hy ne gjynah me mire ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-09-2007, 18:46:53
po ramazan mbajne ata qe qe kane gjynahe me la
kesaj do ja fryja barkun buke e uje,pastaj me nje thuper(pasi e zvesh lakuriq i hy ku i dhemb e ku si dhemb) :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 18:49:15
Po ka njeri pa gjynahe mor i shkrete? :P


Kete  do ja rrjepja lekuren dhe do kriposja. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-09-2007, 18:52:30
keti do ja prisja cdo dite nga nje cope,dhe do ja jepja per darke qenit :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 19:44:05
Kete do e  beja ushqim per kopshtin zoologjik. :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2007, 19:45:43
Do ta hedhja ne nje pus me uje ku ka vetem krokodila :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2007, 19:51:28
Do  ja gjuaja ,,babuneve,,  kete ne xhungell.Sepse e di qe babunet  e kane specialitet llojin e ketij shimpanzes. :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2007, 20:08:21
Plumb ne  ball :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-09-2007, 11:47:05
Do e mbyllja ne nje dhome te izoluar dhe do i leshoja LHNJ (lende helmuese njerzore) LOL LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-09-2007, 22:12:47
ketij do ja perdridhja qafen,si te zogut :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-10-2007, 11:11:58
Per kete do ja lija ne dore femrave ti gjenin nje menyre vdekjeje. :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 01-10-2007, 13:31:05
do i thyeja brinjte pastaj do e lija te vdiste nga dhimbjet  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-10-2007, 13:56:43
Ketij do i caja mishin dhe do i hidhja kripe brenda. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 14:20:45
Do ta kisha hedh ne uje te nxehte qe te pervelohet :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 01-10-2007, 15:15:06
Do e hidhja ta hanin gjarprinjte :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 15:16:44
Do ta merrja me vete atje ke hani i gjarperinjeve :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 01-10-2007, 15:18:58
 :D Nuk vija une jo :D

Do e coja ne antarktide te ngordhte se ftohti :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2007, 15:19:41
Vjen ti vjen :D


Gjithmon mbaj vete do te merrja :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 01-10-2007, 15:49:54
do e varja maje nje lisi  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-10-2007, 17:42:52
Do ja  mbushja veshin me vaj te zier edhe ate ne gjume qe mos te ndijej shume dhimta. :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-10-2007, 20:35:55
mishin do ja beja qofte dhe te brendshmet kukurec :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-10-2007, 10:46:37
Qoftet e jashtme do ia merrje per turshi ne shtepi se dimrit te duhen :D


Kete siper do i mjaftonte nje plumb i derrave te eger :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 02-10-2007, 10:57:27
ketij do ia caja koken me shkop bejzbolli  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 11:01:18
Do e shpija ne maje te nje gradacele dhe do i jepja nje te shtyre te lehte me qellim qe ta ndihmoja te fluturonte. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-10-2007, 11:11:21
Do te ia lidhja kembe e duar dhe do ta hedhja ne zjarr dhe do ta rrutolloja dal nga dal si pule :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 11:29:55
do e ndaja copa copa dhe doe hidhja ne kazane te ndryshem plehrash. :D :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 11:35:09
ketij do i sulja capin ta bente cope e cike! hahahaha
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 12:05:54
Kete do e mbyllja ne dhome me tre meshkuj qe nuk kane pare kurre femer me sy. :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 02-10-2007, 12:17:19
More une capin te sula! ketij ne po ate dhome qe do me mbyllte mua do i fusja. angelen. nikoleten ti edukonte ca!  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-10-2007, 12:40:32
 LOL LOL LOL LOL LOL

Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 03-10-2007, 10:59:10
kete siper do e lidhja diku ne mes te saharase ne meshiren e shkorpioneve per t'a thumbuar  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 08-10-2007, 20:39:32
Kete do e lidhja me litar pas makines dhe do beja 200 k/mh... :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-10-2007, 22:39:59
identik,por me 5 km ne ore :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-10-2007, 22:41:24
do ta vrisja me kamzhik :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 08-10-2007, 22:45:36
Ahh si do ta vrisja ketee ...:D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 11-10-2007, 02:16:21
Do e beja sapun. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-10-2007, 10:21:36
Do ja lija ne dore ndonje femre qe s'kish pare mashkull me sy qe te merrej me kete te ziun. :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 11-10-2007, 10:35:29
Këtë me ndonjë corape grash...po nga ato te najlonta...qe mos kishte shanse ti griste  LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 11-10-2007, 11:42:25
do prisja bambu dhe do e lidhja siper qe kur te rriteshin bambut me e cpu gjithandej :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 11-10-2007, 15:39:14
Do ta kisha futur ne furr ne 300 grade celcius :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 11-10-2007, 16:30:26
Do e bluaja ne  machine te mishit,dale ngadale. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-10-2007, 22:55:55
..me buk ne goje :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dimitris ne 12-10-2007, 01:21:12
do i mbaja veshur per nje muaj rresht corapet ne kembe dhe pastaj kur ai te flinte gjume do ja vendosja siper hundes. S'ka shanse te zgjohet
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dimitris ne 12-10-2007, 01:24:00
Do ja lija ne dorë ndonjë femre qe s'kish pare mashkull me sy qe të merrej me këtë te ziun. :P

Haaaaahaha e bukur kjo!
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Bekimi ne 12-10-2007, 01:32:23
Ketij do ja falja jeten sepse eshte ende i ri ne keto ane. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 12-10-2007, 03:58:13
Beko i ri i ri po te vra i punoka menja!   bekon do ta vrisja emmm uuu do i jepja raki rrushi me baza te forta alkoli! :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Bekimi ne 12-10-2007, 12:21:12
Mishel, me ke zon ngusht por e kam patjeter te te heq qafe.

/me nxjerr pistoleten tip 768 dhe qellon dy plumba mu ne zemer te Mishelit.
/me iku, por Misheli mbeti gjalle.
/me harroi se kishte te bente pune me nje Catwoman qe tashme i kishin mbetur dhe 6 jete per te jetuar. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 12-10-2007, 13:31:05
Dhe ky harroj qe mishel do kthehej te hakmerrej. me nje bicak ne dore kjo e kapi bekon me i rrugice e ti presi rrylin e fytit! dhe sipas zakonit i beri te 7 dhe te 40. qofte i xhenetit tha! LOL LOL  LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dimitris ne 13-10-2007, 01:00:40
Meqe jam gjalle fale Bekimit edhe sikur te behesh gati ti mishel ta vrasesh une papritur do te gjemoje nga mbrapa (se ti sheh para Bekimin per me e vra kuptohet). Pastaj do te vej nje sterkomsh dhe ti do rrezohesh, pastaj Bekimi dhe une do te rrasim dhe nga dy plumba secili (4 ne total dhe dy te Bekimit me pare 6) Te ka mbetur dhe nje shpirt. Pastaj ne largohemi per te pire nje makjato atje ke lokali lagjes deri sa ti ta marresh veten
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 13-10-2007, 13:36:06
E kisha hedh ne zjarr :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 13-10-2007, 13:49:37
Aman cta vrasesh kete. e ka vrare perendia qe kur i vuri ate fecken mbi kurriz! LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 13-10-2007, 14:11:03
Haha...kete po te kishte ardh rasti ta mbys me duar te mia ...do ta vrisja ne menyren me barbare :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sugarja8 ne 13-10-2007, 14:42:40
me premtime Parajse...e te thot o Zot me vrit pls ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 13-10-2007, 15:16:40
Kjo tentim vrasja nga ana jote nuk mu duk origjinale :D :P


Kete siper do ta hedhja ne helli dhe do ta piqja si pulen dhe do ta haja :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sugarja8 ne 13-10-2007, 16:12:37
ku ka me mire more se te te vrasesh embel me premtime parajse qe te ndiesh kenaqesi te vdesesh...pastaj me mpjek ne hell pak barbare...me vrit pak me embel..se jam dhe pule e vjeter e piqem zor e vuaj gjat vdekjes.. ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-10-2007, 17:40:26
Do ta vrisja me purteke :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 13-10-2007, 18:28:49
Po te me ishte ofruar mundesia ta vrisja kete sdi si do ta kisha vra :D a me puthje apo me dic tjeter :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 13-10-2007, 18:30:13
ku ka me mirë more se te te vrasesh ëmbël me premtime parajse qe te ndiesh kenaqesi të vdesësh...pastaj me mpjek ne hell pak barbare...me vrit pak me ëmbël..se jam dhe pule e vjetër e piqem zor e vuaj gjat vdekjes.. ;)

Une nuk vras embel :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 14-10-2007, 13:44:19
More..........a pak e ka vra Zoti, qe ta vras edhe une ?  :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 14-10-2007, 14:10:40
tamam ashtu moj kenga! kete nuk do e vras se e du per aleate me vra bekimin me ate tjetrin! je dakort shoqe.
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 14-10-2007, 14:14:10
Bekimin ma ler mua e ate tjetrin mbyte ti  ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 14-10-2007, 14:16:30
thashe bekimin ta vritsha vete mo! po hajt se rregullohemi!
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 14-10-2007, 14:19:21
Qe te jete vdekje e sigurte, atehere nga kater duar , se nuk vdes kollaj ai.  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2007, 19:34:33
Kete do e vrisja per lezet. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-10-2007, 20:33:19
Keta tre me siper ...nuk do te kisha shpenzuar me shum se nje plumb per te tret...se per keta eshte gjynah te hargjohet plumbi kot :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dimitris ne 15-10-2007, 01:04:07
Ky siper foli mire do ja fal jeten dhe nese plumi nuk ka depertu te te tre une do i jap rezerven time
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-10-2007, 20:19:56
Kete do e mbuloja me asfalt. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dimitris ne 16-10-2007, 00:39:41
Kete do e shtypja me buldozjere :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 19-10-2007, 14:35:17
Kete do e lidhja diku ne mes te shkretetires nen meshiren e thumbave vdekjeprures te shkorpioneve  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-10-2007, 18:09:40
do i ngulja cdo dite nga 1 gozhde ne trup hmmmmm:
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-10-2007, 11:04:21
do e lija ne mes te polit te VERIUT. :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 20-10-2007, 15:01:14
Do e perplasja faqe murit ta pikturoja.
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 17:02:30
këtë kurr nuk do e vrisja,vetëm do e turturoja por embelsisht ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sugarja8 ne 22-10-2007, 19:06:24
qyqja ta vras adhuruesin e sales?? :O kuuuuuuuuuurr
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 22-10-2007, 20:38:37
LOL LOL LOL vallaj veshtire eshte
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 22-10-2007, 20:55:19
keto dyja lart do i lidhja pas motorit tim duke e ngare 200km/h  :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 22-10-2007, 21:00:13
Me cifte ta beja trurin sacme sacme :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-10-2007, 21:13:16
duke e perkedhelur gjithandej e kam te sigurte qe pas 1 ore do jepte shpirt nga qefi :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 22-10-2007, 21:16:45
me opsionin e katert :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2007, 22:24:34
Kete lart do e  vrisja me pracka. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:25:30
plumb ne goje  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2007, 22:26:37
Do e leshoje me rroshulla ne ndonje teposhteze. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 22-10-2007, 22:31:18
Nuk mbytem ashtu  :P

Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-10-2007, 22:32:32
Po nu te tregova se cte pret ne fund. :D...Mbytesh mbytesh. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sugarja8 ne 23-10-2007, 21:40:17
duke e perkedhelur gjithandej e kam te sigurtë qe pas 1 ore do jepte shpirt nga qejfi :D

 
  ide e mire Grens ;)..bravo...ku ka me mire qe te vrasin emblesisht...jo vdekje aq barbare...brrrrrrrr
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-10-2007, 21:44:07
deri tani me kane ngel ne dore 2 cope femra,me kete metode ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sugarja8 ne 23-10-2007, 21:52:29
vetem dy aaaaaaaaa...aiiiiii ii me zhgenjeve loool
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 23-10-2007, 21:55:36
me metoden e gjashte :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 23-10-2007, 23:33:23
me siguri do i provoja te gjitha metodat nga pak mbi kete lart  :D :P :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-10-2007, 01:32:26


Me shkop. :P


Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-10-2007, 01:55:03
Citim
Si do vrisnit?
 Një [përmirësoje fjalorin!] plumbi ne ball?
 Duke i prerë gurrmazin?
 I fut një gjarper nga goja ne stomak?
 I ve mbi stomak një mi, sipër miut një tenxhere dhe e nxeh tenxheren?
 Ja pret trupin me razor dhe plaget ja mbush me kripe?
 E fut ne një tub dhe e saldon nga te dy anet?
 Ja ndan kafken ne dysh me sopat?
 Ja cpon sytë dhe kycet me tripan?


uaa vetem nje kriminel pa shpirt mund ti bej kto gjera...


Kte siper do ta do ta kisha fut ne nje dhome plot me xhuxha  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 24-10-2007, 11:13:18
Citim
I ve mbi stomak një mi, sipër miut një tenxhere dhe e nxeh tenxheren?
I fut një gjarper nga goja ne stomak?

Haha keto dy menyra me pelqyen shume :D


kurse kete sipe nuk e vraj se e kam xhan  :perqafim :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sugarja8 ne 24-10-2007, 16:06:10
ska denim me te madh se te mbash ate vajzen ne qafe 24 ore...lol... :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 24-10-2007, 16:16:01
Ska me lezet se me mbajt vajzen ne krah ..dnth qe nuk ka ku te ik :D


Kete siper do ta mbysja ne vaske :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-10-2007, 16:33:20
do ju rrenqethej trupi po ta them,perftyroni sesa e tmerrshme do ishte hmmmmm:
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sugarja8 ne 24-10-2007, 17:30:56
jo kaq mizor patro pls  :S..dikur ishe me i embel..lol
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-10-2007, 21:07:46
me njerezit jam shume njerezor patro,por ai eshte specie :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-10-2007, 13:05:45
Me buke ne goje do e vrisja! me gjithe salen. pfff
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-10-2007, 19:00:49
me buzet e mia ne gojen tende do te mbysja, :-[po nuk do ja arrija do e sillja Salen te jepte doren e fundit ;)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sugarja8 ne 27-10-2007, 21:50:51
me buzët e mia ne gojen tënde do të mbysja, :-[po nuk do ja arrija do e sillja Salen te jepte doren e fundit ;)
 
   :D :D :D hahahahaha me pelqeu vertet....po cka bere Mishel e shkrete ta meritoje nji fund te tille... :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: erlehta ne 27-10-2007, 22:07:22
me te embla  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 28-10-2007, 02:23:49
me ithra qe ti perveloje trupi :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 28-10-2007, 17:41:59
do ja hiqja te gjitha gjerat nga dhoma te cmendej

P.s. e di qe se ka kap kush :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2007, 20:55:01
me shume miresjellje :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 29-10-2007, 20:57:07

Kte sipër do ta  kisha fut ne një dhome plot me xhuxha  :D


hahahahahaha LOL sa e keqe qe je!!!!!!! :D LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 30-10-2007, 00:00:38
Do ta martoja me nje "gay"
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-10-2007, 12:10:37
Do e mbysja ne nje kazan me raki. LOL LOL  :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 30-10-2007, 12:56:26
do i fusja nje granate dore ne goje  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-10-2007, 13:25:21
Do ja lija ne dore talebaneve te zgjidhnin menyren e vdekjes per kete. :D

(Dihet do e thernin si cjap e do e nxirrnin ne vidio ne internet" :P :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2007, 13:54:14
I kisha vu mbi stomak një mi, sipër miut një tenxhere dhe ia kisha nxeh tenxheren :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-10-2007, 13:55:30
me stilin e TRETE. :P
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2007, 13:58:27
Ja kisha pret trupin me razor dhe plaget ja kisha mbush me kripe :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2007, 15:24:13
Ia kisha shti kembet ne beton dhe do e hedhja ne Det. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 30-10-2007, 18:44:07
do e kisha fut ne një kafaz ku luani perdhunonte luaneshen LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 19:02:44
e kisha fut me i dhome me "vejushen e zeze". dmth merimanga.
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 30-10-2007, 19:05:50
vejushes ja kisha shtyp koken po ti ca do i kishe be pitonit :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 30-10-2007, 19:14:24
do i kisha thene jo mu po dalberin se te ka sha nga motra! LOL LOL LOL. e imagjinon sa do merzitej pitoni per kete gje eeee?
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-10-2007, 19:23:42
do ja lidhja kembet ne tavan,pastaj. :-[.mos pyesni me se cfar do i beja :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 30-10-2007, 20:19:14
Kete do ja leshoja Fatos Nanos ne dore. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 30-10-2007, 20:22:16
Kete do e vrisja me doren time :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 30-10-2007, 23:04:59
Kete do e mbysja ne vaske :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 31-10-2007, 09:33:38
duke e hudhur ne pus me koke teposhte  :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 10:12:44
Duke i hequr frenat e motorrit! do i dukej vetja si fluturak i here pastaj sja kam iden...LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-10-2007, 10:20:58
Do e fusja ne nje kafaz me anakonden. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 10:23:39
Me nai vare kokes. si i pashpirt qe eshte dmth. LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 31-10-2007, 11:01:15
vec do e kisha cukit me nje cekic pas koke ashtu si ua bejne lopeve :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 11:09:12
Kete veterinerin me bajgat e asaj lopes e kisha mbulu te gjithin.
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 31-10-2007, 11:31:51
do e kisha hedh ne mes te ferres :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-10-2007, 11:51:26
Dhe une ashtu sic do isha me ferra e gjemba do perqafoja fort dalberin sa ti dilnin syte pinponga! LOL LOL LOL
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 31-10-2007, 12:04:01
do ja kisha fut gishtat nje e nga nje ne makine te mishit :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 31-10-2007, 16:25:38
do e lusja ndonje femer te stertrashur t'ia zeje frymen  :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-11-2007, 00:24:55
ma sill mua ti ate femren ;)(po pati mundesi) hmmmmm:
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 01:12:45
Veq nje plumb ne mes te ballit edhe shume eshte biles :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-11-2007, 14:28:30
me buk ne GOJE,e plumb b..ve :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 02-11-2007, 15:00:53
duke i futur vaj qe vlon nga goja :S :S :S :S
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 02-11-2007, 15:37:11
Ketit lart do kisha marr pincat edhe do t'i hiqja thonjte nje nga nje edhe do ta pickoja kudo :D deri sa te vdiste nga tortura. :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 16:24:33
Une ty do te kisha ngre zvarr nga mbrapa me traktor :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 16:57:23
nje k.qe plumbi edhe shum e ka se as ate se meriton :D :)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 16:59:56
Do ja digjja qimet e kokes me benzine :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 17:02:19
Kete siper do ta lidhja dhe pastaj kush e di ca do i kisha bere :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:02:33
kshu si jam un lesh lart e posht mjafton nje fije shkrepse dhe mar flak vet un skam nevoj per benzin po hajt mo :D :D :D
kte te mesipermen do e futja ne nje kafaz se bashku me nje jevg nja dy meter e gjys
dhe max per nja dy dit vdes nga torturat ajo :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 17:06:12
Kete do ta kisha futur ne fund te detit :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:09:50
te te fus un ty me nje irakien qe te te vij mendja ty
apo skan ka vite ata qe sflejn me grat :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:11:21
Do kisha mbyt me telat e pc :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-11-2007, 17:14:13
Kete siper do te ia kisha futur duar dhe kembe ne ventilator :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:16:58
kte siper do ta kisha fut ne nje ven me qen grek :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 02-11-2007, 17:38:07
Do i jepja zift te nxehte ta pinte :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:42:25
do e çoja ne greqi :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ibraim ne 02-11-2007, 17:51:45
e kisha blujt ne maqine tkollomocit :D (sa keq aman)
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 17:56:18
ça ishte kjo re se hapa dhe fjalorin po as aty si kishte kto fjal :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ibraim ne 02-11-2007, 18:00:12
e mer vesh kur tet vras :P :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 02-11-2007, 18:05:04
heheeeeeee
hajt pra po durojm deri sa te na vrasesh ti qe ta morim vesh se si ishte plani :P :P :P  :P :D :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 03-11-2007, 10:54:08
Ja cpoj sytë dhe kycet me tripan? :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 03-11-2007, 17:18:01
i fut nje gjarper nga goja ne stomak :S :D :D
Titulli: Re: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: albnertili ne 03-11-2007, 18:07:35
e fus me nje grek ne dhom :D :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 02:32:41
me pes minuta sex me mua
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: M A X ne 04-11-2007, 02:47:33
Duke i cu Albnertilin ne dhome  ^o) hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 03:44:12
menjeher pas atij edhe ket siper
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 08:17:46
Kete siper do ta lidhja aty ku eshte dhe pastaj ....:D kush e di ca do i kisha bere
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 04-11-2007, 09:23:01
kete do e lija ne dore te ndonje sex maniakeje t'a rrihte me kamzhik per vdekje  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 04-11-2007, 12:26:30
Kete siper ja  ve mbi stomak një mi, sipër miut një tenxhere dhe e nxeh tenxheren :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 12:41:10
s'do mundesha kurr
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 13:03:23
As une kete kurr :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 04-11-2007, 14:42:52
Duke i cu Albnertilin ne dhome  ^o) hmmmmm:

LOL LOL sdo kishte vdekje me te hidhur LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 04-11-2007, 15:58:28
Do e hedhja ne humnere. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 04-11-2007, 16:05:10
do e kisha masku si luaneshe LOL LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 16:06:23
do ja hedhja ca helm ne pije
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 04-11-2007, 16:22:54
do e godisja me thuper gjer ne vdekje
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 04-11-2007, 20:01:27
me opcionin e trete nga fundi   :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 22:27:46
me opsionin e pest nga lart
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 23:28:35
E kisha perdhunuar deri ne vdekjee :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 23:38:23
E kisha perdhunuar deri ne vdekjee :D

pfff, sikur sikur!! do doja, por ti do vdesesh pas pes minutash po te tentoje nje gje te till me mua
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Cami ne 04-11-2007, 23:39:44
ne menyren me te leht te mundur por a vrite nje si kjo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 23:41:56
ne mënyrën me te leht te mundur por a vrite një si kjo

nauuuu  :-[

kte me nje puthje te gjat dhe te embel
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Cami ne 04-11-2007, 23:43:19
kte sipri do e vrisja me ate ..... pas nje nate te ngrohte
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 23:52:02
pfff, sikur sikur!! do doja, por ti do vdesesh pas pes minutash po të tentoje një gjë te till me mua

Ehh aty kush do te vdiste i pari do ta kishim pare :D


Ketij siper nje qekan 5 kg per koke :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 23:53:41
ktij do ja merrja dhe at gocen qe ka kidnapuar, ta ler pa asnje!! Pastaj ky do vdiste vet fare!!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 04-11-2007, 23:55:09
Nuk vdes une per nje goce ti lloj i saj joo :D :P


Kete do ta dhunoj perseri se nuk i doli boll :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 04-11-2007, 23:58:54
Nuk vdes unë për një goce ti lloj i saj joo :D :P


Këtë do ta dhunoj përsëri se nuk i doli boll :D

dhunoj?? po mendoje "perdhunoj" apo jo?? se te te me dhunoj ndonjeri s'do ket gjasa kurr!! "Perdhunoj", that's ok with me, "dhunoj" I don't think so, forget it!!

do e qelloja me shishe ne kaptine!!  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 00:00:45
Ashtu si je veshur ne avatar kurr nuk i dihet :D


Kete do te tentoja ta dhunoja praa ...is thats ok :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 00:16:48
Ashtu si je veshur ne avatar kurr nuk i dihet :D


Këtë do të tentoja ta dhunoja praa ...is thats ok :D LOL

No, it's not ok, you stupid!! What ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktij do ja prisja koken me shpat, pjaaaaaf pjaaaaaaaf dhe goooooaaalll do luaja si me top
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 00:19:20
Une i kam dy koka cilen do e kishe prer ti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 00:21:09
dy koka?? LOL  pse ee, handikap je re!??
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 00:24:05
Ashtu jam une me dy :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 00:26:23
 (?)  gjum: si ree dy koka??!!!!!   hmmmmm: 
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 00:27:50
Nje posht nje siper ne maje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 00:34:21
Një poshtë një sipër ne maje :D

 Jojo:  LOL  perq cfar shprehje keni juve atej ke shqiperia e kosova, vetem fjal pis dini!!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 00:35:27
Pse ti nga ishe ree ...:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 00:39:18
Pse ti nga ishe ree ...:D

un vetem ne gjak shqiptare  :P  :P  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 00:40:35
Gjak kemi te gjithe :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 01:38:11
Gjak kemi te gjithë :P

jam lindur jasht shqiperie, jasht kosove dhe jasht trojeve tjera shqiptare. jetoj ne (...)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 01:41:35
Ne  Amerike pe dime kete  po ne cilin shtet see :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 01:48:22
Jo ne Amerik, jo!!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 10:12:22
Duke ja hanger kecat :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 10:23:55
do ia pres koken e poshtme
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-11-2007, 10:29:44
Duke ia prer veshet kecit te saj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 10:31:40
Duke ia prer veshet kecit te saj :D

 :P  :P perverse!! sic thash me par, vecse me shpat pjaaaaaf
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 05-11-2007, 13:57:35
kete duke i vrare te gjithe te pasurit e rruzullit, shumica te moshuar edhe ashtu jane  :D :D dhe me kaq kjo s'do te mund te ekzistonte me  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 05-11-2007, 23:54:04
ha ha ha, te pasur do ket gjithmon, mos te rinj pleq :P

ketij do ia shpoja gomat e motorit dhe ateher do vdisje vet
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:27:26
Do ja vrisja kecin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 00:28:16
do ja shkeputja koken posht me dhemb LOL auuuuch!!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:33:16
Haha..do te ja mbysja lepurin
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 00:36:06
pastaj do vazhdoja me posht e do ja shtrydhja (...) auuuch LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 00:38:27
Haha..avash mi avash :D


Këtë do ta lidhja mirë për shtrati  dhe pastaj ....auchhhh LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 01:21:06
pastaj, cka?? vazhdo ee :P  :-*
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 01:24:45
Auuuch fare pastaj :D imagjinoje vet
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 01:27:41
LOL

ktij do ja kafshoja veshet
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 01:29:43
Une kesaj veshet e kecit :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 01:34:20
do ja peshtyja kerthizen pastaj do ja shperndaja neper trup gjer ke buza.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 01:36:10
Une kesaj do ia peshtyja lepurin dhe pastaj do e ta fusja koken mbrenda tij :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 01:38:39
aaaha, ashtu  Jojo: dal me ngadal, se po nxiton i cik. Jemi ende ke paraloja, s'do futesh gjo njeher LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 01:40:44
Smund te permbahem dot :D mire ateher vazhdoj lepije pra kerthizen :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 01:46:07
LOL LOL permbaju ee. Duro, darling!!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 01:47:01
I cant ...:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 02:14:13
me nje puthje helmuese :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 02:16:57
Sa do te deshiroja te vdisja ne duart tuja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 02:18:55
Romeo & Juliet LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 02:19:34
Yes.. right :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 02:24:36
do vdisnim te dy :P Te djersitur, trupat tan avuj nxehtesie, koka ime mbi gjoksin tend, dora jote ne floket e mia. THE END!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 02:26:25
Vdeksha une per ty ...:D sa romantike qe je hahah
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 02:33:47
un?? bera copy & past, s'jam fare LOL

do e detyroja zvarr te shkoje posht ne mes kembeve te mia
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 02:38:08
Je je ..:D

Kete do ta puthja me puthje romantike dhe ne vende romantike pastaj do te vdiste vet kjoo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 02:40:31
 pagjume: me puc nje her ke qafa, do vdesesh ateher
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 02:45:16
Ke lepuri me mire :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 02:49:30
 Jojo: why in such a hurry?? Wehave a lot of time to do that too as well, darling!!

ke beli
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 02:51:18
Haha...:D


Ke qafa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 02:53:04
ke kurrizi shpines
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 02:54:34
Ke shputa e kembes :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 02:56:34
ke e sipermja apo ke e perfundshmja ?? :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 02:58:37
Ke e perfundshmja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 06-11-2007, 11:22:28
ska nevoje kete lart po e vret ajo siper tij  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-11-2007, 13:45:13
Me nje qekan 10 KG  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-11-2007, 17:48:38
do e detyroja tja fuste vetes nje ashtu nga mbrapa.(.plumb dmth )te mbushur me kripe ne vend te barutit) hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 06-11-2007, 18:05:24
do ja rrembeja Salen :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 00:09:30
Duke u puthur :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 01:00:33
do ja shkrumoj zemren kur te te me shikoj (...)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 01:04:37
Pastaj kjoo te do te vdes fare kur te me shooo (..) :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-11-2007, 18:24:02
me ate lloj surrati qe ke ti :D,kjo eshte e vertete qe mund te ndodhe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 07-11-2007, 23:20:23
ketij do i veja lakun rreth qafes  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:23:19
Kete do  beja ushqim Whiskas. :D(per qene)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:38:06
Plumb ne ball :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:44:44
e veshur sexy do i shkoja ke puna, edhe jo i vetmi ky por besoj se do vdisnin gjith koleget LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:45:58
Hahhaa...hajde re te pres kam mjaft vend aty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:45:59
Kete do enndalja para se te shkoj tek puna atij siper. :D..Paramendoje vet cfare vdekje. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:49:09
ktij vetëm do ja tregoja një her gjinjt dhe do vdes menjeher LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:50:00
Svdes une aq kollaj,se kam pare ja 500 pal te tilla. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:50:54
Ti vetem nga une ke me vdek prej askujt tjeter :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 07-11-2007, 23:51:52
edhe ky siper, vec nga un LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:53:08
Kete me puthje do e vrisja deri ne mengjes :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-11-2007, 23:55:27
Ky siper eshte teper ,,LIGHT,, per t'a vrare une. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 07-11-2007, 23:57:38
Vetem nga dora ime ke me vdek ti nuk e le askend tjeter te te me marr ate knaqesi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 08-11-2007, 00:00:06
Le le te kenaqen gocat. :D..Ty une ste vras se sja vlen. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 00:01:41
Mire e ke ..se knaqesi me te madhe se me te vra ty ska :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 00:08:05
ju vrava te dyve po s'u ndalet!! :(
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 00:10:23
Këtë do ta kisha lidh për shtrati dhe pastaj ....auuuchhh e kisha hanger dal nga dal :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 00:15:48
pastaj un ktij do i vija ne gjum naten dhe do ja thithja gjakun si vampire
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 00:18:01
Kete do ta lija qe te vriste si te doje kjo ...:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Buzeqeshja ne 08-11-2007, 00:35:36
LOL LOL ket, jo, s'do mundesha!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: stalion ne 08-11-2007, 18:21:11
Kete nuk mundem me e vrar se me cfar shoh ne foto kjo paska sof heret. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 08-11-2007, 20:15:40
e denoj si hyjnit prometeun :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 08-11-2007, 23:06:34
Ja cpon sytë dhe kycet me tripan LOL haha cfare vrasje si ne fimin SAW 4 :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kinge ne 09-11-2007, 00:52:47
hahahah... une nuk vras kend :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2007, 01:19:55
As une kete nuk do te mundja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 09-11-2007, 13:02:30
duke lutur ndonje goce t'a ngashenjej per vdekje  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-11-2007, 13:10:44
Nuk ja vlen me vra kta se ska gje prej tij :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-11-2007, 20:52:13
me BAR MIU LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 10-11-2007, 11:26:59
Kete do ja lija ne dore komshijes. hahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2007, 15:58:39
do i prisja buzet. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 10-11-2007, 16:04:28
Prape dic do mbeste! po po te prija une ty nje gje.... i ben llogarit cte mbeste LOL LOL LOL. po nuk do te vrisja kshu se nuk jam e pashpirt. ty do te merrja do te grija dhe do te beja sallam EHW te kenaqeshin ato antaret e forumit hahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2007, 16:08:53
kesaj nje K.O.Q.E plumbi ne balle dhe e puthte Milon. LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 10-11-2007, 16:14:37
 :( Imagjinoj ate fletushken tek shtylla. vdiq nga koqja plumbit qorr hahahahaha. pastaj fantazem naten dhe te krevati tipit do ia lagja carcafet me benzine dhe do i vija shkrepsen e do ngrohesha nga zjarri bubulak dhe pastaj sterio te vinte e te me takonte ne dynjane tjeter! LOL LOL LOL. hajde fantazi hajde.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2007, 16:16:28
Me carcaf te bardhe do te te takoja apo pa gje fare? :D :D :D

Kesaj do i hidhja pak cianur ne kafe dhe e dinte vet pasojen mo. :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 10-11-2007, 16:22:48
Pa gje do ishe po pa gje fare se harrove qe te dogja. LOL. kete pasi te vinte ne ate dynja dhe te me takonte do e vrisja prape ou edhe ketu smu ndave e vet me te vrara. hahahaha. ps. tipi sorry per injorancen ca ishte ai elementi tek kafja?
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 10-11-2007, 20:24:44
Kete do e lidhja me tel te telefonit. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-11-2007, 16:45:55
duke e lere te digjej i teri mbi skare te MC  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 11-11-2007, 20:50:36
tu e mbyll ne sarkofag prenda ne piramid :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-11-2007, 20:52:37
pupupu s'ta do njeri te miren nowadays. :D
LOL LOL

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 11-11-2007, 20:53:18
ja kam peshperit ne vesh se si :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-11-2007, 23:16:06
ketij do ia mbushja barkun barut pastaj me nje fije shkrepse duke ia futur ...  :D  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-11-2007, 03:24:58
do e kisha shtyp me motorr mos ti shkoj me menja per motorra  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 12-11-2007, 07:54:01
Nuk do te mundja ta vrisja kete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-11-2007, 11:36:54
per koke te komshies(qe me dhimbset me shume se vetja ime) :D,ketij do ja perdridhja koken si te ZOGUT :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 12-11-2007, 12:58:19
këtij do ia mbushja barkun barut pastaj me një fije shkrepse duke ia futur ...  :D  :D

do e ksiha be tullumbac tu e fryjt me marmiten e motorit tvet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-11-2007, 16:36:49
do e kisha var nga ura George Washingtonit :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 12-11-2007, 16:39:59
Ncuk ..nuk do te mundja kurr :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-11-2007, 16:41:36
do ja kisha rras lepurin nga mbrapa :Prrofsh qe po me len te jetoj  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 12-11-2007, 16:44:23
Po te le ta shijosh edhe pak rinin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 12-11-2007, 17:00:57
kete siper do e kisha mbyll me celes ne nje dhome me buzeqeshjen.....ahh cvdekje... :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 12-11-2007, 17:04:45
Ahhh medet cfar torture do te me kishte bere :D


Kete nuk e kisha vra...se mbesin femija jetim :D jam i meshirshem une apo joo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2007, 19:47:07
Kete do e rrjepja sikur lepurin do mbaja ne uthull per nja 2 dite(se ashtu pergatitet lepuri),e pastaj do e pjekja ne furre.Dhe ne fund kur ish pjekur(edhe pse dyshoj se piqet ky ndonjihere  :D).Do a jepja pijaneceve qe i kam ketu ne lagje qe t'a bejne meze per raki. :D :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:13:35
ahh kete siper ne menyren me gjeniale ....do ta kisha lene ne nje ishull vetem me burra ...
Do vdiste vete dale ngadale :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:15:54
Ne qjellin e shtate...por prej se gjalli :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:20:33
hahah ma the dhe njehere kete ti mua :D


Kete siper ....hmm si do ta vrisja ...

Do ta merrja zvarre (normalisht do kisha dy ndihmes se nuk do lodhem tu terheq Cheken une :D)
Do ta lidhja brenda ne nje arkivol me vrima shume te vockla sa per ajer dhe do ti fusja brenda vetem nje ekrep (po marshalla akrep :D)
Te shikoja ke do merrte uria me pare :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:33:33
Ka ndonje opcion tjeter...te pakten te vdes me koken lart... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:35:29
Do me vdek me koken lart ti ...po me patjetër ....

Pedro dhe Pablo ngrejeni pak me kembe arkivolin e Chekes :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:38:50
Uleni, uleni...m'ka zene koka keq.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:40:21
LOL ho mo ne ti zej ven se i paguj me ore keto :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:42:20
M'fal Lisa.....por a nuk ka nje plotesim deshire, para se me vdek??? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:43:38
Te kom kref para se me te fut mrene ...e kisha mor parasysh :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:46:14
 LOL LOL LOL ohoho: :  perveç t'krefmes..m'kishe premtu i gjo tjeter, apo e harrove tani :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:47:16
Po te me njihje me mire do ta kishe dit qe Lisa zorr se premton ...;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:50:17
Do me m'lan me vujt....mire :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 01:54:40
no koment hic :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 01:55:56
pa tekst..dhe une...pa shprese desha me thene :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:01:14
shpresa vdes e fundit thone ....:D

edhe pse komshia ime qe e kishte emrin shpresa vdiq para te gjithve :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 07-12-2007, 02:02:29
lisen do ta vrisja me dashuri hahahahahahahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 02:05:10
rrofte shpresa :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:07:35
sa te thashe qe ka vdek (gjet-rafmet) :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 02:09:11
Me fal...desha me thon...komshija e shpreses...te na rroje sa malet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 07-12-2007, 02:09:22
shpresa eshte e pa vdekur :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:18:13
kete siper ..eshte i vogel dreqi , do ti kisha hyp siper nje grua qe kalon perdite perpara shtepise sime ...eshte nja 300 kile (se dy pare shpirt ka ky )...:D
Te pakten te vdiste duke bere bamiresi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 02:20:52
Ksaj: do ti kisha fut i hu, nga ato hujt, qe nuk te lejn shenja fizike, po vetem psiqike :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:22:24
Mendon se do kisha vdekur ...Nuk ma ha mendja e shumta e shumta do me kishte mbetur fytyra keshtu per nja nje muaj  ==> :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 02:23:54
Si e hutuar deshe me than, si e qakorditur, si e pabesushme... :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 02:47:00
jo te keqen jo se nuk e kishe dry me ngjyre te erret ti ate (qershie e kom fjalen :D) ...nuk gjendem e pabesuar une ....thjesht :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2007, 03:41:13
Do e falja ngaqe i kom premtu veftes se do permirsohem. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 07-12-2007, 03:55:19
këtë sipër ..është i vogël dreqi , do ti kisha hyp sipër një grua qe kalon përditë përpara shtepise sime ...është nja 300 kile (se dy pare shpirt ka ky )...:D
Të paktën te vdiste duke bërë bamiresi :D

hahaha me mua ishte kjo.lol
ska gje me pelqejne te shendoshat mua.me shume dashuri pastaj ka dhe rezistence ajo.hahahahahaha
do te vish dhe ti lisa? nje treshe te forte shume?   LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 07-12-2007, 08:30:14
E kisha hedh ne det e kisha bere ushqim per peshkaqen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 07-12-2007, 10:48:04
E kisha grimcuar dhe shnderruar ne ushqim per pula  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 07-12-2007, 11:59:24
s´do  te kisha zemer te vrisja njeri..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-12-2007, 12:31:11
Nuk me ben zemra ta vras por nqs se po do i fusja nje plumb ne balle qe mos vuante shume se do me vinte keq. :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Bekimi ne 07-12-2007, 12:43:13
Nje overdoze kokaine te perzier me sheqer pluhur. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-12-2007, 12:45:16
Aha ketij vetem sepata i ben pune. :D Do i prisja koken ne nje kercu. LOL1
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 13:53:14
Ja ndaj kafken ne dysh me sopat
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-12-2007, 13:55:42
Do e lidhja ne krevat do i hiqja rrobat dhe do e lija jashte te ngrinte nga i ftohti. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 14:00:41
Do e lidhja ne krevat do i hiqja rrobat dhe do e lija jashtë te ngrinte nga i ftohti. :D :P

hahahaha sdo te ta bente zemra po he
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-12-2007, 14:13:30
hahahaha sdo te ta bënte zemra po he
Ndoshta, do te te shifja ashtu duke u dridhur dhe do te te fusja brenda per te te ngrohur. :P :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: eurogina ne 07-12-2007, 14:24:42
edi ma merte menja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 07-12-2007, 14:25:41
Do i vendosja nje xham ndares qe te shifte me sy e te plaste me zemer, per ate siper! hahaha vazhdimin po e le me mire
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 14:28:51
per asfiksi....ne argetim e siper :D :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 15:06:14
Kete siper do ta lidhja ne nje peme nudo ....
Dhe kushdo qe do te deshironte ti gjuante me hislla do ti jepja nga nje dollar per c'do te gjuajtur :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 15:07:49
kete siper do ta denoja me i bo yzmet ...ati te lidhmit siper... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 15:09:25
uzmeti atij eshte vetem me hislla :D kam pershtypjen se dhe ashtu te pelqen ty :D LOL

Kete siper hmmm do ta qethja tull (ne c'do vend :D) dhe do ta mbuloja me ushojza :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 15:12:45
Sa me pelqejn ushojzat...... :D

këtë sipër me e detyru me than....aman boll...se marova
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 15:14:47
do ti qe ta them "Aman boll se marova" une e thashe por ti e di qe nuk eshte e vertet ...qejfin ta bera ama :D

Kete siper do ta fusja ne nje fuci me uje me akull
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 15:16:58
ja preteksti me i bukur,,,ska gjo fillojm nga e para ne.. :D

ne nje dhome.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 15:18:42
do ta lidhja me zinzire te medhenj nga duart dhe kembet ne tavan duke pare tavanin....

