Si e imagjinoni personin siper jush? - 879 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303498

Si e imagjinoni personin siper jush?

· 22494 · 303498

 • Postime: 12743

#21950 ne: 15-05-2013, 20:24:50
duke mendu te rri ktu apo te lexoj nai liber

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21951 ne: 15-05-2013, 20:34:11
jo ..duhet me bo gati gocen se iken neser eskursion...edhe pak do ngrihem.

duke u marre me shtepine

 • Postime: 51
 • Gjinia: Mashkull

#21952 ne: 15-05-2013, 20:35:28
...duket qe beson ne dashuri :D

thanks :P
nejse te gjithe ju anetaret te mire jeni
:)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21953 ne: 15-05-2013, 20:36:23
edhe ti je shume i mire ..pervec faktit qe je ne territorin e gabuar..

 • Postime: 51
 • Gjinia: Mashkull

#21954 ne: 15-05-2013, 20:42:17
edhe ti je shume i mire ..pervec faktit qe je ne territorin e gabuar..

une e pata seriozisht
se si e merrni ju,sme intereson.
une e imagjinoj personin siper meje si siiiii....se di fare.:P

 • Postime: 12743

#21955 ne: 15-05-2013, 20:53:41
konfuz duke kerku identitetin

#21956 ne: 15-05-2013, 23:33:03
O Mishel po ti qenke o xhan?! Te imagjinoj sikur je ktu me mua duke pire nje gote...

 • Postime: 12743

#21957 ne: 16-05-2013, 07:12:23
ti kishe bo 2 do kisha ardh

kete e imagjinoj duke shiju ditet e bukra aty ku o   ;)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21958 ne: 16-05-2013, 07:22:53
rruges per pune..Mirmengjes.

 • Postime: 12743

#21959 ne: 16-05-2013, 07:25:47
gjesi..tu pergatit kafen e mengjesit

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21960 ne: 16-05-2013, 07:43:07
po  sheh planin e punes per sot

 • Postime: 12743

#21961 ne: 16-05-2013, 07:47:33
po nis vajzen ne piknik ne kete dite me shi

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21962 ne: 16-05-2013, 07:52:08
brezisotem koke me vete..ishalla hapet koha..ne PEZE do shkojne.

duke vrare mendjen nga tia filloje me pare

 • Postime: 12743

#21963 ne: 16-05-2013, 07:55:10
dje ishte im bir aty...po i mbajti koha


kete e imagjinoj duke vrare mendjen nese ai eshte ai dhe nese ajo eshte ajo LOL

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21964 ne: 16-05-2013, 08:00:02
jo jo sot se kam menjen aty.

duke degju muzike

 • Postime: 12743

#21965 ne: 16-05-2013, 10:31:37
isha ne mbledhje te CRM

kete duke pire kafen me vjehrren e tu majt ne goje lagjen LOL

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#21966 ne: 16-05-2013, 12:42:21
Me rroba banjo  :P

 • Postime: 12743

#21967 ne: 16-05-2013, 12:43:43
jalla me niku u lodhe shume lol

ket e imagjinoj para pc  :D

 • Postime: 12234

#21968 ne: 16-05-2013, 12:47:55
Sa here e imagjinoj eksitohem..... :D :D :D

 • Postime: 12743

#21969 ne: 16-05-2013, 12:53:28
ket te eksitum edhe nga mizat jo me mga frmrat

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21970 ne: 16-05-2013, 12:55:58
duke punuar

 • Postime: 12234

#21971 ne: 16-05-2013, 12:57:34
E imagjinoj te pashpirte dhe pa fantazi.... :D :D :D :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21972 ne: 16-05-2013, 13:01:43
e imagjinoj te pa edukate :P

 • Postime: 12234

#21973 ne: 16-05-2013, 13:04:31
E imagjinoj  duke me zier gjellen ne shtepi  :D :D :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#21974 ne: 16-05-2013, 13:06:23
duke kenduar maj catise

Temat e fundit