Si e imagjinoni personin siper jush? - 869 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303461

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303461

#21700 ne: 29-04-2013, 09:19:37
Qe sot po i buzeqesh tere kolegeve  ;)

 • Postime: 12743

#21701 ne: 29-04-2013, 09:23:30
e ketu sje i sakte...une gjithnje i buzeqesh kolegeve....


Te zhytyr ne tavolinen e punes.....puno tani :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#21702 ne: 29-04-2013, 21:48:32
tu i la burrit corapet lol

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21703 ne: 29-04-2013, 21:49:31
Si kukull e vogel :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#21704 ne: 29-04-2013, 21:54:12
lol perq
ket duke u clodh nga dita e lodhshme

 • Postime: 1281

#21705 ne: 29-04-2013, 22:45:26
Duke lare pjatat ne lavapjate inoksi :)

 • Postime: 12743

#21706 ne: 29-04-2013, 22:48:38
tu i la burrit corapet lol

Fiks fare

Naten

 • Postime: 12234

#21707 ne: 30-04-2013, 12:44:22
Ende te pergjumur  :D :P

 • Postime: 12743

#21708 ne: 30-04-2013, 13:08:25
ende te paftilluar :P

 • Postime: 12234

#21709 ne: 30-04-2013, 13:29:11
Te rrezikshme per ambientin  :D :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#21710 ne: 30-04-2013, 13:32:42
kopuk e shkuar kopuku, Lefto me thuaj ke gjuan tani ketu qe mos te ti ze une. LOL LOL

 • Postime: 12743

#21711 ne: 30-04-2013, 13:33:12
ne gare me lefton

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#21712 ne: 02-05-2013, 17:08:09
te pikelluar sot....s´kam ide se perse?

 • Postime: 322

#21713 ne: 02-05-2013, 17:11:22
llamer si gjith

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#21714 ne: 02-05-2013, 17:13:12
50 vjeç dhe ben si 12 vjeç

 • Postime: 322

#21715 ne: 02-05-2013, 17:15:24
trus paloje

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21716 ne: 02-05-2013, 17:18:27

 • Postime: 322

#21717 ne: 02-05-2013, 17:19:26
paloje dh.....   Ske per ty

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#21718 ne: 02-05-2013, 17:26:15
se di ca asht

ky shkruan fjale me kunja...

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21719 ne: 02-05-2013, 21:48:52
te ndergjegjshem

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#21720 ne: 02-05-2013, 21:51:26
kjo fjale me shume perkon me karakterin qe kjo ka.

 • Postime: 1281

#21721 ne: 02-05-2013, 22:06:13

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#21722 ne: 02-05-2013, 22:07:41
ha ha

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#21723 ne: 02-05-2013, 22:13:26

 • Postime: 12743

#21724 ne: 02-05-2013, 22:22:32
Bukurane

Temat e fundit