Si do te ishte forumi pa mua apo antarin tjeter! - 3 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si do te ishte forumi pa mua apo antarin tjeter!

Si do te ishte forumi pa mua apo antarin tjeter!

· 54 · 2102

  • Postime: 261
  • Karma: +0/-0

#50 ne: 17-09-2013, 22:23:40
Do ishte pa nje persone te mrekullueshme inteligjente e njohese te te mire te  muzikes  etj :engjell: (krushken)

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#51 ne: 04-03-2020, 20:57:10
Ashtu sic eshte tani me shume anetare qe nuk jane. :S

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#52 ne: 04-03-2020, 21:38:19
Ja keshtu, me pak e ne biseda të qeta 🙂

  • Postime: 4267
  • Karma: +73/-57

#53 ne: 09-03-2020, 16:01:01
Shyqyr qe nuk eshte forumi pa mua :D Ndersa, nese behet fjale per anetarin tjeter(paraprak), atehere do te kishte qene me qete gjendja :D

p.s. C'ne qe i paskeni ri-aktivizuar ca tema te humbura qe tash po i shoh per here te pare. :D

Temat e fundit