Une do isha poshte me nje kamzhik ...:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 15:20:27
Avash lali avash...kamzhikun e perdor vetem une...u kuptuam... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 15:32:29
mesa duket ne fantazine time paskemi nderruar vendet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 15:34:04
leje fantazine..po me thuaj çfare te pelqen prej verteti :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-12-2007, 15:39:49
ta le fantazine...pse nuk te pelqeu...:D

Mundohem qe fantazite ti bej realitet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 07-12-2007, 15:41:25
Mire,mire..po ate kamzhikun..hudhe... une them ma mire n'shpulla :D
si thu ti??? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2007, 00:07:55
se si vdes ti e vendos une se une jam poshte :D (ti je ne tavan dmth :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2007, 00:25:15
Do e vrisja me nje mjet special. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2007, 00:38:32
Me buk ne goje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 08-12-2007, 00:52:10
Me hu nga prapa. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2007, 01:49:44
nuk do ta vrisja une po Xha Milo...do e kisha fut Lefton me zorr te krevati plakes Xha Milos ...

do kishte plas ciftja pastaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Blue sky ne 08-12-2007, 02:07:25
Me perqafime.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 14-12-2007, 01:35:47
Pse aq te djersitura jane sqetullat e tua  ?? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 14-12-2007, 02:46:10
vetem me perqafime se kjo nuk vritet
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-12-2007, 10:32:48
Do te ia kishe lene ne dore machorit per nja dy dite ..pastaj ky do te deshironte vet per ta vrar vetveten :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-12-2007, 10:33:24
Do e lija jashte ne debore me kete veshje qe ka. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-12-2007, 19:52:43
E kisha mbyll me Charlien ne nje dhome. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2007, 11:51:56
Do te ia kishe lene machorit ne dore per 5 min :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 13:25:44
i dru mas qafe boll e ka
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-12-2007, 13:28:29
Te kisha zhvesh edhe te kisha lene ne bore :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 14:05:30
jo sipas menyres qe te vret dynjaja ty!  kete do ja kisha ndru gjethen e rrushit me gjethe hislle. sdo kishte vdek po do i ishte ndez llambushka trurit!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 15-12-2007, 14:21:56
llambushka trurit LOL LOL


Mishelin si do ta kisha vrare .....po te isha ne ndonje skenar filmi qe do ti shtoja e paksoja vete personazhet ..do ta kisha bere nuse me 5 vjerra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 14:28:41
lisa mua jo 5 po 10 vjehrra te me vesh aha nuk me ben fajde, ia gjejmendjen hahahahaha! kete hemmm kam pak fantazi. do ta lidhja diku ne nje pyll rreth nje peme, do i leshoja nja 4-5 ujqer dhe do i lija shume prane saj dhe do i urdheroja ta lepinin por jo ta kafshonin! hahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2007, 14:53:58
Kesaj kocifoz do  i kisha dhene. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 15-12-2007, 14:58:50
ketij do i beja frymarrje artificiale me ate qe kane pas zhblloku halet, si i kane emrin mi! e ta shifshe rrishe mo gjalle ti
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-12-2007, 17:46:20
per kete do jepja jeten e jo me ta vrisja,ose do vrisja qindra te tjere po te me thoshte kjo,keshtu puna dmth hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 20-12-2007, 20:28:37
Kete do ta coja ne Amazone dhe do t'i leshoja nje anakonde qe s'ka ngrene prej 5 muajsh... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-12-2007, 20:31:43
Syrgjyn ta kam borxh nje plumb ballit,ma bej hallall se ta kam vonu pak hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Blue sky ne 21-12-2007, 01:16:36
Qa thua mo po te vras kete qe mban flamurin tim kam vrare veten
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 21-12-2007, 01:33:52
Qa thua mo po të vras këtë qe mban flamurin tim kam vrarë veten

Epo mire, vrije vete veten, se po te erdha une... hehe.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2007, 15:00:20
Kete do ja dorezoja Xha Milos,ai e di me mire se si tja bej ketij. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-12-2007, 15:03:48
Ketij do ja leshoja siper nje elefant :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-12-2007, 15:06:12
Ketij nje gomar. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-12-2007, 17:46:02
do i fusja spec te djeges nga mbrapa :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 24-12-2007, 11:05:26
Do ia kisha lene machorit ne dore per 5 minuta ...ai e kishte ditur se si ta vret kete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 24-12-2007, 11:15:10
nuk vras minoren une! hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-12-2007, 12:18:14
do e hidhja ne nje vaske me uje te valuar. :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 24-12-2007, 12:25:05
Ne te njejten menyre por vasken do e mbushja me acid! nese une do pesoja djegje e grades se 3 ti e imagjinon dot veten? heee....pfff
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2007, 13:55:57
do e lija ne mes te shkretetires e te merreshin beduinet me te. :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-12-2007, 15:43:40
do kenaqte dynjane ky! kete do e lidhja me nai trung peme dhe do paguaja ndonje per ta fshikulluar me hislla
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 28-12-2007, 19:15:20
jo jo nuk i vra ne ket menyre un ncncnc... a gjynah perzoten  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 28-12-2007, 19:25:57
do e hidhja ne mes te deti , :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2007, 19:27:16
do e lija ne nje qeli me te burgosur qe kane burgim te perjetshem dhe ja benin ata dermanin pastaj. LOL  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 28-12-2007, 19:28:07
sa mire qe mthe se po e marr gomerdaren me vedi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 28-12-2007, 19:28:36
Ke do hidhje ne mes te detit ti moj ....si per nder te krishlindjeve ty cupe do te te kryqezoja ne mes te saharase .....dhe meqe nuk mjaftojne akrepat e zinj te saharase do te te hidhja dhe nje kove me keto qe kam mbledhur ketej nga lagja ime :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-12-2007, 19:32:43
\kete do e drogoja dhe pastaj do i thosha te operonte veten. :P :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 28-12-2007, 19:46:19
si te kam un ty maj lisa o zot o zot  :D jepi lisa jepi mas e len me hedh tesh ne det se kam hallin se asht ftoft jo per gja... e mandej po te duhet me ardh edhe ti iiiha ka pun shum mandej :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 28-12-2007, 19:50:38
Raldusho une nuk lej kend te te hedhi ty ne det se dua ta kem vet ate kenaqesi ....
Po une jo ne det po ne Lum do te te hidhja se eshte me i ftohte lumi thone :D
Edhe do te ta fusja edhe me cizme qe mos te ngrije koke :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 28-12-2007, 19:55:33
sa te mire te kam un ty a shef :D e di se e ke per mire ...per mas me  mlan me hek keq  :Dpo ti e din se un ty tmarr gjithkund me vedi  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-12-2007, 21:24:40
shume e paskan vra mo spo ja jap doren e fundit...gjynah mbas kaq mungesash dhe me e vra. nanana. ec ik vrap
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-12-2007, 21:27:48
E kisha var dhe ia kish ndez nje zjarr te madh qe te digjet ngadal si pule :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-12-2007, 22:28:33
tu thafte dora! kete do ja lija anxheles ose nikoletes ta edukonin ca
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2007, 00:06:31
do e varja per gjuhe me cengel :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 29-12-2007, 00:08:40
do ja zija hundet dhe gojen me shellire :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2007, 00:10:14
kete do e zhysja ne nje vaske me vodka STOLICHNAYA :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 29-12-2007, 00:12:19
kete do e fusja te gjithin ne allci
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 29-12-2007, 00:14:35
Une them me mire ne jaki :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2007, 00:17:47
eh siklet per te thene per kete si do e kisha vrare por le t ethemi se do e lija ne dore t enje femre qe tja gjente ajo fundin si t ekishte qejf. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 29-12-2007, 00:34:49
pse jo edhe ne jaki dhe me nje pende ta gudulisja ne vende qe mos te kishte shanse te kruhej LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2007, 00:41:29
Ne këtë moment nuk po me bie ne mendje ndonjë menyre vrasje për këtë.  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 29-12-2007, 00:43:15
hahaha po te hane veshet heee. kruju tipi kruju
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 29-12-2007, 06:29:58
Njela tu te vra paske qene si moc ne ti mo ....:D

Do te te kisha var prej llape :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2007, 11:38:48
Kesaj do i kisha hequr syte me bicak dhe pastaj do e shpija buze nje gremine dhe do i thosha ec drejt. :P :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 29-12-2007, 15:17:55
aman se ky me kete avataret romantik me kenaqi fare ....do ja kisha bo qefin do ja kisha fut i ko*e plumi ciper nanjones ....:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 29-12-2007, 15:40:15
ket do e kisha var si qingj ne cengel dhe ta therte ai tironci im se i jepet duresh shyqyr hahahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 29-12-2007, 16:25:34
Do te ja jepja ca helm :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 30-12-2007, 14:33:46
Duke i fut nje gjarper nga goja ne stomak LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 30-12-2007, 15:02:42
sa e keqe keke ti moj  :D
kurse persa e perket temes... i kisha than bernit se un svras femna :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 30-12-2007, 15:13:29
Jam ca jam :D

Dmth ti vriske vetem meshkuj,, :D  :S
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 30-12-2007, 15:16:42
spo tham se vras meshkuj po femra jo nji herese a gjynah i zotit me i vra...ne ku jena me i shumu edhe ma teper :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 30-12-2007, 15:19:48
E re dreq ee qoke optimist :D

Une raldushin se vras se e kom xhan :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 30-12-2007, 15:23:23
he pra a shef sa mire...nuk i baj keq kujt un pse me mvra mu tshkretin :D
edhe un po tfali ty spo tvras :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 30-12-2007, 15:34:56
Ortak nga te kam ore?Wo bist du?


Do e vrisja  ne mes te zockave,se i ka marak dreqi. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 30-12-2007, 15:39:45
ku je ma ortak ? un qe itu ka nja 2 dit qe u riktheva :D

ket siper mejet nuk e kisha vra un...e kisha fut ne dhom me nja 3 bjonde e 3 brune me fal  4 brune se i ka merak dreqi...edhe kishin dit ata mandej si me e torturu ket  :D kesaj i thojn me dek per qef  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 30-12-2007, 17:44:55
Ketij siper ja kisha kput "Organin seksual :D "
Do vriste veten ky pastaj nuk do e kish dasht mo jeten :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 30-12-2007, 19:38:08
Vallai nuk kisha guxuar me vra kete kurr :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 30-12-2007, 21:43:52
si ma din te ramen kjo mar zot ... ca sdin edhe ti  :D po normal mas me e dit ti kush ka me e dit... po megjithate bane prov nji her ti e din se tmarr edhe ty me vedi mandej :D

meqe ra fjala ket siper po e fali se mduket se i paska shku nedja asaj siper ma perpara :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 31-12-2007, 02:38:02
me merr me vedi ti ...ehhh mire do ishte ....me pelqen erresira :D

Ti je i vdekur tani apo akoma nuk e ke zgjedhur ne do te jetosh apo jo ne kesi far gjendje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-01-2008, 12:41:00
Skam fuqi me vra kete siper :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Cami ne 01-01-2008, 12:53:01
kete si do ta vrisja ne menyren me mizore do i bej shum vuajtje ketij
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: miku ne 01-01-2008, 15:18:51
Kete siper nuk do ta vrisja as me pupula ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-01-2008, 18:01:58
Nuk ja vlen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: miku ne 01-01-2008, 18:39:09
Po qe për te vrarë, di xhaja ca mënyra....., por nuk ishte dita sote për te vrarë, dhe aq më pak, se përpara me doli një fëmijë.
  Ty me sipër, ta kam një recete vasjeje borxh... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-01-2008, 18:46:26
Ty te kisha bere ushqime per minje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 23:14:41
ket siper  hmmmmm: ... po ket e kam vra nji here mduket  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 23:21:27
Kete siper e kisha marre dhe e kisha lidh ne Bark te kalit (ai me bark kali me bark) vet i kisha hyp kalit dhe kisha shku ne ndonje maj mali .....
Pastaj e kisha fut me ndonje shpelle te erret ekisha lidh mire e mire ....i kisha vene dhe nje kamera qe ta incizonte ndersa e hanin minjte dite me rradhe ...
Pastaj e kisha postu vidjon ketu dhe e shikonim te tere ...:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 23:26:41
qyre ma nderin e familjes ca doka me mba kja...sa mire qe mtregove  :D
un ket siper e kisha lidh per shtrat nji her fort...kisha marr kamzhikun e ti kisha ra e vapp e vappp e vapppp derisa kishte maru krejt si njiri kjo... me kamer nuk e kisha marr se ka ktu edhe nen moshe...  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-01-2008, 23:28:30
ti e di shume mire se ne kete menyre vetem nga qefi do kisha maru :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 01-01-2008, 23:31:35
po pra pernjat po tham se kan dek njerez edhe prej qefit te madh  :D se menyre tjeter sdi un per ty  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 22:47:24
do i fusja helem ne ver  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 22:49:15
sa mire qe ma the se ma mire po pi raki  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 04-01-2008, 22:52:01
do e lidhja tek heronjte e vigut..

sdo ishin me 5..por 6.. :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 04-01-2008, 22:52:22
po ti pse nuk tregove si te runa edhe une :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 04-01-2008, 22:53:36
Kete siper do ja beja sic ja bene asaj Lopes qe theren ne Pogradec (kur kam qene ne nje dasem vite me pare...dhe thoni nga me hipi lezeti per gjak pastaj :D)

Ja futem me nje derro cekici mu ne lule te ballit dhe ra si thes ne toke pastaj me nje mashalla thike ja hoqen gerrmazin :D
Keshtu dhe ti Raldush
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 22:57:50
ruju cika ruju se per nder te familjes ske me e dit ca ka me tgjet :D

mashala mashala lisa...a ske naj menyre tjeter a?  :D megjithate ta tregoj un ty po hajt... vec mas vish ne shpi se bri pa thy skam me te lan  sa ske me ken e zonja as me u cu ne kam lene ma me kap cekicin  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 04-01-2008, 23:04:02
LOL sa enderron me i shkret ...keshtu ke qene (apo ke ken) qe i vogel u ulje ne byth te plepit dhe enderroje :D

Kete siper do ta kisha lidh brenda ne nje arkivol dhe do kisha marre nje nga ato makinat e medhaja (si traktore) po qe jane per te prere dru (peme te medhaja i kthejne ne tallash brenda dy minutash ...nese e keni idene perse po flas)  dhe do ta kisha vene arkivolin ne nje si eskalator qe ti afrohej avash avash deri da ta merrte te terin ....ti plaste gjaku te mi bente pantallonat e bardha me model...:D Dhe te mos i mbeste as nam as nishan
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 23:11:06
cfar imagjinatet ke maj nderin e familjes gjithmon mke pelqy per ket gja  :D
ty tkisha fut nji dhome te izolume ku nuk ka asigja vec 4 mureve... kishte kalu dita e par pa hanger pa pi,kishe duru ti se e di se nuk e ul vedin ...vjen dita e dyte ti prep nuk e ul vedin se e ke kryt mur por prep pa hanger e pa pi...vjen dita e tret ti prep nuk e ul vedin...por nga darka fillon e thu raldush aman smund te duroj ma ,mban derman tluuuuutem...un futem brena me nji got uj e ti me ulesh ngjunje aman aman mban derman baj ca te dush ti ...vazhdon... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 04-01-2008, 23:19:23
LOL


degjo e di ca kom pas onderr une ty me te ba ...qe diten e pare qe te kom taku me ka njel pishmon mo te modh qe nuk ta bona kur u dame ...po u tregove i shkathet u zhduke pa lene gjurme :D

Une do te te marr e kom me te lidh me i karrige ...e kom me te dhone me pi uje te hollum me acid ..jo shume po mjaftushem me te te bo dom ....ene ashtu kom me te majt i jave ...masnej kom me te hap ka moja rryliy e deri te moja ... e di vet ti mo :D
E kom me pa se care ka bo ai acidi aty mrena :D Kot per sport :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 04-01-2008, 23:26:18
LOL LOL

...vazhdimi...
ti e ulur ngjunje para mejet dhe un me goten e ujit ne dor...fus doren tjeter ne xhep dhe nga aty nxjerr nji pikatore nga ato te voglat fare :D e fus te gota dhe e mbush pak...te them lisa hape nje cik gojen e ti me vrap hap gojen...tak ta hedhi nje pik e ti si e marume pret piken tjeter por tjetra do vije pas gjysem ore... e ti nderkohe ben ca te them un  :D cdo gjysem ore do kesh nga nje pike...derisa ose do arrish te me bindesh mu qe nuk ban ma sherre ose ose shkon per boj krejt  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2008, 00:39:47
dmth prap nuk ta bo zemra me m'vra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 05-01-2008, 00:50:45
edhe ket her jo ...vec nqs mban ma filma ateher sta fali sekondin ma  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2008, 00:55:11
ty do te te kisha fut ne nje vaske me uje ...edhe vet do rrija ne kembe duke bere floket me mash  nudo ....kur te ishe qetsuar komplet ti do ta fusja ate mashen ne uje per ca sekonda pastaj do ta nxirrja ...e do thoja "Do me per Xha Milon" naaa dhe do ta fusja prap ...
Qe te te drejtoheshin kacurrelat te tera :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: M A X ne 05-01-2008, 01:22:20
Do te lija ne një dhome me Chekevaren dhe ne një anë te saj do vendosja një sharre me motorr.
Do ishe ne dileme mes pranimit te kerkesave te djalit ose do shihje se si do shnderrohej ne një tip si ai te filmi "american psycho" :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 05-01-2008, 01:24:45
Do te lija ne një dhome me Chekevaren dhe ne një anë te saj do vendosja një sharre me motorr.
Do ishe ne dileme mes pranimit te kerkesave te djalit ose do shihje se si do shnderrohej ne një tip si ai te filmi "american psycho" :D
Maxo..flm.. :D ta paqa borgj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: M A X ne 05-01-2008, 01:26:42
No problemo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2008, 01:27:24
LOL LOL

Djali duket simpatik ....nuk i dihet jo :D

Mos u trem Cheke po fillo stervitjen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 05-01-2008, 01:31:39
tìhiqe mos e kput e kam une... :D.....lisa m'duket se asht tu tu krujt..per i shpull :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2008, 01:55:21
Cheke une ty do te te kisha fut me i qoshe muri ne do te te kisha rrethu me nja 6 Qelpsa te te spruconin njehere mire e mire ...qe mos te te ikte era per nja 6 muj ...normalisht vetem 6 muj se i bie atehere te shkoj te Talje une dhe kush do ma bej turen pastaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-01-2008, 12:28:15
Me te gjitha organet trupore qe kam ne dispozicion :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-01-2008, 12:40:18
do i fusja 2 speca te djeges.1 nga mbrapa e 1 ne goje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 05-01-2008, 14:07:21
ket e ka vra tjeter kush ...sjam tu hy ne mekat dhe une
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 05-01-2008, 14:17:27
Ta vras ?!?, hajde se po e vras, po se vras dot, se vras se me me vret ajo, andaj e kisha.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 05-01-2008, 16:05:59
duke i bere te gjitha fshatarkat te mos i flisnin me  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 05-01-2008, 16:17:55
Ket e kisha vra tu i versul gjithe plakat e xha milos uuuu
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-01-2008, 18:28:36
me pambuk :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 05-01-2008, 19:42:35
Kte me hisla do e gjuaja. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 05-01-2008, 19:59:18
kete do ja lija lises ne dore dhe e ka merak vet ajo!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 06-01-2008, 06:47:39
Me mungon shume Lefteri per ta vra iher ....hajt se kom dhe metoda te reja tani se ne oshte feju ...a u feju ky dreq apo hala ? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 06-01-2008, 14:50:08
lefteri ka 7 shpirtra nuk vritet kollaj  :D
persa i perket temes kesaj siper mejet ja kam dhan ultimatumin  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 07-01-2008, 23:23:39
do e vrisja me gote rakije :D :D :D ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 08-01-2008, 08:34:28
Do ta puthja deri ne vdekje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 08-01-2008, 09:02:38
aman cta vras charlin, pff
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-01-2008, 12:01:24
do i jepja kete gripi qe kam edhe e dinte vete pastaj pasojen. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 08-01-2008, 12:02:04
Sot s'kam deshire te vras njeri. E habitshme, por e vertete! :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 08-01-2008, 12:07:38
do i jepja këtë gripi qe kam edhe e dinte vete pastaj pasojen. :P
ore ti nder do me beje se vdiqa te bej nje cike si viktime...po paskam qene kocka fort! hajt me te lehta tip! syrgjin do ta vrisja hemmm do i beja ca skena fetish por per protagoniste do vija elegancen, te kuptohemi...une vetem skenarin do beja hahahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 08-01-2008, 23:16:59
Do i jepja nje lule te bukur me nje arome te kendshme,,aroam e se ciles e ksihte vene ne nje gjume te perjetshem,   :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 00:29:41
do i beja nje shetitje me jaht neper oqean, do ilidhja spirancen te kembet dhe do e leshoja  poshte....ne fund te oqeanit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-01-2008, 00:41:38
kete siper ...me kocifoz :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 00:47:51
ket siper..para pasqyres...deri sa ti dilte shkuma :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 00:53:00
ket do lija ne dore edres ta bente pecikuku!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 00:55:27
kush asht edra moj cuce?? kete siper do ja lija m'dor t'vllajt t'edres.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 01:00:23
eshte lepurush ai. ketij hajt mo boll e vrava
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 01:02:01
e di e di..kto 20 min e funit si shum asht tu mhanger lemza.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 09-01-2008, 01:04:40
cheke merr e pi nai got uje se do mytesh he zogu! hahaha. ky imagjinon gjera te paqena
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 01:08:13
po kush do me t'vra ty..he ja.....jo nje mekat po 2 bon.... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-01-2008, 01:12:02
Kete siper ahh kete siper do e kisha marre nje here ne Boten time ....(eee jo ate te cudirave jo ajo eshte bota Lizes megjithese edhe ne kete timen shume cudira ndodhin cuditerisht :D )
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 01:17:43
teta lisa...vetem kafshe te egra te moskete..se kam frike une pastaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-01-2008, 01:23:32
Jo jo vetem kafshe te buta shtepiake ka ...Pantera ...Krokodile gjarperinj dhe merimanga te zeza ....asgje me rrezik aaa po vetem kujdes se ka ca akrepe qe dalin tek tuk ne dite me shi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 01:25:34
eeeee..mir pla..une kujtova mos kishte lepurushe, kotele, qenusha..dhe ndonje zog..nga ata..kanarinat e rrezikshem.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-01-2008, 01:31:51
Jo jo ato gjerat e rrezikshme i gjen vetem ne boten tende :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 09-01-2008, 01:48:40
sa mil...gjithmon me kane pelqyer panterat...sa te buta jane..me pelqen te ju perkedhel kurrizin dhe brinjet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 12-01-2008, 05:24:07
do ti ipja nje dreke te madhe ne jug me qengj e me miresi.edhe nje cupe nga keto te forumit per qejf njehere.edhe pastaj ne vendin e derrit ta vriste ajo me dashuri. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 12-01-2008, 16:14:47
E di shumë mirë bujarine e jugyt..ore Labik :)...po cilën pjesë te shelekut do me nxjerresh përpara...koken apo bishtin.....
sa për çupen e forumit..a mund ta zgjedhi vete? :D

Ty labiko do të te lija vetëm ne një maje mali...andej nga korabi me një cuc dardane 2 metroshe...dhe o burra..deri në fund :D

Përshëndetje Laberia :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 12-01-2008, 16:31:37
dashke dhe te zgjedhesh ti ...pff jo nuk ka te zgjedhesh do besh si do besh se une te rash per hise tani :D

Une kete siper do ta kisha zhytur deri ne fund ne nje fuci te mbushur me glasa pulash ....pale do ti vija dhe kapakun pastaj ....:D Qe mos te kishte burre none qe ta merrte persiper ta varrosnin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 12-01-2008, 16:35:28
Per kete siper ka vetem nje menyre......me te puthura..nga ato qe te marrin frymen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 13-01-2008, 15:00:49
Ketij do t'i fusja ne pantallona kepucet e preferuara se Lises dhe do t'i lidhja duart nga mbrapa me litar; njerin skaj te litarit do ta fiksoja maje shpates se Skenderbeut dhe tjetrin do ta leshoja poshte qe ta kapte Lisa.
/me merr kokoshka dhe nje pale dylbi dhe sheh shfaqjen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 13-01-2008, 20:34:34
ceke po ore vella ti zgjidhe.
aman rrofsh se vdes per keto cupat e gegerise i kam dobesi.lol
kete njeshin ketu do ta lija me lisen per nje dite vallahi e vriste ajo.lol
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-01-2008, 18:28:22
Do e  hidhja nga Helikopteri. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-01-2008, 19:44:33
do ja lidhja zorret e veta ne qafe,e do ja shtrengoja fort hmmmmm:  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-01-2008, 20:24:56
Do e varja nga topet...LOL...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kinge ne 14-01-2008, 23:02:34
Me ate parudhen qe do maj ne dor kur te me presi tek avioni  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-01-2008, 23:14:13
Do e gjuaja nga avioni. :D(se u bene qe 3 vjet tu e prit ne aeroport  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kinge ne 14-01-2008, 23:21:42
sekret...gjeta nje menyr tjeter  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-01-2008, 23:23:10
Pa he  trego ketu ne shesh. :D


Une do e vrisja dal ngadale kete. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kinge ne 14-01-2008, 23:32:54
do vrisja me buk ne goj :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-01-2008, 23:43:09
Do e vrisja me shpulla. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-01-2008, 00:13:33
Me te gjitha mjetet e mundshme nuk i kisha kursy fare :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 15-01-2008, 10:57:22
ketij nje kallup fishekzjarri ne prapanice dhe me te mira shoku.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 15-01-2008, 14:48:46
Mishelin kam mbyt njher,,por kesaj radhe do ai kisha prere kaqurrelet e bukura te bardha.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-01-2008, 23:11:31
po ta prekte me dore mishelin,kete do e varja ne litar hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 15-01-2008, 23:14:31
nuk do guxonte ai wili. kete se vras se kam hall se me del lugat naten.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 16-01-2008, 00:14:14
Kesaj do ja mbushja mendjen ta vriste vet veten. :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 16-01-2008, 00:53:51
Do ta hedhja ne bunar :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 16-01-2008, 06:32:29
me helem ne nje gote uiski  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 16-01-2008, 07:59:08
me nje goditje te rufeshme pas kokes dhe...hajt se folim LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-01-2008, 22:00:25
nuk do e mbysja po do e torturoja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 18-01-2008, 05:39:00
dume dume dum papa me nje sacme derri se me nxen foto e saliut. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2008, 19:42:24
Do e vrisja me kobure. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2008, 19:54:50
ketij do i kisha dhene dhe nja 70 vite jete.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 24-01-2008, 19:56:36
Moooooooooooooo...M os me nem. :D..Sdua te behem plak i keq. :D(si Xha Milo  :D)..Kot nuk thojne vdis heret qe te kesh kufomen e bukur. :D
Kete as vet se di se si ta vras,por do e bej. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-01-2008, 20:10:26
do i kepusja koken e do luaja top me te :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-01-2008, 00:48:52
hellin ketij nga poshte lart
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-01-2008, 22:42:47
sa mire e paske menduar si radhe veprimi moj mishel ;)(pse jo nga siper??) hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-01-2008, 17:10:33
qe ti ndiesh lezetin pastaj dhimbjen
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-01-2008, 00:16:23
mire e ke menduar,po kam frike se do fillosh edhe ti tja ndjesh lezetin dhe do harrosh te me mbysesh pastaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-01-2008, 09:50:11
ky me nje dru pas qafe boll e ka
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2008, 22:22:47
Kte do e hidhja ne mes te oqeanit. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-01-2008, 22:28:24
ket do e fusja te burgu 302 i grave por vetem ne qeli me gra te denuara per vrasje, kanosje, perdhunime burrash
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2008, 22:30:59
hahahha...Amin amin prej gojes tende ne vesh te Zotit. :D


Ket do e hidhja nga aeroplani dhe me parashute te shpuar. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-01-2008, 22:43:50
kete do ja lija ne dore nai nimfomaneje e te thoshte amin pastaj
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2008, 22:51:41
Amin amin... :D


Kete  do  e vrisja vet me duart e mia dal ngadale. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-01-2008, 22:57:06
ket do e coja te burgu i burrave te mblidhte sapunat sa here ti binin nga duret te burgosve ups sa e dhimshe hahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2008, 23:03:15
uuuuu..Tu thafte goja.LOL


Kte e do e hidhja ne ndonje PUB te kamionxhive. :D(si ata qe jan ne filma amerikane  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-01-2008, 23:06:50
Tashi mos pret te them une amin amin hahahahahaha. kete ne furrik te pulave te bente grusht me kaposhin e tufes
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 31-01-2008, 23:10:18
Moj une doja  qe ata te te vrisnin. :DDo ja mbusshja mendt qe ta vret veten vet kjo. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-01-2008, 23:21:37
ketij do i kepusja frenat dhe do e leshoja neper llogara! ehi
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 31-01-2008, 23:48:49
Tja hiqja breket kesaj e tja jepja Leftos, dhe Leftoja mos bente gje. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 01-02-2008, 00:08:25
xha milo do vrisje mua a lefton? kete do e fusja deri ne fyt ne reren e plazhit  e mos ngelte qen e mace pa e pshurr
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 01-02-2008, 11:46:34
Kete do ta ve perpara gomarit te xhajes :d
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 01-02-2008, 11:57:02
u syrgjo sec me zgjove ca ndjesira makabre LOL LOL. kete do e lija ne maje te everestit dhe pa elektrifikim, pa buke, pa uje, pa tilifon dhe pa nrune!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 12:47:49
do e lija lakuriq ne mes te Polit te Veriut. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 01-02-2008, 13:02:46
kete do lija ne dore capit per te lare ca hesape
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 13:05:13
Cdo gje e prisja prej teje por jo kete. :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 13:11:43
Hajde se mban ti maban LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 13:13:14
kete do ta fusja ne ndonje kafaz me ndonje ulkonje ta zbuste pak. :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 01-02-2008, 13:14:08
Kete siper do ta fusja ne te arushes :d
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 13:24:35
Kete siper do ta vija te kendonte HI-POP :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 13:26:35
Kete tek alkimisti. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest11984 ne 01-02-2008, 13:28:23
me varje  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 13:29:10
me nje hu. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest11984 ne 01-02-2008, 13:30:37
me nje puthje  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 13:31:15
ik bej testin e shtatezanise njehere. LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 14:05:35
Tia fusja koken ne sherbetin e bakllavase :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: labiku ne 01-02-2008, 15:59:38
di leashoja nja pesa gjashte qene
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 01-02-2008, 16:57:00
Do ta lija ne mes te derrave te eksituar por lakuriq
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-02-2008, 17:02:11
do i leshoja ndonje femer ti priste bishtin. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 01-02-2008, 17:23:24
Këtë do ta ve përpara gomarit te xhajes :d

Upupupp zer gryken, se po i doli Mishelinkes gomari im, jallah ta perballoje ajo, dhe do me arrestojne sipas Nenit 0900 me motivin "Vrasje me paramendim duke i bllokuar pusin nga kenaqesia"

Rri derman
Qo shtu.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2008, 17:29:26
Xha Milon do ta kisha hedh n'kotec pulave (lakuriq) qe ta coptonte gjeli  :P


P.S Milo, ruhu nga vezet, se mos del nai zog LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 01-02-2008, 17:35:08
Kete lart, do e merja, do e zhvishja lakuriq, e do i thoja plakes time, Ojj plake, nji kjo eshte nji ajo fshatarka qe do me me nda ka ty, hajde tani plake e fillo mile si lope :D. Pastaj te ujdis plaka ime.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 01-02-2008, 17:50:04
eeewwwww LOL LOL s'ka shanc plaka jote t'me preki me dore mu


Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 01-02-2008, 18:05:52
eeewwwww LOL LOL s'ka shanc plaka jote t'me preki me dorë mu

E mo mire, po ska shanc plaka, kam une :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 01-02-2008, 18:26:38
nuk do e vrisja se keshtu ashtu e ka kohen me vdek vet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 01-02-2008, 18:31:16
nuk e vras ket jo ... vajz e mire asht nuk a vajz e keqe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 01-02-2008, 18:38:55
hahh :Dune kete te me sipermin do e vrisja me revole  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2008, 18:40:45
Po ta kisha ne dore sdi ca do i kisha bre se pari kesaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 01-02-2008, 18:41:46
 :Dm

me nje inekciom
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2008, 18:42:24
Me puthjee :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: çika e maleve ne 01-02-2008, 18:43:45
ashtë sdo me dilte shpirti  :D
do e hidhja nga kati i 5 i një ndertese :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-02-2008, 18:44:53
Hahah do ta puthja deri sa ti dilte shpirti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2008, 20:16:58
De  e rrjepja komplet. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-02-2008, 18:33:49
Do ta beja ushqim per peshkaqene :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 02-02-2008, 20:04:13
Do e denoja ne Lesbosin antik, brenda disa minutave do ishkrihej palca kurrizore :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2008, 20:08:10
Do e denoja ne Lesbosin antik, brenda disa minutave do ishkrihej palca kurrizore :D :D

dukesh ti qe je tip Hitleri.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 02-02-2008, 20:12:57
jam tu i be nder moj goc, edhe pse do vdesi :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2008, 20:14:58
jam tu i be nder moj goc, edhe pse do vdesi :D :D

prape diktator mbetesh.. :D

kete siper do e detyroja te vriste vetenn...( and u know why :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 02-02-2008, 20:17:57
Ben mire te jesh nga rraca arjane se do te detyroja te beheshe me "Begati" te ndonje ushtari :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2008, 20:24:15
Ben mirë të jesh nga rraca arjane se do të detyroja te beheshe me "Begati" te ndonjë ushtari :D :D

puro arjane...me shumë se aq...

te kujtohet "Lista e Shindlerit" ??? 
përgjigjen   se si do të te vrisja mendoje pasi te kujtosh filmin.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Bekimi ne 03-02-2008, 03:14:55
grushtsyve)) grushtsyve)) grushtsyve))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-02-2008, 11:24:52
do ja lija e dore 5 femrave te zgjidhnin vdekjen e ketij malukati. :P :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 14:01:35
Kete me thik :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2008, 14:04:18
Nje LLOKUME dinamiti ne goje edhe U BE. LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 14:05:10
Kete do e vrisja me revole :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2008, 14:08:06
Tani qe po e mendoj po nderroj mendje... :D Do i fus 2 LLOKUME me Dinamit ne Goje qe mos mendoje me te me vrase.  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 14:24:13
Kete do e vrisja alla shqiptarce :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 14:25:24
Kete me kallash :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 14:28:02
Kete me puthje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 14:28:40
Kete me shpulla :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 14:32:43
Prap me puthje


Ti nje shpull une nje puthje ty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 14:33:26
Tani me boksa :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 14:36:47
A kishe mundur te me vrasesh ee :D


Une kurr nuk kisha mundur pervete
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 14:38:08
Po mer pse jo :D


Tani me shkelma :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 14:39:00
Une joo nuk e vras ket se me duhet me vone :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 15:14:05
Kete me helem ne kaffe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-02-2008, 15:22:01
Kesaj i kisha jep ilaq qe te me doje me shume :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 15:23:36
Hahahhahahhahah kete do e fali tani.. nuk do e mbys..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2008, 15:43:17
me bishtin e luges. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 21-02-2008, 16:09:16
me kocifos do e helmoja :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-02-2008, 16:30:00
do e zhysja ne nje kade me alkool. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 21-02-2008, 17:27:34
Do e hidhja pa parashute nga aeroplani. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 18:24:36
Do ja prisja koken me sopat keti :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 21-02-2008, 18:57:30
do e digjja ne ndonje zjarr te madh :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 22-02-2008, 13:13:08
Do e leshoja te kopshti zoologjik ti bente shoqeri ujkut dhe cakallit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 13:13:47
Do e coja ne Xhungel LOL LOL ta hante Tarzani LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 22-02-2008, 13:19:07
pse mi xheni jam une? kete do ja lija tipit ne dore se vete skam zemer. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 13:23:51
Rrofsh....po mos me co neper ato vende se te ha gjarpri andej LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2008, 13:32:34
Do i fusja nje hu tejpertej dhe do e piqja ne prush duke e rrotulluar. LOL LOL LOL

 P.S  Mishel Ok si menyre ?
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 13:36:08
Ku do e fusje ?


