×
Hyrja
Profili

Si do te ishte forumi pa mua apo antarin tjeter!

Si do te ishte forumi pa mua apo antarin tjeter!

· 54 · 1390

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-12-2010, 00:26:12
Them se pa mua mire do ishte

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 28-12-2010, 12:23:13
pa mua do ishte me lehet se jam e re ktu, ndersa per atarin tjeter besoj qe do kishte munges :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 28-12-2010, 13:21:22
Do mbijetonte, ju siguroj!! :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-12-2010, 13:35:46
Do kishte mangesi...

Kurse pa Dreamm lol, sdo linte djelli...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 28-12-2010, 13:40:15
Do kishte mangesi...

Kurse pa Dreamm lol, sdo linte djelli...

Ehe :D

Vec pa Max apo Syrgjyn  do ish ndryshe lol, ne te tjeret ehuuuuu :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 28-12-2010, 14:10:38
Ehe :D

Vec pa Max apo Syrgjyn  do ish ndryshe lol, ne te tjeret ehuuuuu :D

ggg  :D  ashtu de nje fjale me vend  :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 28-12-2010, 17:10:05
nuk do te kisha me ke te shtyhem me fjale  :P

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 29-12-2010, 08:56:27
shum keq!

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 29-12-2010, 09:57:33
asnjeri s'eshte i pazevendesueshem! (e spo flasim per syrgjynin apo max-in. e meqe ra fjala FALEMINDERIT cuna per zerin se na keni bere goxha nder)!

 e dini ate shprehjen "Nje bie e njeqind ngrihen." :D prandaj secili ka vendin e vete por po ike u harrove kollaj :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 29-12-2010, 16:14:26
 metelefono)....( te tregoj ) :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 29-12-2010, 20:13:43
Do mungonte era e parfumit  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 03-12-2011, 16:42:36
Pa Gimin s'do kishte shume gjalleri. :D :)

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 03-12-2011, 20:42:20
Pa kete siper forumi do ishte jetim. :P  :)

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 03-12-2011, 23:13:12
Lurra  :perqafim , pse nuk ma nise 1 PM :D   :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 03-12-2011, 23:53:29
pa gjumash  :P

 • Postime: 2568

#15 ne: 04-12-2011, 00:08:31
po mua  dhe gimin sdo kishte interes ky forum

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 04-12-2011, 00:51:22
Pa mua  nje anetar me pak :D

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 04-12-2011, 17:47:29
Ashtu si ishte.

Pa Lurren-pa shume dashuri ( ndoshta :P)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 04-12-2011, 18:01:02
Pa mua, nje antare me pak  :D

 • Postime: 2568

#19 ne: 04-12-2011, 19:22:16
Pa mua, nje antare me pak  :D
ti mir qe na vjen ndonjehere ktej

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 04-12-2011, 20:07:59
pa mua qetesi  e madhe  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 05-12-2011, 14:37:32
pa mua forumi do ishte sic eshte, asgje nuk ndryshon  :(

 • Postime: 2568

#22 ne: 05-12-2011, 15:03:50
pa mua do ishte mbyll fare dhe kta qe rin online tani sdo futeshin me :D

 • Postime: 1402
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 06-12-2011, 06:13:52
pa mua forumi do ishte sic eshte, asgje nuk ndryshon  :(

Biles me mire do jete. Mire qe e di.

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 06-12-2011, 06:48:04
Jeta z'do kishte kuptim, shije, dhe interes.  :D

Do ishte sic eshte cdo dite tjeter.

Temat e fundit