Si e imagjinoni personin siper jush? - 872 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303823

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303823

 • Postime: 1281

#21775 ne: 05-05-2013, 21:38:59

 • Postime: 12743

#21776 ne: 06-05-2013, 01:02:14
I komunikueshem

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#21777 ne: 06-05-2013, 22:28:26
Simpatike, e lirshme dhe tip menefregiste...

 • Postime: 1281

#21778 ne: 06-05-2013, 22:29:25
Kukull :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#21779 ne: 06-05-2013, 22:31:25
 ky perfekt, ska dy njesoj...skam c'imagjinjinoj edi... ;)

 • Postime: 266

#21780 ne: 06-05-2013, 23:14:25
ne form :perqafim

 • Postime: 12743

#21781 ne: 07-05-2013, 07:19:35
Kingu i forumit  :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#21782 ne: 07-05-2013, 11:10:49
kshu lol

 • Postime: 12743

#21783 ne: 07-05-2013, 11:15:29
hahahhahahahah pertoj me zbrit se fundmi

kete kshu
LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#21784 ne: 07-05-2013, 11:19:41
LOL LOL

 • Postime: 12743

#21785 ne: 07-05-2013, 11:23:53
LOL LOL

kshu me vjen sot....me prit se po vi e une

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21786 ne: 07-05-2013, 11:59:34BUKURANE .jashte dhe brenda

 • Postime: 1281

#21787 ne: 07-05-2013, 12:00:06
Te sinqerte natyre :)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21788 ne: 07-05-2013, 12:01:49


si kjo natyre qe i ka te gjitha :)

 • Postime: 12743

#21789 ne: 07-05-2013, 13:31:27


duke u shplodhur :)

 • Postime: 2173

#21790 ne: 07-05-2013, 13:59:53
 :-[

 • Postime: 12743

#21791 ne: 07-05-2013, 14:12:21

 • Postime: 2173

#21792 ne: 07-05-2013, 14:13:33
te turpshme me imagjinon mo?
me turperoj ajo foto mishel :P

 • Postime: 12743

#21793 ne: 07-05-2013, 14:18:44
kete e imagjinoj te hallakat mbas shalve te femrave...mos pafte fember se nga prapa i shkon :P

 • Postime: 2173

#21794 ne: 07-05-2013, 14:19:56
jo keq eshte kjo gje.. :P

 • Postime: 12743

#21795 ne: 07-05-2013, 14:20:47
ti ke ndonje imagjinate apo vetem komente

 • Postime: 2173

#21796 ne: 07-05-2013, 14:25:09
ti ke ndonje imagjinate apo vetem komente
..kam por jo me te mire se kjo e jotja hmmmmm:

 • Postime: 12743

#21797 ne: 07-05-2013, 14:26:33
aha ok

grensin e mendoj duke menduar te rri e ca apo te iki...

 • Postime: 2173

#21798 ne: 07-05-2013, 14:31:03
shume intuitive je mishel..te admiroj pa mase :perqafim

 • Postime: 12743

#21799 ne: 07-05-2013, 14:32:10
e imagjinoj duke me bindur mua qe ti them gjera qe si mendoj...:P

Temat e fundit