Sa per info jo per gje ........


ketij asgje sdo i beja..ia kam lene femrave te tjera ta vrasin LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 22-02-2008, 14:01:17
e pse do ja lejshe femrave te tjera? nuk thu shyqyr qe te doli ne shteg!  mshtillja tashti. Tipi me origjinal se kshu ngja si kanibal. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 22-02-2008, 15:18:19
do e hidhja nga helikopteri :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2008, 15:19:51
Do ti bija me lepitke kokes. LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 22-02-2008, 15:26:02
do ia perdridhja qafen si te zogut :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 17:07:01
Si vras zockat une :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2008, 17:08:13
ne gijotine kete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 17:10:32
E kisha hudh ne bunar :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2008, 20:07:10
Do e mbyllja me Willin ne nje dhome. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 22-02-2008, 20:08:13
Do e mbyllja me Willin ne një dhome. :D

Hahahhaaha cfare mbytje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 22-02-2008, 20:09:36
me nje puthje helmuese LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 20:10:34
Me nje puthje te thjesht :D jo helmusee
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2008, 20:16:31
Do e mbyllja me babunet. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 20:18:56
Me helm te minjeve :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2008, 20:21:46
Do e mbyllja ne kazan te turshive. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 22-02-2008, 20:22:49
do e beja te vriste veten LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 20:23:35
Me ledhatime :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2008, 20:24:49
Do e lija te pi helm. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 20:27:21
Do ta lidhja per traktori dhe do ta ngrihja zvarr per toke :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2008, 20:27:53
De e beje ushqim per peshqit. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 20:31:12
Do e hedhja krokodileve :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2008, 20:31:56
De e beja Whiskas. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 22-02-2008, 22:50:13
do e mbysja me leter higjenike LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 12:44:38
do e shpija ne rrip te garzes te pushonte konfliktet atje.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-02-2008, 13:58:27
Ia kisha futu koken ne shole :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 15:21:30
ca o kjo shole more? kete ja kisha lene ne dore leftos e dinte ai ca i bente.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-02-2008, 16:01:08
Hahhaa :D Kesaj si i thoni juu :D


(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fgallery.hd.org%2F_tn%2Fstd%2Ftoilets%2F_more2006%2F_more05%2Faircraft-WC-on-A320-Airbus-mono-1-DHD.jpg&hash=0b425f85d5ec17969c734b2034fd3ec05a5bfea4)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-02-2008, 18:51:56
hahha...Mishelke nje je. :-*

Charlien do e hidhja ne humnere. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-02-2008, 20:38:40
edhe ty mbas atij hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 25-02-2008, 21:09:35
do e kisha betonu ne kemzen e ndonje ure e te lindte legjenda "ARGJIROGREN" :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-02-2008, 22:33:04
hahahaha cta vras kete. me beri per te qeshur.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 26-02-2008, 09:14:24
kesaj boll ti vesh nji BAN, dhe e vra krejt LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 26-02-2008, 09:40:19
varet nga lloji i BAN-it ne fakt! kete do e vrisja pa mu dridh dora e qerpiku, si kafshe te eger dmth.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2008, 17:33:16
Do e beja darke per vete. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-02-2008, 22:59:08
si zog pule :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2008, 23:13:38
E kisha detyru te kercen nga kati i 20 :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2008, 00:16:11
Do e detyroja te bej shoqeri atij siper,ashtu ashtu iu shkon muhabeti. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 29-02-2008, 01:28:07
Kete do e vrisja me kallash LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2008, 19:11:43
Kte do e varja nga kembet te Ura e Shenjte. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 19-03-2008, 18:34:43
kete do e lidhja pas kembes se krevatit te Joss Stone dhe do e lija aty derisa te vdiste :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-03-2008, 19:23:54
Amin amin... :D(vdekje e embel i thuhet asaj  :D)Kte   du e gjuaja ne Bungy Jumping.(ama pa e lidh fare  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-03-2008, 00:34:22
Nje plumb ne goje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 20-03-2008, 14:32:35
ketij nje plumb ne b...ne balle ore ku tjeter!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 20-03-2008, 14:32:46
ketij nje plumb ne b...ne balle ore ku tjeter!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-03-2008, 23:12:22
hahaha..e madhe je. ;)..Ket siper do e ndihmoja qe ta vrisnim ate me siper. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 20-03-2008, 23:53:08
nuk e vras jo se mezi e kemi.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Konjaku ne 21-03-2008, 02:54:47
do ta lidhja dhe do ti lija ti derdheshin pika uji nga 3 metra lartesi per 5 dite....  :D :D :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 11:52:24
Ky eshte minoren se vras dot , me kap ligji :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Konjaku ne 21-03-2008, 12:04:45
Ky është minoren se vras dot , me kap ligji :D
Po ku te vajti mendja mo Michel te me shohesh vjetet  :)
Po mir mos me vrit se te vras un se mua me kap ligji bile ne burg minorentesh. Un jam akoma gjalle
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 12:26:12
Eshte taktike ajo mor djale. kete do e fusja ne nje kafaz me ujkun dhe cakallin !
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SmiLey ne 21-03-2008, 13:12:38
me nje kove me gure :P... pelltuqqqq e cof ne vend LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-03-2008, 13:43:27
Kete me zemra e kisha vra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 15:00:24
kete e kisha cu ne humnere dhe me nje te prekme te gishtit do e coja ne fund te saj
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-03-2008, 15:25:36
Kesaj ia kisha thy koken per muri :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 21-03-2008, 16:23:51
këtë e kisha hedh nga ura e brooklynit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2008, 12:06:10
kesaj do i thyja duar pastaj kembet dhe pastaj do e hidhja e ndonje grope plot me merimaga. LOL  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 22-03-2008, 14:44:06
avash o tipi se e paske kap me vrull te madh! kete do e vrisja me nje predhe nga ato te gerdecit!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-03-2008, 18:15:51
E kisha hedh ne uje te nxehte :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2008, 18:27:31
Do ja mbushja pelenat me dinamit. :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-03-2008, 01:00:49
hahahaha po ku vritet ky aman hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 23-03-2008, 01:03:43
nuk  do e vrisja fare eheh
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-03-2008, 02:15:08
as une kete!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 23-03-2008, 11:21:34
sdo ta vrisja kuurrr
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-03-2008, 12:14:40
vriten bebusha si kjo...jooo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 23-03-2008, 12:17:37
gjynaf  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 23-03-2008, 13:44:12
do e mbysja me jastek :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2008, 18:02:46
Do e lija pa fryme. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 23-03-2008, 21:09:38
Me pushke te derrave :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 01:23:53
me vare kokes
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SmiLey ne 24-03-2008, 11:40:11
Këtë me zemra e kisha vra :D

a thu ri :P
ec pra Charlie, luj venit se kane ardh kohe te veshtira lutesi))... vec dru me ca koken te japin robt tani LOL

une te kisha vra vec me karafila hihihihi))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 12:07:59
epo kronike e zeze o kjo. kete e kisha vra eee e kisha lidh per kembesh dhe e kisha hudh ne pus pa uje
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-03-2008, 12:14:14
Me nje K O Q E plumbi ne balle e vate kjo pune. LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 24-03-2008, 12:19:32
i harxho tjetri koqet e plumave pa kriter pfff. kete ja kisha leshu ne dore nai nimfome dhe te shihnim sa do e donte me jeten.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2008, 17:30:15
Kte do e beja darke per vete. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-03-2008, 00:10:46
kurse une per zemer( vakt e )
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 25-03-2008, 12:29:39
do ta vlisja me pucje dhe pelqafime...e kam xhan
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-03-2008, 12:45:17
Do i dhuroja dy kokrra fotoksine dhe  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2008, 14:38:42
a thu ri
ec pra Charlie, luj venit se kanë ardh kohe te vështira lutesi))... veç dru me ca koken te japin robt tani LOL

unë te kisha vra veç me karafila hihihihi))


Hahah e praa une nuk e vraj cdo kend me zemra... ti je rast special prandaj :D

Une ty nuk do te kisha zemer me te te vras :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-03-2008, 15:00:51
hajt se  kam une zemer me te vra! ti varsha i gur ne qafe dhe ta leshoja andej nga mali me gropa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 25-03-2008, 15:26:51
Me duart e saja... :D :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 25-03-2008, 19:07:39
me shpaten e SKENDERBEUT...haaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2008, 19:34:39
Me puthje ja kisha zene frymen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-03-2008, 20:06:31
do i fusja nje hekur me maje dhe te skuqur ne flake hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 25-03-2008, 20:08:00
Do ta hidhja ne nje grope plot me gjarperinj. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-03-2008, 20:09:10
Do ta hidhja ne një grope plot me gjarperinj. :D
..tek ajo gropa te ishe ti patjeter hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2008, 20:09:47
Do ta hedhja ne uje te ftofte akull :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 25-03-2008, 20:12:48
Jo jo une nuk do isha  :D Asaj gropes do i shtoja dhe ca akrepa  :syzja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2008, 20:16:47
Kete do ta vrisja ne menyre romantike :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 26-03-2008, 00:58:13
Kete me smoki do e vrisja haahhaha :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-03-2008, 00:59:18
Hahaha edhe une ty ne ate menyre do te vrisja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: hurma ne 26-03-2008, 01:00:35
iiiiiiiiiiiiiiii c'eshte kjo teme koti???
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 01:00:44
Po me aq vritet ai,se smoki eshte vet. :D


Kte sdo e vrisja e ka vra Zoti  me kohe. :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-03-2008, 01:02:12
Smerr vesh ti o kopuk se ne dy smoki i theme tjeter gjeje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 26-03-2008, 01:05:22
do i sulja balozin
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 01:06:01
hahhhahhaha..do i ndihmoja. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-03-2008, 01:07:56
Edhe Gjergj Elez Alin nese doni merreni :D se nuk ju ndihmon gjee :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2008, 01:11:21
hahha..Ketij do i ndihmoja me keshilla ,se gati eshte qe ta vret veten. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-03-2008, 01:12:47
Hahah jo eshte krejtsisht e kunderta ti je ne ate procedure e siper per me var veten :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 26-03-2008, 11:47:25
ketij ti hiqja karrigen se cau derrasat. ala gjalle mer dreq
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 27-03-2008, 19:45:15
meeeeeeeeeeeeeeee.. ......asgje
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-03-2008, 19:54:18
Me kiss-a :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-03-2008, 22:45:51
Do ja mbushja pelenat me benzine,edhe flaken  ja kisha fut. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 00:03:42
me buke ne goje
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-03-2008, 00:33:22
do e hidhja nga kali i skenderbeut. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 00:39:02
po une nga 2 shkalle rreshkita e theva doren , imagjinon nga kali uhhh e tera ne allci. kete do ta lija nje nate me ate luren dhe te bente ato stilet amazona ajo LOL LOL. Lesht per triko e ku di une hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-03-2008, 11:01:24
Këtë do ta lija e Buzeqeshjen dhe Luren qe ti mesonin stilet e tyre dhe me pas ta vrisnin sepse do ndienin konkurrence. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 11:36:54
hahahaha kete do e nisja per rekrut ne lufte.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-03-2008, 16:03:36
me bar miu :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 16:11:56
me overdoze
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-03-2008, 16:12:37
me pistolete me uj
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 16:13:13
me amonjak
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-03-2008, 16:21:54
duke e mbytur me jastek :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 28-03-2008, 16:24:57
Duke i futur nje gjarper nga goja deri ne stomak
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 16:27:54
brenda llojit sbej vrasje une hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 28-03-2008, 16:28:53
Dukei dhënë puthjen e vdekjes pastaj e vras pa pishmanllik ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-03-2008, 16:34:18
pas puthjes do doje te me jepje me shume qe keshtu te deshton plani. hahaha kete do ta lidhja te kryqzimi i vasil shantos dhe ti benin makinat hesapet me te
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 30-03-2008, 22:27:16

  brenda llojit sbej vrasje unë ...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 23:37:27
Me pracka do e vrisja. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 30-03-2008, 23:45:21
Kta me shigjet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2008, 23:51:30
Ktij do la lidhja i guri te madh ne kembe dhe do e hidhja ne mes te detit. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 31-03-2008, 00:02:09
do ta leshoja nga avioni jo me parashute,por me cader
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2008, 23:52:39
Une kte me kobure. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 08-04-2008, 00:00:17
kte do ta mbysja me i pike cice
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2008, 00:44:37
Kete me dru :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 08-04-2008, 10:02:26
kete me gura te varur qafes
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 08-04-2008, 11:02:37
sdo e vrisja KUUUUUURR
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 08-04-2008, 11:28:37
as une kete
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 08-04-2008, 12:49:00
Me revole te ujit :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 08-04-2008, 14:09:04
aksident me makinen e m..it
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 08-04-2008, 17:23:01
Se vras dot kete lart se esht e mir sma ben zemra
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 09-04-2008, 09:30:47
hahaha as une spo te vras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 09-04-2008, 11:54:26

   Ju dua te gjitheve, prandaj si mund t`ju vras.Tema shlyhet
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2008, 01:33:56
E shlyej une,Bossi dora vet. :D
Kte do e lija qe te kap peshkun  me dhembe nga goja e peshkaqenit. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: hurma ne 10-04-2008, 01:50:56
hajde fantazi hajde!

Ca s'lexon te kjo teme. Shume te eger jeni njerez...

Jo, jo une asnje nuk do vrisja   :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 10-04-2008, 01:52:33
Eshte natyra e njeriut moj. ;)(paraardhesit tane kan qene te tille  :D)

Kte do e lija ne fund. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 10-04-2008, 10:59:09
me pistolet me gogla.....hihihi
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 10-04-2008, 11:02:14
Sme ben zemra ta vras jo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 10-04-2008, 11:50:31
as mua kete :perqafim :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-04-2008, 12:53:01
Ne menyre romatike :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 11-04-2008, 00:17:55
De e bëja Whiskas. :D(ushqim për mace  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 11-04-2008, 11:07:49
eeeeeeeeeeeeeee.... ......prit te mendohem........... ... eeeeeeeeeeee....... .......SDO TA VRISJA..........
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 11-04-2008, 11:14:44
per ta vrare jo, por nje shuplake te vogel, po, per ti thene: shko tek mesimet e leri forumet...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 11-04-2008, 11:44:56
hahahaha predikuesi .
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 11-04-2008, 11:53:33
edhe kete, po e fal per sot :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 11-04-2008, 12:03:08
ke bere gabim fatal. kete do e varja te kali skenderbeut hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chekevara ne 11-04-2008, 12:27:59
hahaha...kurse kete do e varja ke ato te kalit te Skenderbeut.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 12-04-2008, 00:28:38
jane jashte skadence ato shoku gahahaha. kete e hidhja nga maja me e larte e dajtit me koke poshte
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2008, 16:18:56
me injeksion  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 16-04-2008, 18:18:38
 hmmmmm:
do dergoja nje femer sexy per ta joshur.
ajo do ta puthte aq shume sa t'i merrej fryma.
steriotipi  rahmet paste....  LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2008, 19:35:35
Do ja lija makinen pa frena dhe do beja gara me te. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 16-04-2008, 19:37:32
 hmmmmm:
do i prishja rripin e sigurimit dhe do e nxirrja jashe piste.  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 16-04-2008, 19:38:36
Do e beja qe te bjer fyllit e deri ti del kobra nga kavanozi. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 16-04-2008, 19:43:37
 hmmmmm:
do nxirrja cobren nga kavanozi dhe do ja sulja lefterit...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-04-2008, 13:20:15
do ja perdredhja vetem pakezzzz qafen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 18-04-2008, 16:48:09
do i nxirrja 1 sy, do i prisja 1 gisht
dhe do ja fusja gishtin ne sy.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 18-04-2008, 21:03:30
Me pisqolle
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 18-04-2008, 21:09:48
E di kjo mire se si ja bej une. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 18-04-2008, 21:15:52
Jo se di :D

Lefton do e vrisja kështu, do e lija ta pickonin nja 10 zocka. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-04-2008, 21:45:16
NE KARRIGE ELEKTRIKE KETE. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 19-04-2008, 11:54:04
sdo ta vrisja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2008, 12:46:27
Do i hyja me hu. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 19:16:44
Do e mbyllja me Grens-in 24 ore ne  Big Brother. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 19-04-2008, 20:54:12
do i dergoja 1 berber fillestar ta rruaj.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 21:02:23
Do e dergoja ne ferr. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 19-04-2008, 21:03:00
do e merja me vete   :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 21:03:59
Do ja lidhja ne gur te madh ne kembe dhe ne mes te detit. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2008, 21:05:27
do e dergoja ne ndonje pyll te pazbuluar akoma ne Australi :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 21:06:33
hahah...Kte do e lija ne mes te atij pyllit qe ta zbuloj edhe ate bashke me pyllin. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 19-04-2008, 21:22:54
harrova...do ja lidhja dhe syte perpara se te dergoja ne ate pyllin :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 20-04-2008, 10:29:13
normale....qe SDO  e vrisja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2008, 15:30:41
Kte do e prisja te ritet mmire e mire pastaj do e vrisja. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 20-04-2008, 15:46:53
as une sdo te vrisja TY...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: hurma ne 20-04-2008, 15:49:23
vrite mi, nuk e shef c'thote? Do presi te rritesh e pastaj do te vrase. Vrite para se te vrase  :D

Ti nuk vritesh  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 20-04-2008, 18:45:50
do e mbysja me recipetat e saj.  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2008, 21:37:12
Do ja mbushja veshet me vaj te zier. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 20-04-2008, 21:42:05
Do ja mbushja veshet me vaj te zier. :D

U r cruel :D :@

..saaa do desha te mbyllej kjo temee ^o)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2008, 21:51:14
I have idea for eveything. ;) :D

Po deshe t'a mbylli te kushton shtrenjte. :D

Kte doe vrisja duke e lene kete teme te hapur. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2008, 14:41:20
do e shpia ne nje ishull vetem me femra dhe do e lija tia merrnin ato shpirtin. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-04-2008, 15:03:38
Kete do e hedhja ne nje grop me plot shiringa :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 21-04-2008, 15:28:19
ketij do ta lidhja nga kembet dhe do e hidhja ne ne nje pus te thelle  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 21-04-2008, 21:17:27
kete do e dergoja ne hene pa kostum astronauti.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 23-04-2008, 00:28:51
Kte do e dergoja per Joga  ne Polin e Veriut. :D(te arushat e bardha  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 08:12:23
do ja zhysja koken ne wc-te te avni rustemi.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 23-04-2008, 11:48:50
sdo ta vrisja kkkkkkkuuuuuuuuuurr rrr
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 14:17:20
Me too,me too
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2008, 16:48:46
do e shtyja nga shkallet. LOL LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 18:53:17
do e shtypja me makine. :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 19:28:44
do e perplasja per muri
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:32:24
do e kapja, do e terhiqja zvarre, do e coja....

lere fare.  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 19:44:26
kujdes se me vrave. hahaha. kete do e hidhja nga maje e llogaras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-04-2008, 19:45:19
mooos ti shkoje mendja kujt :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:46:49
me sniper nga 15 kateshi
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 19:46:59
kete ja le ne dore nai komshije te re, e ndreq ajo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-04-2008, 19:48:36
e ruajte ZOTI,kete siper :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 19:49:15
ketij do i blija 1 motorr :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 19:57:37
do e leshoja pa frena ne qafe krrabe. varet ku do e mbante frymen
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2008, 20:41:19
fiksimin ta hedh nga shkallet e kam akoma. LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 23-04-2008, 20:51:53
Qafen, me furce dhembesh LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2008, 20:55:30
me bishtin e luges. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 21:09:33
do e leshoja pa frena ne qafe krrabe. varet ku do e mbante frymën
do e zbrisja me ulje marshi.  :P

kete me kacavide
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 23-04-2008, 21:15:18
Me limë! LOL :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 23-04-2008, 21:17:46
do e varja me koke poshte..  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 23-04-2008, 23:01:53
Kte per mjekerr. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 24-04-2008, 00:07:14
ketij siper do ja vija pistoleten  ne balle..dhe do e detyroja te mbyllte kete teme njehere e pergjithmoneee :@ :@ :@
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 24-04-2008, 16:59:11
me shpulla
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 24-04-2008, 17:01:06
do e mbysja me puthje...  :puth
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-04-2008, 12:05:15
do e grija me grirse mishi vende vende hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-04-2008, 13:33:59
Do fusja ne nje grope e do mbuloja me rere :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-04-2008, 14:02:17
Do e hidhja ne nje grope me milingona te KUQE. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-04-2008, 16:11:07
Citim nga: Ujku  i  Epirit ne 25-04-2008, 13:33:59
Do fusja ne një grope e do mbuloja me rere :P
ajo rera c'lloj rere do ishte? tipit do ti nxirrja  syte kallup! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 25-04-2008, 16:28:19
Ate dhe pak e ke ti LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-04-2008, 16:41:25
kete sjam tu e vra se ca i shapllamosur eshte nga natyra! hahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Berni ne 25-04-2008, 16:43:27
Do e hidhja te Ura Shkumbinit ne Elbasan, qe te binte ne lume dhe te notonte me peshqit :D Te kapshin peshkataret peshkaqene ne vend te peshqeve hahaha LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-04-2008, 16:48:33
kte do ta hudhja ne mes te paqsorit qe ta enderronte shkumbimin!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 25-04-2008, 18:17:48
Do i kisha fut nje gjarper nga goja :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-04-2008, 18:29:15
koken si te zogut do ja perdridhja hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 25-04-2008, 20:10:09
kete se vras se e kam engjellin mbrojtes hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-04-2008, 21:07:00
Do e mbyllja me Grens-in ne nje dhome. :D(vdekje me te keqe se paramendoj dot  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 25-04-2008, 21:08:52
do i mesoja shiringen  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-04-2008, 20:29:18
koken. :D.tak fap :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-04-2008, 21:26:19
Do e mbyllja me Fatos Nanon ne nje dhome. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-04-2008, 23:48:02
kurse kete do ta mbyllja me nje femer seksi por me aids. hajde vdekje hajde
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-04-2008, 14:06:06
do e hidhja ne nje grope me ujqer...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-04-2008, 14:15:14
vallaj dhe vetem i ujk kishte kry pune! nejse, kete do e lidhja ne gardh dhe pasi ta rrihja me thupra le ta shqyenin hutat!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 28-04-2008, 21:28:13
do i beja dhurate 1 kuti ku ne te cilen do fusja akrepa te zinj.  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-04-2008, 20:56:07
provoje po deshe por koken do ta kepusja hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 29-04-2008, 22:21:23
kete do e prezantoja me drakulen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 30-04-2008, 11:26:41
kete do tia hidhja ca bar miu ne gjelle
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 30-04-2008, 19:44:15
kurse une do nderroja pjaten time me ate te kesaj siper... :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 01-05-2008, 09:58:29
IIIIIIIIII......... cfare vrasje e papame ajo me bar miu ne gjelle........CIKIT O...ta provojme 1 here ty nqs eshte e mir ajo gjella me bar miu ose jo.........hihhih.. ...pastaj me trego qe ta provojme dhe ne.........ups se harova PERVEC meje dhe ca te tjereve..........hi hiihih LOL LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 01-05-2008, 20:23:31
kesaj do i jepja per te ngrene me garuzhde...  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-05-2008, 21:05:28
me garuzhde kokes :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 00:45:26
Kte do e beja ushqim per mace. :D

Hajde Dremakeeeeeeeeeeeee eee  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 02-05-2008, 01:01:01
ketij i kisha fut nje grusht me krimba ne goje!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 01:02:26
hahhaha...Kete  do e lija ne mes te Sahares. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2008, 01:04:28
kete siper do e haja te gjalle :@ :@
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2008, 01:08:31
hahahhha...Do ish helmuar kjo nese do me hante mua. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-05-2008, 01:12:34
Do ta kisha djegur ne furr :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 02-05-2008, 17:25:32
nuk dua te lodhem me kete...
kam te tjere per te vrare... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 03-05-2008, 11:17:12
a me kap ligji me kete mua?
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 03-05-2008, 20:06:17
a me kap ligji me këtë mua?


ehe ta kap...

do e martoja me 1 kanibal   :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 03-05-2008, 20:10:15
nuk dua te lodhem me këtë...
kam te tjerë për te vrarë... :D

Po ti i lodhun ke qene gjithmon :D


Kete do e lidhja per nje kali dhe do e ngrehja zvarr :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 03-05-2008, 20:11:57
akoma nuk hoqe dorë nga endrat ti?!


s'ka nevoj ta vras se këtij po i afrohet data e skadences.  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 03-05-2008, 20:17:57
Nuk do e vrisja vare se eshte cun i mir ky :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 24-05-2008, 07:25:30
do e hidhja nga anija ne oqean :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 24-05-2008, 11:14:02
do i fusja i shpulle po te vdiste mire po dhe po mos vdiste prape mire
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 24-05-2008, 21:25:34
sdo e vrisja kurre.......kurre se  e kam xhan goxha :)

jo vetem kete,po dhe ca forumista te tjere :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 24-05-2008, 21:26:52
mua do me vrisje?
qe ta di une te te vras apo jo?   :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-05-2008, 05:35:44
ncuq, s'e vras dot se me vret pastaj :D


Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 10:57:44
Une ty po :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 15:33:44
Kete nuk kam zemer ta vras edhe po desha une... :perqafim
Po nqs do kisha zemer qe ta vrisja do ta mbyllja ne nje dhome vec me mua per 10 dite dhe dije qe do ta leshonte shpirti pa u bere dy dite..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 15:43:11
Ku e di ti sa do kisha qendruar gjall une :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 15:58:41
Pse sa thua do te kishe zgjatur ti?
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:00:35
Une mendoj se ndoshta do ti kishe vazhduar ditet e parapara :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:04:11
ok pra si do me vrisnit ju mua? :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:05:01
Si do te kishe patur deshire ti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:06:13
uuuuuuu besoj se e di vete..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:06:43
He pra ma thuaj ke veshi edhe njeher :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:09:02
ja d kisha dashur te me vrisje keshtu ...x...x...x...x... x :D(degjove)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:10:44
Ma thuaj me me ze :D se nuk te degjon njeri ...vetem ne jemi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:14:29
jo d.o k.i.sh.a.d.a.sh.u.r .t.e.j.e.m.i.n.e.n. j.e.v.e.n.d.k.u.n.u .k.d.o.k.i.sh.t.e.a .s.n.j.e.r.i.d.h.e. d.o.d.o.j.a..t.e.m. e..t.h.e.r.j.e....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:15:38
Te te therja me cfare ore :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 25-05-2008, 16:19:41
do e fusja ne nje kanoce coca cola dhe e shtypja nga te gjitha anet LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:20:17
Po ku di une dicka vec...( ;))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:22:17
Kam vegla ...vetem zgjith ti me cilen te ther :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:25:38
Fillon me k dhe mbaron me h gjeje .....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:29:17
Kjo vegel me duket e panjohur LOL


Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:34:52
Po te heq mundimin fillon me k pra.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:39:27
E tani po e kemi :D :D

Nga te ther nga para apo nga mbrapa :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:45:44
Nga ke deshir ti? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:47:19
Nga para :D

Fillojm ?
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:49:03
Po prit sa ti heq keto qe jane ne rruge... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:50:44
Eshte dashur ti heqesh me heret :D ku e gjete tani momentin ti heqesh :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 16:53:17
Iken tani kto.. Uuu sa ftoht qenka... A ke te ftoht ti apo nuk e ndien fare? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 16:55:22
Tani do te ngrohesh me shpejtesi qe do te mbuloj djerset :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:01:11
 hmmmmm: hmmmmm: :S
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:03:57
He ca ke qe mendohesh :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:10:26
Asigje po qesh me kto theniet tua hahahhahahah
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:12:13
Hahah qesh ti qesh :D


Kete do ta vrisja ne menyre romantike
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:15:21
Hahhah edhe une kete..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:16:26
Kete do e vrisja me puthje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:17:23
me perqafime :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:17:50
Une kete me veglat e mija :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:19:32
edhe une me te mijat qe jan goxha.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:20:01
Te mijat jan me te forta :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:21:47
Njera eshte me e forta kurse te tjeat i kam une.. ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:22:45
Epo ate qe kam une bejn sa te gjitha te tujat :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:23:54
dihet kjo.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:24:36
E praa me ate te kisha vra ty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:30:28
po po se ke keq ti.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:30:57
Po ti me cilen vegel do te kishe vra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:34:07
une kam dy bomba qe do te kishin fshire fare ty... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:35:07
Hahhahaa :D ahhh bombat i ke te rrezikshe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:36:10
s'kam gje me te rrezikshme se kto..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:36:44
Vetem kallashnikovi im eshte me i rrezikshem :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:38:19
e kisha fjalen per vete...
 :PUne kam 4 bomba nqs do ta dish..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:39:28
Dhe une kam dy bomba ...plus kallashi im te kap larg :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:41:54
 hmmmmm: hmmmmm: ^o)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:42:56
E praa s'ke ç'të besh :D  Jeta eshte e shkurtet ...shijoje mire :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:44:17
 ;) ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:46:08
Ke mbet pa fjale me duket ...:D

Shprehuu lirshem mos ke dert :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:50:30
Kur shprehem nuk di te ndalem pastaj... me mire po e le... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:51:59
Ate po e kerkoj unee :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 17:54:36
ok e kerkon vete ti? :D
Sa cm e ke ate?  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 17:56:13
Me cm se mati une me meter e mati :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 18:01:29
Aq te gjate eee?
Endrra e c'do femre... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 18:02:31
Tjeter ca don te dijsh me teper :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 18:04:52
Sa  gjate je? perq sybukur))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-05-2008, 19:34:40
perdredhje qafe :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2008, 21:33:54
Perdredhje te k... :P(ke ndonji hall ti?)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-05-2008, 22:44:58
Do te ja kisha kap bombat dhe pastaj do te dorzohej vet kjo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 14:21:03
Do e beja ushqim per peshqi. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 14:50:14
Nuk do ta vrisja kete fare... :D(me thimbset)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-05-2008, 15:01:24
Perdredhje te k... :P(ke ndonji hall ti?)
ke ngatrru k.. me p...  me duket.po ska gje :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:05:20
Edhe ti mos e ngatrro temen ;)


Kete nje plumb ne ball :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:18:42
Une ore Grens e kisha fjalen per perdredhje te krahut po nejse tash...
Edhe ti nuk ke shanse me ma perdredh mua p..
Leje kete pune te ekspertet :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:20:25
Hahahah ...lere ore se i ka ik mendja te shkretit kohe me pare :D


Kete me bomba e kisha vra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:21:43
Une me mitraloz.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:23:14
Kete me puthje :D vrasje e lehete apo jo : D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:23:24
Kte do e beja kamikaz. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:25:09
Kete do ta coja ne Irak :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:25:41
Kte bashke me mua. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:26:36
Nuk ke ate fat ti jo..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:27:28
hahhaha...ate fat? LOL

Kte do ja lija talibaneve. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:30:11
Ketij do ja fusja vete dinamitin :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:30:57
Kete me vegla te mija :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:35:55
Ktij do ja mbushja pampersat me dinamit. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:37:18
Ky flet per veten :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:39:12
Do e vrisja per sport. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:40:51
Do ta digjja si pule :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:42:49
Do e beja ushqim per mace. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:45:14
Ketij thjesht helmim do ti beja.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:46:55
Kte me shpate. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 26-05-2008, 15:48:08
Kesaj me nje trendafil era te te cilit e permban nje helm qe te mban ne nje gjum te perjetshem gjersa ta puth dikush,,e vetem  une e di  ilaqin  eheh :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:48:49
Kete do ta dergoja ne spital te te cmendurve se atje e ka vendin dhe banoret atje do ta mbytshin per qejfi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:49:17
Oqeanin nuk do ta vrisja :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:52:22
Do e beja gjelle. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 26-05-2008, 15:52:47
ahaha Charli,,Ato qfar thua ti  nuk kane redesi,e  sheh,,, :D :D,,edhe ata te cmendines nuk dij te te vrasin :D

As un trendafilin,,por e Charlin e ksiha vendos ne nje shenjester Trendafili te gjuauj me nje snajperk :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:53:56
Kete do ta coja tek nje stripclub sepse aty do gjeje vdekjen.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:55:05
Këtë do ta mbyllja ne një dhome bashk me mua dhe pastaj do të vdiste kjo ngadal :D


p.S. Oqean nuk e kisha me ty ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 15:56:37
Kete vetem me puthje.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 15:57:38
Kete do ta lidhje per krevati dhe pastaj une e di ca do i kisha bere :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 15:58:54
Kte do e mbyllja me Willin ne nje dhome. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 16:00:03
Kete do ta vrisja me gazra.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:01:24
Kete me kastraveca :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 16:02:57
Kte do e beja ta vret veten. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 16:04:44
Me kete nuk do beja duart pa lare...(nuk ia vlen ropkot:)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 16:07:48
hahhaha...Kte do e lija ne nje kafaz me babunet. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:08:53
Ketij do ja fusjta koken ne thes me plot gjarperinje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-05-2008, 16:09:44
Lefto te them te drejten ke vdek per mua... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 16:10:37
Ti je ende e gjalle per mua deri te te vras. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:12:55
Ketij me nje tike do ja nxjerrja syt :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2008, 16:14:00
Kte do e ulja ne hunj. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-05-2008, 16:16:16
Kete do e hedhja ne plehra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 26-05-2008, 20:25:01
do e hidhja ne fabrike riciklimi. mbase dilte nai gjo e hajrit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 26-05-2008, 20:27:33
po ku vritet kjo e... kjo eshte si shpirt.
por do ta ndihmoja te puna e riciklimit :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 00:47:20
Kete te mesipermin e njoh dhe nuk do ta vrisja.. :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:01:52
Kete e kisha vra me metoden time :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:02:34
Edhe une kam metoda... ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:05:06
Cilat jan ato :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:07:55
Ben sikur si din ti? ;)
Ky vritet vetem me xxxxxxxx :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:09:14
Hahaha...as me xxxx nuk ben pune :D


Kete me xxxx-n time e kisha vra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:11:45
Kete do ta kisha lidhur duarsh e kembesh pastaj vjen pjesa qe s'thuhet..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:12:54
Mooooss ajo eshte nje turture e keqe te pakten me le duarte e lira :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:14:39
Ok...
Kete ne akt dashurie do ta vrisja.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:15:57
Ky krim nuk falet :D denohesh pastaj


Kete do ja lidhje duart me pranga per krevati dhe ..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:17:30
dhe pastaj do behet termet......gjynah per komshiun... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:18:05
Kush i qan hallet per komshiun oree :D le te kenaqemi ne dy apo joo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:19:48
po sigurisht..ne fund te fundit te ri jemi...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:20:58
Nuk dim sherre ne :D :D


Kete se kisha vra po e kisha ... :D:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:24:54
Nuk vritet jarani... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:26:14
As kjo nuk vritet se te vret vetetima pastaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:27:27
Si ta vras une kete? :perqafim :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 01:28:51
E di ti si te me vret :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 01:42:23
Nuk vritet ky se eshte gjunah... ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Karatisti ne 27-05-2008, 04:42:19
Me therra te trendafilave :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 07:23:40
kete do ta hidhja nga kali skenderbeut.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 08:51:25
Kete nuk ka nevoj ta vras une sepse do ta vrasin ketu buzet e saj... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 08:54:49
kete po e le dhe pak te levrij pastaj te shoh... hmmmmm
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 08:56:02
Prap nuk do ta vrisja... :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 09:01:27
se di vazhdoj mendohem
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 09:02:17
Mendohu ti mendohu...
Prap jo.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 09:05:52
e gjeta. do ta lidh mbas nje trungu dhe do leshoja cakenjt e forumit ta shqyenin. he si te duket ideja?
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 09:07:35
Nuk i njoh tka qenjt une dhe nuk e di.
Jam e re te vdes moj goce... :D
P.s Po vazhdoj te mendoj sesi ta vras kete..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 09:16:08
hahaha te erdhi radha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 09:18:24
E qe do vije dikur do vije ajo... :D
Kete do mbyllja ne dhome me ate qe i deshiron zemra dhe ai di si ta vrase....(nqs ke njeri te zemres behet fjale)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 09:22:07
mos e di si do me vriste ai. po jam gjynah hahahaha . kete ne dhome me gaz qe te ben te qeshesh,qe te plaste nga te qeshurat
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 09:25:38
Ai Mishel do te vrase me zjarrin dhe pasjonin e pa mase qe ka per ty  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 09:31:02
Te vret zoti po ta vrasesh kete.. :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 27-05-2008, 09:33:42
hahahahaha  :puth
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 09:35:26
E  pra perq
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 09:40:09
kesaj do i shkulja petalet nje nga nje!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 09:42:04
Pse moj ti mua?
Une nuk te vras dot :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2008, 09:45:27
Do ta ulja ne nje karrige elektrike dhe pasojat dihen me pas. :D ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 09:46:54
Kush do jete priza ti?
Kete se vra dhe pak pastaj shohim si te sillet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 09:49:57
si ujku te kecat ne uje te perveluar . pale csupe behet
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 09:51:17
Supe me mish dhe asgje tjeter... ;)
Kjo do marri helmim dashurie...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 10:06:34
ky ishte parashikim apo vrasja? hemm   kete do ngulja si dordolec derisa te vinte korbi charl ta shpetonte haha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 10:08:35
hahhaah funny :(
Kjo do vrase veten.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:28:20
kete ekspertin e midhjes e kam merak vete hahahaha. pa mu dridh dora e vras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:30:13
ke harruar ta fusesh ne thonjeza ate shprehjen "e vras" :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:37:56
epo je gjo e zgjut e kupton. tema nuk eshte te jap vec une mendime grens. boll komentove e replikove.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:39:49
me metodat me te embla ne botë,nuk ka vdekje me perrallore sesa të vdesësh nga embelsia :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 11:45:48
kete me zallen e rripit. po na thuaj si ishte kjo embelsira!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 11:49:35
jane shume lloje,.. :P
..nuk kane vlere kur thuhen por kur behen ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 13:42:28
Këtë do ta fusja ne një dhome me Lefterin :D me një plumb dy zogj i thon kësaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Elgi ne 27-05-2008, 13:43:45
Nuk vras asnjerin..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-05-2008, 14:10:32
kete me thike druri
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:12:21
Forumi nuk do ishte i njejti po te vritej kjo... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-05-2008, 14:14:32
................... ..i vras  ca tjere une  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:15:46
Nuk vras une vetem plagosi... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-05-2008, 14:16:59
Vras se cke me te por vetem ata qe s'kan frike. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:18:38
Jo mua d.m.th :perqafim
As une ty   :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-05-2008, 14:19:50
Ty  te kisha bere qe vet te vrasesh veten. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:21:53
Pak zor do ishte ajo pune... :D
Ky do helmohet... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-05-2008, 14:23:08
Skam ku te helmohem me shume.


