Si e imagjinoni personin siper jush? - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303649

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303649

 • Postime: 4261

#1100 ne: 11-10-2007, 19:43:12
Mendjemadhe , hiqet si e zgjuar po nuk eshte :D ...tjeter e matur deri ne max tjeter s'po di :D

 • Postime: 2173

#1101 ne: 11-10-2007, 22:52:44
kete?hahahahahahaaa. :P.lere se nuk po shkruaj gje(me mire sepse hyn mik tek admin.. dhe me bllokojne prape) hmmmmm:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1102 ne: 11-10-2007, 23:01:03
...te rafinuar.. :perqafim

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1103 ne: 11-10-2007, 23:03:30
E imagjinoj pak te merzitur, pak te trishtuar e pak te lodhur. Mos u ndje vetem e dashur se ke shoqe. ;)  :'( Sad but true!

 :perqafim

 • Postime: 2173

#1104 ne: 11-10-2007, 23:04:48
e dashur,zemermire etj..etj :engjell:

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1105 ne: 11-10-2007, 23:09:27
E Imagjinoj te mire, te dashur, humorxhi, te qeshur e njeri pozitiv, zakonisht e shikon goten si gjysem-plot. ;)

 • Postime: 2173

#1106 ne: 11-10-2007, 23:12:46
e qeshur(e ka ne maje te gjuhes mendoj nga foto qe shoh)shume estetike,e dhene shume pas parase(ka te drejte)nuk e ka qef shume punen..kaq se me teper e prish punen pastaj.. :P

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1107 ne: 12-10-2007, 01:30:49
Si një kombinim mes Koco Devoles dhe Kosta Kamberit. :D

#1108 ne: 12-10-2007, 09:31:40
kete e imagjinoj emmm o beko te ngelet hatri mos me te imagjinu se me eshte staku valvuva e imagjinates! mgjth cun flori e shume shakaxhi keto i di!  :perqafim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1109 ne: 12-10-2007, 12:31:30
S'me mbetet hatri fare Mishel, se ne fakt, kete efekt bej te te tjeret kur vjen puna me fol nja dy-tri llafe per mu. :D

#1110 ne: 12-10-2007, 13:26:45
po ti ku e le pershkrimin per mu heee LOL LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1111 ne: 13-10-2007, 01:48:18
He mi dreq se ma more mendjen. :D

Misheli osht njish, dysh ene tresh. E mencme sa s'thuhet, shakaxheshe padyshim dhe c'osht ma kryesorja, osht njish, dysh ene tresh. LOL LOL


p.s. kom mar vesh se osht dhe nji cik seksi, por s'jom i sigurt. :D :D

 • Postime: 4261

#1112 ne: 13-10-2007, 13:30:06
Hajvan :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1113 ne: 13-10-2007, 13:35:06
peshengrites  (per pesha te renda) :P

 • Postime: 4261

#1114 ne: 13-10-2007, 13:37:56
Duke flejt gjith diten dhe duke enderruar :D

#1115 ne: 13-10-2007, 13:46:05
Havdall  LOL

 • Postime: 57
 • Gjinia: Mashkull

#1116 ne: 14-10-2007, 01:31:21
Atehere une kete mishelin siper e imagjinoje si nje vajze te mire, pak teveqele :D

#1117 ne: 14-10-2007, 01:36:00
uu rrofsh per konsideraten more dimitris. kete siper e imagjinoj nje djale pa fantazi! LOL LOL

 • Postime: 57
 • Gjinia: Mashkull

#1118 ne: 14-10-2007, 02:38:49
Do fantazi ti eeeeeeeeeeeeeee!!!!!!
ne kete ore vallai :-[

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#1119 ne: 14-10-2007, 05:44:31
LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 14-10-2007, 13:38:59
Njeri i nates  apo te them shume i hershem?????? :D

 • Postime: 57
 • Gjinia: Mashkull

#1121 ne: 15-10-2007, 03:01:42
 hmmmmm: E imagjinoje pak bardh e zi

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1122 ne: 15-10-2007, 10:54:51
..pakez te menduar... hmmmmm:

#1123 ne: 15-10-2007, 11:30:51
te eksituar nga ideja e kthimit ne vendlindje! :perqafim

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1124 ne: 15-10-2007, 12:50:55
si mjelme qe eshte gati per te kenduar kengen e fundit. :P

Temat e fundit