Si e imagjinoni personin siper jush? - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 304128

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 304128

 • Postime: 2173

#1075 ne: 09-10-2007, 23:22:16
shih e shkruaj :S,yll bote, ;)

 • Postime: 4261

#1076 ne: 10-10-2007, 04:23:13
Si derr i vogel :d

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1077 ne: 10-10-2007, 05:47:09
E Imagjinoj te lodhur shume dhe seksist. :D :P

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 10-10-2007, 06:18:05
Boohhh! Shkoj ka shkoj kjo siper meje! Ncncncn... :P

Si ta imagjinoj, tamam si ne foto, plus llafazane! :P LOL

#1079 ne: 10-10-2007, 07:36:25
ill fare e imagjinoj :P

Sterio kaq semure me imagjinon?????  :D :D :D


Aiden e imagjinoj nje femer ne plotkuptimin e fjales. Teper e kompletuar  :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1080 ne: 10-10-2007, 08:03:10
Boohhh! Shkoj ka shkoj kjo sipër meje! Ncncncn... :P

Si ta imagjinoj, tamam si ne foto, plus llafazane! :P LOL

WOW, sa E VARFER kjo imagjinata jote, e per ke pa, per mua! :P

:'(

 • Postime: 4261

#1081 ne: 10-10-2007, 10:00:24
Edhe une ate mendim si Aida e kam per kete siper ....:D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1082 ne: 10-10-2007, 10:41:31
..te pergjumur...

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1083 ne: 10-10-2007, 10:56:09
 e ndjeshme

#1084 ne: 10-10-2007, 11:16:16
i pandjeshem  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1085 ne: 10-10-2007, 13:58:06
thekth i gjalle. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1086 ne: 10-10-2007, 14:33:42
..prototip... :D

 • Postime: 4261

#1087 ne: 10-10-2007, 15:14:49
Te pa imagjinushme :D

#1088 ne: 10-10-2007, 15:25:48
te zakonshem

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1089 ne: 10-10-2007, 15:34:07
E imagjinoj te lagur e pak te plevitosur nga shiu, sikur i kane zene korrent ne uje te ngrohte me dush elektrik, ato kacurrelat. :P

#1090 ne: 10-10-2007, 18:53:06
per inatin tend nuk me lagu shiu . se isha si moisiu une kaloja hapeshin rete LOL LOL LOL. kete siper te mallengjyer. te perlotur se do rri ca pa azgonin e vet hahahaha

 • Postime: 4261

#1091 ne: 11-10-2007, 15:36:56
Te rendomte :D

 • Postime: 12234

#1092 ne: 11-10-2007, 16:31:50
E imagjinoj te varur ne dritare ne katin e 15-te plus vetem me breke. :D :D

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#1093 ne: 11-10-2007, 16:43:30

I rrezikshem, i cmendur pas zockave dhe me imagjinate te forte! LOL

Shif mos bie nga dritarja ai tjetri! LOL


#1094 ne: 11-10-2007, 17:56:55
te mrekullueshme!

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1095 ne: 11-10-2007, 18:00:38
punetore  :D

#1096 ne: 11-10-2007, 18:06:02
studente

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#1097 ne: 11-10-2007, 18:06:46
mami  :D

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#1098 ne: 11-10-2007, 18:10:17
Yll!  :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1099 ne: 11-10-2007, 18:38:24
E zgjuar, e matur, mendjemprehte, nene e dashur, mike e mire, e afert.........njera nga me te mirat

 :perqafim  :perqafim  :perqafim
 

Temat e fundit