Kte do e beja qe jo vetem te vetvritet por edhe komshien ta vret. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:24:24
Kamshien e kam vrare ka dite....
Kurse veten nuk kam arsye ta vras.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-05-2008, 14:25:53
Ia kisha treguar shume arsye per te bere ate qe i them. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:29:16
Trego pra..... :P
Kete do ta mbysi kali.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-05-2008, 14:31:29
Tregoj kur dua te vritesh tash po kam qejf te te shoh te gjalle. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 14:33:01
Ok :perqafim
Nuk ja uroj vdekjen askujt :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 14:41:51
ket siper do e vras me nje trendafil jeshil :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 15:02:52
Ky meriton perdredhje te k :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 15:07:47
te k po pse jo  :D :D perkedhelje  :D :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 15:09:55
Te krahut e kisha fjalen mos e mbaj mendjen aty ti... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 15:13:59
thash mos e kishe per koken do me shkulje floket  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 15:24:45
koka krahu....ka shum k ;)
kete ne menyre romantike do ta vrisja.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 15:29:19
kete siper do e vrisja me perqafim dhe pufje  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 15:48:39
Kete nuk e di... hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 15:53:18
Kete e di une se si :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 15:54:36
Ti ti dhe vetem ti baby :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 15:57:49
se di ...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 16:00:36
as une
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 16:04:17
ok
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 16:09:05
Kete pa pik meshire do e vrisja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 16:09:54
Kete me meshire
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 16:11:06
Kete do ta lidhja per krevati pastaj ....ummmmmm :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 16:13:07
kete sja vlen njelloj esht
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 16:18:52
Ketij do ja hedhja koken ne sopate :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 16:22:41
ktij siper di i vija prishtinen kunder masakrait  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 16:24:34
Hajde pastaj do shofim kunder kujt do vihen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 16:27:47
e ka vrar zoti  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 16:41:49
Nuk vritet njerzimi vetem kafshet...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 27-05-2008, 16:46:49
me nje ledhatim :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 17:08:03
Me nje perqafim.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-05-2008, 17:08:54
With my tools :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-05-2008, 18:39:44
With mine :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2008, 20:13:40
nuk po e tregoj se ju vjen gjynah :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 27-05-2008, 20:33:14
muk do e vrisja.... do e masakroja :D :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 07:44:43
do e vrisja me nje puthje alla kasandra
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 09:55:38
Kjo nje pushkatim  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 09:59:49
kjo maro pune vete. harakiri motra dhe ec
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 10:01:26
Kesaj ju ka merzit jeta sic duket..e ben vete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 11:47:02
Kte do e hidhja nga aeroplani pa parashute. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 12:03:54
Kete do e hedhja ne mes te krokodilave :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 12:16:30
Kte do e mbyllja ne nndonje grope septike. :D(e di qe as nuk e ka idene ky se cfare eshte ajo  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 12:21:00
Haha kete do ta varrosja per se gjalli :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 12:22:53
NUk do ta vrisja kete nuk ma ben dora  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 12:23:29
As une kete ne asnje menyre :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 12:23:45
Do e beja pershesh. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 12:24:35
Do ta beja lesh :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 12:29:45
Do e beja karrem per peshqi. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 12:31:27
Do ta detyroja te ha insekte :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 12:33:51
I kam ngrene une me kohe po sme kan vrare ato. :D

Do e shtija ne kafaz ta babuneve. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 28-05-2008, 14:09:35
do e kercenoja te prisja ate litarin qe e ka vu per siguri... ^o)
nese s'do mbyllte kete teme sadiste.. :@ :@ :@
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:18:02
Nuk e vras jo se pastaj i qajn kalamajt :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 14:20:28
me kete si ndy duret ka ca tipa qe e bejne buzeqeshja,trendafili e me the te thashe hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:22:02
Une ty te kisha var me litar rreth qafe dhe te kisha hedh nga kati i 10 :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 14:23:42
Mish get off my back ok :D
I don't want to give you the time of day to be honest there is nothing interested about you so mind your own bussines ... :(
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:25:12
Haha qetsohu qetsohu se ben shaka ajo ...;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 14:26:18
Do e vrisja kete siper keq. :D


Mishel I love you. :D :-*
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:27:23
Haha shhtt edhe ti ...se ty leht e kam :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 14:30:51
charlin me piruna hahahaha. i love you too lefto
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:31:28
Hahaha...une ty me thik :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 14:33:02
Do e leshoja ujin dhe do shkonte ky. :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 14:35:23
Pushkatim.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:36:18
Me zemra do e mbysja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 14:38:09
Nuk e bej dot... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:38:42
Ne menyre erotike :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 14:40:22
Ne menyre te pa pare ndonjehere... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 14:41:13
Kete me veglen time me te cmuar :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 14:43:29
me xham
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 15:00:45
Me teneqe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-05-2008, 15:06:14
Me duar :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-05-2008, 15:08:10
Me shpirt :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 15:34:21
Me dinamit ne pelena. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 15:37:50
Kete do ta le dhe pak te shoh si sillet pastaj ta vendos  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 15:39:56
Kte do e hidhja ketu ku po hidhem une vet. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 15:45:05
Jo jo se kam frike, apo do me mbash per dore  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2008, 15:46:52
He cka pyet,une do te te shtrengohem aq fort sa qe as ne toke nuk ke me qene aq e sigurte. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 28-05-2008, 15:52:22
Hahahahaha ok atehere ty nuk do te vras se me shkrive  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 16:09:04
cta vrasesh ksaj esht me ju hudh siper :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 28-05-2008, 16:13:49
Kete do vija te punonte tokat e veta ne fshat :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 16:22:44
kete siper duke pastruar kopshtin para shpis bashk me trendafilin  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 17:02:41
kete me overdoze.hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 28-05-2008, 17:05:33
me llap  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 20:29:33
ja le ne dore pastruses kete hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 22:40:57
me nje puthje me rreshqitje  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-05-2008, 22:59:46
hahahaha me vare kokes te bjere rehat
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 28-05-2008, 23:00:13
me garuzhde  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 29-05-2008, 19:17:23
me kocifoz :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 19:54:41
me jastik me pupla
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 20:11:31
Kete do e mbyllja ne nje dhome me minje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 29-05-2008, 20:17:46
kete ta shqyente ndonje kuceder. hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 20:24:04
Kesaj do ja leshoja bollen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:28:34
ky ka vdekur...  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 20:30:11
Nuk ua plotesoj ate deshire joo :D duhet te kujdesem per gocat ketu :D


Kta me nje plumb ne ball do te mjaftonte :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:32:51
kurse per ty do te mjaftonte vetem nje britme  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 29-05-2008, 20:33:43
Ty vetem nje te fryer mjat do ishte :D ska gja nga ky
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:35:26
mjafton per ty te mos kesh njeri afer qe te te kujtoj te thithesh O
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 29-05-2008, 20:48:19
Somebody will kill you
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 29-05-2008, 20:49:52
no no no Jojo: Jojo:, him love me 2  :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 08:28:06
Ketij do ja fusja koken ne thes... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: guest8255 ne 30-05-2008, 12:48:33
kete do e cirrja me gjembat e trendafilave :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 30-05-2008, 13:01:51
kete do ..... ta lija te me vrisste
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 13:12:33
Ky vritet kollaj.... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 30-05-2008, 13:35:26
AS TY STE VRAS DOT :-[ :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 13:42:59
Nuk vritet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2008, 14:03:07
Ku vritet gruja see :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 14:04:09
As burri nuk vritet se ngelesh pa..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2008, 14:07:27
Si ja din hallin vetes kjoo :D


Nuk e vras kta joo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-05-2008, 17:34:46
kete e ka vrare zoti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 31-05-2008, 23:49:30
ete me pec :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 02-06-2008, 14:41:34
As burri nuk vritet se ngelesh pa..... :D
maksimumi pa burre :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 19:30:42
Do ta hidhja ne det me gaforret.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 02-06-2008, 20:41:05
nga ty do pranoja te hidhesha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 20:46:06
ky vritka veten.. keshtu qe.. spo marr mundimin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 02-06-2008, 22:26:27
per kete mjafton qe une te nderroj avatar :D :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 22:31:40
Kete hidhe nga kati i pare :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 22:47:21
për këtë mjafton qe unë te nderroj avatar :D :D

 LOL LOL LOL

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 02-06-2008, 22:51:05
Këtë hidhe nga kati i parë :D


jetoj ne katin perdhes...
 LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 05-06-2008, 00:30:41
me comangen qe nget dhente!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 05-06-2008, 05:53:17
me fjal  :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 05-06-2008, 21:03:20
le te jetoj edhe pak, se eshte e vogel  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Belinaa ne 05-06-2008, 22:03:02
me,me,me,me postime ehheehehe,eshte lodhur nga postimet e mija IT'S JOKE
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 05-06-2008, 22:04:37
kesaj do i vendosja te degjonte opera :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-06-2008, 14:32:59
Kete do e lija 5 dite pa ngrene e pa pire dhe pastaj do e ulja perpara nje tavoline me ushqime dhe pije nga me te mirat... por nuk do ta lija te merrte gje :d

Kesaj i thone: Shih me sy e plas me stomak! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 09-06-2008, 14:37:49
Kte larte duke e cuar ne burgun e Burrelit dhe vdiste vet ky ska nevoje ta vras une :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-06-2008, 14:39:48
Ky nuk vritet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-06-2008, 14:42:12
Ku vritet gruja oree :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 08:19:58
eeehhh c'me gjeti me kete siper mua?.... :D
 hihihihi)) yll)) :XX
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 10-06-2008, 08:30:43
Kete do ta vras me  :puth :puth :puth :puth :puth
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 08:32:27
Edhe une kete me :-* :-* :-* lodhje: :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 10-06-2008, 09:20:53
me fjalt te mira :) :) :) :) :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 09:22:15
Me perqafime :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 10:06:59
eeehhh c'me gjeti me këtë sipër mua?.... :D
 hihihihi)) yll)) :XX

Pse mi ca te ka gjete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 10:08:45
Asgje shume gjera te mira... :perqafim
Nuk kam zemer ta vras kete une ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 10:20:06
E di qe s'ke ..e ke ke une:D :D

As unë skam zemër ta vras këtë :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 10:22:27
Nuk vritet bossi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 10:23:38
Nuk vritet gruja joo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-06-2008, 10:25:46
Kete e vret gruaja tjeter dhe jo une.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2008, 10:28:28
Ska zemer askush te me vret mua :D :D

Kete se vraj per kush e di ca :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-06-2008, 19:35:14
do ja fusja koken ne WC :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 11-06-2008, 19:44:15
nuk do e vrisja sa te mbaronte pune me ate tjetrin  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 17-06-2008, 23:05:11
 :) :) :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 23:12:28
nuk e vras dot,, :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 23:15:04
Me puthjee
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 23:24:32
 Jojo: Jojo:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 17-06-2008, 23:25:26
Ku vritet gruja oree :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-06-2008, 21:16:55
eehhhh,,, pritjaaaaaa) :trendafili
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 18-06-2008, 23:08:07
embelsisht :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2008, 13:40:03
Do ja lidhje nje gure ne kembe dhe do e hedhja ne det. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 19-06-2008, 19:10:02
o ortak ca ban kshu se nuk le kend pa e vra  :D

po te fali ket her nuk po te vras  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 19-06-2008, 19:11:33
Ketij ia kisha dhënë dburg me vdekje ...si dënim qe ia fali atij sipër tij :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Raldushi ne 19-06-2008, 19:24:20
ket e kisha vra para se me ma dhan denimin  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2008, 19:26:07
Me kallash :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 19-06-2008, 21:26:03
me shkop
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-06-2008, 22:51:49
me shkop gome. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 08:36:07
ketij do ja fusja koken ne uje,,,pa pertese,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 15:10:20
me nje perqafim puq :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 15:15:45
me dashuri  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-06-2008, 15:17:56
me dashuri vritet vetem organi :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:20:40
Nuk vras vetem plagosi,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-06-2008, 15:31:28
Tu thafte kercethi i trendafilit :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:33:27
Te rafshin dhembet ty ee? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-06-2008, 15:39:56
Ehhhhhhhh ka shume menyra per te te vrare tek ai lloj vendi LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:41:31
Te cili lloj? :S :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-06-2008, 15:43:04
Jam "injorant" ne ate fushe nuk para marr vesh LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:48:49
eehhh as une,, :D
Edhe p te mirrja vesh nuk do te vrisja jo rri pa merak...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 16:20:07
Me nje pordh te leht  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 16:51:12
jo nuk do e vrisja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 16:58:06
as una  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 19:01:22
me shiqim ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:02:55
jo bre kete nuk me ben ta vras,, :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:07:45
Kete eshte duke e vra nxehetesia jo une :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:09:02
kete ne nje menyre te papare,,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:10:58
Edhe une kete ne ate menyre :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:14:17
akoma nuk e kam menduar ate menyren,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:16:31
Une poo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:18:37
eeh une jo,,se mbes keq atehere,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:19:17
Jo une nuk mbes keq :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:22:04
jo ti jo per zoten,,9 gra,,1 mbyte,,8 mbesin,,,uuhh prifti i dreqit bre,,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:26:46
Jo joo larg qofte me te mbyte ty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:29:53
mbyt 8 te tjerat?,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:31:52
Nuk eshte e lehte ti mbytesh 8 zocka jooo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:34:27
eehh nuk do ti se shume lehte,,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 19:35:26
hahaahha lene per neser mamir :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:37:26
eehh nuk do ti se shumë lehtë,,, :D

Vallai eshte shume e veshtire e di une :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 19:40:04
e ke provu aa?,,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 19:45:04
Ca po mendon ti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 20:06:49
eehhh me hy ne mendjen time nuk di te dalesh,,, :D
Nuk e vras jo,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 20-06-2008, 20:30:21
Do ta godisja me nje puthje ma mir se ta vras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 20:31:11
nuk e vras jo,,se eshte gjynah :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 20-06-2008, 20:32:27
Nese eshte ne faj lere se e vret Zoti
Une nuk i perly duart dot heheh
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 20:34:26
Bravo bravo shume e bukur,,, :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 20-06-2008, 20:36:18
mendon dhe ti ashtu?
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 20:37:19
po po  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 20-06-2008, 20:41:36
duke e ledhatuar shummmmm mbi trupin e tij ehhehe
besoj se do vriset vet nga knaqesija hehhe
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 20:42:18
 LOL LOL :puth
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 20-06-2008, 20:59:41
edhe une si qershia por me pak ndryshime :D

Nuk me bejne duart pne ta vras trendafilen :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 21:00:25
 :perqafim :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 20-06-2008, 21:25:37
O DO TE VRAS o do te hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 21:26:40
akoma nuk e di,,  hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 22:00:54
Jo se me vjen keq t a vras kete pa e provuar se sa goce e mire eshte. :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 22:07:33
 hihihihi)) hihihihi)) lutesi))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 22:09:22
 :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 22:10:11
 LOL LOL kete do ta haje ujku :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 22:13:24
Kete do ta hedh ta shqyejne cakejte. LOL :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 22:15:05
c'jane ata ore?,,,mos do te thuash qente?,,, :D,,po kot e ke nuk me hane,, :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 22:17:43
Po te mos kesh mish e te jesh kocke e lekure normalisht nuk te hane por te lepijne. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 22:33:17
 LOL LOL  ca dreqi je ti ore?,, :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 22:52:01
Si mendon ti ? :perqafim :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 22:54:05
 hajt_ktu: :-* :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 23:03:40
Nuk eshte  evrare ajo jo. :P   Kete do e lidhja ne krevat dhe do i hidhja siper akrepa. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 20-06-2008, 23:08:15
Ket dotja futja kryt ne mjalt :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:11:29
Nuk është  evrare ajo jo. :P   Këtë do e lidhja ne krevat dhe do i hidhja sipër akrepa. LOL
Akrepa si veten apo si???<,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 23:35:34
po kete e ka vrare fati, cti ndy duart une
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:38:33
pak me spec ajo fjala jote,,po nejse ;),,kjo vret veten s'ka nevoj ta vras une,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 23:49:31
kujdes me specat ne kete sezon. kete nuk e prek jo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:51:31
as une pertoj,,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 00:48:54
Ku vritet kjo oree :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 08:29:06
uuufff po ky? :D
p.s gjesi zoteri
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2008, 09:35:49
Me sfurk.:P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 09:39:25
Me nje shikim dhe,,,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2008, 09:41:28
Me squlle fare tani. :P       Kete me gjera artificiale. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 09:42:52
nuk pranoj vetem natyrale :D,,po nuk pate eehh mjeri ti,, :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2008, 09:45:25
po hyre tek une do ngopesh me gjera origjinale. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 09:47:15
dukesh ne avatar,,,, :D,,eehh ku eshte burri kur te duhet?,, ^o)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2008, 09:53:08
Pse ska andej nga ty burra qete mungojne kaq shume.? :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 09:54:22
ka ka por kot jane,,,e kisha fjalen per burrin tim i shkoi jeta pas femrave dhe ne pune,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 10:50:22
Per ke burr e kishe fjalen ti ee :D


Kete nuk e vras joo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 10:51:19
kete timin re.. :D,,ti jo jo je i urte,,, ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 10:54:44
Hahah ashtu praa :D

Kete do e vrisja me paisjen time kryesore :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 10:55:39
edhe une kete,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 10:59:23
Kete do ta eksitoja si ne avatar pastaj do te vdiste vet kjo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:19:31
ky me puthje lehte vritet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:23:42
Edhe kjo ashtu vritet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:24:42
ky me nje viagra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 21-06-2008, 11:27:35
Hahah kjo e morri ate vdes ne vend fare :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-06-2008, 11:28:27
 LOL LOL :puth
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 12:56:32
do e mbysja me sallator :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:57:22
ky nje grusht nga burri do dhe eehhh :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 12:58:29
akoma ske ik ti? :P

Per kete skam nderruar mendje i mbetem idese se pare. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 13:59:22
si ta vrasesh kete,kur shikon si eshte shtrire :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:15:08
nuk e vras vetem :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:20:52
Me mjete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:21:23
pa mjete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 14:23:44
njerin nga keta siper do ta vrisja hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:25:10
cilin?,, hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:27:04
Ty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:27:50
Thanx :(
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 14:30:52
cilin?,, hmmmmm:
ate qe me ka zene vendin :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:32:43
 LOL..askush nuk eshte ai :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:36:25
Po ta le te lire ja merre titi :D


Kete do ta vrisja para se te japja atij :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:37:26
mos u hani mos u zini ,,,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:39:04
Kete do ta vrisja ne kete menyre ....  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fsmilie%2Fboese%2Fp015.gif&hash=721c43205f58d852c70b0dddedd3e7be3579c2f1)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 14:45:02
mos u hani mos u zini ,,,, :D
se .............eshte i imi
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:46:44
100%
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:48:32
Kete keshtu do ta vrisja :D  (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fsmilie%2Fboese%2Fn075.gif&hash=9705b3e955e63614ac96c0e0e446d1b4416aae9a) 
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:49:50
 lopa)) :lolo) :syzja :hehe))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:52:18
 (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fsmilie%2Fboese%2Fa010.gif&hash=c79f79f5da367a75d2bebe08ed2716d88b6238d5)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:53:24
 :ide ciao)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:55:05
 (https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.cosgan.de%2Fimages%2Fsmilie%2Fboese%2Fg055.gif&hash=5aeaaefdc8dd8369cf1c747c6689c05fa29cd027)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:57:36
 LOL perq
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 15:52:54
me cifte teke :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 16:02:39
me asigjo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 16:07:05
me nje gje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 16:27:23
me një gjë :D
me fute friken ahhaa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 16:31:23
 :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 16:36:48
lere trim i modh ti  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 16:38:50
me banane :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 16:40:53
me banane :D
gjej ndonje objekt qe mund te te vras se banaja eshte e bute

une ketij do i fusja karkaleca ne kurriz
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 16:42:36
me gjarper me nje sy. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 16:44:15
me gjarper me një sy. LOL LOL


se ke mesuar mire biologjine,boten e kafsheve :D

gjarpri ka 2 sy :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 16:45:09
ky qe kam une eshte me nje sy. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 16:48:38
ky qe kam unë është me një sy. LOL LOL
shtrengoje se mos te iken :D

une do e vrisja kete me litar do e mbysja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 18:03:15
Kete se vras joo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 18:04:28
kete po ,,po nuk e di sesi akoma :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 18:05:03
Une ty jo se i duhesh Titit :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 18:06:26
sa sakte flet ky re,,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 19:34:34
Me sqetllen e nje shoferi urbani
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 19:57:33
nuk e vras,,,dot,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 20:02:31
se di
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 20:04:46
nuk e vras kurr,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:07:47
s'merrem me viktimat :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:08:32
as une me te vdekurit :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:09:35
as me personat me pazotesi te plote per te vepruar. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 21:11:09
me nje pordh
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:12:04
me nje L O Q E buzeve :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:13:05
as me personat me pazotesi te plotë për te vepruar. :D
Te tregova dhe nje here paradite,,,, :D,,dhe ke kujdes,,,shoku partizan :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 21:14:27
me një L O Q E buzeve :D


me l o qen e demit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 21:28:39
si nga avatari i trendafiles hehhe
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 21:31:25
do e dergoja ne mars  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 22-06-2008, 21:34:40
perse ne mars ma mir ne planetin e majmunave  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:35:16

me l o qen e demit
  edhe me ate te bie meqe kembngul :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 21:36:04
o pall mos me fol mu ashtu mut
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:36:20
Të tregova dhe një here paradite,,,, :D,,dhe ke kujdes,,,shoku partizan :D
sme k etreguar gje shoqja balliste :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 21:36:31
përse ne mars ma mir ne planetin e majmunave  :D

ne toke??
po ti je ne toke  :P

ok, do ta hidhja ne mes te oqeanit  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 21:39:11
o pall mos më fol mu ashtu [përmirësoje fjalorin!]
Ej kujdes ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 21:39:45
përse ne mars ma mir ne planetin e majmunave  :D
po pse mo vritet nje si qershia
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:40:58
nuk vras njeri
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 21:44:08
po studioj menyren se si ta vras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:45:17
kujdes e mos mendo shume se po merr ndonje dhimbje zemre :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 22-06-2008, 21:47:00
do e vras ...   ate qe mundohet te vrasi kete  :D :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 21:47:56
edhe une te njejten gje :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 16:59:12
me bishtin e luges. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 17:01:29
do e merrja...do e ngjeshja ne nje zarf dhe do ja postoja Capit dhe le ta vriste si ti donte qejfi asaj hahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 17:02:12
BOBO sa ma dashkan te miren. :P  Kete do e hidhja mes ujqerve. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 17:06:51
 hmmmmm:

une te nje te shpura ore...jo te 10...nejse

Kete do ja jepja serisht kenaqesine vetem dhe eskluzivisht Capit....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 17:09:30
Po pse tek ajo apo sepse e di qe ajo mi di telat mua.:P  Kete ne nje kazan me uje te nxehte do ta hidhja
 :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 17:15:42
pickerisht shoku....po tani do te godas vete...


do ta lidhja ne nje shtylle elektrike dhe do i fusja trefazorin ne.....e di vete ti hahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2008, 17:25:47
kete do e fusja ne burg me te denuar te perjetshem. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 17:43:18
kete ja kam thene njehere po po ja them prape....


ne nje dhome te izoluar me nikoleten , ti mesoj kamasutren  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: belushi ne 27-06-2008, 17:46:58
Do e qoja ne nje male tropikal e do eleja aty!!! LOL LOL Jojo:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 17:52:17
kete do vija ta shtypte makina e M... ashtu plehrave  :D :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 18:22:02
gjynaf ca ta vrasesh
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-06-2008, 18:27:07
kete as behet llafe  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 27-06-2008, 18:27:42
se vras smerrem me vrasje
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 14:06:04
Me kobure ne lule te ballit. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 14:07:22
kete me nje :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 14:20:10
Kte do e vrisja si ne videoklip te Shakires. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 14:21:09
cilin?,,,,Kete si ne video klipin e Christines te kenga dirty  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 14:23:20
Ate ku ne kuzhine shkojne posht e perpjete  :D

Kte do e vrisja ´si ne klipin e 50 Cent. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 14:24:24
 LOL perq,,,une ty si videon e JT te kenga What goes around comes around ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 14:33:30
hahhaha...vdekje me lezet dmth  :D


Kte do e vrisja si ne klipin timö :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 14:35:32
kete nuk e vras se nuk ja vlen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 14:36:35
Kte ja vlen vlen veten ne ndonje vend romantik,qe te shkon matane me lezet. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 14:44:56
ky ashtu sic tha vet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 07-07-2008, 14:52:03
Kete me :puth   :puth   :puth    :puth  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 14:57:40
edhe une ty me :-* :-* :-* :-*
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 14:58:37
Kte do e vrisja me lasticet e sytjenave. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 15:00:19
nuk e vras kete shokun tim personal :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 15:02:23
Kte do e beja pershesh. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2008, 15:02:47
do ja lija ne dore ndonje manjaku. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 15:03:41
me kete Lefti do bente masaker po i thashe une :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 15:04:32
Do e lija ne dore te ndonje nimfomaneje. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Stefi ne 07-07-2008, 15:10:08
E pse ta vrisja kete ? cme ka bere ? LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 07-07-2008, 15:24:33
ne llap  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 15:27:37
Do e gjuaja me hisla. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 07-07-2008, 15:29:31
gjynah cta vras kot
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 15:31:20
ky frikacak me nje fjal ia mbath :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 15:34:00
Kte edhe pse e vras kjo me afrohet me afer e me afer. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 15:35:10
edhe ky ashtu sa me afer aq me rahat :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2008, 15:40:40
Sa me rahat aq ma pa dhimbje shkon kjo. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Triology ne 07-07-2008, 15:41:34
me sytjna
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-07-2008, 18:58:49
Me kocifoz. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:02:13
Nuk mund ta them sesi,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2008, 19:04:51
Ne menyre romantike :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:05:49
Ne menyre te pa pare kurree :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2008, 19:09:55
Ne menyren me sexy te mundshme :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:10:53
Me vegla dhe me gjera te pa permendura ne publik,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2008, 19:14:32
Me veglen time speciale :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:16:28
Me cokolate do ta kisha kop krejt :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2008, 19:22:48
Hahah kete me cream :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:24:15
kete me hmmm,,e di vet,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2008, 19:27:42
Ohh kete nuk e kisha vra po e kisha puth deri sa te kisha vdek mbi te :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:29:26
tash i ka ra pikes robi,,, :D
As ky nuk vritet me vret zoti nese e vras,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-07-2008, 19:32:07
Se vras joo se e kam grua per qejfi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:32:50
hahah pra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-07-2008, 19:33:50
Kte e di kjo vet. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:34:41
aahh ky te qet pune shume me vra vetem me kop ishte kane ma mire, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2008, 19:38:35
me bicak :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:40:40
me,,, :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2008, 19:42:11
Do e mbysja me llastik. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 01:34:54
me brek korce hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-07-2008, 08:00:55
Do e hidhja ne det mes peshkaqeneve. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 10:38:55
Nuk e vras dot,,nuk me ben zemra,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 10:39:30
peshkaqenet nuk hane llojin e tyre. kete do e vrisja sot me bar miu me pikatore...andej nga durresi LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 10:40:17
Me kanaqe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 10:42:56
Edhe mua me kenaqet ju te dy :D
Kete siper zoti e di si do ta masakroja,,,keq shume,,gjynaf,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 18-07-2008, 10:44:55
Nuk thash me kenaqe po me Kanaqe :D

Edhe kete vetem une e di si do ta masakroja valla :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 10:07:51
Do ta vrisja keq ne keto momente,,,shume keq,,me marrje te frymes,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ZUZUNA ne 19-07-2008, 13:38:45
Dp ta vrisja me nji  :lule
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 13:40:06
Nuk e vras dot,, :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ZUZUNA ne 19-07-2008, 13:44:35
As une kete nuk me ben zemra :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-07-2008, 19:21:45
Do e kisha lidh ne krevat dhe [astaj pasojat diheshin. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 19:23:21
Do e kisha lidhe pas nje autobusi dy katesh,, LOL :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 21-07-2008, 20:57:41
do e hidhja pa parashute nga aeroplani....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 20:58:40
Nuk do e vrisja,,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 21-07-2008, 21:02:51
e mire edhe une po te fal kesaj here
 :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 21:03:55
Une te fal gjithmone,, ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 21-07-2008, 21:12:28
epo tema nuk eshte me te fal...po me te vra


kete me i plumb bytheve dhe ec...hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 21:13:33
Hic hic,,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 21-07-2008, 21:41:18
me comange  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 21-07-2008, 21:43:20
Hiç hiç,,,
kete ne foto se vras dot,por trendafilin do e masakroja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 22:00:34
Nuk vras asnjeri,,,
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 21-07-2008, 22:15:48
edhe une s;vras asnjeri,por vetem ty
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-07-2008, 22:16:52
Nese e ke ndermend beje shpejt e shpejt,,,pra,, :(
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-07-2008, 01:03:42
Une une te vras,e di ti se si. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-07-2008, 04:03:14
Do e fusja ne nje burg me femra te denuara perjete. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 08:26:49
Kete do e fusja ne nja autobus dy katesh me te gjitha porno staret e Amerikes LOL LOL perq
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-07-2008, 09:02:15
Me shum :perqafim :perqafim :puth :puth
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 09:14:27
Une edhe me shume.. :-* :lule :-* :lule :puth
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 26-07-2008, 22:35:43
nje vdekje te avashte me shume vuajtje
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 22:48:08
Nje te shpejte pa vuajtje fare,,,kerrup iku koka LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 27-07-2008, 01:24:41
me nagace
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-07-2008, 12:52:05
me fjale edhe ledhatime te embla,me dhurata :-[ dhe me... :-[ plot gjera te mira :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 27-07-2008, 23:25:12
ky lart qenka vrases profesionist :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 07:28:56
kete do ta prisja ne kthese dhe me makinen e tij do ta vrisja  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-07-2008, 08:25:18
Nuk e vras..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-07-2008, 08:51:13
me hithra. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 09:10:45
me gura en qafe
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-07-2008, 10:20:45
Me shkop thane :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 10:36:55
me zallen e rripit  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-07-2008, 10:40:58
Te lidhur mbas bishtit te kalit :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 11:35:06
me kembet e kalit.....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-07-2008, 13:30:34
Kali nuk e shkel as edhe nji her njeriun :P Kete me kembet e komarit :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 13:51:19
nga kali i terbum shoqe...


dhe quhet Gomar jo Komar  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-07-2008, 14:05:28
Epo ti e di me mir SHqipen se je shum me e madhe ne mosh,nga une :D Sa per kalin e terbuar nuk kam par, sepse ne ne qytet nuk kemi,ma ha mendia se vetem ne fshatrat e humbur duhet te ket :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 14:10:49
po ashtu sic thua ti...


me nje kos nga fshati
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-07-2008, 20:55:13
Me sallam EHW. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 28-07-2008, 21:34:00
me KMY  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-07-2008, 21:56:53
Me sallam HAKO. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 23:13:14
per nostalgji nder vite harruat TOP HAT-in. kete nuk e vras se skam kohe LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-02-2009, 20:56:04
Do e hidhja nga kati i 10. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2009, 21:14:53
me ate gjene qe ka ne dore do e vrisja kete..LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-02-2009, 21:28:19
Nuk e vras edhe po mi japi 1milion Euro :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-02-2009, 21:31:01
Kam frike.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2009, 21:32:25
Nuk e vras edhe po mi japi 1milion Euro  

hahahah sa ste besoj tyyy :D :P

ketij do i beja nje favor..do e pyesja te zgjidhte vete menyren e vrasjes.. :D

uff..sa s'me pelqen kjo tema.. ^o) dhe ku me del  mu para syve LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-02-2009, 21:32:49
Per kete kam menyra plot :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-02-2009, 21:35:43
Me llastyqe do ta gjuaja.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-02-2009, 21:37:06
Ehh po te me thoshte kjo me vrit ...njeher do ta vrisja veten pastej kete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-02-2009, 21:39:10
 :( hmmmmm:...S'mundem ta vras dot.. ^o)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-02-2009, 21:40:05
Kete nuk e kisha vra po e kisha puth deri sa te kish ba vetvrasje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-02-2009, 21:41:27
E paska kap setiozisht ky robi.. :D ... Vallai nuk vras kend une.. :S
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-02-2009, 22:15:19
Do e mbysja me breket e saj. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-02-2009, 22:20:42
 LOL LOL LOL

ket siper po e le te vrase veten me ato qe tha..... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-02-2009, 22:22:26
kete do e lija te ikt e me not larg e me pas do i leshoja ndonje peshkaqen. LOL 
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2009, 22:44:02
do e merrja nja 3 muaj nen urdhrat e mia..dhe pastaj do e varja ne ate pemen e avatarit te tij..LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-02-2009, 23:12:41
Me corape ne goje do e vrisja. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2009, 23:25:30
do e lidhja pas asaj pemes..dhe do leshoja nja 20 dhelpra te urituraa.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-02-2009, 23:28:31
Do e fusja ne nje kapanon me ushtare karantine. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2009, 23:30:00
...tash ato dhelprat...do i bej hiena...LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 07-02-2009, 02:01:24
do i leshoja nje mori me qen.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 15-02-2009, 23:56:27
..sdo e vrisja...se e dua ne forum..:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 16-02-2009, 00:15:32
nese them ka mundesi dhe nga larg te leshoj shpirti LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 16-02-2009, 00:16:43
me pluhurin e universit.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 16-02-2009, 00:21:05
hahahahhaah  do me beje nder  LOL

nuk do e vrisja ,se ka nevoje pak per ajer te paster pa pluhur ,hahahahhaa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2009, 00:23:10
do e varja ne ate pemen qe ka aty pas vetes.. :P
dhe do i merrja ate pelerinen qe e mbulon :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 16-02-2009, 00:31:56
me nje fjale do merje zantin :D

nuk vras femra ,sepse ato kete e kerkojne ,nuk jap kete kenaqesi LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2009, 00:36:07
e kush e vret kete...ky ka 7 shpirtra..LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 16-02-2009, 00:44:28
vret ajo qe ska shpirt :D LOL

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 16-02-2009, 00:46:40
kete do  varrosja thelle te gjalle.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2009, 00:50:41
kete siper sdo e vrisja..do e merrja me vete te vrisnim te tjere..LOL :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 16-02-2009, 00:54:20
rofte xhaxhi LOL

kete siper do merja me vete te jete spektatore ,keshtu do ishte me lehte :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 16-02-2009, 00:55:13
sdo e vrisja vete kete...:D

do paguaja dike ta bente..LISAAAAAAAA. .LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 16-02-2009, 01:11:20
ueeee nga ajo kam frike  :D  ajo luan me gershere ,si femija me loder LOL

ke te siper nuk e prek paska shoqe lisen LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2009, 13:12:55
kete do e shpija tek kopshti zoologjik... :D ta shqyente ariu
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-02-2009, 13:21:02
Nuk vras kend.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 20-02-2009, 13:24:00
Babyn a,,? Nuk mundem,,, :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-02-2009, 13:29:24
As une.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-02-2009, 13:32:12
Me :-*
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-02-2009, 13:33:12
Vec ty te vras..pa meshire per ty..you knoww.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 20-02-2009, 13:33:20
Aa Charlin e kisha shti me shiqu duke humb Milano,,edhe e pat ky,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-02-2009, 13:35:11
Vec ty te vras..pa meshire per ty..you knoww.

Yes i know :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2009, 14:31:40
me gjyle topi LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 20-02-2009, 14:33:26
Me xhufka :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2009, 14:34:45
me hislla bytheve LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: marsiola ne 20-02-2009, 14:35:28
me luge druri

 :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 20-02-2009, 14:36:05
kete me nje batalion me pleshta  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2009, 13:44:15
Do e lyeja me mjalte dhe do e lija ne diell ta hanin mizat. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-02-2009, 13:47:33
Me breke Korce rreth qafes.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2009, 13:49:50
Do e lidhja ne krevat dhe do i hidhja gjarperinj siper. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-02-2009, 17:03:46
Do e lidhja ne krevat dhe do i hidhja gjarperinj siper. :P

gjarperinjte po si ngacmove ste bejne gje..:D

kete siper do e fusja me nji shpelle plot ulkonja te uritura.. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2009, 18:49:33
Kete do e lija ne ambientet e ndonje burgu te sigurise se larte te reduktonte urine e te burgosurve te denuar me vdekje. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *A.D* ne 22-02-2009, 18:55:54
e kam xhan, s'e vras dot :))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-02-2009, 21:09:34
Kete do e lija ne ambientet e ndonje burgu te sigurise se larte te reduktonte urine e te burgosurve te denuar me vdekje. LOL LOL

bohhh sa imagjinate te shfrenuar ke ore :P


edhe une kete siper se vras dot se e kam komshije :D :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-02-2009, 21:13:27
Do e ulja te hante darke ne karrige me korrent. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-02-2009, 21:18:12
Do e ulja te hante darke ne karrige me korrent. LOL LOL

 ^o)..kjo sme paska shkuar kurre ne mend..
hahahaa hajde urrejtje hajde...

do e fusja ne gijotine...LOL

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 00:14:08
* me kto dur do e vrisja Lol
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 23-02-2009, 00:34:01
sjam vrasese.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2009, 00:35:04
Me kokerdhia :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 23-02-2009, 00:36:59
mos Lio me bej vrasese me zor se te piu e zeza pastaj.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2009, 00:39:43
Vertet po kam qef se si po me vret :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 23-02-2009, 00:44:08
ec para se vij mbrapa.... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2009, 00:45:50
He praa hajde me shkrepe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 23-02-2009, 00:47:34
shejtane  e ke nje gisht ne dispozicion ,perdore :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 23-02-2009, 00:49:03
hahhahaaaa

shttt e kam surprize.... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2009, 00:50:03
Supriza leja Leftos LOL hajde de me a po e shkrep a e shkrepa vet LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 23-02-2009, 00:50:37
He praa hajde me shkrepe :D

shiko se me ty .... me 1 gur vras dy zogj une..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 23-02-2009, 00:51:37
Supriza leja Leftos LOL hajde de me a po e shkrep a e shkrepa vet LOL

ja tani u tregove i zgjut.... ate te bej une te vrasesh veten.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 23-02-2009, 00:52:21
Mua edhe kend ? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 09:18:57
Ty dhe ....Ty....LOL LOL

Kete skam nevoje ta vras se ka kush ja ka bo gropen LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 25-02-2009, 00:30:09
se vras dot..:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 25-02-2009, 00:32:37
Asesi, pak ka bota si kjo ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Cami ne 25-02-2009, 00:40:35
se vras dot dreqin nuk me ben dora pune
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 25-02-2009, 00:44:51
Keq bere, se une te vras ty :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Cami ne 25-02-2009, 00:47:00
le te jet vdekja ime shembull qe vdiqa nga dora e nje gruaje, me vrite hehehehehehe
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 10:49:22
nuk e vras se mezi e kemi...nje Cam kemi ne forum haahahhaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2009, 23:12:24
Do i hy me hu ku i dhemb e ku i djeg. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 23:35:33
vetem ne dite me shi mund ta vras kete LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2009, 23:47:55
He qe neser ishalla. LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 25-02-2009, 23:48:14
Vdekjen me te lehte do ti jepja kesaj ...me gjilpere , ta siguroj nuk ke per te vuajtur :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2009, 23:49:34
ca kocifoze kesaj te mbledhe kallaballekun. :P


Ku je mi dreq se ke humb ? :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 23:50:05
kete do e lija ne dore te leftit haha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2009, 23:50:59
lemsh do i beja te dyja se lemsh jane bere me keto postimet. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 23:51:34
tipi me griu veshi tu e krujt...mos bi shi or ti Lol
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2009, 23:52:09
neser jotani. ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 25-02-2009, 23:53:10
Mishel dora lefterit mezi mban te vetin jo mua :D

Tipo vallaj she mu me kishte marr malli ....po malli kaq eshte se tani me erdhen ide me te te fut me nje fuci me uje e me te myll kapakun :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2009, 23:54:20


Tipo vallaj she mu me kishte marr malli ....po malli kaq eshte se tani me erdhen ide me te te fut me nje fuci me uje e me te myll kapakun :D
LOL LOL Te dy bashke pra. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-02-2009, 23:58:50
E kisha gjujt me banane deri sa ta kisha mbyt :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2009, 00:00:19
Do i gjija vend bosh e do ja mbushja me banane sa mos gjente derman. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 26-02-2009, 04:45:24
Do ta lidhja ne peme dhe do te vija Lisen ta guduliste me pupla :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 08:33:18
kete do e ndaloja te vinte ne shqiperi e te do vdiste nga malli LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2009, 17:23:16
Me tranguj, LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 26-02-2009, 17:42:12
Kete do ta vrisja me fjale :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 21:29:59
kesaj do i kepusja koken si te maces LOL


Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 22:07:35
Kte do e lidhja per ate karrige qe eshte ulur dhe do e vrisja... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 22:21:38
kete do e lija perpara Angelise ....po pra mundesi prekjeje...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2009, 22:22:42
te gjitha ato femrat ne avatar do i lija pa buke nje muaj dhe pastaj do u hidhja Trouble..:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 22:23:34
kete do e lija pa muzike e pa poezi  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 22:24:36
Keto 3 siper do i vrisja vet ... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 22:26:49
kete do e lija pa zocka e do vriste veten.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 22:27:30
kete do e vrisja...duke e lene nje muaj pa forum LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 22:28:38
Kte do  e kapja nga ai gisht  e do e varrja... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Cami ne 26-02-2009, 22:31:39
me nje plumb mu ne mes te ballit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 22:33:52
kete do e vrisja...duke e lene nje muaj pa forum LOL

jo mi jo se i kam marr masat kam internet gjithandej.... LOL LOL

kete do e lija pa cigare.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 22:35:22
Do e mbyllja ne karantine...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 22:49:01
hahahaaa mire e gjete

kete ta lija me 1 zocke gjithe jeten e tij.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 22:54:46
ptu ptu ptu....shujjjjjjjjj jjjjjjjjjjj


Kte  do e mbyllja me nje vend me chorrin...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 26-02-2009, 22:56:23
ku ku bre do vdisja ne vend.... LOL LOL

duke e cuar ne miss globe international.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 23:06:14
kete do e vrisja duke e hudh nga 15 bo vaki vje gjalle prape te griva Lol
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 23:07:30
Kte do e  mbyllja ne harremin tim...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 26-02-2009, 23:09:36
Kete do e hedhja ne bunar me plot gjarprinje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 23:10:11
Kte ne kanalizim...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 23:10:45
kete ta lija ne nje harem burrash vetem me shkitje sapuni hahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2009, 23:11:52
Lefteri e Lion.. hmmmmm:

Do ti lidhja pas nje maunje gjate rruges Tirane-Prishtine :D :D

Shoferja une kuptohet. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 23:17:15
Kte  ne doren time se ja di une menyren se si vritet me se miri...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2009, 23:18:24
Ne nje dhome me ato te avatarit.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 23:30:06
Si ne kengen e Shakires ne kuzhine...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 26-02-2009, 23:48:35
kam frike po ta them i ik shpirti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 26-02-2009, 23:49:15
Kete me petlla kisha me e vra ...do ja rrasja si shuka gjeli ....edhe qe ti nxinte te gjitha do i shtyja me kembe ...deri sa mos mbante me ...:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 23:49:28
Do e varrja nga kemba e 5-ste...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 26-02-2009, 23:51:13
Ti Lefto e kishe me corin ...se po te me varje mua nga kemba e peste une te varja ty nga e treta :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2009, 23:52:41
Nuk e vras.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-02-2009, 23:53:57
Kjo siper do shkon per dam... :D/


Po e vras ate pak me siper do e beja sugjuk shtepie...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 26-02-2009, 23:55:49
kujdes se c'fare e ben Lisen ....se po te jem une suxhuk di ku futem :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 27-02-2009, 00:02:31
hahhahahahhaaaaaaaa aaaaaaaaaa duke qesh ja kshu hahahahahhaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2009, 00:03:03
hahaha...Ti behesh e djegst  :D...ncuk   rash pishmanit,Lefteri te ben pace ty...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 27-02-2009, 00:09:46
kete me stilin mongol LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 27-02-2009, 00:10:45
Do e mbyllja ne kafaz te qeneve... :D(meqe eshte machor ky  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2009, 00:37:12

do i shnderroja ato femrat ne kanibale..perfundim in e di vete ti trouble.:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 09:37:44
vetem sot nuk do e vrisja...sepse ka ditelindjen...neser po  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 09:44:35
E pse duhet ta vras?
Ka nje menyre me te mire.
Kete do ta detyroja te vetvritej :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 09:48:15
do ta vras me nje puthje goje per goje
sepse sot ajo eshte e vetmja arme
qe shume kujte po i mungon.
 :) :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 12:16:51
me kitare kokes..LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 12:30:00
do tja nxirrje zemren me dhembe
dhe do ta haja se kam kohe pa ngrene
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 12:30:51
do ja thyeja koken...perpara se te hapte gojen
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 12:34:04
do vija si nje fantazem
kur ti te jesh ne gjume
kitaren do ta lije si nje kujtim
qe mos tme harrosh kurre :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 12:36:38
por Kitaren une nuk do ta mbaja
jashte nga dritarja do ta flakja
kujtimet i pranoj nga ata qe zemren me kane shenjuar
e jo nga ata qe per te tille kane pretenduar

LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 12:39:47
une ate zemer tani e kam shenjuar
por po pres çastin per ta shijuar
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 12:41:14
Ti zemren mund ta kesh shenjuar
por ne vetvete shume paske gabuar

ajo zemer ty nuk te perket
andaj hape rrugen vete LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 12:48:41
ndoshta ti ashtu mendon por e ke gabim
une sdo te ndalem dot deri ne vetmohim
tani ajo zemer do me perkase mu
sepse e kam shenjuar dhe skam per tu dorezu
prandaj behu gati per nje aventur
se ajo zemer do jete vetem e imja
dhe jo e tjeter kujte keshtu qe me mire
mos e lere me vuajte lutesi)) hihihihi)) LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 12:54:03
ti mor djale mor djale i ri
pse i fut vetes nje angari
zemren une e kam te forte
nuk ka njeri qe e pushton
jam e lire jam e pavarur
ti hap krahun mor njeri
se skam kohe per dashni LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 13:03:05
per nje çast kohen le ta ndalojme
dashuri dhe respekt me shume te dhurojme
dashurin e vertet duhet ta shijojme
se kur koha te kaloje ne do te mendojme
çfare bera une qe ne rini se shijova
dhe per shume gjera une enderrova
tani eshte vone dhe nuk ka kthim prapa
te mirat qe me dha jeta nuk munda ti kapja
prandaj ta shijojme ate ne maksimum
se kur te na vijne mend do te jete shume vone hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 13:10:42
O skiator te gjitha keto une i kam provuar
mandje mandje edhe i kam shijuar
njeriun e zemres fort e kam skalitur
ne mendje ne shpirt e kam ngulitur
ndaj ti ben propagande te shtirur
me mua kurre ska per te ngjizur
ndaj gjej nje tjeter ti or mik
qe ty te te pergjigjet pa asnje hezitim
dhe bashke befshi aventura pa mbarim

LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 13:18:47
ne mendje dhe ne shpirt
ti e ke skalitur,
por futet nje tjeter dhe ka per te grabitur
ne ate moment qe ti nuk e pret
te futet ne zemer dhe smundesh me hek
ashtu jam dhe une qe tani te shkruaj
u fute ne zemer dhe te kam roberuar
dhe çelesin e saj e kam te izoluar.
 LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 13:26:51
ne mendje mund te te jem infiltruar
po edhe ne zemer mund te te kem qelluar
po mua sma ndien hic or zotni si ndihesh ti
Celsi i zemres sime ka vetem nje origjinale
me kopje pothuajse nuk merrem fare
dhe padroni i saj eshte vetem 1
ne jete te jetve do jete vec AI

Kapishhhhh

LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 13:30:40
ok tani po iku dhe po te le
te uroj fate dhe dashuri
me te dashurin e zemres qe ke tani
kete me gjithe zemer ty ta uroj
pafshim dhe nje dite te mrrekudhueshme te uroj.
 :-* :pafshim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 27-02-2009, 13:34:35
topa bore hedhin shoket tane
lala la lala la.... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 13:35:59
une i kap...Skiatori i ha LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 13:39:36
Kete me tulle :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 13:43:29
kete me nai vare kokes LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2009, 13:52:56
do e leshoja mu ne gojen e ndonje peshkaqeni :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 13:56:39
Do i zija frymen me jastek ;)
Mos u merzit Dream. gjithcka do mbaroje per pak sekonda
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2009, 14:09:59
hahahhaa..U won't succeed  :D :P


kesaj siper do i leshoja nje duzine me mace te egra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 14:17:28
Vetem me kafshe mos me vrit se i kam shume xhan.

