×
Hyrja
Profili

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301460

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 301460

 • Postime: 88
 • Gjinia: Mashkull

#21850 ne: 11-05-2013, 23:34:56
E imagjinoj me sy te frikshem,veshe te medhenj,dhembe te medhenj dhe te frikshem,hunde te vogel dhe te zeze,qime kudo ne fytyre... i frikshem!!

 • Postime: 12743

#21851 ne: 12-05-2013, 00:40:30
hahaha te kendshem

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#21852 ne: 12-05-2013, 19:43:44
ne shtepi duke u pregatitur per nje fillim jave te re :)

 • Postime: 1283

#21853 ne: 12-05-2013, 19:53:34


Kjo foto te eshte dedikuar ne temen e dedikimit te fotove Flutur disa dit me pare.Keshtu e imagjinoj :)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#21854 ne: 12-05-2013, 19:57:59
Faleminderit..si gjithmone .ti.me ben te ndihem mire :)


Te perkushtuar

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#21855 ne: 12-05-2013, 21:59:36
te kenaqur

 • Postime: 1283

#21856 ne: 12-05-2013, 22:24:47
Se them :) :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#21857 ne: 12-05-2013, 22:27:40
mos e thuaj  :P

 • Postime: 1283

#21858 ne: 12-05-2013, 22:28:48

 • Postime: 12743

#21859 ne: 12-05-2013, 23:31:40
te dhene pas te rejave te fundit

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#21860 ne: 13-05-2013, 20:22:55
ulur kemben mbi kembe, femijet bertasin ndersa kjo as qe ua ve veshin pse syte ka ngulitur ne FB, njekohesisht duke e qortuar burrin;

-Pse nuk me do sikur i duan grate e veta ata (burrat) ne FB? Ja, lexo se çfare shkruajne per to. Shikoji fotot sa te dashuruar qe duken!

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#21861 ne: 13-05-2013, 20:24:47
duke komentuar te tjeret..pa lidhje fare. hmmmmm:

 • Postime: 12743

#21862 ne: 13-05-2013, 21:55:31
bukuroshe

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#21863 ne: 13-05-2013, 22:04:49
nostalgjike

 • Postime: 12743

#21864 ne: 13-05-2013, 22:06:16
te permalluar

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#21865 ne: 13-05-2013, 22:06:43
po behet gati per gjume

 • Postime: 12743

#21866 ne: 13-05-2013, 22:08:39
kete duke u relaksuar neper tena

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#21867 ne: 13-05-2013, 22:12:45
akoma se paska zene gjumi

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#21868 ne: 14-05-2013, 09:54:09
me rroba shpie

 • Postime: 12743

#21869 ne: 14-05-2013, 09:56:44
ne zyre duke punuar

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#21870 ne: 14-05-2013, 10:05:55
ne mbledhje me mendjen ke forumi

 • Postime: 1283

#21871 ne: 14-05-2013, 10:14:25
E embel ne fytyre :) buzeqeshur. :)

 • Postime: 12743

#21872 ne: 14-05-2013, 10:29:58
te apasionuar mbas te bukres

 • Postime: 1283

#21873 ne: 14-05-2013, 10:36:42
Fizik te mire,edhe kembet e drejta,floke te leshuar e ulur ne zyre me nje pakete cigare shoqeri!! :)

 • Postime: 12743

#21874 ne: 14-05-2013, 10:44:01
e imagjinoj duke u rrotulluar ne karrige me nje stilopen ne dore dhe qe e rrotullon nder gishta, hera heres e kap me dhembe dhe fiksohet ne ekran

Temat e fundit