Si e imagjinoni personin siper jush? - 864 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303841

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303841

 • Postime: 12743

#21575 ne: 19-04-2013, 21:17:31
 :perqafim

e dashur....ika

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21576 ne: 19-04-2013, 21:18:49
edhe une pas pak...naten :perqafim

 • Postime: 12743

#21577 ne: 19-04-2013, 21:19:59
do vij me vone mi....ik te ushqej femiun e vogel

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21578 ne: 19-04-2013, 21:22:59
une ju dhash ...jane te rritur....ju bertita iher...haniii vet se me lodhet...ulen koken sbon zo

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#21579 ne: 19-04-2013, 22:55:18
Flutur :engjell:

 • Postime: 1281

#21580 ne: 19-04-2013, 23:02:40
Njera nder me te hijshmet ketu,te pakten keshtu dua ta imagjinoj :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#21581 ne: 19-04-2013, 23:09:30
King :D

 • Postime: 1281

#21582 ne: 19-04-2013, 23:10:16
Se them se behet xheloze grate e ketushme :D :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#21583 ne: 19-04-2013, 23:13:13
...te admirueshem :engjell:

#21584 ne: 19-04-2013, 23:16:11
 hmmmmm: dhe pak fare kohe me duhet....

 • Postime: 266

#21585 ne: 19-04-2013, 23:16:58
King :D

Ke ngatrru kekun me byrekun hmmmmm:

Kingu jam un

 • Postime: 12743

#21586 ne: 19-04-2013, 23:43:19
Kingu stallave

 • Postime: 266

#21587 ne: 19-04-2013, 23:46:24
cherry pie


   :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#21588 ne: 19-04-2013, 23:47:35
Ke ngatrru kekun me byrekun hmmmmm:

Kingu jam un
Une e di me fakte qe ai eshte king, e ty nuk te njoh

soz :d

 • Postime: 12743

#21589 ne: 19-04-2013, 23:49:44
Mami per here te dyte

 • Postime: 266

#21590 ne: 19-04-2013, 23:50:28
Une e di me fakte qe ai eshte king, e ty nuk te njoh

soz :d

Bella


te  na falni mi shoqe

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#21591 ne: 20-04-2013, 14:04:39
mbret

#21592 ne: 20-04-2013, 14:05:09
Utopik

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#21593 ne: 20-04-2013, 14:08:10

#21594 ne: 20-04-2013, 14:09:02
:D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21595 ne: 20-04-2013, 14:10:00
????????

 • Postime: 12743

#21596 ne: 20-04-2013, 14:49:07
Qejfmbetur

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21597 ne: 20-04-2013, 14:57:13
mendoj qe e ke gabim

 • Postime: 12743

#21598 ne: 20-04-2013, 14:58:56
 E papertueshme ;)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21599 ne: 20-04-2013, 15:03:45
e gjate

Temat e fundit