Kesaj do ti varja nje gure ne qafe dhe do ta hidhja ne det :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 14:22:16
kete do e hidhja ne det te hapur ta hante peshkabucja LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 14:35:28
Po ju thashe mos me vrisni me kafshe.
Kete do ta mbysja ne nje gote uje.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 27-02-2009, 14:48:53
Kete me ndonje menyre si dij une :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 15:16:45
Ketij do ti shpoja gishtin me gjilpere dhe ky sa te shihte gjakun qe do dilte nga gishti do vdiste :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2009, 16:14:03
do e gudulisja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 16:16:24
 LOL LOL
Nuk do e vrisja vet jo.
Do punesoja nje vrases me pagese
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-02-2009, 16:42:51
ME fara kungulli. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 27-02-2009, 16:45:29
Me shigjeta te helmuara.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2009, 02:18:35
me tnt Lol
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 08:41:15
Kete do ta vrisja duke e perqafuar fort, fort.  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: erlehta ne 28-02-2009, 09:45:53
Me cfare te donte vete  :D jo per gjo, por nuk ja njoh ende idete  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 09:49:28
Mua me pelqejne shume edhe thikat, edhe pistoletat.
Do ta lija te zgjidhte ndermjet te dyjave.

(Meqe ti do me vrasesh me cfare te dua vet, une po zgjedh te me vrasesh me pambuk ;))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2009, 10:57:24
Me nje fjale te vetme- VDIS LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 11:03:46
Do ti prisja fytin me bishte luge
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 28-02-2009, 13:03:00
Me nje qokolad do ta kisha kop kret LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 13:17:18
Duke ia mbushur gojen me rere.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 28-02-2009, 13:29:21
duke e lene pa ngrene.... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 13:35:15
E shkreta ti sa do mundohesh.
Kam goxha rezerva une :P

Do vija kalamajte e lagje ts gjuanin me gure
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2009, 13:42:51
Do vija gjithe kafshet e afrikes ti shkulnin nga nai cope  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 13:46:32
Prap me kafshe ti moj?
Po si nuk vure njehere mend?

Kesaj duke i futur corapene ndonjerit prej punetoreve tane ne goje. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2009, 14:20:31
me cicibuna ne shtrat kete  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 14:30:11
Do e varja kokeposhte
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2009, 14:36:50
do e varja me koken lart/...te pakten ti dilte shpirti me koken lart LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 14:39:39
Ne karrige elektrike.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2009, 15:01:19
me karrigen e qejfit LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 15:05:57
Ku eshte kjo moj.

Kete ne fillim do ta torturoja duke i vendosur veze te ziera ne sqetull. Pastaj do vdiste nga mbidoza
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2009, 15:07:44
nga mbidoza e vezve??? LOL LOL

kete prape me karrigen e qejfit... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 28-02-2009, 15:12:44
Oh sa pejf. Oh sa qejf.
Kete duke e persorur per mjet stervitjeje nje skuader pushkatimi
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2009, 15:18:46
kete do e hidhja nga qafe e Muzines e poshte LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2009, 00:17:58
do  e lidhja ne karrige perballe pc...boll mori mungesa darkave :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 01:44:13
kete do e vrisja per mungese sot
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 01-03-2009, 01:48:34
me gishtin e mesem :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 01:58:50
me shtypsat e morrave ja kisha shtyp koken
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 02:00:38
s eshte teme per mua kjo .... jam per paqen ne bote.... :D

peace brother..... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 02:02:38
Nj ete shtyme qe nga kati ku eshte dhe " Bace u Kry" LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 02:04:04
ncuq..... kam ble parashute ore.... LOL

kete siper .... nuk jam vrasese akoma... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 01-03-2009, 02:06:45
si ta mbys te vdekurin :D LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 02:08:46
chorri aman jo kaq filozofik ne kete ore aman aman :D

kete siper  hmmmmm:  akoma sdo ta vras..... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 01-03-2009, 13:36:36
me mjalt do tja  bushja gojen... ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2009, 16:35:16
me gjemba trendafilesh :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-04-2009, 23:48:03
Nuk e vras.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 23:49:35
As kete jo... ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Parloté ne 29-04-2009, 00:07:00
Paskam gabuar temën. Nga profesioni shpëtoj jetë, prandaj mos guxoje kush të vrasë Misss-in.. shkulfloket)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 29-04-2009, 00:08:31
Kete me ndonje injeksion te fort :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-04-2009, 00:11:18
Nje te shtrengume rreth qafes :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Parloté ne 29-04-2009, 00:15:00
Me përqafime :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-04-2009, 00:16:14
Gjithashtu por double :D :perqafim :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 00:19:52
Me MP. LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:23:35
Me sy.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 00:24:14
ne krevat :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:24:44
Me sy prap ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 00:26:17
ne krevat prap po te lidhur kete here. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:27:03
Kete rradhe me gure se po ma ben borxh ;) :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 00:27:57
sic thashe edhe me pare se jam stoik ne mendime. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:28:48
E mbys me dore te vet... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 00:29:23
Nuk ndryshoj mendim per kete sikur te me vene ban tani. :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:30:44
Do e lija dreqin edhe ca kohe... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 00:31:29
amin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:31:59
do e lija pa leng trimerie LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:32:22
Me puthje... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:36:35
Edhe une... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:41:07
Me puthje... :D

hahahaa jo se do na akuzojne per incest pastaj LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:42:32
sguxon robi me puth motren :D

Lefton duke ia heq zoçkat :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:43:33
Missin ne pjate... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:45:09
Lefton duke ia mbush jakuzzin me uje te valuar.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:45:50
hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa

kete se vras dot dreqin LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:47:32
Kte e kam kusherire se vvras dot....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 00:48:47
Duke ia zhyt koken te ai uji ku po vrapon... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:49:02
hahahaaaaa

Lefton sdo e vrisja po do i vidhja makinen LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Parloté ne 29-04-2009, 00:50:02
Me dialekt tetove... :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:52:22
hahahaa me meso dada Parlote se sot eca mire  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:53:08
MMe  muzike heavy... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:54:12
hahahaa mos deshtove jam mesu me ate muzike une LOL

kete do e hidhja me koke nga Urra e shejte  :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:58:46
Mte ne shtepine malore...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 01:00:15
hahahaa do i sulja Xhinen LOL (qenin ) te kujton gje LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 01:02:54
Me sul kusheriren...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 01:03:42
pse ore dhe qen ma bere kusheriren  :P LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 01:07:24
Jo moj ate e kam dashni...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 01:09:37
do i nisja kusheriren e ta vriste ajo ne gjume kete LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 30-04-2009, 12:39:09
edhe kesaj do i nisja ca engjej ta vrisnin ne gjume :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 13:24:41
Duke i dhene caj pa pushim   :P :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 14:17:16
Do ia jepja nje trandefil aroma e se cilit do ta vente ne gjume te perejtshe.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-04-2009, 14:18:39
Do e leshoja ne Oqean :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:29:36
Babyn nuk e vras dot... :)

Oqeanin do ta shpoja me gjemba trendafili... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 14:34:02
 :D

Babyn do e marr me vete ne oqean..

Missin po e dergoj ne nje ishull te vetem,ku ka egersira "Jurasik park"  :D,,e Na pit se erdhen ne duke notu,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:37:53
Une duke zbutur egesirat e duke iu sulur Oqeanit..... :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 14:41:10
Une duke shku nga egersiaret duke ik pre Missit.. :D

Edhe ra Missi ne nje grop te fell.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:43:56
Do e zhysja ne ate gropen qe beri vete... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 14:50:15
I kam bere nje dalje gropes ne oqean,, :D

Do e virrja ne nje lis jo shume te lart, ku nje dinosaur e pret poshte, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:51:43
Do ja prisja duart e nuk do kishte mundesi ti shpetonte gropers me not... :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2009, 14:54:45
Ne te lisin nje anakond ti vje nga siper,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:55:53
Ne nje vend me merimanga te zeza.... :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-04-2009, 14:56:20
Mbaruat duke vrare :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-04-2009, 14:58:29
me llastik :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 14:59:28
Me zocka  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-04-2009, 15:02:27
me prezervativ LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 16:28:50
.......

Duke ia hequr zockat? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 30-04-2009, 16:29:39
Me molle helmuese  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 16:31:54
duke i hequr Locen  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-04-2009, 16:34:24
duke i keput telin e ashensorit. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-04-2009, 16:36:01
Me duart e mia.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 30-04-2009, 16:47:27
Duke ja plotesuar deshiren e fundit :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-05-2009, 11:12:10
me buk ne goje :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 25-05-2009, 15:51:47
Me nje buzeqeshje vdekjeprurese.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2009, 15:52:49
Nuk e vras :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 25-05-2009, 15:54:59
Sa e mire qe je moj aman. :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2009, 18:50:01
Duke bere gili vili... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 18:51:04
se vras se me duhet  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 25-05-2009, 18:53:04
Se vras se sma ben zemra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 26-05-2009, 17:36:23
S'e vras kete :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Parloté ne 26-05-2009, 17:43:05
As që më bie ndër mend vrasja kur shoh kengen... :puth
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 26-05-2009, 17:44:55
Heren tjeter po erdha ne Kopenhagen do ta vras me muhabet ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Parloté ne 26-05-2009, 17:54:07
Atëherë ndrova mendjen....kengen pra do ta vras me mikriptje ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 26-05-2009, 17:56:52
Se mos me frikon e nuk vij :P

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 26-05-2009, 19:07:50
Nuk ma ben zemra
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-05-2009, 19:16:23
Ehhhhhhhhhhhhhhhh si do vrisja... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 26-05-2009, 19:28:11
me 300 zocka duke ja marre frymen  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 26-05-2009, 19:37:44
Duke e mbytur me punet e fushate se Sales :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-05-2009, 16:04:46
me kolpo  :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 28-05-2009, 01:28:32
do merrja aparatin e tensionit dhe do ja lidhja ne qaf pastaj do e fryja avash avash ......(eshte aparat nga ato me pompe dore :D)
Shtyp e shtyp deri sa ti dilte shpirti nga Syte :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 28-05-2009, 02:12:20
me dhembe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 15:29:49
Me shigjeta :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 15:33:48
Do e  hidhja para tramvajit.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 15:35:44
Hahhahahaha sa i keq.

Do e hidhja nga aeroplani.......... pa parashute ama :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 15:36:55
hahaha..Ska gje sme behet gjo mu..... :P


Une kte duke e mbajtur afer meje.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 15:41:30
Paske me mbyte veten ashtu :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 15:56:25
hahahhaha...Kam qejf te rrezikoj.... :D


Do e vrisja ne fantasyaland....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 16:00:01
Do e leshoja nga Bungee Drop Tower  ne Phantasialand...... ..:P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 16:00:59
Une ne Black Mamba... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 16:03:37
Une ty nga Mystery Castle :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 16:05:22
hahahhahahhha....Me perkujtove ate pisin te dera,perpak sa e rreha  dajak,mshkoj ne mendje se po me sulmon dikush...LOL


Une  do hidhesha b ashke me kte ne Bungy Jumping,ama pa llastik... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *A.D* ne 28-05-2009, 16:07:04
obobo...
 mua s'do ma bente dora  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 16:09:24
Bernarden se vras dot,, por ate lart saj me qejf do ta leshoja nga Fernsehturm :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 16:10:16
hahahhhaha....Kte lart do e vrija per qejfi si e di ma mire....Do e beja ushqim per peshkaqenet...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-05-2009, 16:15:34
do i nisja miss dhe ja tregonte ajo qejfin ketij. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 16:15:51
Ky qe eshte vet peshk i vogel e hajn peshkaqenet me me qejf :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 28-05-2009, 16:22:05
do ta vrisja me nje molle :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 16:22:31
U bera pishman  do e haja vet per darke....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 16:28:07
Do e mbyllja me bukuroshin e forumit ne nje dhome LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 16:30:30
hahahhahhaha....Ama aaaaaaaaannnnn mo se me dhimbset ai...LOL
Do ti  beja ti del vet ICE-se perpara..LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 16:38:02
Nejse , une desha t'i vras dy me nje gur :D


Do e dergoja ne Afganistan LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 16:42:55
hahaha...Me gjeth qejf.... :D


E kte ne mes te Amazones... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 16:45:23
Do e hidhja ne Oqeanin Atlantik :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 16:56:46
Kte si ne Titanik....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 16:59:45
Ne Titanik shpetoj une :P

Kete ne polin e veriut ne oqean :D


Kuku sa shpejt vdes keshtu...se veren :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 17:01:38
hahahhaah....Nuk dalloj une  kadale a shpejt vec me randsi qe vdes... :D


Kte kur ta takoj di ti tregoj se si..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 17:10:16
Do e varja me koke teposhte :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 17:13:53
Do i jepja 1 kg tnt bakshish...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 17:14:56
Me tnt qe me jep ky bakshish do te hedhja ne ere :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 17:22:07
hahahhaha....Ne takimin e pare ne plazh do ja lidh nje gure te madh kesaj...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 17:22:46
Ky do mbytej vet, duke u mundu me me shpetu mua :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 17:29:41
Do e hidhja ne Hene... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 28-05-2009, 17:32:50
Duke e lene me u pjeke ne diell :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 17:34:07
hahahha...e kam qejf Diellin....


Duke e lene ne hije e duke me shikuar mua ne Diell si bej  plazh...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 28-05-2009, 17:44:02
Do i thoja atyre gocave ta piqnin ne hell LOL :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 02-06-2009, 03:12:45
Para se ta vrisja do ta pyesja se cdo te thote Nicku i saj ....Miss dmth e virgjer apo Miss bukuria ....jo se do ishin dy menyra te dryshme ekzekutimi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 09:31:53
.....une sdo e pyesja 2 here do e ekzekutoja direkt me varje....  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 09:51:55
do te filloja nga thonjte e kembes deri te floket ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 09:55:24
Do ta mbysja me kafe  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 10:02:42
do te mbysja me perkedhelje,une te jem i padukshem
dhe ajo ne afshin tim te binte ne nje enderr
dhe kur ajo te zgjohej te jete perseri vetem...... ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:04:47
ahahahah....kete do e vrisja duke ia prere imagjinaten  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 10:12:09
ahaha vetem imagjinata na ka mbete
dhe ate smundesh me e pre,
keshtu qe une te mbys ty me imagjinata,
do ta çoja ne nje ishull te shkrete
qe te jemi vetem une dhe ajo.... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:15:37
 :P Do ta ekzekutoja ne ishull e me pas ta mbysja ne uje.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 02-06-2009, 10:20:17
i vdekuri nuk mbytet :P
une do ta vrisja me nje puthje ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 02-06-2009, 10:24:02
Lere se nuk do e vras he per he  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2009, 10:32:54
Do ta vrisja me menyret e mija magjike :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 02-06-2009, 10:33:42
do e lija te vriste veten me mire  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-06-2009, 21:03:32
koken poshte e kembet ne tavan :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 02-06-2009, 21:13:05
Ta djeg me benzine :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 02-06-2009, 23:38:09
Kam pershtypjen se eshte teper e bukur per t'ia prishur bukurine e jashtme kesaj vajze ....them se do ta vrisja ngadale me acid do e filloja me nga nje pike ne ushqim e do ja rrisja dozad deri ne mbarim .....:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 02-06-2009, 23:40:45
me fergese tironce  :P do i jepja te hante deri sa te plaste  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-06-2009, 00:46:19
nuk e them se trishtohen kalamajt LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 00:47:22
nuk e them se do ja le surprize LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 03-06-2009, 01:20:48
Nuk po e vras po e le te fleje gjume :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 03-06-2009, 12:02:01
Kte do e rregulloja me kamzhik.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2009, 14:30:22
Do i shpia ato zockat qe mbante Berluskoni ne harrem dhe merreshin ato me vdekjen e ketij, perfundimi dihet sdo i mbetej palce kurrizore s'do i mbetej. LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2009, 14:55:35
me nje shuplake bythve LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 18:05:17
me piskatore kacurrelat 1 nga 1  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2009, 18:06:49
me pirun. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 18:07:27
me 1 ibrik me kafe  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2009, 18:09:17
do e lyeja me mjalte e do e lija ne diell ta lepinin mizat. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 18:11:00
te kryqezuar te antena e pallatit e me komshijen siper meje qe ti bente fresk LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2009, 18:15:51
do e lija pengte burri me mustaqe.LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 18:16:46
do e lija peng te ajo shoqja jone e katit te dyte qe rref kalamajte LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2009, 18:19:31
te furra e dyqanit te byrekeve do e piqja. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2009, 18:30:03
te parukjerja duke i vene extension per floket LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 04-06-2009, 16:03:39
me shtupen e merimangave..LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-06-2009, 16:06:22
me cakmak e benzine  :P

ku je mi ti  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 04-06-2009, 16:08:25
ja u futa nje cike te te vrisja ty e do iki tani

kete do e vras me comangen e dhenve...LOL

ika per sot mbarova pune.  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2009, 21:15:44
Me thonga do ja shtrengoja fytin...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 04-06-2009, 21:18:21
Do i fusja benzine ne goje e ne fund do i hidhja nje fije shkrepse.... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-06-2009, 16:37:48
ne krevat padyshim :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 05-06-2009, 17:40:37
Ciper Missit i detyrohem te pakten nje vdekje te qeshur :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 05-06-2009, 17:56:54
Do e beja pace...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 05-06-2009, 18:31:27
Do e beja qofte LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 05-06-2009, 21:28:19
Ne menyren me te lezetshme :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-06-2009, 21:32:48
Nuk vras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2009, 11:23:23
do e mbysja me recipetat e saj. :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 06-06-2009, 16:04:05
do e zhysja ne nje fuci me vodka :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:06:05
do e zhysja ne nje kopesht me trendafila me ere te mire e te forte  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: AnikaHair ne 06-06-2009, 16:07:21
kjo tema po me pelqeka.... hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:09:18
duke i prere floket se i ka shume te bukra e pastaj tja vija une extension mendo ca katastrofe do te beja hahahaaaa  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 16:24:24
Duke ja derguar nje mashkull te fort ;) aj le ta vras nese mundet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:27:22
hahahaaa te siguroj qe do e vras une moj qershi hahaaaaaa

kete do e vrisja duke i hequr ate tatto-ne hahaaaaa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 16:29:54
Ashtu edhe une te imagjinova duke e vra ti ate hahha

duke ja bllokuar forumin (pa keqkuptim) ;) :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:31:44
hahahaaaa ide e mire kjo por ama kur te dua une atehere behet ajo qe thua ti  ;)

kete do e vrisja duke i vene para 5 kg qershia e ti hante te gjitha pa lene asnje kokerr  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 16:33:41
uaaaaaaa shum denim te fort se nuk mundem te ha aq shum hahhah ;)

Duke mi bledhur bishtat e 5 kg qershijave :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:35:38
duke hyp ne peme me keput qershia  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 16:37:24
duke e mbajtur posht kesen qe ti mbledh ato :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:38:59
jemi qe jemi hajd e i shesim fitojme ndonje pare hahahaaa

ika une qershize pafshim  :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 16:39:43
kalo bukur e dashur :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 06-06-2009, 17:49:44
Duke e lene lakuriq ne te ftohte :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 17:51:45
1 vit burg shtepiak ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 19:59:33
Duke e lene lakuriqe ne minus 30... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 20:00:10
Sa me mire keq sdo ishte.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 20:02:09
Sa me keq mire do ishte... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 20:02:56
Do e leshoja ne shtepine e bleteve.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 20:05:53
Ne zift do e zija... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 20:06:45
Me dicka qe nuk e them :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 20:09:38
Me dicka qe i them ne vesh... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 20:11:26
Po pres 1here :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: AnikaHair ne 06-06-2009, 20:12:18
do me vinte keq ta vrisja...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 20:14:00
Me vjen gjynah ti vras ato floke.. :D :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 20:14:23
Pa prite fare... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 20:15:06
Do ja vendosja nje femer te tret aty ne qafe.. :D...e kisha myt krejt :LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 20:19:12
Do e vrisja vet si e di... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 20:19:59
Me armen sekrete.. ;) :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 20:23:32
Me armen tim kryesore... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 20:24:24
Me trendafila..do mbysja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 20:26:59
Duke bere xhixhi mixhi.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 21:29:13
do e ndihmoja te vriste te tjeret  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 06-06-2009, 21:30:07
do mblidhja corapet e palara te Xha Milos e do ta mbulloja me to :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 21:31:47
iiiiiiiiiiiiii sa e keqe kete do i dergoja Lefton tja merrte shpirtin fare me shiringe  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 06-06-2009, 21:35:58
Lefto mua shpirtin me shiringe ....:D hahahahhaha e njeh Lefton ti apo jo....Po me pati Lefto perpara mua fillon e me lutet "Aman he te keqen me bej c'te duash po ma le njehere se tanet jemi" :D 
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 21:38:30
hahahhha...Mire e ka... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 06-06-2009, 21:47:02
Ahhh ti kur e sheh Lisen fillon ta besh ne pantollona nga frika :D :D


Do ta hedhja ne nje grope me gjarprinje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 21:48:41
Do e hidhja ne grope septike... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 21:49:07
 :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 21:56:08
kete e ka vra zoti ska me cti vras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2009, 23:18:54
me vodkaredbull LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 23:24:53
duke e lidhur per krevati :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2009, 23:29:38
do e mbuloja me trendafila para se ta......... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 23:31:36
sqenka vrasje e rende  :D :P

duke ja prer floket ne at moment LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2009, 23:32:32
me hithra  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 23:34:09
duke e len te priste me ore te tera ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2009, 23:42:15
duke masazhuar me gjera te buta. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 23:56:25
Duke bere synet komplet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 23:57:08
LOL LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2009, 23:57:10
me vare kokes. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 23:58:13
si na avatar timin me taka ne gjoks :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 23:58:26
Duke bere ate qe thash... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 07-06-2009, 00:00:23
duke ja qitur ne rrug dy karatiste :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2009, 00:01:15
si na avatar timin me taka ne gjoks :P
uroj ti kesh te buta...;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 07-06-2009, 00:03:50
me takat e qershise ato takat e hekurta LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 07-06-2009, 00:05:31
duke ja qitur steriotipi ti tregoj qka eshte femra e bukur  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2009, 00:06:05
me fara kungulli LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2009, 00:07:14
duke ja qitur steriotipi ti tregoj qka eshte femra e bukur  :perqafim
e bukur je ti edhe e di pse. ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 07-06-2009, 00:07:57
LOL

duke e denuar te haj 10 kg banane :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 07-06-2009, 00:08:25
e bukur je ti edhe e di pse. ;)

pse `????
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2009, 00:09:11
te shoh kembet ne avatar dhe se si i mbeshtet tek ai mashkulli dmth une :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 07-06-2009, 00:10:30
trup te mir dmth ti je LOL ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2009, 00:11:26
mos i thuj njeriu.. ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 07-06-2009, 00:11:55
Duke ja ndaluar ciftezimin... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 07-06-2009, 01:07:07
Ta hidhja lart nga maja e malit :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: qershija ne 07-06-2009, 01:08:46
femrat si vras dote  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 07-06-2009, 01:12:52
Spo e vras jo ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 07-06-2009, 19:26:28
perdredhje beli dhe qafe si zogut ^o)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 10-06-2009, 16:33:14
duke i matur tensionin do i ngulja lapsin mu te molla adamit ....e do ta shikoja si ecte neper rruge si i asfiksuar :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2009, 16:34:00
Me hisla :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: AnikaHair ne 10-06-2009, 16:37:05
pse spyesni si do ta puthnit.... po si do ta vrisnit?? :P :P :P :P

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2009, 16:38:14
Hajt na trego pra ...merr shembull postusin para teje psh :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: AnikaHair ne 10-06-2009, 16:40:34
duhet te bej pak nxehmje.... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 10-06-2009, 16:41:13
Hahhaha per  cfare ashtu ? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2009, 16:48:49
Do e hudhja ne berllog,se eshte i tille.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 10-06-2009, 16:49:41
do e lija ta mbysnin ca zocka Prishtine  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-06-2009, 17:48:47
me nje euro do ta vras. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 10-06-2009, 17:54:24
me uje lumi do ta helmoj LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2009, 18:43:33
hahahha...Ne lum ne lume do e vras...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 10-06-2009, 22:56:31
do i dergoja motren e Vesa S... ta vriste LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 11-06-2009, 00:56:53
Do e dergoja e di Edin ta vriste...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 11-06-2009, 12:27:44
Me syte e mi do e vrisja  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-06-2009, 13:12:30
Me nje kalem LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2009, 13:18:47
Me pushke :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-06-2009, 13:23:28
Me nje shikim  :syzja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2009, 13:24:38
Me nje prekje ne sup lol..direkt leshim kembesh :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-06-2009, 13:25:57
Me nje prekje nga pas  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2009, 13:26:52
Po ti ngadale jo kaq heret qyy..tek supi isha une :D :LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-06-2009, 13:27:37
S'kam ndenja fare aty une :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2009, 13:36:27
Do e leshoja ne puset duke ja marre mendet :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-06-2009, 13:42:59
Duke i treguar nje te fshehte nga fundi i pusit :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2009, 13:44:56
Duke i fut badigardat ta rrafin kete tipin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 11-06-2009, 13:49:40
Haha nga une dhe badigardat tmerrohen..

Kesaj duke ia rrahur per toke gjithe pudigartat LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 18-06-2009, 13:56:35
..sdo e vrisja..thjesht do i vidhja ate kapelen.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 18-06-2009, 20:07:52
Do ja hiqja krahet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 20-06-2009, 16:55:01
as trouble sdo e vrisja...do e fusja ne ndonje tunel shekullor e do e ushqeja me laraska te ngordhura :P...poor u,ke gjynahe per te lare  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2009, 00:26:52
seks till the death...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 21-06-2009, 14:39:12
Do ta beja te mos vuante me  nga deliri i madheshtise :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 21-06-2009, 23:54:36
me jastik te koka se ka humb fare  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 29-06-2009, 12:49:26
Me çokollata  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-06-2009, 15:08:41
me marmalate fiku  :P :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-06-2009, 15:11:54
me nje grumbull votash  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 29-06-2009, 15:14:25
Shejtane  :perqafim

Brenton me nje buzeqeshje te fotos se avatarit :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 29-06-2009, 16:27:12
Me koke ne uje :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 29-06-2009, 16:35:21
Me aromen e luleve
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-06-2009, 19:42:18
ashtu si i ka hije ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-06-2009, 22:26:14
me nje grumbull votash  :D

hahhaaahahaa tani e pashe Brento .... po qe me ben pune ai grumbulli i votave  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 29-06-2009, 22:26:55
He moj se po te mbys dhe une si Brentiani ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-06-2009, 22:29:06
hahahaa jo se sdua te kem shume diference votash me komandantin  :P LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 29-06-2009, 22:30:19
Po nese ja jap komandantit votat, te vras ashtu? :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-06-2009, 22:31:54
provoje njehere  :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 29-06-2009, 22:32:44
Me duket se s'dua te te vras ty ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-06-2009, 22:35:51
as une ty  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 30-06-2009, 11:59:27
keto dy siper do i varja ne billboard :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 13:00:12
kurse kete do e beja leafleat per zgjedhjet e nentorit   :P LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 30-06-2009, 14:05:13
me red bull LOL LOL

ose me floke bjonde :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-06-2009, 16:07:37
kete do e vrisja me ane te nje bashkpuntori ..dmth te steriotipit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 30-06-2009, 16:12:33
hahahaha....tipi ta shohe ne enderr te me afrohet ;), jo me te me vrase pastaj....LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-06-2009, 16:15:39
e mire kete do e vrisja keshtu

do e lidhja ne nje trung peme dhe do merrja ca hislla do ia vergelloja shalkat ..pastaj do i thosha tipit ti hidhte ca kripe LOL LOL


pu ca fantazie tamam per horror. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 30-06-2009, 16:16:58
e mire kete do e vrisja keshtu

do e lidhja ne nje trung peme dhe do merrja ca hislla do ia vergelloja shalkat ..pastaj do i thosha tipit ti hidhte ca kripe LOL LOL qe tipi ti lepinte pastaj hahahah


pu ca fantazie tamam per horror. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 16:18:18
puuuuuuu ca vrasesesh profesioniste qenkerkeni  :P


une s vras njeri pervec...  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-06-2009, 16:25:28
tashi e more vesh tina/....

cudi cudi me ty mi goce
 LOL LOL

ajo goca lart vetem me citoi po gjo s'tha...na mi thuaj se nuk te vras me gjithe men jo LOL LOL se skam zemer jo per gje


Kete do e vrisja me topa bore ...po brenda te kishte e nai top guri te mbeshtjelle mire  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 16:27:37
e une do kendoja ... topa bore hedhin shoket tane gjuaj une gjuan ti LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 30-06-2009, 16:46:42
e mire kete do e vrisja keshtu

do e lidhja ne nje trung peme dhe do merrja ca hislla do ia vergelloja shalkat ..pastaj do i thosha tipit ti hidhte ca kripe LOL LOL


qe tipi t'i lepinte pastaj hahahah LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 20:28:28
me nje buzeqeshje apo me nje qeshje te madhe LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-06-2009, 20:30:12
Kam shume menyra per kete.. hmmmmm: :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-06-2009, 20:30:35
Me gurre kokes :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2009, 20:33:17
Duka ja mbushur mendt te ben hara kiri... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 20:34:24
  me nje ciftue ky jep shpirt  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 30-06-2009, 20:37:08
duel me nje azraile femer  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-06-2009, 20:38:36
Dreamm s'e vras :perqafim.......por corrin me gjithe qejf :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 20:41:53
qejfi behet ne dy vende ketu flasim per te jesh apo te jesh :D kta dy siper shume lehte  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-06-2009, 20:44:12
qejfi behet ne dy vende ketu flasim per te jesh apo te jesh :D kta dy siper shume lehte  LOL

Duke e hedhe nga kati i 11-te :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 20:47:39
kenga je e sigurte qe nuk do hidhesh bashke  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-06-2009, 20:48:40
Do me marresh me vete a? :O :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2009, 20:49:54
hahahha...Jo te sjell te une.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 20:55:16
po lefto kjo eshte kaderi jot  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-06-2009, 20:56:40
Kete lart do ta vras poqese s'me tregoi cka eshte kaderi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 20:59:14
kenga je e sigurte qe do kaderin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-06-2009, 21:00:57
Jo, nuk nenshkruj une pa e kuptu mire :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 30-06-2009, 21:10:38
Me perqafime frymen do ia merja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 21:24:45
po lefto kjo eshte kaderi jot  LOL

kaderi LOL LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 21:51:45
cka po qesh bre idot LOL  kto siper me nje kitare b,,, LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 21:55:00
jo jo se jam kaderi  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 22:01:10
tema mbyllet ska me mbytje armpushim LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 22:04:00
hahahahahahaaaaaaaa aaaaaaa jo jo me pelqeu fjala kader mua LOL LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 22:12:05
ej zot qe bera vetes LOL kto siper me fjale te bukura e  LOLmbys
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 22:13:57
hahahaa tybe ci bere vetes vertet LOL ket do e mbys ne lume LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 22:16:34
po a ,, vjen leftoja e hani bashke mengjesin  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 22:17:20
hahahahahaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa jo jo me kaderin tim do ha mengjesin LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 22:23:43
tani e ngaterove kush qe kaderi lumi ti apo leftoja apo krenari apo kitaristi apo luani :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 22:24:58
kaderi ti pra ti dmth une pra ti LOL

une jam une ti je ti kush eshte kaderi une a ti LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 22:33:19
 une unin tim ja kam lane kaderit ne dore,  kaderi eshte pezull :D  ti kush ishe  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 22:34:28
une isha pezull mbi unin tend LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 30-06-2009, 22:37:50
e shof se u djersit dora kaderit LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-06-2009, 22:42:00
hahhahahaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaa idiot hahahaaaaaaaaaaaaaa a LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-06-2009, 23:37:12
Ketu a duhet te vras ndoken apo si eshte puna? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 30-06-2009, 23:59:40
Mdoket... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2009, 00:02:22
Nuk vritet i vrituri.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2009, 00:04:36
Se vras plaken... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2009, 00:05:45
Uuuu qyqaaaa nuk jam gruja une.. ;)

Nuk lodhna bree...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2009, 00:07:52
ha ha ha...........E ka vrare Zoti... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 00:08:10
 :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2009, 00:11:51
Kend ka vra ma shume..ty a mue seee.. hmmmmm: ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 00:13:24
 :D LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2009, 00:14:29
ha ha ha...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 00:16:52
do ta vras live ket jo ketu ne forum  :P LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2009, 00:20:08
hahahaha....Ne mal... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 00:39:05
me kengen  kete siper  apo me zanin LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 00:41:45
nga kulla e haklajve me snajper  :P LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 00:43:24
a krenari te vjen haku ty LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 00:44:44
ai krenari te vje hakut ty e Leftos jo mua e Luanit LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 00:55:44
me vrave kam  vdekur mos fol me mua LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 00:56:52
po flas me shpirtin shttttttt  :P LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 01:00:06
i kam 7 me cilin ,ti dy ke pa ,te treten po tregoj pshuresh naten ne gjume
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 01:02:34
kam e 5 per te pare .... ani me trego te shtatin  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 01-07-2009, 01:04:08
jo se hyn ne guines  per vdekje spektakulare LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 01:05:07
ashtu dua sme pelqejne gjerat e zakonshme dua te jashtezakonshmet  :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 01-07-2009, 01:24:26
Do ta mbysja me tiramisu e me pos me nje arke birra :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-07-2009, 01:26:27
eh sa me hahej ajo tiramisuja ... deri tani kam ngrene 2 fela bakllava  1 fete shalqi e 1 kg fiq po plas LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 01-07-2009, 20:48:57
Duke organizu zgjedhje cdo vjet :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 01-07-2009, 21:42:33
Me MP  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ylli1 ne 02-07-2009, 01:51:03
hahhaahahha ide e qmendur hahah,,ja edhe nje propozim i imi,,dote ju kishe len nje buku me dor ta mbani mbi kok,,pstaj me nje qekiq dote ju kisha godit  ne buku,,qe ne rast te otopsi te del qe vdekja ka ardh nga bukaa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-07-2009, 07:54:51
Po e le te vrasi veten..paska ide te shtjelluara robi..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 15:19:59
Me nje buqete me lule 
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 02-07-2009, 16:39:27
Me ashtu....e di vete kjo ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-07-2009, 20:26:12
 do e lija gjithe diten ne bregdet pa cader dhe pa suncream...ouchh  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 02-07-2009, 20:28:35
Me nje torture enderrash  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:32:25
uf uf uf LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:34:41
se vrisja jo  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:39:14
  of of of   LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:40:40
na mo na  :D ketij do i shkulja qimet e flokeve 1 nga 1 me piskatore LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:45:05
fijuuuuuu fiijjuuuuu LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:46:06
mjauuuu mjauuuu  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:49:17
pssss pssssssst piiiissssss  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:51:51
cttt cccctt csshhtttttttttttttt ttt LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 02:56:22
me kenge LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 02:58:09
7 here  :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 03:02:41
vdiqa tema mbyllet
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 03:03:46
po vdiqe tani i bie te zihemi perjetsisht  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 03:05:52
mme ujkun do e vrisja :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 03:06:51
 :D ma mbylle gojen

u mbyll e tema LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 03:10:15
mbylle dhe dritaret mbylle e deren mbylle e kembet mbylli syte e fli gjum  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 03:11:41
pse nuk flihet me kembe te hapura LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 03:14:54
mos ngatero teme  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-07-2009, 03:16:15
ani i mbylla gjumin e embel  gjum: gjum: perq
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 03:17:39
embel je vete gjumi eshte kalipso :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 03-07-2009, 10:41:33
duke ia verbuar syte :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2009, 14:00:43
i shpulle mollaqeve  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 03-07-2009, 14:08:05
Duke i prere duart  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2009, 15:56:35
duke i prere floket tulle...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 03-07-2009, 16:01:20
Duke i heq mandatet :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-07-2009, 16:05:17
Tu thafte gjuha.....pupupupup u gur e dru LOL LOL

kete do e vrisja kshu

do e zhvishja komplet, lakuriq nga mendimet dhe do e terhiqja zvarre ....neper labirinthe e skuta te errta opozitare LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 19:27:32
Duke ja marre shpresat :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 19:30:17
duke e lane me shpresa :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 19:31:48
T'vrafte Zoti ty e jo une LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 19:35:08
ai krijon nuk vret :D ai jep shpresa nuk te le pa shpresa LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 19:38:26
Kete s'e vras se e kam shprese :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 03-07-2009, 19:42:00
me dha shprese per te menduar si LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 03-07-2009, 19:42:52
Me shifrat e veta :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 04-07-2009, 22:26:51
Po s'me dha nje kafe, do ta mbys me corape te veshura 1 jave rresht :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-07-2009, 22:29:44
do e detyroja te luante nja 2 ore te mira futboll ne mes te vapes e do vritej vete  :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 04-07-2009, 22:39:02
Do ta fusja ne nje fuci me RedBull ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 04-07-2009, 22:40:04
do i jepja te hante nje kile fara luledielli  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 04-07-2009, 22:49:59
Do ta mbyllja ne nje dhome me 500 mace ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-07-2009, 22:54:23
do i sulja 1 qen pastor LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 04-07-2009, 22:56:15
do e vija te paketonte ca gjerat te gruas LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 04-07-2009, 23:04:56
Paketimet i bej me qejf une...

