Si do te ishte forumi pa mua apo antarin tjeter! - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do te ishte forumi pa mua apo antarin tjeter!

Si do te ishte forumi pa mua apo antarin tjeter!

· 54 · 1993

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-12-2010, 00:26:12
Them se pa mua mire do ishte

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 28-12-2010, 12:23:13
pa mua do ishte me lehet se jam e re ktu, ndersa per atarin tjeter besoj qe do kishte munges :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 28-12-2010, 13:21:22
Do mbijetonte, ju siguroj!! :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-12-2010, 13:35:46
Do kishte mangesi...

Kurse pa Dreamm lol, sdo linte djelli...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 28-12-2010, 13:40:15
Do kishte mangesi...

Kurse pa Dreamm lol, sdo linte djelli...

Ehe :D

Vec pa Max apo Syrgjyn  do ish ndryshe lol, ne te tjeret ehuuuuu :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 28-12-2010, 14:10:38
Ehe :D

Vec pa Max apo Syrgjyn  do ish ndryshe lol, ne te tjeret ehuuuuu :D

ggg  :D  ashtu de nje fjale me vend  :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 28-12-2010, 17:10:05
nuk do te kisha me ke te shtyhem me fjale  :P

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 29-12-2010, 08:56:27
shum keq!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 29-12-2010, 09:57:33
asnjeri s'eshte i pazevendesueshem! (e spo flasim per syrgjynin apo max-in. e meqe ra fjala FALEMINDERIT cuna per zerin se na keni bere goxha nder)!

 e dini ate shprehjen "Nje bie e njeqind ngrihen." :D prandaj secili ka vendin e vete por po ike u harrove kollaj :D

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 29-12-2010, 16:14:26
 metelefono)....( te tregoj ) :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 29-12-2010, 20:13:43
Do mungonte era e parfumit  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 03-12-2011, 16:42:36
Pa Gimin s'do kishte shume gjalleri. :D :)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 03-12-2011, 20:42:20
Pa kete siper forumi do ishte jetim. :P  :)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 03-12-2011, 23:13:12
Lurra  :perqafim , pse nuk ma nise 1 PM :D   :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 03-12-2011, 23:53:29
pa gjumash  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#15 ne: 04-12-2011, 00:08:31
po mua  dhe gimin sdo kishte interes ky forum

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 04-12-2011, 00:51:22
Pa mua  nje anetar me pak :D

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 04-12-2011, 17:47:29
Ashtu si ishte.

Pa Lurren-pa shume dashuri ( ndoshta :P)

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 04-12-2011, 18:01:02
Pa mua, nje antare me pak  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#19 ne: 04-12-2011, 19:22:16
Pa mua, nje antare me pak  :D
ti mir qe na vjen ndonjehere ktej

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 04-12-2011, 20:07:59
pa mua qetesi  e madhe  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 05-12-2011, 14:37:32
pa mua forumi do ishte sic eshte, asgje nuk ndryshon  :(

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#22 ne: 05-12-2011, 15:03:50
pa mua do ishte mbyll fare dhe kta qe rin online tani sdo futeshin me :D

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 06-12-2011, 06:13:52
pa mua forumi do ishte sic eshte, asgje nuk ndryshon  :(

Biles me mire do jete. Mire qe e di.

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 06-12-2011, 06:48:04
Jeta z'do kishte kuptim, shije, dhe interes.  :D

Do ishte sic eshte cdo dite tjeter.

Temat e fundit