Si e imagjinoni personin siper jush? - 877 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 342670

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 342670

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21900 ne: 15-05-2013, 08:26:03
Filozofe :p
Nga nenshkrimi hahajahahaha

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21901 ne: 15-05-2013, 08:27:46
Ok po ti kaloj ne buze bra... ndjeje aromen ;)
pse do me masesh temeperaturen??? LOL

kete e imagjinoj te tunduar nga ky forum , me deshire per te qene pjese e tija...po sdi ku i ka ngec karemi qe svje  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21902 ne: 15-05-2013, 08:29:02
Filozofe :p
Nga nenshkrimi hahajahahaha

i ri....me duhet e pak ta studioj

por e imagjinoj me shume se 16 vjec

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21903 ne: 15-05-2013, 09:34:28
si  kukull

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21904 ne: 15-05-2013, 10:19:41
nje nene e kompletuar dhe e perkushtuar

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21905 ne: 15-05-2013, 10:36:59
nje nene e kompletuar dhe e perkushtuar

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21906 ne: 15-05-2013, 10:40:08
kopjace LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21907 ne: 15-05-2013, 10:41:34
mi more fjalet nga goja car faji kam une?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21908 ne: 15-05-2013, 10:43:51
gjej te tjera mi...kot kjo :P

ver ne funksion imagjinaten se aty ndodhesh

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21909 ne: 15-05-2013, 10:51:20
gjej te tjera mi...kot kjo :P

ver ne funksion imagjinaten se aty ndodhesh

ajajajajajaj,aq 16 jam.

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21910 ne: 15-05-2013, 10:57:42
e i magjinoj duke u rrotulluar ne karrigen e zyres

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21911 ne: 15-05-2013, 11:20:35
ajajajajajaj,aq 16 jam.


une jam 12./.gezohem

e imagjinoj si femi te lumtur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21912 ne: 15-05-2013, 11:21:10
e i magjinoj duke u rrotulluar ne karrigen e zyres

makar te rrotullohesha...jam full sot dhe skam nerva


kete e imagjinoj duke gatu dreken dhe tu hedh syte knej

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21913 ne: 15-05-2013, 12:57:23
fiks fare :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21914 ne: 15-05-2013, 13:05:00
fiksim fare ath LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21915 ne: 15-05-2013, 13:05:46
aman se me erdhen ca rob te tjere  uffff plasa

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21916 ne: 15-05-2013, 13:06:51
loncin nom...ket pune keni perdite LOL

ket e imagjinoj sabahile hajersile LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21917 ne: 15-05-2013, 13:08:53
ket pune sa fillojne e vijne refugjatet......... ....

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21918 ne: 15-05-2013, 13:09:17
e mire mos u merzit po he...kalon

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21919 ne: 15-05-2013, 13:12:21
ata presin bileten...ne fillojme sterilizojme shtepine LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21920 ne: 15-05-2013, 13:15:23
hajt permbaju temes tashi..leji buletat LOL

se na iku sata valisit

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21921 ne: 15-05-2013, 13:16:54
alamet goce

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#21922 ne: 15-05-2013, 13:50:28
krushke  :D :perqafim

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21923 ne: 15-05-2013, 14:55:59
une jam 12./.gezohem

e imagjinoj si femi te lumtur
ajajajajajajajaj

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21924 ne: 15-05-2013, 15:05:44
i lezetshem

Temat e fundit