Ty do te te beja te shkoje ne Pogradec me kembe :d
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 04-07-2009, 23:05:42
po nisem qe tani...te bej ca plazh neser  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-07-2009, 23:06:51
sdo e vrisja sma ben zemra te ngel pa gru  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 04-07-2009, 23:07:51
as mua pa burre :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2009, 11:08:38
do i hidhja nje kove uje me akull ne krevat  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2009, 13:59:37
do e fusja ne nje vaske me caj te nxehte :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ritt. ne 05-07-2009, 19:35:12
do i zbathja kepucet :D (prej eres se keqe do vdiste )
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2009, 20:25:51
do i zbathja kepucet :D (prej eres se keqe do vdiste )
per kepucet tua e ke llafin ti hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2009, 20:44:15
do e fusja ne frigorifer e do dyllosja deren  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 05-07-2009, 22:37:29
me caj kamomili  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 05-07-2009, 22:44:48
me coca-cola :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ritt. ne 05-07-2009, 22:46:34
per kepucet tua e ke llafin ti hmmmmm:
po per kepucet e mia :D se jo tuat :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 05-07-2009, 22:47:58
se vras kalipsone se e kam gru perjete  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 05-07-2009, 22:50:21
se vras kalipsone se e kam gru perjete  :P :D
nuk te meriton Shejtanke :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 05-07-2009, 22:54:23
Titin do e lija pa birra mbase do e hiqja qafe  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 05-07-2009, 22:58:56
nuk te meriton Shejtanke :D
mos valle eshte shejtaniaajo qe sme meriton mua hmmmmm: :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 05-07-2009, 23:00:16
mos valle eshte shejtaniaajo qe sme meriton mua hmmmmm: :P

cpate ti  hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 05-07-2009, 23:02:00
hahaha  dua argumentim nga titi moj ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 05-07-2009, 23:51:31
Te futem tangencialisht njecike une?...

Ty Kalipso do te te vrisja me kapake kanacesh Pepsi LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 06-07-2009, 00:22:31
Syrgjynit do I hiqja punen e administratorit :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2009, 00:24:43
Kete do ta beja administratore, qe ta kuptonte vete gabimin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 06-07-2009, 00:31:29
Hahah...do e vrisja me birra deri ne mengjes pa levizur nga vendi  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2009, 00:38:22
Birrat s'i kam merak fare, lendeshkembimin e kam te persosur LOL

Ty do te te vrisja me kacurrel  :d
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 06-07-2009, 00:42:57
Do e vrisja me doren e vet kete :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 00:45:05
do e lija pa uje  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 06-07-2009, 00:48:18
Do e lija pa makine :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 06-07-2009, 00:48:37
do e vija te luante futboll  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 06-07-2009, 00:50:12
Do e lija pa redbull :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 06-07-2009, 02:05:02
do e lija pa mesuar :P LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-07-2009, 20:03:16
me buk ne goj :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2009, 20:46:39
Do ta mbaja vetem me cerek buke e uje 1 jave rresht dhe ne fund do t'i nxirrja nje gic te pjekur :d
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 20:48:45
do e lija ne shkretetire pa buke pa uje vetem me gocen me te bukur ne bote  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2009, 20:52:48
Do vdisje para meje :D

Keshtu qe mos ia uro vetes ate gje! :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 20:56:34
hahahaaa Syrgjo mos i thuj te gjitha ketu se sme le rehat Titi pastaj  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2009, 21:05:12
Kesaj kinges i uroj nje djale te keq, se e mire eshte vete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 21:06:36
hahaaha Syrgjo boll me kaq se te gjej kollaj me te vra  :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 06-07-2009, 21:09:15
sofetly :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 21:12:47
 hmmmmm: thuje me fjale shqip o Titi  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2009, 21:13:44
Do ta vdisja duke e vene ne pritje te fjaleve shqip te Titit :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 06-07-2009, 21:14:57
hmmmmm: thuje me fjale shqip o Titi  :D
nuk tingellon mire shqip :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 21:16:43
s ditke me vra pra LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2009, 21:18:32
Prit ti, prit... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 21:24:02
ti pusho se po me hap pune LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 06-07-2009, 21:24:24
s ditke me vra pra LOL LOL
ne shqip i bie me buk ne goje  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 21:25:51
kete do e vrisja me buke ne trajse LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 06-07-2009, 21:31:22
ceshte kjo trajsa mo LOL LOL di gje ti Syrgjo
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 06-07-2009, 21:38:00
nuk ke nevoje ta dish Titi se te erdhi dakiku me vdek :D


ketij mesiper do ti ngulja nje dru mes permes zemres (si ne filmat me vampira , gjithmon kam dashur te perjetoj nje sken te tille te shikoj sa shpejt do vdesi :D ) edhe pastaj do i prisja dhe koken se vampiret nuk vdesin po si preve koken hahahahahhahaha LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 06-07-2009, 21:39:37
hahahahahahaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

o vrasese e poshter LOL

kete do e gudulisja e te vdiste duke qesh  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 06-07-2009, 21:41:30
kesaj Lises doo i ngulja nje ...dru po jo ne zemer ama ..... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-07-2009, 21:50:08
Titi, e di vete ti... do te te lija ne dore te Lises ;)

Pse te lodhem une, kur Lisa eshte mjeshtre e reanimacionit LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 06-07-2009, 22:34:06
Kete do e beja te vriste vete veten  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2009, 22:45:16
E di kjo.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 06-07-2009, 22:45:56
gje qe s'ndodh kurre :D

me red bull :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2009, 22:47:17
E di edhe kjo... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 06-07-2009, 22:48:25
hahaha
te meposhtmin me nja dhjete zogeza ngjyra-ngjyra LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2009, 22:49:49
hahah..Me votke e red bull... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 06-07-2009, 22:51:06
m nje barbeky alpine  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2009, 22:55:53
hahha...Ne shtepine malore... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 06-07-2009, 22:57:24
duke i veshur atlete hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2009, 22:59:29
Duke mos me lene... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kalipso ne 06-07-2009, 23:00:58
duke mos e lene... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 07-07-2009, 13:30:53
do e merrja ne makine do ecja shpejt do frenoja do e beja ta zinte makina ta bente telef  :D LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 07-07-2009, 13:37:07
Duke e xigilit,,, LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 07-07-2009, 13:40:25
duke e lidh te ajo webcam qe shof prishtinen live  :P LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 07-07-2009, 13:45:54
 LOL,,
  OK se rrezitem per plazh..  :P

Duke e fut ne nje sauna,,  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 07-07-2009, 13:48:13
Duke e futur ne det :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 07-07-2009, 14:02:05
Me akullore ne 40 grad C... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 07-07-2009, 14:04:12
do e hypja ne 1 bus ne mes te vapes qe kishte njerez te pa lare prej 1 muaji LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 07-07-2009, 14:09:49
Duke i rrefyer nje secret :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 07-07-2009, 14:11:31
hahahaa duke mos i dhene keshillat e duhura  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 07-07-2009, 14:14:41
Duke e vendos me banu perpball Sales,, LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 07-07-2009, 14:33:25
Duke e vendos me banu perpball Sales,, LOL

kam krijuar imunitet e kam perball ne pune  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 07-07-2009, 14:41:19
Duke e bere zedhenese te Edos :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 07-07-2009, 23:28:40
kesaj Lises doo i ngulja nje ...dru po jo ne zemer ama ..... LOL


rigjeneroke..do me jepke mundesine te me shtohet imagjinata .....

nejse pasi ta kishe mbaruar ti pune do me falesh mua 15 minuta sa te bej nje dush :D dhe pastaj pasi te te kem manipuluar te lidhur pas krevati ......do te te mbuloja me akrepa :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2009, 00:07:24
hahahha...Duke e keqtrajtuar here une here komshiu... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 08-07-2009, 11:46:18
Duke e vene te beje pazar per Lisen :d
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 08-07-2009, 12:41:06
Duke i lene te mendoje se do e le gjalle :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 08-07-2009, 21:32:01
do e fusja ne nje qyp me mjalte, pastaj do i leshoja ca buburreca   :D  :D   bohhh  ne kte teme sme punon fare fantazia  :D  hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2009, 21:35:34
nje plumb ballit dhe done. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 08-07-2009, 21:45:35
une s vras njeri per vete  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-07-2009, 21:46:56
do e lija te digjeshe ne diell. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 08-07-2009, 22:25:46
thjesht...frymen e fundit me duart e mia   :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-07-2009, 00:27:15
Do e vdisja me gudulitje  :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-07-2009, 06:48:42
hhmmmmmm do ja fusnja nja dy shishe raki me inke (po raki nga ajo qe vetem babi im di te beje :D) pastaj nje gote me leng limoni nga pas ....oho nuk ka shance te rroje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 09-07-2009, 12:19:15
Me mire ruaje ate raki per Lefton, se une jam rritur ne shtepi private me 5 raca hardhish ne bahce dhe babai yt s'besoj se e ben rakine sic e bente gjyshi im :D

Ty do te te sillja 5 zezake dhe do te ta beja bam ne lule te ballit ne kulmin e qejfit, qe te ikesh nga kjo bote me shpirtin plot :d
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 09-07-2009, 15:32:53
Duke e detyru me henger speca djeges,,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 09-07-2009, 16:14:53
Do ta fusja me ne nje vend te vetem me akrepa :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2009, 16:16:33
Lidhur per peme..me krye poshte..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 09-07-2009, 17:49:12
me biberon ne goje ...

Syrgjo une i qendroj besnike Afrikanit tim LOL :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Justice ne 09-07-2009, 18:38:03
s'do e vrisja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 09-07-2009, 21:34:34
me   :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 09-07-2009, 21:53:59
Me HARD ROCK volumin Max,, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 09-07-2009, 22:32:36
do e hidhja ne oqean  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 14-07-2009, 02:39:09
do hidhja veten ne oqean ksaj do i plaste zemra :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 14-07-2009, 09:49:23
me 1 gisht do e vrisja  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: skiatori ne 14-07-2009, 09:52:06
me nje shikim.....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 17-07-2009, 20:15:37
do e hidhja mes oktapodeve :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 18-07-2009, 09:53:01
Me nje te fryre :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2009, 11:16:28
Duke i bere nje tatoo me shume...... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 18-07-2009, 20:34:24
sdo e vras..derisa te me jape ate bileten qe me ka premtuar qe vjet ne vere :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 18-07-2009, 20:39:58
do i dilja ne enderr ...infakt direkt tjetra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 20-07-2009, 15:21:01
Me cobra se pantera eshte shoqe me te  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 01:33:15
me puthje nga kenaqesia do vdiste :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 01:35:15
shume thjesht... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 01:36:13
shume me komplikime  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 01:45:27
skam ide hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 01:46:49
nuk kam stil per te vrare jo nuk vras njeri
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 01:49:24
ndoshta stil do kem...por bi..? nuk kam
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 11:45:16
Duke i treguar vendndodhjen si fillim  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 11:46:42
kur do zbuloja identitetin... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 11:48:40
Duke i dhene info te gabuar  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 11:50:49
duke u bere se nuk di gje... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 11:52:27
Me tym duhani ne nje dhome te izoluar  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 11:54:12
kurse une me maske lotsjellese... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 11:56:49
Me nje buzeqeshje  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 12:01:40
mjafton te ket dyshim tek une  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 12:18:49
do i jepja te hante frut zekumi  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 12:22:50
ateher kur me kupton qe kuptoj...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 12:32:55
Duke i lene te kuptoje emrin qe mban  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 12:35:36
duke zbuluar emrin qe mshef  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 12:42:35
Me kuriozitetin qe e karakterizoka  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 12:45:26
shume thjesht...me nje fotografi qe vlen me shume se njemije fjale
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 16:35:16
do i nderroja emrin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 16:36:20
si p.sh  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 16:42:35
xhehnemi  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 16:44:44
Ne gjume  :P  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 16:46:41
xhehnemi  :P
duke derguar ne emrin tim te rri..LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 16:48:01
shume thjesht...me nje fotografi qe vlen me shume se njemije fjale
[/quote/]
Avash avaash avaaash,nuk mbytet robi me foto :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 16:50:06
te le pa fryme...LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 16:55:43
Ty po te mbys me speca djegs,qe te nxerri goja flake :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 17:00:34
ty do vrisja me buze...LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 17:06:57
Bam bam 2 here edhe....iku LOL :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 17:13:50
vetem dy here...nuk me mjafton LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 17:21:20
vetem dy here...nuk me mjafton LOL LOL

Te dyten per siguri e shtypa se me te paren...mbaron LOL :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 17:25:03
Dashke vdekje me te dhimbshme kijamet

Po ta plotesoj deshiren :D,do lidh ne grep e do te leshoj te peshkaqenet :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 17:27:58
as peshkaqenet nuk me hane...perveq miss-it LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 17:39:37
duke derguar ne emrin tim te rri..LOL LOL

duke e marre me vete :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 17:41:50
duke jetuar tek une dhe rrethin tim... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 17:44:53
duke e djegur  si ne avatar :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:46:38
e di ajo e vet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 17:48:54
miqet nuk i vras :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 17:49:57
duke e varur tek ajo pema qe ka ch. ne avatar :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:51:39
nuk ja prish si do ajo vet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 17:52:56
jam e pavdekshme :D

ketij do i nderroja lekuren :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 17:54:06
kjo siper nuk vri8...na vret qe te gjithe LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 17:56:27
 se ke provu ate punen e peshkaqenit ore kijamet,por thuaj qe e do ndryshe,

nje grumbull goca me pinca ne dore...:P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 17:58:18
me sinqeri8... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 18:04:35
Do e lija te jetonte qe te mos ankohet me  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 18:07:17
duke falenderuar qe me dha jete...por une e kam mision astala vista
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 18:11:00
Mos e ço shume koken lart se po bie ne pusete :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 18:31:10
nuk e vras se e kam mike... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 22:18:48
do e mbyllja ne kalane qe ka afer shtepise dhe do e lija aty nja 3 jave te mira  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 22-07-2009, 22:26:57
do e vrisja me buke ne goje LOL

sigurisht qe nuk do me bente zemra ti beja keq ndo1res si dream    :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-07-2009, 22:28:16
Eeehh kush ka dale ne shesh.. :D :perqafim

Duke i blere nje IPhone...se i kam hedh pune vetes me nje..fiks vrasje..lekesh :D ^o)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:36:18
me kijamet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:42:18
do e coja ne maje te Sharrit e do e lija pa ushqime e pa makine kush e di cmund ti ndodhte  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:44:50
do te leshoja nje arushe mbrapa makines tende...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 23:00:15
do ti sulja qente e Sharrit nga mbrapa LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 23:01:56
une do hypja permbi teje...ty te kishin ngrene e per mua do ishin te ngopur LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 23:03:35
mua me kan xhan sdo me hanin do me lepinin  :D LOL LOL

kete do e lidhja mu te cezma e do paguaja kalamajte ta gjuanin me gura LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 23:07:12
mos ja fut gazit kure te te lipijne duro ben saber LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 23:08:05
hahahaaaaaaaaaaaaa te paskan treguar a LOL LOL LOL

saber??? se di (?)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 23:09:32


saber??? se di (?)
saber ben durim LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 23:10:34
aha tamam ozaman  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 23:25:38
me fara luledielli. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 23:34:08
do e mbysja ne gjol  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 23-07-2009, 01:12:59
me therra te trendafilit... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 23-07-2009, 01:22:52
me informacione te gabuara
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 23-07-2009, 02:06:34
ncuq me duhet se vras  :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: chorri ne 23-07-2009, 02:12:48
heeeeeeeeeeeej edhe nje  .. e ...te kisha thene kjo alo ambulanca LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 23-07-2009, 02:14:43
 (?) (?)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 23-07-2009, 14:53:49
kete po e kursej se si prish pune kujt...pshesh me kos ha LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 23-07-2009, 14:57:36
Me pune  :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 23-07-2009, 15:06:16
ate e kam provu po top jam...as i gjo sme ka bo..tashi me ka zgerdhi i cike po nejse mo ..me kome eci


kete do ta zgerdhija ne dru...e ta shifshim kur te kerkonte vete ...me vrit ma mire mo  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 23-07-2009, 16:06:13
Duke e shtyre buzgremines :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *A.D* ne 12-12-2009, 22:36:47
hmmm, s'ma ben zemra :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 12-12-2009, 22:39:42
As mua per kte goce :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 12-12-2009, 22:47:34
Me varje :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 13-12-2009, 13:37:46
as qe e coj ne mendje  :lule
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-12-2009, 17:04:22
Kete do ta mbys mire ....me vere te kuqe... ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 13-12-2009, 19:39:42
te kryqezuar siper kulprave te bambuve :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 14-12-2009, 00:03:25
Do ta varja ne dege te fiku... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2009, 00:26:27
Kete do ta mbys mire ....me vere te kuqe... ;)

Kte do e humbja si te Ksulkuqja  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Cami ne 15-12-2009, 00:31:31
duke ia ndaluar takimet me te gjitha vashat e forumit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-12-2009, 12:36:14
tull kokes :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 15-12-2009, 13:28:51
duke e lene varur me koke poshte :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 15-12-2009, 16:20:56
Kte do e humbja si te Ksulkuqja  :D

Kete do ta vrisja si shtrigen e Borebardhes...LOL  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 15-12-2009, 16:22:56
duke ja marre Lefton :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:24:00
late nam tu u vra mo...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 15-12-2009, 16:24:34
ahahahah kete do ta vrisja embel embel me perqafime Kenga :D :perqafim


Mishelin me ledhatime LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:28:19
kete me qull...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 15-12-2009, 16:29:09
kete me kolloqifte LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:30:29
shtoji edhe ca rigon..

kete me buke ne goje...ose...lere spo e them se o llaf i piset LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 15-12-2009, 16:31:33

...ose...lere spo e them se o llaf i piset LOL LOL

po kshu ndrysho puna mi .... te vdesesh nga qejfi i thone pastaj  :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 16:33:26
ehhh ashtu posi....LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 15-12-2009, 16:36:46
kete me akullore se i ka qejf  :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2009, 20:18:58
Ne mal do e humbja... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 15-12-2009, 21:08:07
do e fusja ne nje shpelle me kanibale femra  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2009, 21:12:47
Do e mbyllja me veten ne ndonje vend vetem nje jave... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 15-12-2009, 21:13:58
Me duart e mia do ta vrisja... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2009, 21:17:21
Me dicka tjeter do e vrisja...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 15-12-2009, 21:22:31
Me sy do e vrisja... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-12-2009, 14:48:34
me ate ne goje. :-[.buke dmth :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 16-12-2009, 18:13:17
Me plumb ne lule te ballit  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2009, 18:15:23
me nje  :trendafili :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 16-12-2009, 18:23:50
 perq
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2009, 18:27:20
 :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 16-12-2009, 18:31:11
Do ta vrija me arome lulesh... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 17-12-2009, 11:50:47
  Me lak te dhelpres :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-12-2009, 12:32:45
ky nuk eshte per tu vrare hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 17-12-2009, 14:40:32

   As ky :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-12-2009, 16:33:45
Ky do vrare ky... :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-12-2009, 17:01:33
me zinxhire pas makine :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-12-2009, 18:04:21
Do e hidhja nga ndonje ure... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 17-12-2009, 22:59:16
Do ta kisha lene ne bore 2 dite :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-12-2009, 23:25:02
Litarin ne fyt...duke ia shtrenguar ngadale... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 18-12-2009, 01:00:07

  Jo, jo nuk mund ta vras kete krijese te zotit ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 18-12-2009, 19:02:05
Hajt se te vras une pa merak  :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 18-12-2009, 20:07:39
Ne shtrat do e vrisja  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 18-12-2009, 20:11:31
Ne dru do e zhdepja... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 18-12-2009, 20:14:14
Ne karrige do e ulja  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 18-12-2009, 20:17:37
Lefton te lidhur....e rreth tij goca duke bere streaptizem....e vdekur qe do vdes nga inati  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 18-12-2009, 20:25:02
Ta lija te kalon jeten pa mua...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 18-12-2009, 20:29:45
ahahhhaha ketu sapo mi shtove 20 vjet jete... LOL LOL


Nga pergjigjia ime e mesiperme sapa i iken per l... ketij siper 50 vjet jete  :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 18-12-2009, 20:55:23
do ja vidhja trouble  :D  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 18-12-2009, 21:30:21
LOL LOL

s'mundem  :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-12-2009, 00:04:58
Mundem  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-12-2009, 10:42:40
do ma mbyll ne nje ishull me zocka qe tja marrin frymen e fundit duke e perdhunuar :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 19-12-2009, 10:47:10
do e fusja ne nje dhome me nje tufe macesh te egersuara  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lenni ne 19-12-2009, 11:19:17
me te puthura  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 19-12-2009, 16:28:54
Kete jo njehere, se qenka i ri :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 19-12-2009, 17:48:42
..nuk guxoj ta coj ndermend e jo ......... :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 19-12-2009, 18:08:48
Jo coje ndermend ne guxofsh :P

me muzike :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 20-12-2009, 18:58:19
Me perqafime :D  :perqafim :perqafim :perqafim :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 20-12-2009, 19:40:28
Kete do ta vras...me pije deri sa ta bej tape....  :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2009, 19:41:40
me fare kosi do e mbys LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 20-12-2009, 19:49:05
Do ta lidh nga duart e kembet...e ta le ne nje vend te zerrikshem me gjarprinj  :P :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2009, 20:43:08
do e mbyllja me dy lesbike :P LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 21-12-2009, 11:58:57
me nje shikim..... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-12-2009, 12:18:12
kjo nuk eshte per tu vrare.. ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 21-12-2009, 12:48:24
do e lija ne maje te Everestit vetem me breke te behej skulpture e Da Vincit  :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 21-12-2009, 12:54:24
me nje cokolad lejthij..... :)

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SocialNetwork ne 21-12-2009, 13:01:43
Do ta vija ne gjum me arome te mire :P, pastaj do ta vrisja me jastek pa zhurme :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2009, 14:41:54
Me perqafime...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: titi10 ne 21-12-2009, 15:40:15
ta lidhja nudo tek big ben ne kte acar :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 08:41:21
do e vrisja me kemben ne fyt.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-12-2009, 08:47:13
Ne sanje menyr, si ti vras dy persona menjher,, :D :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 08:49:13
hajt se te vras une ty mos ki merak...LOL

me litar do e mbys
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-12-2009, 08:57:32
ahah..do me lidhesh per kemb a..? :D

Une ende jo kete,, :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-12-2009, 09:14:10
jo do te lidh per fyti LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-12-2009, 09:16:17
ehhhh
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-12-2009, 09:20:57
jo do te lidh per fyti LOL

Jo mendova mos do me lidhesh kemb e duar per shtrati,, LOL

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-12-2009, 09:22:07
eshte e zene ajo o oqean
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-12-2009, 09:22:35
Nuk vras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Enigme ne 30-12-2009, 09:23:06
as une
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-12-2009, 09:24:17
ty ta luaj zotin une,more vesh? ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Enigme ne 30-12-2009, 09:25:37
 :O
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 30-12-2009, 09:26:30
eshte e zene ajo o oqean

Ate e ka obligative,,ku po e len zgjedhoren ti.?  :D

Se vras dot kete,, :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-12-2009, 09:27:54
tull kokes(nga mbrapa e kam fjalen se ben me efekt) :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 31-12-2009, 18:16:15
do e mbysja ne valbone :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 01-01-2010, 01:50:13
me nje buzeqeshje ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Alondra ne 07-01-2010, 23:06:40
Me fjale. Ato te vrasin me shume. ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 08-01-2010, 19:30:27
Me pushke gjuetie...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 09-01-2010, 15:06:32
Me koke poshte do ta var... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 09-01-2010, 15:10:32
 :lule......buon ano ..Misss...!!!!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 09-01-2010, 15:19:04
Me  :perqafim :perqafim do ta vras....Buon ano anche per tu....Fabi... :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 09-01-2010, 18:58:34
do e hidhja te gjalle ne gojen e ariut Lefter :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 09-01-2010, 19:00:37
hahaha...LOL

Do e lija vetem ne nje ishull........,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.ama me mua....:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 09-01-2010, 19:05:20
do e leja ne nje ishull pa asnje zocke :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 09-01-2010, 19:12:33
..duke e larguar nga i ftohti.....per Dubai...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 09-01-2010, 19:14:45
hahahhahaha.......d uke e pru ketu ne dimer :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 09-01-2010, 19:16:00
Duke ja zene deren...:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 09-01-2010, 19:19:43
hahahhahahhaha..... ....nisu po munde :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 09-01-2010, 19:21:51
Me topa bore... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mekatari ne 09-01-2010, 20:39:03
 me shpate
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 10-01-2010, 09:40:02
me shpate

ti qenke i meshirshem :D

s'do e mbysja, se do ja merrja une pastaj mekatet qe ka bere :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 10-01-2010, 12:30:07
Do e beja gjelle...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 10-01-2010, 12:37:43
ufff, kanibali qe qenke :P

nje dite tjeter, sot jo ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-01-2010, 09:38:08
duke ja kenduar kengen :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2010, 20:37:26
do e shpija ne lezhe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 11-01-2010, 20:39:01
sdo ma bente dora ta vrisja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-01-2010, 23:08:49
c'ta vrasesh me shume vulin, aman... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2010, 23:09:48
do i dergoja nje Beast aty mu ne shkalle :D  :P
mbrema :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-01-2010, 23:11:41
do e shtyja ne uje nga aty ku eshte ulur, po sa per ta trembur,
do ja jepja doren te ngrihej prape... :D

hiya! :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 11-01-2010, 23:12:56
c'ta vrasesh me shume vulin, aman... :P
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh?????????????
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-01-2010, 23:19:47
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh?????????????

nuk ke cte te vrasesh me pra, se boll te kane lenduar
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: DiniL ne 12-01-2010, 01:43:40
Do e shtyja kur të ishte duke parë nga një urë :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 12-01-2010, 01:54:08
me rakete tomahawk :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: DiniL ne 12-01-2010, 01:58:28
hahah me sllogan xD
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 12-01-2010, 02:02:47
me dezinformat :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-01-2010, 08:39:24
tull kokes.. ^o).(nga ato me 2 vrima) :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 12-01-2010, 09:29:34
jo jo, asesi ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 12-01-2010, 09:32:56
Duke e terhequr zvarre permes pyllit.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 12-01-2010, 09:42:45
Duke e fut n'mes bleteve :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: mekatari ne 12-01-2010, 12:15:51
vec mos e kapsha se me duart e mija do ta musia
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 12-01-2010, 12:21:24
Jo jo, s'ja marr gjynahet ketij une :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-01-2010, 13:13:55
do ja merrja frymen ne menyren me te embel ne bote :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2010, 19:57:47
do i merrja vendin e punes :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 12-01-2010, 21:05:11
Do ja mirrja ate kartelen... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ivan ne 12-01-2010, 21:42:31
do i ulja automatat, :P:P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-01-2010, 23:23:43
Me kallash.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 12-01-2010, 23:25:10
Ne krevat duke luajtur xhixhi mixhi...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-01-2010, 23:26:24
Ja kisha hek koken si pules me sakic..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 12-01-2010, 23:27:34
E kisha bere ta vret veten vet kjo...:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dude ne 12-01-2010, 23:28:11
me pambuk
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-01-2010, 23:31:46
Me gure.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 12-01-2010, 23:37:38
Me puthje  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-01-2010, 23:39:30
Thik n'zemer.. nese ka.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 18:11:21
ka ka...........pak :P

kete s'do e leja te hyj me ne Gjakove :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 13-01-2010, 18:30:56
Kete e kisha shti ne uje te nxehte :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 18:34:44
ty ne uje te akullt ...... e sheh, jam e meshirshme, se vdes shume shpejt :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 13-01-2010, 18:37:41
Haha dmth ne uje te nxehte vdes per kijameti aa LOL

Une tash nuk te vras me se edhe une kom meshire :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 18:40:15
Shih!!!! :P

Plumb ne lule te ballit ty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 13-01-2010, 18:41:31
Haha shihhh deee :D

Une ty thik n'zemer :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 18:44:07
me e dite ti ku e kam zemren ndoshta kishe mujte :P

ketij do ja theja qafen hahahhaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 13-01-2010, 18:45:44
Haha dmth e pasna leht me ta gjet zemren :P


Ksaj ja kisha gjet zemren diku neper KS ku e ka edhe ja kisha ndrydh LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 18:48:41
s'paske me mujte me gjete kurre :D

e kisha fut ne grumbull te ujqve :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 13-01-2010, 18:50:24
Haha , kta e kisha lidh edhe ja kisha leshu nje kallabllak minje te uritur :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 18:51:20
ty ngjashem, por me gjarperinje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 13-01-2010, 19:00:04
Do e hidhja nga kati i 5-te koken poshte e kembet lart.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 19:01:55
wooow :D


do ta beja kojshi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 13-01-2010, 19:03:22
Do i bashkoja banesat...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 19:04:46
do i ndaja banesat LOL :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 13-01-2010, 19:08:17
Do ti kendoja ne vesh... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 19:10:31
i pa meshire, po dojshe me me mbyte ngadaldal :P

kete s'e kisha mbyte, e kisha lene me vujte ne kete bote :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 13-01-2010, 19:13:49
Doe hidhja nga xhami aty ku eshte.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 19:15:20
jo mo se s'e ben :P

jo se s'ka kush ta luaj Kazanoven pastaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 13-01-2010, 19:29:30
si mendon ti ....a mund ta bej ?    :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 19:33:44
s'besoj........ ;)

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 13-01-2010, 19:35:26
dhe je e sakte .. :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 13-01-2010, 19:36:21
Do  i hidhja helm... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-01-2010, 19:37:16
do e largoja te jetoje ne nje ujdhese i vetem :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 17-01-2010, 13:28:31
sdo e vras kete..me pare dua te provoj pancakes qe gatuan..me vone shohim :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-01-2010, 13:49:43
Duke i dhene te haj 5 limona pernjehere.. ^o) :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Dalber ne 17-01-2010, 19:29:44
do e lyeja me mikroflore dhe do e lija ne koagulim deri sa te fermentohej, pastaj do e beja vere :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 17-01-2010, 20:21:33


jo se s'ka kush ta luaj Kazanoven pastaj :D

  Se ska kush ta luaj Kazanoven,le te vdes menjehere se ka edhe me mire se ai bile.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2010, 20:23:10
Do e hidhja ne grope septike...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 17-01-2010, 20:47:19
Do ja vjedhja pasaporten LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 17-01-2010, 21:10:20
po ku ta ben zemra ta vrasesh  kte
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 17-01-2010, 21:17:42
do e leja pa lave :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 17-01-2010, 21:53:07
....kalova gabimisht  ketu.....nuk jam une ai ........:)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 18:39:45
asnjehere :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 25-01-2010, 19:02:37
Shpesh...ama me perqafime  :D :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:04:55
Dpo e beja sugjuk..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 19:05:55
S'kam zemer ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 25-01-2010, 19:10:07
Kenga c'ke ti se ka Lisa zemer per te dyja ....
Hajde ketu mo edepsez nga po vrapon ...."Lisa e kap Lefton nga kemba dhe e terheq zvarre , e ve me mes 12 femrave qe e zhveshin lakuriq dhe i gjuajne me kamzhike " :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:12:02
Kte do e pjekja ne furre dhe do e haja per meze..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 19:13:07
Kenga c'ke ti se ka Lisa zemer per te dyja ....
Hajde ketu mo edepsez nga po vrapon ...."Lisa e kap Lefton nga kemba dhe e terheq zvarre , e ve me mes 12 femrave qe e zhveshin lakuriq dhe i gjuajne me kamzhike " :DHahahahhaa e dija une qe e merr ai ate qe e meriton :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 25-01-2010, 19:15:21
shi c'fat ke moj Kenge te kaloj une ty se eshte lefteri para ne liste gjithmon :D

Lefto po te me hash ti mua ....do te thote qe ta kam marre kalane nga brenda .....se do vdesesh sa te me hash nga mekatet e mia :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:26:19
Do vdisja bashke me mekatet e saj.... :D


Do  e hidhja ne nje kazan  dhe do a zija mire e mire qe tja provoj edhe supen...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 19:30:58
.......... jo pra se s'e vras une........ka kush :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 25-01-2010, 19:34:39
Kengen nuk e vras joooooooooo.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 19:36:53
Do ta vras po s'me ftoi ne darke :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 25-01-2010, 19:38:46
Zemra hapu icik .....se ate siper teje kom me e vra tu i bo DRE test .......qe kur te vdesi te iki tu kercy :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:40:42
Do e mbyllja ne akuarim te peshkaqeneve qe ta shikoja nga jasht se si ben me ta...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 25-01-2010, 19:42:27
sma ben dora ta vras... zemra po edhe mundet  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2010, 19:43:41
Boooh c'me bet te mos e ha darken..........po desha te mbaj diete do vij te kjo tema kur jeni ti Lisa e Lefto tu mbyt njani tjetrin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 19:49:48
Do e mbyllja me Lisen ne nja kafaz mjafton...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 25-01-2010, 20:55:55
Me helm te mijve.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 25-01-2010, 21:04:15
me qumesht te prishur
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *ZaNa* ne 25-01-2010, 21:06:57
Me thike sharr.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 25-01-2010, 21:11:27
ti hiqja skalpin
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-01-2010, 23:31:22
Do terhiqja ujin dhe rap tapppppppp...ne kanalizim....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 25-01-2010, 23:38:51
me spray te mizave LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-01-2010, 09:57:32
tull kokes :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 26-01-2010, 09:59:15
me buke ne goje  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 26-01-2010, 10:21:47
duke e rrahe me cekan.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 26-01-2010, 10:23:05
vdekje te dhimbshme me paske gjet or cun  :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-01-2010, 10:44:41
kurre mos vdeksh  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 14:09:47
me karike te elektrizuar :P

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 26-01-2010, 14:10:57
vdekje te dhimbshme me paske gjet or cun  :D LOL
Me bishtin e cekanit mendova jo me cekan.. :P

Kete siper me kose.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ***Valeza*** ne 26-01-2010, 14:18:33
Me qumshte te nxehte  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 26-01-2010, 14:25:43
Kete ne gjume e siper.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 14:26:56
me veze te ziera :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:41:01
Nuk po e vras..po ja lo 2012.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 14:44:00
kur te vije dita ime do te mbetesh vetem ti gjalle...pra une dhe ti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 14:44:55
Me kosen qe ka ne dore vete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:45:32
Duke ja bo ate fustanin pink blu :D :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 26-01-2010, 14:47:19
Me cigaren time.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 14:47:24
Duke e ulur  te vendi  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 14:47:53
duke e puthur window ne prezenc te tij :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:48:42
Kete e helmon ilaçi i xhamave :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 14:49:52
Do e  mbaja duke u rrotulluar ne gyp....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 14:50:14
do ja shkulja e do ja jepja ne dore.... floket :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:50:51
Duke i blere nje limo.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-01-2010, 14:51:29
me shikimin e pare ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 14:51:58
kete me tsunami
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:52:57
Do e perzieja me vullkan.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 14:53:20
do e zhysja nflori :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 14:53:52
Do e beja gullash....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:54:49
Duke i thon hiqi durt mos me prek..:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 14:55:54
do i thoja me prek ku te duash LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 14:56:01
Duka luajtur xhixhi mixhi... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 14:56:09
pace komesh lefteri, gjella me e re ne menu :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:57:13
Do e lija ne nje dhome vetem ne 2012.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 14:58:02
do e lidhja pas vetes ate dite mos tme linte vetem :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 14:58:14
me makin te missrit  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 14:59:30
Duke ja dhon pass e Lefterit.. :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:00:11
hahahaha

do e braktisja ne pyll me lefterin e grensin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 15:01:27
ncnc girls stick 2gether ;)

Nuk e vras se me duhet.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:01:34
Do e mbaja mbyllur me Babyn ne nje vend,e hajn njera tjetren...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 15:02:58
Duke e lon jashta ka na shikon mue e Window.. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:04:14
Duke hyr nga Window e duka i dal kesaj...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:05:11
kur te hyje te me sheh mua mbrenda LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:05:47
e ju hyfshin e mos ju dalcin juve... LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 15:07:52
Atyre..dyve dmth.. :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:08:26
Duka iu hyre qe te dyjave pa dallim fare...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 15:09:16
Normal se je i vogel prandaj... :D :LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:10:38
duke me thene ngadale LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:12:29
Normal se je i vogel prandaj... :D :LOL

hahhhahaha...pranda j me pelqen te hyj me shumice...LOL..jam praktik e shume i perdorshem....:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:13:30
duke i thene je i vogel LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:13:54
he se dhe ti sje me i madh... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:15:17
Duke i thene se eshte perfekte...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 15:15:51
Duke i thene ami do lek :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:16:36
do i jepja embelsira :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:17:07
Duke i thene  vec hape gojen sa do.,... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 15:18:14
Duke i thene se ajo nuk do.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:19:10
duke ja kerku...te miren LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2010, 15:20:03
Duke i kalxue se ku do shkojmee.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:20:54
Duke ja dhene kesaj ne vend te asaj...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:22:18
pjekje ne furre ketij :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:24:10
duke shperthyer topin LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:29:06
he? na vrit me nai menyre tkuptushme mer vlla, ta dim nga na erdhi... :P

nai damlla ktij :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:30:56
duke iu hipur permbi :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:32:39
me sharre... gjymtyret nje nga nje deri sa ti prisja te pesta... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:34:26
duke ja kerkuar gjymtyret perpos te pestes LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:36:39
ate te pestin do ja jepja nai qeni rastesor ta hante para syve te ketij... :detari

buahahahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:38:36
Duke e bere pestil.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:40:52
ate te pestin do ja jepja nai qeni rastesor ta hante para syve te ketij... :detari

buahahahaha

mbasi qe e kupton kuali8in se besoje qe do e hudhe LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:43:29
do i bija me keto tetat kokes se na cmeni me tfolme adoleshentesh ><
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:44:46
tani duke ja marre per dorre ate gjymtyre LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:46:40
Duke i dhene pak domestos.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:49:07
duke ja leshuar nje kober :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 15:53:55
Kobra nuk punon te une.... :D


Duke e lene vetem me breke ne mes te  malit dhe ate ne minus 20 grade.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 15:56:26
kam temperature te larte per ta nxehur malin komplet ;)

duke ia leshuar nje tajfu :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 26-01-2010, 15:56:57
nje gote vere, me tableta blu te tretura ne te LOL
pastaj duart e lidhura me pranga pas nje peme, ne mes te qytetit :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 16:00:56
duke ndjersitur :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 26-01-2010, 17:50:19
Me perq  princin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 17:58:06
me nje puthje te zjarte :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 26-01-2010, 18:14:37
Ja se dhe une ashtu do te te mbys :D  :-* :-*
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 18:23:28
me nje tufe lule :lule
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 26-01-2010, 18:25:07
Nuk e vras kete....skam guxim  :D  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 18:28:20
as une se ska kuptim :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 26-01-2010, 18:29:45
Me rritje karme... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-01-2010, 18:33:03
duke ngritur lart me larte se te gjithe... :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 26-01-2010, 18:44:50
Me arome lulesh... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 26-01-2010, 20:39:35
ne nje vaske me shkume
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2010, 23:27:36
..ne nje vullkan te sapondezur do e hidhja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 26-01-2010, 23:29:07
Ne asnje menyre........lloji i saj duhet shumuar :) :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 26-01-2010, 23:32:07
hahhahaha..ooo bless U.

kenga...bera sot nje foto me nje kitare..ky avatari yt me dha idene..por spo e fus dot ne pc :-[ :D


ket siper do e vrisja me serenata korcare  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 26-01-2010, 23:34:27
Sepse e kam ble une te drejten andaj s'mundesh me e fut ne PC ti :P


Jo pra, te denoj te "jetosh" gjithmone :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 23:35:16
Kte me cekan ne koke...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 26-01-2010, 23:36:07
O ty Zoti ka me te vra me me be gje te keqe mu :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 26-01-2010, 23:41:53
Edhe kte duhet shumuar...LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 26-01-2010, 23:43:22
Edhe kte duhet shumuar...LOL LOL

T'rafte pika ty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-01-2010, 15:04:11
te rafte ty tek vendi more vesh? :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 27-01-2010, 22:26:38
Me turp do e mbysja kete sederliun ahaha :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 27-01-2010, 23:41:41
engjujt nuk vriten ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-01-2010, 11:46:04
do ja fusja nje spec te djeges ne cdo vend te mundshem :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 12:37:57
me njefare karike masazhi LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 12:52:06
me comange.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 12:56:40
me meshalice :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:01:11
me pushkatim.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:02:05
me kunder ajrore :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 29-01-2010, 13:02:37
ne asnje menyre :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:03:40
ne nje menyre :D

te hipi nje me larte ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:05:19
duke e shkele me kembe ne fyt.. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:06:42
duke perdore stilin e gjekiqenit :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:09:31
i kisha leshuar te gjithe qente e pr ta copetojne.. :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:10:26
mos e haro shpejtesin e bruslise LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:11:25
ka vdek moti ai.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:14:48
me remojse :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-01-2010, 13:16:20
snukk e vras 
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:20:14
une vritem per te :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 29-01-2010, 13:20:54
hhahahaaa flm abab  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:24:14
sps :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:25:14
duke i vrare ababin.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:27:42
duke bere kijamet e te mos lejoje nje gje te tille :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-01-2010, 13:28:34
Do ja hiqja masken.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:29:33
Duke i bere love pa ndale.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:30:19
me sprej te mizave :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:36:48
me helm te minjeve.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:38:12
me ngjites te minjeve LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:40:44
duke e rrahe me opingat nr.50 te komshiut.. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 13:42:14
me kaktus :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 13:44:48
duke e bere te ulet ne karriken e tij se prapthi.. :d LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 14:09:04
duke leshuar amoniak LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 29-01-2010, 15:33:56
helm  :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 17:50:05
asesi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 29-01-2010, 18:20:03
gjithsesi.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 29-01-2010, 18:21:59
duke fituar ne basket :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2010, 13:56:28
..vetem me veshje plazhi...ne debore.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 30-01-2010, 13:57:50
duke gjuajtur me topa...bore LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-01-2010, 14:30:55
S'ma ben zemra...


