×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 300432

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 300432

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
ne: 25-09-2006, 14:57:55
Shpalosni imagjinaten tuaj tani

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#1 ne: 25-09-2006, 15:00:34
As qe e kam idenë!

Me vjen keq. :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#2 ne: 25-09-2006, 15:06:11
Mosha 30-35
I gjate   1.75
Zeshkan
Mendjeprehte, i matur.

Keshtu imagjinoj Syrgjynin

 • Postime: 4261
Charlie
#3 ne: 25-09-2006, 15:17:13
kete  lart e  imagjinoj  te  bukur  ,sharmante .... dhe  te  kapur per krah per krahu me  mua :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#4 ne: 25-09-2006, 15:22:18
Charlie jo krahe per krahu. Une ty te mbaj per dore  LOL
E ku jemi te tema
Charlie eshte 16 vjecar
I gjate 1.68 cm
Pesha 53 kg
Eshte djal i mire  :)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#5 ne: 25-09-2006, 15:23:04
Mosha 30-35
I gjatë   1.75
Zeshkan
Mendjeprehte, i matur.

Kështu imagjinoj SyrgjyninS'i kam kapur akoma te 30-at, megjithatë falemnderit.
Gjatesise iu afrove mjaft.
Sa për ngjyren e lekures, jam race e pastër ariane (se mos më akuzoje njeri për racizem).
Për te tjerat... hiç koment! :D

Ndërsa ti... kam përshtypjen se je rreth 27-29 vjeç, brune me sy kafe, floket deri te supet, nja 1.67 e gjatë, tipare trupore te rregullta; qesh rrallë, por ke një buzeqeshje te bukur; kur ke emocione, sytë te marrin shkelqim.

Gjeta gjë, kengaime? :D

Ti Charlie, mos hyr pa radhe, edepsez. Ore ky! :P

 • Postime: 4261
Charlie
#6 ne: 25-09-2006, 15:27:55
Charlie jo krahe për krahu. Unë ty te mbaj për dorë  LOL
E ku jemi te tema
Charlie është 16 vjeçar
I gjatë 1.68 cm
Pesha 53 kg
Është djal i mirë  :)


e psee  qesh  kur  thua  te  mbaj  per  dore ... :) une  edhe  ate  pajtohem  ....:D


ndersa ..per  kete  Syrgjynin  nuk  kam  koment  nuk  mund  ta  paramendoj  asesi  :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#7 ne: 25-09-2006, 15:48:42
....... si xhan :D :P

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8 ne: 25-09-2006, 16:16:47
kete siper meje e imagjinoj si shpirt :D
tani kuptimin e fjales si shpirt mendojeni vete :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#9 ne: 25-09-2006, 20:17:54
23-25 vjec. Gjatesi mesatare. Qefli hesapi.

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#10 ne: 25-09-2006, 20:43:26
Teme interesante. :)

Bekimin e paramendoj si 21 vjeç (ia di moshen meqë ka pasur ditlindjen këta ditë :D), çdoherë i qeshur dhe ne humor, llafazan (:P) simpatik dhe i sjellshem.

Shpirt njeriu! ;)

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#11 ne: 25-09-2006, 21:30:47
mmmm nuk mund ta pershkruaj Aiden pasi e njoh pak a shume.........Por e imagjinoj shume njeri te qeshur....

 • Postime: 4261
Charlie
#12 ne: 25-09-2006, 22:13:43
kete  lart  e  paramendoj  nje  goce 26 vjeqare :D dhe  te  bukur me  floke jo  aq te  gjata ,brune ....etj etj :D

 • Postime: 1580
sorelina
#13 ne: 25-09-2006, 22:15:37
ky lart duhet te jete i shkurter topolak :D :D

 • Postime: 4261
Charlie
#14 ne: 25-09-2006, 22:30:41
kete  lart  e  paramendoj  nje  goce  te  qeshur  dhe  aty  tek xhepi  te  varur  nje  trendafil  te  kalbur LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#15 ne: 25-09-2006, 22:32:38
 :D :D haj se do trraf e ke hak nje shpulle sot :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#16 ne: 26-09-2006, 00:10:11
Urime per temen shume interesante  :)
Sorelinen e imagjinoj goce te matur dhe pak te rezervuar,tip i qete me duket (?)
Nga pamja e imagjinoj me floke ngjyre geshtenje dhe gjatesi mesatare.  :)

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#17 ne: 26-09-2006, 00:28:45
lepurushen e imagjinoj nje goce te bukur me sy te kalter me floke te shkurter ngjyre geshtenje  pesha 54 deri 59 kg  :)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#18 ne: 26-09-2006, 15:41:12
shkenctari nr 1 e perfytyroj si nje burre babaxhan rreth te 40-ave, me fytyre simpatike, sy te menduar, vetulla te trasha dhe me kapele. :)

 • Postime: 1580
sorelina
#19 ne: 26-09-2006, 16:21:02
Kete siper e imagjinoj prift me mjekerr te gjate dhe me nje veladon te zi der te kembet duke ndez qinjirinj :D

 • Postime: 12234
Lefter
#20 ne: 26-09-2006, 16:47:39
Kete siper sa e mar me imagjinu me prishet ajo ,,maqine,,  per   imagjinate.... :D

 • Postime: 4261
Charlie
#21 ne: 26-09-2006, 16:52:07
Kete siper si e  imagjinoj  a ....:D  kopuk ne  radhe te pare , te zi ...ate e ka  nga natyra ..i gjate eshte  tamam :D mjekerr nuk  di a ka ende :P ....tjeter hunden e ka pak te gjate LOL ...etj etj

 • Postime: 1015
Ladyx
#22 ne: 26-09-2006, 21:26:48
Kete siper , hmmmmm: e paramendoj  djal me marifet , i urte , i embel e i qeshur.Aq i urte sa nga turpi kurr ne jeten reale nuk flet me goca ,keshtu qe tere ate energji nga bota reale e shpraz ketu  ;)

jo ,jo i mire eshte charlie ( keshtu kam pershtypjen ) :)

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#23 ne: 26-09-2006, 22:34:18
per ladyx-in  hmmmmm: e imagjinoj pak e shkurter me trup me sy geshtenje  me flok te shkurta mosha atu prej 25 deri 28  :)

p.s. ladyx tregom rezultatin  :D

 • Postime: 1015
Ladyx
#24 ne: 26-09-2006, 22:38:27
hahahaha Shkencetari, te them  qe je krejt ne drejtim te kundert.Ktheje pak antenen  ne anen tjeter  :) ( se paku ndrysho gjatesine, floket dhe ngjyren e syve)  :P

Shkencetari : eshet tip i qete , mendon shume para se te flas.keshtu qe kjo e ka sjell shpesh here ne humbjen e rasteve ne jeten reale  :D .Djale i mbare,baba i mire  ;) e burre gadi gadi perfekt ( po mos te ishte nganjeher nje vullkan qe shperthen  mbrenda tij dhe ujrave te heshtura qe flejne ne te ) LOL
Mosha diku 35 ;)