Si e imagjinoni personin siper jush? - 876 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315507

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 315507

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21875 ne: 14-05-2013, 10:52:24
me stilolaps neper dhembe

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21876 ne: 14-05-2013, 10:52:46
me stilolaps ne dore LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21877 ne: 14-05-2013, 10:53:04
pa imagjinate :d

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21878 ne: 14-05-2013, 10:53:28
te perseritur :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21879 ne: 14-05-2013, 10:57:25
kopjace

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21880 ne: 14-05-2013, 10:59:13
shtttttttt

kete e imagjinoj kshu

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21881 ne: 14-05-2013, 11:03:06
adoleshente :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21882 ne: 14-05-2013, 11:04:55
Mature ^o)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21883 ne: 14-05-2013, 11:06:26
te hallakatur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21884 ne: 14-05-2013, 11:09:28
kshu e imagjinoj


 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21885 ne: 14-05-2013, 11:11:59
jo ska lidhje

ket te deshiruar per pushime

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21886 ne: 14-05-2013, 11:13:46
kete e imagjinoj me nje sy ne cel dhe nje sy ne pc...

ose kshu  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21887 ne: 14-05-2013, 11:28:09
jo jam me 1 sy ke puna e 1 sy ne forum

ika klm  :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21888 ne: 14-05-2013, 11:47:34
duke punuar

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#21889 ne: 14-05-2013, 22:09:04
Gati per gjume Flutura! :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21890 ne: 14-05-2013, 22:09:56
gati per mhb :p

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#21891 ne: 14-05-2013, 22:10:53
Tashme jam ne fazen e dyte per muhabet :P

Gati per gjume e kjo! :S

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21892 ne: 14-05-2013, 22:12:23
me ka dale 1 byc ke syri Pasion.Di gje ke kemi me barre knej nga nahija?

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#21893 ne: 14-05-2013, 22:16:56
Grua e martuar jam :D
Kam e nje burre :P

''Marigoja,, :D

Po flet pergjumesh me duket,sepse se kuptoj!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21894 ne: 14-05-2013, 23:25:55
qe baba duret une jo i here

pasionin e imagjinoj cun per shpi lol

#21895 ne: 15-05-2013, 08:20:56
Si shpirt

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21896 ne: 15-05-2013, 08:21:54
si zemer  :D

#21897 ne: 15-05-2013, 08:23:35
Tqni me sh pikepyetje I erdha pa mendje

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21898 ne: 15-05-2013, 08:24:23
ehe me ke kap ne befasi....vetem duret mi hiq nga syte se spo shof mo  :D

#21899 ne: 15-05-2013, 08:25:33
Ok po ti kaloj ne buze bra... ndjeje aromen ;)

Temat e fundit