Po dora po! :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 30-01-2010, 14:33:21
duke detyruar te me vret me dore  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2010, 14:48:13
..ne ate karrigen ku eshte ul vete..missin dhe wind. do i dertyroja ta vrisnin.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 30-01-2010, 14:49:35
do e vrisja ashtu si do vet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 30-01-2010, 16:59:31
ja ashtu si ne photo ...vetem se do jete te vaska e shtepise sime :D se eshte me kollaj ti fshehesh gjurmet me acid aty ...qe mos ti mbese as nam as nishan :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 30-01-2010, 19:04:47
e kam surprize :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-01-2010, 20:22:56
mos e befte Zoti ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ***Valeza*** ne 30-01-2010, 20:31:18
Kengen vallai veq me perqafime
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-01-2010, 20:32:33
Me plot perqafime por as atehere s'te vras :) :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2010, 23:48:29
..do i mohoja cajin per gjithe jeten :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 30-01-2010, 23:53:02
hahahhahahahaha  :D


Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 31-01-2010, 14:39:45
meqe me siguri eshte ne gjume..do i hidhja nje kove plot uje me akull ne krevat :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 31-01-2010, 16:50:46
..ec e vraje kete :engjell: siper..  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 20:28:16
qenka be djale i mire ky..........hajt se s'po te vras as une ty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 31-01-2010, 20:57:39
nuk e vras...por i jap doren per shpetim :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 20:58:29
 :engjell:  nuk vriten engjujt :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 31-01-2010, 21:04:37
duke ia hedhur permbi  nje kamion trendafil :trendafili
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 21:06:10
Hahaahhahaha  gjembat e trendafilave sigurisht do jene te helmuara :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 31-01-2010, 21:08:16
gjembat e trendafileve do jene nga sfungjeri dhe te lyera me mjalt :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 21:12:22
hahahahhahaha...... .vrasje e embel ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 31-01-2010, 21:14:11
duke ja kerkuar te miren ne kete dhe te tjetrin bote :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 31-01-2010, 21:23:45
duke ia marre te mirat :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 22:39:35
Me gjume deri pasneser ne mengjes  :D :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 31-01-2010, 23:03:40
Me fjale :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 23:05:58
ouuuuu  hmmmmm:Kete do e vrisja me pula vendi LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 31-01-2010, 23:07:10
Kete me gjela :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 23:09:32
Sdo e vras jo....se nuk jam vrasese  :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-01-2010, 23:18:02
Gjithashtu... :P

Do e merrja per nje xhiro neper ballsh ama, te shihnim puset e naftes. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 23:20:27
Kete do ta merrje ta çoja ne Elbasan te shohe metalurgjikun  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-01-2010, 23:21:29
Hahahahaha... edhe nqs i mbijetojme te dyja ekskursionit, do e coja ne Valbone se eshte bukur... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 23:23:59
nqs i mbijetojme Valbones....do te te dergoj nga pylli i Thethit LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-01-2010, 23:28:35
E mire... erdhem te autostrada durres - kukes nderkohe? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 23:30:40
Jo jo e kaluam ate....... :D Do ta dergoja  te bente Durres-kukes-Morine 5 here vajtje-ardhje pa nderprerje  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-01-2010, 23:36:31
Cne kaq te dhunshme me nj-tj ne mi... Girls stick together... :P
Ku eshte lefteri... tja shkul e tja jap ne dore............... ........... floket LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 31-01-2010, 23:37:45
ahahahahahahahahMe ca perqafime do e vrisja  kete :D  :perqafim


Naten naten  :pafshim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-01-2010, 23:43:41
Po ty t'vret zoti po t'vrasesh mi.. :perqafim Naten e mire...

Kush eshte poshte qe do me u ther tani?...  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 01-02-2010, 10:27:55
Une jam.......por kam hy gabimisht :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 01-02-2010, 10:46:42
   Me nje keng te bukur :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 11:47:14
me buk ne goje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2010, 11:48:20
Duke e çue qafes te malit ne Tiranë.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lenni ne 01-02-2010, 11:51:33
duke ja zene frymen me puthje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 11:52:37
çekiç kokes(para e mbrapa) :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2010, 11:54:56
Do i ndihmoja atij.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 11:58:11
sdo mundoheshe aspak :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2010, 12:02:26
Nuk e vras bre.. :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 12:05:31
me nje prekje :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2010, 12:11:25
Duke mos e lon mem prek.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 12:14:13
nuk do ta bente zemra ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2010, 12:15:00
Duke e bo me dal në bjeshkë.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 12:17:58
Me nje perqafim, rrezik i keputet zverku...

 :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 12:20:57
pse nuk thua ti? hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 12:22:05
bar miu me pikatore
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2010, 12:23:21
Me :-* :-*
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 12:25:42
Me kilikosje... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 12:29:00
me çukitje ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2010, 13:06:43
do e hidhja ne ndonje bunar :P ( sa kohe ka qe se ke degju ket fjale grens?  :D)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 13:10:24
do vrisja te tjere per kete siper :perqafimme tingellojne çdo dite gjitha fjalet tona o dreamm dhe me duken vetem ato shqip :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 13:11:04
me islla
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 13:12:29
lakuriq apo me rroba moj? :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 13:13:46
edhe me pa :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 13:15:40
do e vrisja ashtu avash avash ne fillim pastaj me shume shpejtesi :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 13:24:26
me bishtin e luges do i prija fytin  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 13:25:15
te jane mbaruar thikat ty? hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 13:27:33
kam une... nga ato per mish lope tamam...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 13:29:30
mbaje mire se ndoshta te duhet hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 13:30:17
per t'ther ty pra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 13:32:12
as nje lloj mendje nuk e imagjinon dot :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 01-02-2010, 13:50:57
..e vlen te ruhet ....spezie ne zhdukje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 13:52:51
nuk eshte per tu vrare   :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 01-02-2010, 13:58:03
thua se mund ta bej kete .....tek ty ????:)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 14:01:11
... te vraren .... joooooo  :P  :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 01-02-2010, 14:05:08
...thnx .....me ket kengen po

Nino-Erwta mou.Greek. (http://www.youtube.com/watch?v=QIztxBuhgsI#)

....:)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 14:09:49
hahahaa me ket vdiqa hahahaaaaaaa  :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 01-02-2010, 14:15:01
...duke i shtuar ngjyrat rreth saj...:)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 14:17:28
me ndonje gote vere ndoshta  :P  :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 01-02-2010, 14:23:19
..mundesisht te kuqe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 14:29:52
mundesisht shume gota  :P  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 01-02-2010, 15:04:29
Me nje gote raki :D  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 17:03:53
Me pushke gjuetie  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-02-2010, 17:23:44
me pushken qe vrau te mesipermin ...por plumbat le ti mbaje se nuk do me hynin ne pune :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 17:25:33
Do e beje sugjuk e pasterm per dimer qe ta kalojme edhe ket vit te ftohte pa krize....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-02-2010, 17:32:44
do ja mbush fytin me suxhuk si gjel deti ....qe ti perpelitet shpirti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 17:34:07
Do lidhja ne gur te madh te madh te madh ne kembe dhe aty ne mes te detit ku eshte... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-02-2010, 17:42:28
te pakten beje gurin djamant .....:D

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 17:46:48
hahahaha......vec tregom sa te madh e do? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-02-2010, 17:47:50
sa guri ..te madh te madh te madh ......sa me i madh aq me mire :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 17:50:02
hahahhahaha....Sa me i madh aq me veshtire.....vdekja ..... :D

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 01-02-2010, 18:00:14
po une si si bicim thike e mbaj gjithmon ne xhep sa per te prere ate litar qe do me lidhesh ti djamantin mbas kembe ...po mbasi te dal ku mendon ti se do shkoje ai djamanti i madh i madh i madh .....:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 18:11:59
hahhaa..Po te kisha menduar nuk kisha hyre fare ne bela me ty...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2010, 18:43:17
..ne gojen e ndonje dhelpre te uritur do e hidhja ket siper :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 01-02-2010, 19:40:13
Dreamken do ta vrisja duke i hequr çajin  :P :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-02-2010, 22:12:20
Duke i dhene nje pallto, se s'paska qef me u vesh m'duket... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 01-02-2010, 22:53:47
Ne menyren time :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2010, 22:57:38
Duke ja largue karrigen.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 01-02-2010, 23:01:04
Nuk e vras per shtate dunja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 12:10:16
Do ja zija buken ne fyt.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 02-02-2010, 13:11:10
..vras per kete.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 02-02-2010, 14:49:08
me triple-double :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 02-02-2010, 14:56:52
Per kijameti e kisha vra  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 02-02-2010, 14:58:30
duke i thene astalavista :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 02-02-2010, 15:00:00
Per gazepi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 02-02-2010, 15:04:19
cpasket qene te gjithe vrases aman :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 02-02-2010, 15:05:46
Qashtu po lypet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 02-02-2010, 15:07:12
ashtu si do vet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 02-02-2010, 15:54:59
me teh te thikes, por jo nga ana e mprehte.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 02-02-2010, 15:59:49
sikur assassin's creed :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 02-02-2010, 16:10:18
duke e kape per veshi e sjelle rreth e rreth Goleshi.. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2010, 16:11:43
do ja fusja me i top kokes :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 02-02-2010, 16:12:48
oh Dream, ti ben, me mbyt qe tani.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 02-02-2010, 16:17:34
me uje te vluar LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2010, 16:18:14
ne akull do e fusja ket komplet :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 02-02-2010, 16:21:44
para se te ngrihet apo LOL

kete ne luge te qajit :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 02-02-2010, 16:23:32
me uje te vluar LOL
duke e fut me shume femra qe ta ngordhin me s.. :D

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 02-02-2010, 16:29:50
duke penguar te mos e beje te njejten gje LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 02-02-2010, 20:20:13
Do e varja pas kembe ne ndonje b*the qershie .....:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 02-02-2010, 20:23:23
Ta hudhja ne det si ne filmin ,,Open Sea,,..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 02-02-2010, 20:31:50
Do ta piqja ne hell, e do ua jepja per ta ngrena zockave te uritura LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 02-02-2010, 20:59:59
Do rrjepja e pastaj do e haja ashtu  te gjalle  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2010, 21:47:22
kete siper do e piqja ne hell..e do ftoja gjithe gocat e lagjes per darke :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 02-02-2010, 21:48:02
LOL LOL

e paska pjek Miss-i para meje..LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:21:40
Me :perqafim :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 02-02-2010, 23:36:08
Do e hudhja ne kamion te mbeturinave... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-02-2010, 23:37:09
Moti eshte vra ky..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 02-02-2010, 23:38:18
Do luaja se pari pak e pastaj do ja lije ne dore nje kopuku...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-02-2010, 12:00:50
do ja mbushja gojen plot me kripe e piper,pastaj do ja mbushja..nejse..kaq :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 03-02-2010, 15:32:43
ne Ujeze do e lija tej pulle vetem ket :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2010, 18:15:03
Ehhhhhh kte ehhhhhhh.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:17:07
...........njehere jo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 03-02-2010, 18:18:04
Si tek filmi Hostel 2.
lol
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2010, 18:19:31
Do e hudhja nga aeroplani ama pa parashute... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:20:20
Si tek filmi Hostel 2.
lol

shyqyr s'e kam pa kete film une :P


do e beja kojshi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:24:53
Do e vrisja duke i treguar filmin :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 03-02-2010, 18:27:33
Do e mbyllja ne nje vend me Window,cila te fiton  une jam shperblimi... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:28:47

Do e vrisja duke i treguar filmin :P LOL

LOL LOL e poshter :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-02-2010, 18:32:38
Do e mbyllja ne nje vend me Window,cila te fiton  une jam shperblimi... :D

Do ja ngecnim njera tjetres... aman fito te lutem... LOL

kengen sma bo zemra... :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:33:48
Do ja ngecnim njera tjetres... aman fito te lutem...

kengen sma bo zemra... :engjell:


LOL LOL mbaje window mos ma ngec mua.....me hile.... LOL


Kengen do e vrisja duke i ngec Lefterin LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 03-02-2010, 18:34:01
Do ja ngecnim njera tjetres... aman fito te lutem...

kengen sma bo zemra... :engjell:

LOL LOL

as une ty jo :perqafim


as ty miss .......pfff vrasesit qe qenket :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 03-02-2010, 18:44:55
Me pufje.......... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 03-02-2010, 23:28:35
..harroje....sonte ti japim nje liber e pak gjume.....:)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 23:29:51
duke ju ngjitur everestit  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 03-02-2010, 23:38:13
....duke e kthyer edhe nje here gjimnaziste :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 23:41:00
hahahaa ashtu jam dhe tani  lool

kete do e vrisja duke e lene ne mes te pyllit pa harte e pa busull :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 03-02-2010, 23:53:14
...pa busull,pa harte ,ne mes te pyllit.....nuk bohet ....mbetet akoma gjimnaziste :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-02-2010, 23:58:41
hahahaa ... ok pra ty po te coj ne universitet serish  :P  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-02-2010, 00:20:59
Ok, ne nje klase me mua... buahahaaaa... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 04-02-2010, 01:37:45
aman mi po nuk ma ben dora se duket e fresket ...hajt mo po i fus i te shtyme nga penxherja kujt ti bie ta mbaj per kismet .....
Per hir te temes po e bej :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 04-02-2010, 09:07:06
duke e hedhur lart nga shkembi.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 05-02-2010, 16:03:05
 hmmmmm: Do e izoloja per reth 3 dite ne nje dhome frigoriferike  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Cami ne 06-02-2010, 13:12:29
duke e izoluar ne nje dhome se bashku me mua dhe duke i dhen 1 milion puthje e peqafime
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 06-02-2010, 17:24:51
Në një dhome sëbashku me disa akrepa vrasës...  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 08-02-2010, 14:37:26
ne nje qeli me mua.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-02-2010, 14:42:52
Ne oren dy te nates do ta prekja.. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 08-02-2010, 14:43:43
ku? :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-02-2010, 14:44:24
Varet ku shkon dora pasi syte jane shut.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 08-02-2010, 14:47:59
Duke e bere te gogesije nga lovi.. :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-02-2010, 14:49:36
Wwaaaa ça ishte ajo fjalëë.. ^o)

Duke i thon kendom nje serenate me kitare.. ;) :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 08-02-2010, 14:56:48
Duke i kenduar rap.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-02-2010, 14:57:49
Duke e perzi me unikatilin.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 08-02-2010, 15:03:05
Duke mos e verejtur fare.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 08-02-2010, 15:07:21
Me topa prej lloqi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-02-2010, 18:28:07
Ashu rri jemso, sa te te ve nje qese plastike ne koke... Pune 5 min. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 08-02-2010, 19:15:02
hahah

edhe ti ashtu rri sa te vij me nje litar :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 08-02-2010, 19:40:51
    Duke i hapur kutite :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:17:05
perdredhje qafe
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:19:34
Keputje zverku!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:21:20
hekur kokes :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:22:25
Heshte tejpertej gjoksit!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:23:33
po mendohem... hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:25:27
Mendohu mire... nderkohe une po te mbush me kripe!
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:26:19
e gjeta..por nuk e them :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:27:50
Do sillja bubin te ushqehej me grenxen.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:29:21
do ja hiqja ne fillim gjitha rrobat.pastaj..nejs e do vazhdoj neser se eshte e gjate historia :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:30:21
Pasi te ngopej bubi, do hidhja acid mbi grenxen qe te zhdukej dhe gjurma e fundit! :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:31:50
nuk do e vrisja,sepse do me duhej çdo nate ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:33:26
Do e vrisja pa e menduar dy here sepse s'me hyn ne pune per tj gje! :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:34:40
ehh sa do hyja ne pune po ta dish ti,po nejse.... ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:36:37
U po... harrova!...Bubi... :D
Do ta vrisja po do e mbaja gjate ne frigorifer, se e shtyn Bubi nja nje muaj me kete... ;)
LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:38:14
paske rene brenda me bubin ti me duket :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: fabio 30 ne 10-02-2010, 14:40:21
...ma mire i gjalle...te vuaj akoma.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:41:35
Rrofsh qe e le gjalle fab... spo te vras se me duhesh si ndihmes ne vrasjen e ngadalte te grenxes! :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:41:53
vazhdo fabio se ika une,mos e vraj ate ..se na duhet hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 10-02-2010, 14:52:55
Me nje shishe mas qafe :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 10-02-2010, 19:35:16
me nje karrige pas qafe :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: DiniL ne 10-02-2010, 21:29:07
do e shtyja kur të zbriste shkallët :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-02-2010, 10:48:06
çekiç kokes :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2010, 12:35:10
do i zija frymen me jastek :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 11-02-2010, 12:38:57
me caj kinez  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 11-02-2010, 12:40:12
do e lija nja 3 muaj pa pune :P :P :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 13:59:47
duke ja hedhur nje furgon karamfil :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 13-02-2010, 15:21:07
Duke ja hedh nje furgon minje  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 13-02-2010, 15:35:23
Do e beja ushqim per macet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 13-02-2010, 17:48:43
..do beja nje ortek bore te madh...me nisjen Trouble :P :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 20:12:09
.........duke ia ndalu te pij caj :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 20:34:16
Me MP  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 20:35:51
duke i mbajt koncert live LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 20:38:23
ahahahah do me vrasesh ashtu eee?  :PKete do e vrisja me valiume duke munguar ne pizhama-party LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 20:44:19
............duke e lene zgjuar deri ne mengjes :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 20:50:18
Duke e nxjerre per xhiro per shen Valentin LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 20:51:22
....duke te marr me vete dhe ty :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 20:54:51
ahahah jo mi dil vet....keshtu do i them edhe do i bie te fiket Kenges  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 21:05:35
jo moj se kam frike te dal vetem naten :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 21:10:12
Vetem fillikat ne mes te nates ne mes te qytetit  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 13-02-2010, 21:11:23
Do e vrisja si tek Hostel 2, ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 21:11:58
duke mos e lene te flej :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 21:16:55
Do e vrisja si tek Hostel 2, ;)

Urdhero ti Gjumedashes cfare the??? hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 13-02-2010, 21:22:23
Nuk thash gje une, shkruajta.
Shikoje filmin, do gjesh pergjigjen :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 21:30:37
Nuk e kam pare filmin...nejse

Kur ta shoh do te kthej pergjigje  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 21:39:39
Miss, te preferoj te mos e shohesh filmin me mire, se kam frike s'kam mundesi te te vras une pastaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 21:43:54
pse mi dreq cfare filmi ehte qe se kam pare une  hmmmmm: :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 21:47:49
horror brrrrrrrrr :D

kete do e vras bashke me ikona LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 21:53:03
ahahahah kete do e vras se nuk po kupton e po me bie ne qafe...  shkulfloket) LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 21:56:07
kete e vrava e para s'ka shansa t'me vras mua :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 21:59:59
Duke mos ja thene ikonat.... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 22:01:46
pffff e poshter qe paske qene LOL :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 22:05:14
ahahahhahahahahha LOL po funksionon me duket :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 22:07:33
me vrau para sysh kjo :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 22:10:12
ec ec se nuk vritesh ti....provoje  ;) :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 22:12:32
me vrau me bashkepuntore kjo :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 13-02-2010, 22:13:48
jo mi jo....po hajt se tani do bej kerkesen  hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 23:01:52
engjujt nuk vriten :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 23:04:15
mazallah :D......kijamet djali yt ? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 23:06:10
jo djali i motres,,,shume e dua kete engjull :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 23:07:58
te jete me jete........si molle qenka  :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 23:09:18
amin,,,te kete fat ne jete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 23:10:28
ishalla vetem fat te mire :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 23:13:54
flm :)

nuk e vras sepse eshte e pa mekatshme,,,e paster si loti :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 23:15:12
 :-[ :-[ :-[ :-[  :(
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 13-02-2010, 23:17:10
mos u brengos,,,se me te ver8 je ashtu :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 13-02-2010, 23:23:52
te vrava po me the edhe njehere :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 14-02-2010, 08:24:57
duke i mar kitaren nga dora
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:12:10
Do e hidhja ne kazan me katran... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2010, 14:14:26
nje pale kufje ne veshe dhe muziken ne max. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:17:10
Ne mes te detit dhe do shtrihesha ne ndonje jahte e ta shikoja se si po behet ushqim per peshqi... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2010, 14:19:03
sa sadist je ore..i pashpirt ^o) :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:21:57
hahahhhahha....Edhe do degjoja po me kerkon per ndihme apo jo...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2010, 14:25:36
hahahh u ftofsh..do jepje ndihme at all? :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:34:26
hahaa...Do u mendohesha mire dhe do te te jepja ca kushte.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 14:39:35
Marrje shpirti ne menyre te ngadalte... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:41:42
Vetem biftekun do ja haja se tjerat do i beja sugjuk...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 14:43:28
Huh? ^o)
Ti do vrare me buke n'goje!... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:47:46
Do e  mbyllja ne shtepi ama vetem me mua ... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 14:49:41
Do e hidhja nga dritarja me e afert... :)
 :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 14:55:18
Do e vrisja me nje makro e plus nje mikro...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:00:45
Ik se s'te vras! :D
Je treguar shume zemergjere me mua... s'ma ben zemra! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:03:50
Do ja jap menu-n ta zgjedh vet...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:06:20
Pa shiko... ke dhe menu eee??? :P Apo e di permendesh? LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:07:31
Windi-t do ja shkul floket :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:09:08
Po moj i di permendesh... :D


Kujdes nga Miss se tybe ska meshire...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:12:04
E di ky si e vras une......apo jo mo Lefto?? :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:14:43
S'po e vras une... meret lefteri me ket pune! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:17:31
Do i mbyllja te dyjat me nje dhome dhe kaq mbaron filmi...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:21:38
....dhe Lefteri nuk doli me nga dhoma i gjalle..... LOL

Cfare i ndodhi valle ? LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:24:37
Hahahahaaa... vdiq window nga tqeshmet... LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:26:28
Wind-i doli vullnetare vet te vritet,spaska pune shume :P LOL  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:28:24
Hec jepi nje dore  mos e le ashtu gjysme...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 14-02-2010, 15:29:59
Cfare i ndodhi Windit valle,pasi i dhashe doren ? LOL


Windddddddddddddddd dddd............... ...  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:33:24
Boll tashi! Edepsezer... ^o)
Rregulloni krevatet dhe mblidhni puplat e jastekeve...


LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2010, 15:34:12
Ne tavolinen e kuzhines e di kjo se si...LOL

Vetem e vetem se me frikesoi zocken.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 15:36:40
Po mbledh puplat mduket... LOL

Ec e miss se se kisha me verte!  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 14-02-2010, 22:31:08
ne nje vask plot me shkume
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-02-2010, 23:26:39
Te ajo vaska po me pak acid per lezet! ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 15-02-2010, 14:07:46
me menyren time te preferuar.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 15-02-2010, 14:08:47
ashtu sikur trepca mbreme :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 17:56:38
Sma ben zemra...ama dora po...! LOL  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 17-02-2010, 18:18:05
....do fusja ndonje mik ta linte per vjeshte :D :P (mu thafte goja mu thafte) LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:24:22
ahahahhahahahah.... mik te forte dashke me gjet Dreamm   :P :P


Dream-in do ja lija Leftos ta vriste se une nuk mundem!  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 17-02-2010, 18:28:11
kete do e vrisja...duke i vrare Trouble mu perpara syve :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:31:02
ahahaha....mos amannnnnnnnnn se e kam me kimet.....  :D


Dream-it do ja vrisja Tipin para syve  :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 18:32:58
....do fusja ndonje mik ta linte per vjeshteLOL

Tashi, ne studentet kto i quajme armik, jo mik... :P

missin do e mbaj ktu tashi, zeje se e vrava... (edhe veten nderkohe) :S LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:36:10
.... do i prisja internetin....ose me sakte do i hapja nje adrese FB qe ta kete.... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 18:37:15
do ja marr ato librat 500 faqesh qe mka, e tja djeg para syve! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:41:54
Aman mi digj se me ben nder  :P


Kete do e vrisja duke e hypur ne teleferik  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 18:43:16
He se te vras tani une ty! :D
Jam tu ik iher per iher, folim me vone po hyre ok?
:pafshim

:-* :-* :-*
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 18:44:06
Heeeeeeeeeeeee????????????,,,,,Iku dashnia e jetes...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:44:34
iiiii...ike miiiiii   ^o)


Ma ngece mua Lefton eeee? LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 18:45:14
o lefter, te mori e mira, mos hy 5 minuta sa te iki une... :@
LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 18:46:41
Zemer me merr ti jo e mira...LOL

Edhe plus si ske meshire te me lesh vetem me Missin ,se do me vjen hakesh kjo...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 18:48:34
Hajde dhe ti me ne pra, se sna le me msu! :@
Turp kush na nigjo, skemi msu se po rrinim me lefterin... pfffff......


LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:48:53
ahahahah e more ne qafe djalin mojjjj.... LOLLefterrrrrrrrr..... ..afroju shpejt ketu..... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:50:14
Hajde dhe ti me ne pra, se sna le me msu! :@
Turp kush na nigjo, skemi msu se po rrinim me lefterin... pfffff......


LOL


Pse cfare te duket Lefteri mojjjj? LOL

Kur te besh provimin shkruaj LEFTER edhe profesoresha direkt 10 aty.... LOL apo jo Zemerrrrrrr........ .. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 18:50:53
Ti miss, si do i thuash pedagogut e? S'mesova se sme la burri?? LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:55:19
ahahahah burri dhe gruja biles..... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 18:57:30
tkeqen e poligamise... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 18:59:41
Poliandri dhe poligjini  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 19:00:19
Uhaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa.......Ju hangsha shpretken....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:02:14
Do e beja kukurec! :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 17-02-2010, 19:02:16
me dru pas shpines :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:02:52
ue ca dhune mer ej...  :S
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 19:05:33
Me dru b.... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 19:06:30
hahahha...Nuk tregoj se dojne te gjitha vajzat pastaj...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 19:11:25
....edhe ketij nje dru by....se na cmendi  :P  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:20:12
Kam une nje hu, urdhero miss.  :)
Meshoji! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 19:23:09
E ke te trashe moj....? LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:23:56
Eshte i holle, i gjate, me pak kurriz te dale! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 19:25:45
Une e kam te trashe  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:26:27
E pac pas qafe ti! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 19:29:52
Jo nuk duhet i holle...Leftos i duhet e trashe....qe ti gjuaj  :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 19:32:15
Te dyjave nga nje..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 19:38:38
Ta ben zemra ta vrasesh.....kete peshkaqen te vogel e te bukur....moj aman..... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:43:44
Mua po, do e vras edhe do e ha me sallate jeshile edhe me nje gote vere.
Leftyn dmth LOL se missi do jete duke ngrene me mua! :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 17-02-2010, 19:45:06
Se kap dot kete se edhe mud ta kishim vrare pak embel.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:46:53
Leri vrasjet, po na u bashko se po hame peshk lefty LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 17-02-2010, 19:48:21
Atehere duke ngrene peshk Lefton bashke... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:49:43
Booo... e paske nda menien... :P
Kujdes se une e gatova peshkun. ;) LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 17-02-2010, 19:51:36
Pa  merak se meritat te vijn pasi ta kemi provu peshkun... LOL :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:53:34
Pikerisht pra! Pyetja eshte, a do arrish deri te komplimentat ose kritika! :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 19:54:44
Ndal....ca beni keshtu.....dddddddd dddd kto.... LOl


Lefton.... do ta haj veten nruja vet... LOL  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 19:56:04
Atehere duke ngrene peshk Lefton bashke... :D
Uhhaaaaaaaaaaaaaaa. ...edhe nje kandidate...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:56:37
Ky akoma se ka kuptu qe po e hane... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 17-02-2010, 19:57:09
Aman moj se paska shume hala ky peshku...kam pershtypjen se dorezohem... :D sidomos me Misss-in nuk matem dot... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 19:59:01
hahhahhah...Cilen pjese ja filluat....? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 19:59:58
une te mora zemren per vete... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: PochoLoca ne 17-02-2010, 20:03:44
Me siguroni "helmin e nates" si pije dhe do haj pak peshk...si thua Lefto...me mire po pyes Missin  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 20:04:23
Lefto...hic spo me pelqen....qenke si peshk pa shije ahahha  :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 20:04:43
Mos e pyet hic ha komplet... :D..E jotja eshte  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 20:05:08
si shume i konsumuar me duket mua... jo i fresket! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 20:05:15
Me siguroni "helmin e nates" si pije dhe do haj pak peshk...si thua Lefto...me mire po pyes Missin  :D :P

Per Missin hajeni krejt...se mua nuk me pelqeka....i pjekur....me pelqen me shume i gjalle :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 20:07:12
I konsumuar ama kvalitativ...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 20:10:45
Me vjen keq zemer....levreku ta merr ne kthese... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 20:12:32
pale merluci... te shkel me kembe... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 20:18:23
Po korani....hapu nje cike se po kaloj une thote... LOL


Leftoooooooooo..... ...... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 20:28:03
hahahhha....Ndihem si peshku ne hell....LOL

I gatshem  per tu konsumuar... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 17-02-2010, 20:32:53
Ca do te konsumojme aman...qenke....vet em me hala  :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 17-02-2010, 20:33:28
eshte peshk me trup sportiv! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-02-2010, 20:34:14
Do e haja nga darka ne mengjes...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: CTS ne 17-02-2010, 23:56:17
Do ja lidhja duart mbrapa, dhe do i coja dy goca si te avatari. Do vdiste i lumtur.

Apo jo mo Lefto.
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 18-02-2010, 11:17:29
Do e shkilja me tractor.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-02-2010, 12:02:20
Duke e vesh me shorts.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 18-02-2010, 12:06:40
Skam arsyje per ta vrare...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 18-02-2010, 12:09:33
Missin s'me ben dora pune ta vras,, :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 18-02-2010, 12:11:40
Po shyqyr qe na duket njehere ky....se vrasim dot...  :D  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-02-2010, 12:13:31
Nuk ju vras
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 18-02-2010, 23:07:16
Duke ia hequr lekuren dale ngadale... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: regrets ne 19-02-2010, 01:31:40
do i varja nje gur ne qafe e ta hidhja ne det :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-02-2010, 11:27:43
perdredhje qafe..si zog hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 19-02-2010, 11:29:30
Me shkop bejzbolli.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 13:15:20
do e mbyllja ne 1 shtepi me 100 zocka tja merrnin shpirtin LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: regrets ne 19-02-2010, 13:17:25
do i mbeshtillja ate shallin rreth duarve, do e lidhja diku, dhe perfundimin nuk e tregoj LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 13:20:21
do e merrja me te mira sa te me besonte pastaj kur mos e kishte mendjen do e mbysja ne gjume me jastik  :P :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: regrets ne 19-02-2010, 13:22:02
eee kur te vije radha per gjume pastaj me mbyt , nuk e kam problem hic, puna eshte deri tek gjumi LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 13:24:07
kush tha.... direkt ilac gjumi te pija kur te hame darke  :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: regrets ne 19-02-2010, 13:25:11
 ;) nuk u besoj femrave si ty jo :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 13:27:06
do e vrisja duke e bere te me besonte verberisht :d :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 19-02-2010, 16:06:43
do i kendoja mrapa deres...gjer te cmendej LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 19-02-2010, 17:33:52
Se vras njehere per njehere jo.....pas nje muaji po... :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 19-02-2010, 17:37:45
Direkt pasi t'maroje pune me mishelin! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 19-02-2010, 17:39:17
ahahhaha dhe ti o goc...mezi paske prit...sa erdhe direkt te kjo tema....nncncncncnc .... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 19-02-2010, 17:42:52
Kjo teme m'doli para mi... C'faj kam une qe kruhesh me mishelin ti, t'kishe vra nai grenxe hajt se ta boja hallall... :P

Ej, pse t'ka dal nami per gogol ty? LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 19-02-2010, 17:49:22
Prap....gjysma e te keqes eshte gogoli.....se ka gogol e gogol... LOL


Wind...mos do te vritesh gje ti?  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 19-02-2010, 18:57:08
Do i mbyllja te dyjat ne nje vend... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 19-02-2010, 20:06:17
ne nje fuci me vere
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 20-02-2010, 14:08:27
me kijamet apo tsunami :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-02-2010, 19:17:24
me vullkan! LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2010, 19:26:32
Ne dhomen e fjetjes  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 20:04:29
do e hidhja ne oxhak..ta beja zgare :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2010, 20:05:34
Do e helmoja me mishin tem...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 20:09:25
mishin e ha well cooked.....so no way U can do that...LOL :P

crunchy kete siper :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2010, 20:12:04
hahhhaha....Nuk ka ccoking qe mundet me me hjek helmin...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2010, 20:15:21
ehuuhaaa  Trouble...sma do mendja qe ke mish me te ashper se te krokodilit LOL

tasqebap do e beja kete...apo skam blere dhe nje komplet thikash sot LOL

goddd sa te keqinj na ka bere kjo tema LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2010, 20:22:14
hahahha.....Une do e ndaja pjese pjese,gjysmen do e ruaja deri te vjen vera e biftekun do e haja sonte...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 20:25:01
Me kembe perpjete...si cjapi te kasapi... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 20-02-2010, 20:29:56
Me krembanane.. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 20-02-2010, 20:30:07
Me chokollada :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 20-02-2010, 20:30:58
Me ni stupc shpines.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-02-2010, 20:31:36
Vallai spo di sesi ma para..:d
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 20-02-2010, 20:32:51
Me banane LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2010, 20:33:41
Duke e lene me Babyn mbyllur,se ska njeri qe e duron ate...LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 20-02-2010, 20:34:45
Hahaha rri vet me to pra :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-02-2010, 20:36:37
Mos u hani mos u zini se asnjoni nuk jeni up my taste..

 :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 20:37:11
me Lefton per ca dite ....  :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 20-02-2010, 20:37:20
Ti nashta ki qef po nuk dojna na se LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 20-02-2010, 21:13:23
Do do ti.....aty do shkosh...  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 21-02-2010, 00:38:22
Ja te pyes trouble :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-02-2010, 00:40:01
Duke e mbyll ne nje dhome me nje far Iliri per 7dite vetem.. :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 21-02-2010, 00:41:57
LOL LOL LOL

Godddd helppp LOL


duke e detyruar te dale shopping pa asnje qindarke ne xhep :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-02-2010, 00:44:48
Window shopping ju mean.. ^o) ...beehh doesnt suit me..ju sound like my hubby..:LOL

Me nje buqet trendafila te vras une ty...trendafila alla Baby.. :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 21-02-2010, 02:09:46
Ok, kam une better idea me te kill ty! :engjell:
Dalim bashke per shopping, po une e kam xhepin bosh dhe ti plot! :D Ta ben zemra mos t'mi plotesosh deshirat rruges??? :-[ LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 21-02-2010, 15:03:01
  T`ia plotesoj ksaje te gjitha ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 21-02-2010, 20:37:19
Do therras Akilin te meret me te.... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 15:53:37
duke i heq kuroren e misit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2010, 16:00:04
tu ja shpu syrin e avatarit me shtizeee :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:03:08
sma ben dora per kte
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:03:52
do e lija pa buke pa uje e pa ..... nejse spo e them :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:05:00
duke mos e len te futet me ne forum
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:05:59
te grijjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjj LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-02-2010, 16:06:53
duke ja hoqe karriken :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 22-02-2010, 16:07:15
duke i dhene te haj sallam gjithe diten
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:07:24
ket se vras dot  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 22-02-2010, 16:10:57
as une nuk e vras kot LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:19:00
kot te vras por plot sma ben dora LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:20:25
duke i zen vendin e stafit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:23:57
e me pas vrasje spektakolare live .... me pas shej-i te kronika e zeze

vrasje ne TR per arsye forumi LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Jems1 ne 22-02-2010, 16:25:12
Kete dota vrisja ne Lana :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 16:26:55
hapu pak
duke e len ne ashensor te bllokuar per dia ore
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 22-02-2010, 16:28:31
do i sulja qente e lagjes ta hanin LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 22-02-2010, 21:08:43
duke e ulur mbi ca gjembac
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2010, 23:19:45
Do e hudhja ne plehra... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-02-2010, 13:56:40
tull kokes :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 24-02-2010, 00:13:30
Me gershere, do i qethja gjera..... :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Hektori ne 24-02-2010, 10:16:04

  Vdekje Wieneze :(
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 24-02-2010, 11:53:43
duke ja shtrenguar doren fort :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 24-02-2010, 13:41:12
..me bam bam.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-02-2010, 13:44:59
Duke mos i kthy prgj... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 24-02-2010, 13:47:24
..duke e bere te vetevritej nga malli.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-02-2010, 13:53:37
Me pranga polici do beja magji ne te..
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 24-02-2010, 13:58:08
..ne menyren time.. sekrete.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-02-2010, 14:03:41
Nuk e vras.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-02-2010, 15:59:36
me nje te fryre....:P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-02-2010, 16:09:09
Duhet ta dije perpara se ca eshte..f apo m...pastaj veproj..


 :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 24-02-2010, 16:27:49
pau pau pau :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-02-2010, 16:29:34
duke e pa ne syyy....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 24-02-2010, 16:31:30
yes yes do te te vras me sandale
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-02-2010, 16:37:50
hahahhaha une do te ha me dhembe
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 24-02-2010, 16:39:51
e tani me friksove aq me shume pasi me ke afer
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 24-02-2010, 16:44:43
Se vraf hiç se s'me ben dora pune me vra kete   :D :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 24-02-2010, 16:46:24
shpetove per pak
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2010, 17:15:16
E kisha gatuar per qejf... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 24-02-2010, 17:17:07
nuk e vras se e kam mik :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 24-02-2010, 17:23:58
si?prit te mendohem pak....eshte pune e veshtire...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 24-02-2010, 17:32:26
nuk e vras se eshte shume e vleshme per mua dhe rrethin tone :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 24-02-2010, 19:56:06
As kete sma ben zemra ta vras....  :D  :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 25-02-2010, 00:51:58
As muve! :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-02-2010, 10:53:36
kembet ne tavan e koken poshte :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 25-02-2010, 13:41:36
Me corape :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 25-02-2010, 20:15:32
me uj te nxeht
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2010, 10:50:47
ne ndonje akullnaje do e lija ca dite :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Kijameti ne 26-02-2010, 12:46:58
do e le te vendos ashtu vet si do :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 26-02-2010, 13:07:00
ne nje guve plot me gjarperinj do e hidhja ket :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 26-02-2010, 13:28:36
Duke qeshur
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 20:56:13
me buke ne goje :::::::::   LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 12-05-2010, 21:25:14
qyqja ,luj venit se mezi e kemi  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 21:48:12
vendit do luaj..por pra se prap do e vras   LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: LoooLaaa ne 12-05-2010, 21:50:10
duke vallzuar :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-05-2010, 21:51:14
ti meriton te jetosh LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 21:53:34
 do ve loolaa per ta vrare kete se di menyra te mira ajo :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-05-2010, 21:55:32
edhe ky meriton te jetoj...nese sdo te vras por them jo,jeto edhe pak LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 22:00:04
aaa kjo varet nga loolaa tashme :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: LoooLaaa ne 12-05-2010, 22:00:40
do ve loolaa per ta vrare kete se di menyra te mira ajo :P


LOL LOL   epo ska me mir se duke vallzuu cikito ,, e gjeta menyren me te mir  ,, em te leht per te miren tendee e kisha LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-05-2010, 22:01:35
oo se loolen kam shoqe une,,,do mirem vesh nuk do te vrasi ta falen...    :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: LoooLaaa ne 12-05-2010, 22:02:50
hajt se po ju le edhe pak me jetu se mos mbetem edhe un vet LOL .. e meritoni te jetoni qe te dyy ;)  ,, mos u beni merak Cikitoo & Anesaa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 22:02:56

LOL LOL   epo ska me mir se duke vallzuu cikito ,, e gjeta menyren me te mir  ,, em te leht per te miren tendee e kisha LOL LOL
ta di shume per flm...  por kam vendosur te jetoj edhe pak.... ma dha lejen edhe anesaa  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 22:03:53
hajt se po ju le edhe pak me jetu se mos mbetem edhe un vet LOL .. e meritoni te jetoni qe te dyy ;)  ,, mos u beni merak Cikitoo & Anesaa

sh flm   eshte nje nder i madh , nuk e mbaj dot gjith kete nder ... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-05-2010, 22:05:00
kiss une juve te dyve...edhe mos vrisni njeri tjerin se me duheni LOL LOL LOL

NATEN E MIRE
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 22:05:51
ik ti ik ... pa merak ....  kujdes rruges ... ke lek per taksi ???? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: LoooLaaa ne 12-05-2010, 22:07:39
LOL  jo jo ktu na gjen kurdo qe te hyjsh tii ,, edhe mos luj mendesh ok ,, degjom mua ,, edhe mos harxho shum lek per taksii :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 12-05-2010, 22:08:46
hahahah mos harxho thot...ncncnc sa mire pyet citko a ke lek...jo mos harxho... LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 22:09:50
e pra...  tani jo se do te jepja une por do te thoja te merje trramin me mire .... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: LoooLaaa ne 12-05-2010, 22:11:55
LOL LOL ti mora fr. sot ske lek skee

mir e ka Cikito qe pyet a ke lek

epo rrij ktu me mir se as nuk harxhon as azgje ,, rrij
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 22:13:38
lere se e ka vendosur ... edhe po e tha ajo , e ben...  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: LoooLaaa ne 12-05-2010, 22:15:59
LOL e ka patjeter

edhe ajo nuk do por qe duhet :D

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 22:17:34
ndoshta  .....    por kam pershtypjen se kishte frike se mos e vrisje prandaj iku  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: LoooLaaa ne 12-05-2010, 22:18:52
LOL
jo joooo sjam aq e keqee  LOL
hajt se rradhen tjeter e marrim me te mire edhe e bejm qe te rrij se sonte e friksova :D LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 22:25:21
ok .... tani po iki edhe une por mos kujto se kam frike :D
jam nip partizani une LOL  naten....   dhe kujdes mos vrit njeri deri neser ok ???
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: LoooLaaa ne 12-05-2010, 22:33:54
LOL LOL ok ik edhe ti ke lek per taksi a?
nuk vras joo :S kryesorja ti shpetove sonte edhe pse skishe frik LOL


naten ,,cdo te mir per ty .. :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-05-2010, 11:07:17
ty sot nuk te vras se me duhesh... LOL

P.S. cikito shyqyr paske shpetuar un thash se do te vriste, LOL nese do te rrije me gjat sigut do te vriste por ti paske ik menjeher...pas mua... LOL edhe thot je nip partizani..... LOL  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 11:08:57
pa kapele  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-05-2010, 11:36:43
do i fusja nje gje ne goje.. :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 11:41:17
ti je i vrame teta vetem shpallja ste ka dale  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 13-05-2010, 11:45:24
me buk ne goje :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-05-2010, 11:46:59
vetem ne goje e paskemi llojin e vrasjes sot :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 13-05-2010, 11:48:11
ket do e mbysja me nje pike .... uje LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 11:50:46
nuk vritet motra  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-05-2010, 12:14:07
vetem ne goje e ka piken e dobet ky :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: endrrimtare ne 13-05-2010, 12:21:32
n'lule t'ballit  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 12:22:57
enderrimtare je si shpirt po mos e vrit teta grensan se oshte me diabet LOL  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: endrrimtare ne 13-05-2010, 12:27:26
Pse me teta na doli  :D  :D une e mora per rebel  :D

S'po e vras nga lart po nga poshte, meqe qeka me diabet LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 12:29:43
te kishin qene rebelat si teta grensa kishim hy ne europe  o enderrimtare LOL  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 12:43:20
ME SHUME PUTHJE  :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 13:41:57
Me laps.. LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 13:47:38
me refuzim LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 13:49:16
Kete me nje pendel.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 13:51:10
c'dmth kjo?se kam degju ndnjehere...

 hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 13:52:46
Ajo 'gjeja' me te cilen pikturon ti.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 13:53:54
Pendla e shotes  de LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 13:55:14
Ajo 'gjeja' me te cilen pikturon ti.. :P

ajo "gjeja" quhet penel........ 

nesje sme vret mua ajo....  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 13:59:56
ok e provojme pastaj shohim.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-05-2010, 14:06:47
me cekic  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:08:13
keshtu sigurt e vret LOL LOL

ama mos ,se eshte gjynah.....  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 14:14:14
Me arome te luleve  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:16:36
Duke ia leshuar dragoin e honest.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-05-2010, 14:16:50
LOL LOL vox


me shikim ne sy  ;) ;) ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:19:46
Aq tmerruese je? D:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 13-05-2010, 14:20:28
pyet oqeanin  ;)   :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:21:01
Po shihet se ia paske kalle daten.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:21:15
me lehte eshte te marr nje pistolete dhe pune e mbaruar.... LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:21:49
Te tradheton dora.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 14:23:18
pyet oqeanin  ;)   :D

TI mos te rafsh nga dera   :P

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 14:24:00
Brento harrova me te mbyt, he se po ju le vajzave  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:24:45
Te tradheton dora.. :D
jam stabile....  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:25:49
Ik shpeto koken tende ti me mire.. :D

Kete duke e lene ne meshiren e Aneses.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:27:56
Duje luajtur Russian Roulette  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 14:29:49
Duke e ndare na Anesaa  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:32:36
LOL LOL

me gjeti piken e dobet ky.......

kete do e vras duke e derguar na Aushvic
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 14:58:18
ty sot nuk te vras se me duhesh... LOL

P.S. cikito shyqyr paske shpetuar un thash se do te vriste, LOL nese do te rrije me gjat sigut do te vriste por ti paske ik menjeher...pas mua...  edhe thot je nip partizani..... LOL  :P
po po une trim kam qene por me te ikur ja kam lene  LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 15:01:49
LOL ok ik edhe ti ke lek per taksi a?
nuk vras joo :S kryesorja ti shpetove sonte edhe pse skishe frik LOL


naten ,,cdo te mir per ty .. :)

jo nuk kisha lek per taksi po thuaj shyqyr qe kam nje cop motorr thuaj se do e kisha bere ne kembe duke fishkellyer
thanks sweety  gjithashtu :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 15:03:02
ME KUMBULLA TE THARTA  :D :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 15:04:51
LOL   kjo po qe do ishte vrasja e vitit :D

do e shtypja me biciklete :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 15:05:56
do e fusja ne centrifugen e lavatriçes   :D :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 15:07:08
do ja fusja gishtat ne prize  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 15:09:46
do e fusja mes tre biondeve dhe do ja lija atyre ne dore tja merrnin shpirtin  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 15:13:33
LOL ... vdekje e lumtur :D


kete mes tre zezakeve   :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 15:14:26
LOL ... vdekje e lumtur :D


kete mes tre zezakeve   :P

mos...s'po gjejme dot nje,ti na gjete tre menjehere  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 15:15:45
dmth ti je ne kerkim e siper eeeeeeeee   :P :P


ka sa te duash ketu ne athine  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 15:18:02
dmth ti je ne kerkim e siper eeeeeeeee   :P :P


ka sa te duash ketu ne athine  :D

obobobo na ngaterroi me jevgjit e athines ky.... :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 15:19:14
epo mire pra.... do te mar frymen vete     :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 15:32:30
epo mire pra.... do te mar frymen vete     :D :D

ha-ha ...une ty e ti mua  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 13-05-2010, 18:46:41
Me mjete speciale :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 13-05-2010, 21:54:54
ky oshte i vrame i ka dale ene afishja  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: cikito ne 13-05-2010, 21:59:39
ha-ha ...une ty e ti mua  LOL LOL

dmth do vdesim te 2???  po kjo do jete drama me e madhe pas 'romeo & julieta' :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 04-06-2010, 14:37:43
me nje motociklete do e vrisja ket siper  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 04-06-2010, 14:40:35
se boj dot per ket  :P
me fal dreamm po nuk munem me te vra  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-06-2010, 14:52:46
me buke ne goje   :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 04-06-2010, 15:02:58
do tu vritsha ne vend te motres  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-06-2010, 15:07:24
ne qejf e siper :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-06-2010, 15:23:29
nje shkelm bytheve po me kusht te jete reze humneres. :P LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 05-06-2010, 01:12:10
Do ta vras si kamikaz  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BLENDER ne 05-06-2010, 01:34:49
ket e ka vra zoti e ka cu ne katun  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 05-06-2010, 01:45:36
Ky ka vrare veten...se ishte I zoti LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2010, 20:09:50
me leng viskoz LOL LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 05-06-2010, 20:31:24
Kete do e bej qe te vetvritet, te ma kurseje kete pune  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-06-2010, 20:33:39
kete e kam bere xha LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 05-06-2010, 20:48:59
Me llastiqe, si zog  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 08-06-2010, 13:33:09
..do e hidhja ne det..qe te shpetonte Trouble.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 08-06-2010, 14:48:36
Do e lija te shihte skenen ku do masakroja Trouble-n  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 08-06-2010, 19:37:14
do e servirja tek ndonje peshkaqen si aperitiv  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Syrgjyn ne 08-06-2010, 22:57:01
Dale, se me kete kam ca hesape te vjetra... Hmm, do ta lija nje muaj ne ishull te shkrete me nje gei te betuar por qe s'pyet per gjera femrash si puna e modes :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 08-06-2010, 23:09:17
sonte skm nder mend te vras njeri
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 09-06-2010, 11:50:54
Do e fusja me detyrim edhe njehere ne provimin me shkrim ne matematike :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-06-2010, 20:29:11
une do e vrisja ate person qe do guxonte vetem ti afrohej kesaj siper :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sandrina ne 09-06-2010, 20:45:49
duhet se sben ta vras?? :D :D  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 10-06-2010, 00:25:12
ne nje vaske plot me shkume
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 10-06-2010, 11:01:59
ne det :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sandrina ne 10-06-2010, 11:10:39
 :S :S :S :S :S
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 10-06-2010, 23:51:16
do e detyroja te hante nje thes me cokollata :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2010, 23:53:36
Do e beja sherbetore personale...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 10-06-2010, 23:57:41
..do i hidhja helm ne kafen e mengjesit  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 11-06-2010, 00:00:13
Do e pija duke e shikuar direkt ne sy... :D..dhe pastaj do e  vriste vehten kjo sdo duronte dot...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 11-06-2010, 00:02:10
do i lidhja syte..e do i merrja frymen me duart e mia... :P

qyqjaa rrezik do me dalesh ne enderr i vdek ti LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 11-06-2010, 00:03:16
Do i merrja shpritin vec me fjale....Sdo kishte pas rrugedalje... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 11-06-2010, 00:09:56

ne duart e lises do e lija....apappapaaaa :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 11-06-2010, 00:10:52
ohuuuuuuuuuuuu sa e keqe............ :D


ne afrike tek luanet... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 11-06-2010, 00:15:12
do e fusja tek ky kopshti zoologjik qe kam afer shtepise  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 11-06-2010, 00:16:00
atyyyyy moooooooo atyyy dua....afer shtepise..... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 11-06-2010, 00:44:11
mes zockave  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 14-06-2010, 15:52:35
me nje kup prej flloriri :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 14-06-2010, 19:35:33
Me nje cekic 10 Kg :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 14-06-2010, 20:26:10
me duart e mi do ja kepus koken si tzogut :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 14-06-2010, 23:06:44

Do e mbyllja ne "Akropolis" nja 1 muaj  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 14-06-2010, 23:08:44
Po shef TV kjo me duket   LOL   :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 14-06-2010, 23:11:03
hahhah eee mire e ke ti..desh me pushoi zemra  :D

Oqeanin do e fusja me ndonje pus me akull.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Oqeani ne 14-06-2010, 23:14:54
:D   tani me jep jete ajo  :)

Dream poe fus ne sauna tani   :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 14-06-2010, 23:16:10
Oqeanin ne nje zgjua bletesh :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 00:07:10
Me helm minjesh :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2010, 01:04:14
Vjerr ne peme me kom nelt.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 01:05:13
Se besoj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2010, 01:05:58
Une duke i kcy ne toke rrethit.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 01:07:12
Se vras veq e puthi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2010, 01:09:03
Kuku kete e myt gf e tij mem puth mue.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 01:11:24
Valla me ty se ndrroj asnje :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2010, 01:22:32
Duke e cue ne South Africe per me pa Germany ka lue.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 01:23:20
Hahah vrasja ma mizore nuk ke bere kurr :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2010, 01:24:13
Eeh de se me dhimesh... :D :D

Harrova te shtoj se te kisha cue cullak.. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 01:25:26
Po nese me kishe shoqru ti :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2010, 01:26:00
Te kisha vesh sa me trashe atehere.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 01:27:11
Une ty te kisha detyru mem zhvesh pra :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2010, 01:27:57
Te kish zhvesh Buqja per mue... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 01:28:50
Kush eshte ajo ? :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-06-2010, 01:29:19
Shoqerusja jone.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 15-06-2010, 01:29:50
Do ta ja vrisja shoqruen kesaj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 15-06-2010, 08:56:51
do i hidhja koçifos nkafe :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: * AηesSa * ne 15-06-2010, 15:10:59
Do e fusja me detyrim edhe njehere ne provimin me shkrim ne matematike :P


vec kete mos ma be se vdica pa ardh provim... :P


titi labi do e vrisja duke e pare ne sy
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: JustA ne 15-06-2010, 19:15:18
me nje pistolet te reme  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-06-2010, 19:53:12
ehhh as mendja nuk i shkon njeriu :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 15-06-2010, 21:00:28
me snajper ne lule te ballit :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 15-06-2010, 23:12:36
hahahah Titi..edhe snajper edhe buzeqeshje tii eee :P (Guns and Roses :P)


Titin do e fusja ne ndonje shpelle me dhelpra te uritura. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 16-06-2010, 16:25:12
kshu shkon me :) :) :) snajperi...dhelpra le tjen se mund tshpetoj...po tjen tigra si tja bej se nuk do aris te kerkoj as ndihme..:::ppp
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 16-06-2010, 16:29:14
dreamm do e coja ne maj trebeshines tloz me bore sa tkenaqet :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-07-2010, 00:55:10
ca ti vrasesh ktij, do ket vdek sonte nga deshperimi per hollanden.. :P
(larg qofte) :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: TATU ne 12-07-2010, 01:02:14
do ja lija ketij ne dore.....ta vriste si te donte  :D :D

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.galsh.com%2Falbums%2Fuserpics%2F10067%2Fbalack.jpg&hash=1f6d4bdead09e7e3173b706afcc7e7d8e4d240e9)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-07-2010, 09:42:36
hahahaha.... ca goce aman aman :D

me detyrove te punesoj edhe une kete mi honest LOL

(https://www.zerion.net/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimages.movieplayer.it%2F2003%2F02%2F15%2Fgabriel-garko-4592.jpg&hash=406e45a4a2e013701e4f7ac883b5cd862d7d4c16)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 12-07-2010, 10:17:50
ca ti vrasesh ktij, do ket vdek sonte nga deshperimi per hollanden.. :P
(larg qofte) :D
trente rufeja jam gjall :P..vetem kam lojtur pak se nuk e prisja t humbiste njeher tjt :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-03-2011, 11:52:35
nje gozhde poshte veshit do ja shtyja vetem pak me cekic :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 09-03-2011, 12:29:15
me vaj te nxehte ne vesh :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 13:40:55
me vaj te nxehte ne vesh :D

Sa vdekje e tmerrshme mund te jete kjo. ^o) ^o)


Erelen do e mbysja me nje arome te rendeeee trendafilash. :D :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 09-03-2011, 13:42:11
vallai me vdes direkt se s'me pelqen fare, une ty do te vras me petale trendafilash :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2011, 13:47:29
Une te dyjat siper me pushke gjuetie... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 13:51:37
nccnncncc...skam dyshuar ndonjehere ne barbarizmin tend.. :D :P

Ket do e lidhja me zinxhire dhe do e lija ne doren e Miss-it. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2011, 13:57:18
ncncncncnc.....Sa e pameshirshme,po mire me vjen ne pune jam mazohist une....LOLKte do e lija si ne ate filmin ,,Open Sea,, ne mes te detit... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 14:57:49
Do e izoloja ne nje ishull me kanibale...femra... .dhe do e filmoja me kamer. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2011, 15:00:52
Do beja si ai suedezi....LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 09-03-2011, 15:04:44
hahhahaha...ai eshte perkushtim deri ne vdekje pra.. :P..ah edhe ne boten tjeter :P

S'do e vrisja hic ket siper..me duhet ca kohe i gjalle  :D :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 09-03-2011, 15:06:40
Mooooo.....do i rrija gjalle deri ne fund dhe pastaj ne fund do vendosnim bashke... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-03-2011, 13:18:46
me flakhedhes :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-03-2011, 13:20:35
duke i prere .... qe te mos mburrej me, per mua vetem ashtu mund ta vrasesh nje mashkull :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-03-2011, 13:22:22
me fal por jam ca mizore e di LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-03-2011, 13:25:16
po ta lexoj njera kete te merr shpirtin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-03-2011, 13:25:49
LOL hajde ma prezanto :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-03-2011, 13:26:29
jane shume :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-03-2011, 13:28:12
po ta lexoj njera kete te merr shpirtin :D

lere se e njoh ate "njeren " LOL LOL

te fala beji nga une kur ta takosh, vetem bej te fala mos e puth LOL jo nga une te pakten :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2011, 23:19:51
Duke e leshue ne kavanoz te mjaltes.. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2011, 00:49:48
Duke e lıdhur ne krevat dhe duke e lene pa buke e uje.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-03-2011, 09:25:17
duke e lidhur tek krevati dhe duke i turrur 100 femra te uritura :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 15-03-2011, 11:07:39
Prej gojes tende ne vesh te Zotit.... :D
Duke e lene te uritur...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-03-2011, 13:19:58
me buke ne goje :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2011, 16:52:50
Duke e bere ushqim per krokdilet.,.,,, :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 18-03-2011, 16:53:28
Me nje grusht mjafton per te :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2011, 15:22:42
..do pysja Erelen te zgjidhte menyres e vrasjes.  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 21-03-2011, 15:29:11
ehhhhhhhhhhhhhh.... ........ :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 21-03-2011, 21:05:23
ore kopuk je bere per tu uruar  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 21-03-2011, 22:20:46
Pse ka pjell kalamonin e 17 ai :D

Kete siper , po nuk ma ben dora mo amani nuk ma ben dora ....po hajt mo po e hedh me nje pus te mbushur me gjarprinj :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 21-03-2011, 22:22:38
a e ke bezdi te te terheq me vete se merzitem vetem :P
 :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-03-2011, 12:59:45
do ja perdredhja qafen si te zogut :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2011, 13:03:12
Do e mbyllja ne kafaz me Charlien.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 23-03-2011, 13:26:24
..do pysja Erelen te zgjidhte menyres e vrasjes.  :P


duke e varuar me koke poshte, e duke e lene ta hane derrat LOL LOL

sa qejf me duket :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 23-03-2011, 14:22:10
Do ta lidhja per krevati pastaj do te vdiste vet ngadal :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-03-2011, 14:00:06
do e lidhja pastaj do ja hypja nje gomar siper ;) :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2011, 14:47:38
hahaha...De e shikoja se po i hyp Willi  atij kopukut siper...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 24-03-2011, 14:49:16
nuk e vras se ka me shume pergjegjsi tani :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2011, 14:50:25
Do e humbja ne mal .... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 24-03-2011, 14:51:32
une ku te te humb akoma sme njeh ti LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 24-03-2011, 14:54:53
hahahaha.....Me humb ku te doje shpirti se e gjej unerrugen.... :D


Do i lija nje katilit ne dore.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-03-2011, 12:00:14
ta marr nje tjeter se une nuk dua :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2011, 13:03:17
Hahahaha Lefto as Willi nuk po te pranon LOL


Kete siper do ta lija ne nje dhome me plote minje te uritur :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 25-03-2011, 13:06:34
Ketij do e leshoja ujin siper dhe ish perzier me kanalizim se aty e ka vendin.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2011, 13:07:56
Hahaha erdhe pak a :D :D shyqyr qe erdhe se nuk kisha me ke te luaja topa :D :D


Kete se vras edhe pak jo se kam qef te luaj me te :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Misss ne 26-03-2011, 19:00:19
Duke ja keputur qafen si zogu!!  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2011, 14:18:32
Ja te pys Trouble. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2011, 14:22:47
Mooo se ate e kam lene per desert e vras vet...E sa per ty as per ty nuk tregoj do e shofesh ne veper.... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-03-2011, 14:25:38
Duke e mbyll ne nje dhome..me mua..dreamm dhe Joss. :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-03-2011, 18:15:46
As me dore se kisha prek  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 28-03-2011, 18:33:16
ket dhe me bicak e vret :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 22-04-2011, 15:00:33
me papuqe...!! :S
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-04-2011, 16:40:54
nje plumb ballit e e puth kete bote... :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-04-2011, 15:40:26
me nje fature te majme....hahahahaha hahahah
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-04-2011, 17:30:56
hahahaha s'ka me boll e kam mbajt me lek kompanine tende.... :D :D tani po shfrytezoj vetem minutat falas pa limit qe kam. :D :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-04-2011, 22:12:40
ku i ke keto min falas ti....pervec meje hahhahahahahaha
Kete do e vras me lesh pa lare me mes te temp 42 grade lool
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-04-2011, 08:42:56
LOL do e vrisja me te qeshura :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 13:00:42
ska shanseeee... :D

kete do e vrisja duke e nxjerre nga Dieta...me ushqim me kalori dhe proteina pa fund...nje vdekje e gjate dhe e hidhur iiiiiii :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-04-2011, 13:40:09
skam mbaj diete ndonjhere ne jeten time, jam pupel dhe siluete e gjalle :D


ty mendoj mund te te vrisja duke te lene pa uje ne shkretetire :D

 po tani cdo besh :D ?
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 28-04-2011, 13:41:12
Ty do te vrisja duke te nxit me fol per gjera qe nuk fliten ne publik :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lisa ne 28-04-2011, 13:41:49
Aaaaaaaa me vjen keq Mishel qe forumi me detyron te bej gjera te tilla se ti e di qe une te Love ty shume. :D
hmmmm e di si do e vrisja une Mishelin do I rrembja dy engjejt e saj nje rruge e dy pune aman se kush ben dy rruge ne martenitet, eshte mire tu gjesh gati :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-04-2011, 13:42:15
@ charlie: hahahhaha pa he nje here cfare do te dish se sma ndjen shume ta them direkt :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 13:43:18
hahahahhaha e mire mua jo do me vdisje po do me kallje te gjalle


kete mizen do e zhdukja e do digjja me acid qe mos kishte shance te me merrte Yjet e mi...LOl
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 22:36:05
ne nje vask plot me shkume
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 22:42:22
me clloj shkume re????? Vetem ate qe me shkoi ne mendje mua jo...

Kete si do e vrisja...hemmm do ja fshija emrin nga lista e votimeve hahhahahahah
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 22:43:06
ma ca shkume te doj kjo do e vrisja
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-04-2011, 22:45:25
me clloj shkume re????? Vetem ate qe me shkoi ne mendje mua jo...

Kete si do e vrisja...hemmm do ja fshija emrin nga lista e votimeve hahhahahahah

LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 22:46:34
shkume te embel dua une...qe te vdes embel te pakten...loool
Kete do e varja ne maje te abazhurit dhe do e zhvishja lakuriq me duar ne xhepa dhe do merrja ne pupel...e do e kilikosja gjer ti plaste temthi nga te tera llojet e ndjesive....e ke te qarte pak a shume llojet e ndjesive hahahahaahahhahahah ah...dhimbje deri ne detaj loool
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 22:49:26
po dhe te embel ta japim shkumen ti vetem shpreh deshirat
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-04-2011, 22:51:34
shkume te embel dua une...qe te vdes embel te pakten...loool
Kete do e varja ne maje te abazhurit dhe do e zhvishja lakuriq me duar ne xhepa dhe do merrja ne pupel...e do e kilikosja gjer ti plaste temthi nga te tera llojet e ndjesive....e ke te qarte pak a shume llojet e ndjesive hahahahaahahhahahah ah...dhimbje deri ne detaj loool

LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 22:52:49
o shejtane do te bien dhembet kaq shume sa po qesh dhe ska as kush te ti mbledhi :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 22:57:43
ishte per ty ajo lloj vrasje vullkan...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 22:59:30
e kuptova por spo kuptoj cka kjo shejtania qe qeshka kaq shume
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 30-04-2011, 22:59:53
LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 23:01:39
te ka hip humori kohet e fundit shpresoj mos te prishet shpejt
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 30-04-2011, 23:03:27
eee shjtone a do ta vrasesh nai here kete tipin apo e ke bo plan me e plas me te qeshme.....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2011, 23:04:32
e di shejtania qe as nuk plas kollaj as nuk vritem kollaj un por ka qef kur behet humoriste
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 01-05-2011, 10:26:50
Me plumb :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 02-05-2011, 23:16:33
tia hap trute me gure dhe shkembij jhahha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 20-05-2011, 22:50:06
Do e lija ne nje dhome paniku me Bernin :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Charlie ne 22-05-2011, 12:27:00
Hahah cfar vrasje :D


Kete do ta falja :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: kengaime ne 22-05-2011, 17:36:42
E ka vra Zoti kete, s'me la asgje mua :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 22-05-2011, 17:41:26
Do i merrja PS3, :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreza ne 27-05-2011, 14:43:12
me vaj te nxeht ne vesh....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: DiniL ne 03-06-2011, 15:14:56
Do i dhuroja vdekjen qe ajo preferon :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:18:14
ne nje dhome me 3 rumune :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: DiniL ne 03-06-2011, 15:25:15
Ashtu te dua Shejtane e drejt-perdrejt mos te trembet syri vazhdo me vrit :P :P

Nuk meriton te vritet =))
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:29:34
ky te vret me pambuk ku te ben dora ta vrasesh kete :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:30:16
shejtanen do ta vrisje me vrasje ne opinion publik LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:38:03
ma gjeti piken e dobet shtriga :P LOL

kesaj do i binte infakt po ta merrte vesh qe do merrja dhe 1 mace tjeter dhe do ja vija emrin Luana  LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:39:15
hahahahahaha e paske kap keq me femijet e mi....
dukesh qe me dashuron deri ne detaj LOL LOL LOL

kete do e vdisja duke i rrembyer te dyja macet
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:40:01
hahahahahaha e paske kap keq me femijet e mi....
dukesh qe me dashuron deri ne detaj LOL LOL LOL

kete do e vdisja duke i rrembyer te dyja macet

uuuu ti fal me shume deshire... ne oferte ke dhe 1 breshke me barre LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:42:07
po breshka si e ka emrin...Griselda??? LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:43:12
Gisi shkurt LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:49:25
joooo nuk e dua ate lloj breshke se eshte mashtruese e per me teper edhe me probleme psiko-analitike LOL LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 03-06-2011, 15:50:18
po prit moj mos degjo llafet e keqija...cupen e kena te ndercme :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 03-06-2011, 15:53:20
po po po kops fare...i cike me barre gjoja LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 19:00:50
Mishel e kam then nje here, por ta them dhe nje here :P

Do te fusja ne nje dhome paniku me Bernin. Te rrini 1 jave aty.
:D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: DiniL ne 03-06-2011, 19:01:52
Do ta mbyllja ne nje dhome me PC.  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-06-2011, 19:03:24
ate e vret po ta nxjerr se brenda eshte...


ti arjol e meriton nje vaske me uje me akull dhe nja 3 femra per te ngrohur ujin... :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 19:03:47
Ore ti, mos fol shume, se te mbylla ne WC me Gimin :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: DiniL ne 03-06-2011, 19:07:15
Po zgjedh vdekjen qe me jep erela :D

Me kocifos ne kaffe :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: DiniL ne 03-06-2011, 19:09:54
ate e vret po ta nxjerr se brenda eshte...
ti arjol e meriton nje vaske me uje me akull dhe nja 3 femra per te ngrohur ujin... :D
ahh ashtu me deno dhe ti si shejtania :D

ty do te lija te jetoje e lumtur derisa te zgjidhje vet kur ti jepje fund jetes tende, dhe une do te hapja deren e parajses  :engjell:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-06-2011, 19:10:52
:D ua sa e bukur kjo :perqafim arjol
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 19:11:14
Arjol, sa te duan mor aman :P.

E ke pare filmin Hostel 1 dhe 2. Zgjidh nje vrasje me te leht hahaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 03-06-2011, 19:16:08
:D e ben veten qe ta duan ai gjumash :D

merrni shmbull :Pti meriton nje vdekje te papritur ne gjume qe mos te vuash :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 20:12:20
Sdua te me dote njeri :) Se kam frik pastaj mos vrasi veten :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: JustA ne 03-06-2011, 20:26:35
do e vrisja veten para teje, pastaj ti do beje vetvrasje  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 20:35:51
Jo moj, se do ngeli libri pa shkruar.  :perqafim
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: JustA ne 03-06-2011, 21:17:21
doo e kisha vra personin qe me thot tet vras ty  ;)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 03-06-2011, 21:19:30
dapojone, jam si puna e djallit.
E di cili eshte mashtrimi me i madhe i djallit?
Qe e beri nje pjes te popullates te besojn qe nuk egziston ;)

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: JustA ne 03-06-2011, 21:21:18
dapojone, jam si puna e djallit.
E di cili eshte mashtrimi me i madhe i djallit?
Qe e beri nje pjes te popullates te besojn qe nuk egziston ;)
LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: dreamm ne 03-06-2011, 21:23:18
Ore, sorry po cdo te thote dapojone? :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 03-06-2011, 23:06:19
kete e kisha len pa uje ne sahare a :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: BabyGirlⓋⓛⓅ ne 03-06-2011, 23:09:30
kete e kisha len pa uje ne sahare a :D

 LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *Niku* ne 03-06-2011, 23:12:16
nuk ma ben zemra  :)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Lefter ne 04-06-2011, 14:26:35
Do e  beja kryebashkiak te Tiranes  :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 04-06-2011, 15:07:12
kete e kisha cu ne akullnajat te antarktistit e te kisha dhen me pi uje te ftoht :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-06-2011, 23:06:38
do e mbyllja ne 1 dhome plot me gjarperinj  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 04-06-2011, 23:11:37
kete e kisha mbyt me fjalë :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-06-2011, 23:12:38
do e lija ne shkretetire pa pike uji :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 04-06-2011, 23:18:46
edhe kete do e beje ca zemre paske :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 04-06-2011, 23:21:42
gur o gur e kam hahahaa
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Nore ne 04-06-2011, 23:28:36
sa e guximshme qenke duhet ta kesh zemren gur gjigande si ai miu gjigand :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-06-2011, 10:49:22
shkop me maje te holle ne prapanice..jo me i shkurter se 3 meter gjatesia shkopit hmmmmm:
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 16-06-2011, 09:40:19
kete me uje te perveluar....avash avash qe mezi ti dal shpirti..ose si i themi ne nga anet tona ti dal shpirti na bitha LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-06-2011, 10:30:13
Me  leng trimerie burrash. LOL :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 16-06-2011, 11:18:08
hahahahha

kete do e varja per kembesh dhe do e hidhja nga mali i tomorrit poshte,.,..edhe nese do jetonte prape do zbrisja poshte dhe e do beja m.t per pula...maskara qe nuk do te vdesesh...LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-06-2011, 12:15:41
me buke ne goje :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 16-06-2011, 12:21:14
me plumb ne goje LOL

moj po ti cdo me ate pisqolle ne goje moj......uuuuuu e zeza c'qenkerkeshka ajo hahahahahahhaha
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Gjumashi ne 16-06-2011, 17:05:41
He moj :P Se ty te kam vrar nje here :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: sorelina ne 16-06-2011, 19:16:03
Me maus  :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: *Niku* ne 16-06-2011, 22:24:19
se vras dot :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2011, 12:00:03
me thike pas shpine LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-06-2011, 13:31:32
me ato qe me ndodhen per momentin :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 18:21:56
ca te dali para
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-07-2011, 15:10:54
si ajo fierakja me vaj te nxehte ne vesh :D :D
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 16:02:54
kete po e kursej
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-07-2011, 10:06:57
e kam sekret. :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 26-07-2011, 11:48:34
1 koqe plumbi  :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Invisible Girl ne 26-07-2011, 14:13:27
1 kandar kokes LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-07-2011, 15:16:56
nje gure peshe 500 gram surratit LOL

Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Invisible Girl ne 26-07-2011, 17:05:10
me getat rreth qafes :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: the king ne 26-07-2011, 17:39:02
Ne nje dhom me nje grizli  ;)   (eeeeeeeee         ,,,)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-07-2011, 18:43:57
ne nje dhome me gaz...
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Invisible Girl ne 26-07-2011, 19:56:20
o naziste :P

ne nje dhome me qen te terbum :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: the king ne 26-07-2011, 20:27:24
Ne kampin e Hitlerit (do kish dal nje sapun por sapun mo po profumues po i mir po.....leje se spo them mo)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 26-07-2011, 21:57:08
dhe kaq shume the.....sadist

kete e kisha shtyp me rrotat e trenit
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: the king ne 26-07-2011, 22:00:03
Do ja kisha hedh qenve te lagjes po kam frik se mi helmos :P :P :P :P :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 12:07:07
LOL LOL

kete nen shinat e trenit.....
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 27-07-2011, 12:11:37
me cigare ne buze :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 12:23:12
me mua te gdhendur ne zemer LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Shej ne 27-07-2011, 12:24:42
:)

se vras fare me ket qe tha :P
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2011, 12:25:42
hahahahaha kam ngaterru teme hahahahaha mendova se ishte si e imagjinon LOL LOL LOL

kete si do e vrisja.....nje bythve shume e ka..LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: the king ne 27-07-2011, 16:08:08
Me fisheke te mbushur me kripe (vendin e din vet  ;) keshtu ti djegi pak e ..........)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-07-2011, 10:13:43
do zoti e nuk ka shenje ky siper... :D..se na mori ne qafe :-[
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 29-07-2011, 15:12:39
kete nuk do e vrisja...por do e mbaja per tabele mbrojtje...qe ato fisheket me kripe ti hante ky ne vendin tim LOL
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: the king ne 29-07-2011, 21:04:53
Me rikoshet gjithmon ate  menyren lart .(me spond)
Titulli: Si do ta vrisnit te mesipermin
Postuar nga: Mishel............... ne 29-07-2011, 21:54:29
kete tu e perplas ne faqe te murit